کار در منزل با 20 ایده پولساز که می توانید همین الان شروع کنید!😍😎

ایده ها و کارهای پولسازی در خانه {ایده پولساز خانگی}

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 28 مرداد 1401

ایده ها و کارهای پولسازی در خانه: در این مقاله از سری مقالات کسب و کار اینترنتی می خواهیم به شما ایده ها و کارهای پولسازی در خانه و روش هایی را معرفی کنیم تا همین الان کار خود را در خانه و بدون سرمایه شروع کنید. امروزه کار در منزل و ایده ها و کارهای پولسازی در خانه {ایده پولساز خانگی} یکی از آسان ترین راه های کسب درآمد بدون دردسرها و مشکلات سایر شغل ها است.

هر کسی دوست دارد در منزل با آرامش کار خود را در محیطی امن انجام دهد و کسب درآمد کند از این رو کار در منزل یکی از پرطرفدارترین شغل های این دهه شده است. به علاوه این شغل برای خانم هایی که می خواهند هم به کارهای منزل برسند هم روزانه درآمد کسب کنند انتخابی عالی است.

راهنمای مطالعه:

ایده های پولسازی در خانه

با وجود مشکلاتی که برای اقتصاد جامعه پیش آمده ممکن است خیلی از افراد نتوانند مانند گذشته به شغل خود ادامه دهند از این رو به ناچار خانه نشین می شوند. حال اگر یک کار در خانه بدون سرمایه اولیه آنچنانی پیدا شود می تواند آن ها را دوباره سرپا کند تا با خلاقیت و ایده پردازی در میان تمام مشکلات کار آفرینی کنند و حتی به دیگران نیز در پیدا کردن کار کمک کنند.

از مزیت های کار در منزل و ایده های پولسازی در خانه این است که برای هر شخصیتی و در هر موقعیت و شرایطی این امکان وجود دارد که کسب درآمد کند. یک نکته مهم در هر شغلی داشتن آشنایی تقریبی با وسایل ارتباط جمعی است. این نکته در مورد کار های خانگی هم صادق است و حتی اهمیت بیشتری دارد.

کارهای پولساز در خانه

چنانچه شما به وسیله کار در منزل بخواهید کسب درآمد کنید باید کامپیوتر، گوشی هوشمند و اینترنت داشته باشید. این روزها همه شرکت ها در اینترنت یک یا چند شعبه دارند. پس کار شما که در فضای عمومی و بین مردم شناخته شده نیست باید به واسطه اینترنت خودی نشان دهد.

به واقع تکنولوژی در راه موفقیت کسب و کارتان به شما کمک خواهد کرد تا از سایر شرکت های رقیب فاصله نگیرید و بتوانید مشتری های خود را پیدا کنید. بتوانید با تعداد بیشتری از مخاطبین ارتباط برقرار کنید و افراد بیشتری که نیازمند خدمات شما هستند را پیدا کنید و بازاریابی خود را به راحتی در اینترنت انجام دهید.

امروزه اکثر افراد به اینترنت دسترسی دارند و احتمالا شما هم می توانید به سهولت در منزل خود کار را شروع کنید و در واقع یک کسب و کار اینترنتی راه بیاندازید.

ایده های پولساز خانگی

ممکن است شما بپرسید که چگونه در خانه کار کنیم؟ می شود درآمد هم کسب کرد؟ حتما باید تخصص خاصی داشته باشیم؟
شاید شما توانایی هایی دارید اما نمی دانید چگونه و به چه طریق از آن استفاده و کسب درآمد کنید. در هر صورت نگران نباشید چه تخصص خاصی داشته باشید چه نه کارهایی هست، که بتوانید در خانه انجام دهید و درآمد کسب کنید.

خوب متوجه شدید که در ادامه می خواهیم روش هایی برای شروع یک کار موفق در خانه را به شما توضیح دهیم. این ایده ها نیازمند به استفاده از اینترنت و شبکه های اجتماعی است. منتظر چه هستید شروع کنید به مطالعه مقاله کار در منزل با 20 ایده پولساز که می توانید همین الان شروع کنید تا اطلاعات بیشتری از چون و چرای کار پیدا کنید.

کسب و کار اینترنتی در خانه، بهترین شغل دنیا؟

کسب و کار اینترنتی در منزل، بهترین شغل دنیا؟

اینکه از شما بخواهیم به سرعت به همچنین نتیجه ای برسید عاقلانه نیست پس پیشنهاد میکنم در ادامه با ما همراه باشید و با مطالعه مقاله 20 ایده پول ساز برای کار در خانه، خودتان متوجه شوید که کسب و کار خانگی و اینترنتی از بهترین فرصت های شغلی است که می توانید رایگان از آن استفاده کنید و به کسب درآمد بپردازید، پس در ادامه با مزایای راه اندازی یک کار در منزل آشنا شوید.

شروع کار در منزل بدون سرمایه

اگر بخواهید بدون سرمایه اولیه کاری را آغاز کنید، راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی بهترین گزینه است. چون شما کارهای خود را در خانه انجام می دهید معمولا هزینه و تجهیزات خاصی لازم نیست. حتی اگر بخواهید بسته بندی یا سرهم کرد عروسک ها و جعبه های تزیینی را انجام دهید، می توانید سفارشات یک تولیدی را قبول کنید یا با هزینه کم موارد اولیه را آماده کنید.

پولسازی در خانه برای غیر حرفه ای ها

از دیگر نقاط قوت کار های خانگی این است که اگر شما تخصص خاصی نداشته باشید باز هم کارهای بسیاری هست که بتوانید برای درآمد زایی انجام دهید. از جمله کارهایی که می توانید انجام دهید این است که با تایپ کردن مقالات دست نویس و نوشته های دیگر افراد کسب درآمد کنید. حتی اگر دست تان به اندازه کافی تند نیست با تمرین می توانید خودتان را برای تایپ سریع آماده کنید. علاوه بر این تعداد بسیاری دیگر از کارها هست که بتوانید بدون نیاز به تخصص و با کمی زمان گذاشتن در آن ها حرفه ای شوید.

کار در خانه بدون دردسر های اداری

بله شما برای اینکه در خانه کار کنید نیازی به اجازه دولت و کسب مجوز ندارید. حتی اگر کار شما اینترنتی باشد باز هم نیازی به مجوز و پرداخت مالیات نیست. در واقع شما تا زمانی که شرکتی تاسیس نکرده باشید نیازی به آنها ندارید. اگر هم برا ی کسی کار می کنید باید فرد اصلی صاحب کار مجوز داشته باشد اما وقتی به تنهایی و برای خودتان کار می کنید نیازی به آن نیست حال چه کار شما طراحی سایت باشد چه بسته بندی و کارهای تزیینی.

درآمد زیاد و سود های کلان؟

بله بهترین شغلی که می توان سرمایه اولیه نا چیز خود را افزایش داد، همین کار و کسب در منزل است، کار در خانه خصوصا کارهای اینترنتی درآمد خوبی برای شما خواهند داشت و این درآمد برای شما افزایش هم می یابد. به عنوان مثال اگر شما یک طراح سایت یا سئوکار شوید سود بالایی برای شما خواهد داشت و با یک بار پیاده سازی سایت شما مرتبا کسب درآمد می کنید.

پولسازی در خانه بدون ریسک

کار خانگی شما را متحمل هیچ ریسکی نخواهد کرد. همان گونه که گفته شد این کار سرمایه اولیه نیاز ندارد و زمانی که شما پولی را در این راه خرج نکنید، پس از نظر مالی شما ریسکی نخواهید کرد که سرمایه شما را تهدید کند. معمولا کارهای خانگی و اینترنتی ریسک به همراه ندارد و این یکی از دلایلی است که باعث می شود افراد بدون ترس سراغ این کار بیایند.

کار در منزل یک شغل دائمی

یک کار خانگی معمولا برای شما همیشگی می شود و پس از مدتی شما مهارت بیشتری به دست می آورید و مشتریانتان هم در گذر زمان بیشتر به شما اعتماد می کنند. مخصوصا اگر شما یک تخصص و حرفه خاص داشته باشید برای شما همیشه کار هست و به مرور زمان تخصص شما افزایش می یابد و می توانید حرفه خود را گسترش دهید. امروزه که کارهای اینترنتی روی بورس است و مطمئنا این همه گیری افزایش خواهد یافت، پس کار اینترنتی شما بهتر از هر کاری برایتان خواهد ماند.

بهترین ایده های پولسازی در خانه

بهترین ایده های پولسازی در خانه برای کار و پولسازی و کسب درآمد در خانه که در ادامه به شما معرفی می کنیم را با دقت مطالعه کنید. کار در منزل مناسب کسانی است که نتوانند یا نخواهند به کارهای بیرون از خانه مشغول شوند. ممکن است شما یک خانم خانه دار باشید که باید از فرزندانش هم مراقبت کند یا اینکه یک کارمند بازنشسته باشید که هم از کارهای اداری خسته شده هم نمی خواهد در خانه بیکار بماند یا برای فرد دیگری کار کند.

بسیار خوب شما با یک کسب و کار خانگی خودتان رئیس خودتان هستید و لازم نیست از دستورات دیگران پیروی کنید و در محیط خانه تان در کمال آرامش مشغول به کار خواهید بود. در ادامه کارهایی آسان و با سرمایه کم معرفی می کنیم تا خانم های خانه دار و افرادی که میخواهند کار اینترنتی داشته باشند از بین آن ها انتخاب کنند.

این ایده ها پتانسیل لازم را دارند تا از طریق شان درآمد خوبی به دست آورید و یا با گسترش کارتان به درآمد برسید که شما را بی نیاز از شغل دیگری کند.

به صورتی که حتی این کار خانگی به عنوان تنها شغل شما هزینه زندگی تان را تـامین کند و نیازی نباشد شغل خود را عوض کنید.
به شغل های خانگی و اینترنتی به چشم یک فرصت عالی نگاه کنید و مطمئن باشید می توان درآمد خوب و بالایی از طریق آن به دست آورد.


کارهای پولساز در خانه – محتوای آموزشی تولید کنید

بگذارید به عنوان اولین ایده از کارهای پولساز در خانه و ایده پولساز برای کار در منزل، یکی از پولسازترین ایده های کسب و کار خانگی را به شما معرفی کنیم: کار در منزل از را آموزش از راه دور. این ایده برترین ایده ای است که می توان معرفی کرد و برای کسانی که مهارت یا تخصص خاصی دارند بسیار مناسب است.

شما بر اساس تخصص و مهارتی که دارید این کسب و کار را در خانه شروع می کنید. می توانید یک وب سایت ایجاد کنید و از زمینه تخصصی تان ویدیو آموزشی یا پادکست درست کنید. حتی می توانید یک کتاب آموزشی بنویسید.

ایده های پولسازی در خانه: تولید محتوای آموزشی
ایده های پولساز خانگی: تولید محتوای آموزشی

ممکن است در ابتدای کار نگران باشید که آیا کسی از شما خرید خواهد کرد؟ در جواب باید بگویم که ویدیو ها و محتوا های آموزشی همیشه طرفداران زیادی دارند. مردم همیشه می خواهند چیز های جدید یاد بگیرند و اگر شما محتوای با کیفیتی تولید کنید حتما مشتری خواهید داشت.

تولید محتوا یک ایده برای کار در منزل

شما می توانید هر تخصصی که دارید را به یک محتوای آموزشی تبدیل کنید. برای مثال ممکن است شما نحوه کار با یک نرم افزار مثل فتوشاپ یا افتر افکت را بلد باشید. بسیار خوب هر مهارتی که دارید می توانید از آن استفاده کنید و کسب درآمد کنید.

برای این کسب و کار تنها چیزی که نیاز دارید یک وب سایت است. برای ایجاد وب سایت هم کاره سختی ندارید و بدون نیاز به دانش حرفه ای هم می توانید یک سایت ایجاد کنید.

شما برای طراحی و راه اندازی سایت تان می توانید از دوره رایگان آموزش وردپرس استفاده کنید و اگر می خواهید در سریع ترین زمان ممکن یک سایت فوق العاده را برای شروع کار طراحی کنید میتوانید از آموزش طراحی سایت با المنتور استفاده کنید.

پس از تاسیس سایت باید به فکر جذب مخاطب باشید تا آمار سایت بالا برود. سپس با افزایش ترافیک سایت نوبت به قرار دادن محصولات آموزشی می رسد و شما برای این پکیج ها قیمتی تعیین می کنید و با فروش آن ها کسب درآمد می کنید.

این روش کار در منزل به صورت کامل، اینترنتی انجام می شود، شما پس از دریافت پول به صورت اتوماتیک از طریق سایت مطالب را در اختیار خریدار می گذارید. همچنین می توانید ویدیو های آموزشی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

آموزش‌های مورد نیاز برای ایده تولید محتوای آموزشی در منزل

در زیر می‌توانید لینک‌های آموزشی مورد نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ایده کسب درآمد در خانه از طریق فروش محتوای آموزشی را مشاهده کنید:


کسب درآمد دلاری در منزل با باینری آپشن

دومین روشی که میخواهیم برای کسب درآمد در منزل به شما معرفی کنیم، باینری آپشن است، شاید در لغت کمی عجیب به نظر برسد اما در معنای ساده یک سیستم بورس است. این روش پول ساز شما را به درآمد دلاری می رساند و برای انجام آن فقط به اینترنت و یک سیستم کامپیوتر نیاز دارید تا کسب درآمد کنید.

ایده پولساز خانگی: کسب درآمد دلاری با باینری آپشن
ایده کار در منزل: کسب درآمد دلاری با باینری آپشن

در این ایده پولساز خانگی شما همانند بورس از طریق پیش بینی معادملات پول در می آورید، و اگر معامله شبیه پیش بینی شما انجام شود، سود حاصل از معامله برای شما خواهد بود و اگر پیش بینی شما اشتباه شود پولی که برای معامله گذاشته بودید از جیب تان می رود!

باینری آپشن از ایده های پولسازی در خانه

شاید گمان کنید این کار فقط حدسی است و شما شانسی می برید یا می بازید، اما در واقع پس از آن که در سایت ثبت نام کنید، امکاناتی دریافت می کنید تا به وسیله آن ها پیش بینی کنید. شما می توانید نحوه کار با این ابزار را یاد بگیرید و درست پیش بینی کنید تا درآمد دلاری تان را به دست آورید.

باید گفت برای این شغل شما باید ریسک کنید و اگر توانایی و اطلاعات کافی نداشته باشید ممکن است تمام سرمایه خود را از دست بدهید. این کار نیازمند تمرکز و استراتژی است و اگر خوب یاد بگیرید، می توانید پول خوبی هم به دست آورید. پس قبل از این که تصمیم بگیرید، ادامه مقاله را مطالعه کنید و اگر به کار دیگری علاقه نداشتید و تخصصی هم ندارید این کار انتخاب خوبی برای شما خواهد بود.


کارهای پولساز در خانه – محتوا نویس شوید

کسب درآمد از طریق تولید محتوا یکی از گزینه های کار در خانه و کارهای پولساز در خانه است. همانگونه که گفته شد بسیاری از سایت ها هستند که به محتوا های جدید نیازمندند و برای تولید محتوای مورد نیازشان محتوا نویس لازم است. محتوا نویس کسی است که می تواند مطالب و محتوا های سایت را بنویسد و انتشار دهد.

ایده سوم کار در منزل: تولید محتوا
ایده سوم کار در منزل: تولید محتوا

برای تولید محتوا شما نیاز به تخصص و مهارت ندارید در واقع با کمی تمرین و مطالعه کارتان راه می افتد. تولید محتوا آنقدر ها هم دشوار نیست لازم نیست همیشه محتوای اورجینال تولید کنید با کمی تحقیق و تمرین می توان محتوا های جذابی نوشت.
و باید این نکته را هم گفت که کار شما به نسبت تلاش و زمانی که روی آن میگذارید، درجه کیفی متفاوتی پیدا می کند. برخی سایت ها از محتوا نویسان مطالب درجه یک می خواهند که در این صورت نیاز به یک محتوا نویس با تجربه است.

تولید محتوا از کارهای پولساز در خانه

اما عموم وب سایت های فارسی زبان به محتوایی که مطالبش کپی شده نباشد، راضی هستند. برای نوشتن یک مقاله می توان گفت که لازم به داشتن تخصص در آن زمینه یا خواندن کتاب هزار صفحه ای نیست، فقط با خواندن چند مقاله معتبر می توانید اطلاعات کاملی برای نوشتن مقاله به دست آورید. سپس آن اطلاعات را مرتب کنید و تبدیل به یک مقاله کامل و جامع کنید مطمئن باشید سخت نیست و شما از پس آن بر خواهید آمد.

بسته به طول محتوای نوشته شده توسط شما، تعداد کلمات، تعداد تصاویر و ارزش املایی و خوانایی جملات هزینه ای که دریافت می کنید متفاوت است. سایت های زیادی هستند که بتوانید از طریق آن ها توانایی های خود را نشان دهید. با مراجعه به آن ها و اعلام تخصص ها و نرخ قیمت خود می توانید با افرادی که می خواهند شما برایشان کار کنید آشنا شوید. برای اینکه سریعتر موفق شوید برترین نمونه کارهای خود را آماده کنید و برای خودتان رزومه بسازید.


شغل های خانگی پولساز – بلاگر یا اینفلوئنسر شوید

بله امروزه تمام دنیا پر شده از شخصیت های محبوبی که در فضای مجازی تاثیر زیادی بر مخاطبین خود دارند. این افراد تاثیر گذار یا اینفلوئنسر ممکن است در حوزه های مختلفی مشغول به کار شوند و لزوما مدل و میکاپ آرتیست نیستند. این افراد در وبلاگ یا صفحه اینستاگرامی خود با دیگران ارتباط برقرار می کنند و شاید تنها با یک تلفن هوشمند و در خانه خودشان تمام این فعالیت ها را انجام دهند.

ایده چهام کار در منزل: بلاگری یا اینفلوئنسری
ایده چهام کار در منزل: بلاگری یا اینفلوئنسری

نکته مهم در این شغل های خانگی پولساز پر طرفدار نشان دادن یک شخصیت مثبت به مخاطبین است. ممکن است شما تخصص خاصی نداشته باشید اما کاری باشد که به آن علاقه دارید، از نقاشی و عکاسی گرفته تا خیاطی و کاردستی، فتوشاپ و آشپزی یا حتی گردشگری و بازی های کامپیوتری!

بلاگر شدن یک ایده پولساز خانگی

برای آن که اطلاعات بیشتری از چگونگی فعالیت یک بلاگر به دست آورید به پیج های شخصی پرطرفدار سر بزنید و خصوصا اولین پست های آن ها را بررسی کنید. ممکن است تعداد زیاد فالوور های آن ها شما را به این فکر بیاندازد که فالوور فیک بخرید اما نه! تنها کاری که باید انجام دهید تولید محتوای خوب، جدید و با کیفیت است. شما باید مطالبی تولید کنید که باعث شود دیگران شما را به عنوان یک فرد آگاه در حوزه کاری تان بشناسند.

شاید زمانی که کار های لاکچری برخی بلاگر ها را ببینید فکر کنید این کار سخت و هزینه بر است. اما این طور نیست و شما نیاز ندارید از ابتدا سراغ کار های پرهزینه بروید. اگر دنبال حوزه هایی برای کار در آن حیطه هستید باید بگویم دکوراسیون داخلی، مشاوره، خیاطی و فنگ شویی از جمله مواردی است که افراد زیادی در آن مشغول به کار نیستند و شما می توانید در آن ها بدرخشید.

لینک‌های آموزشی مهم برای بلاگر شدن

اگر می‌خواهید بلاگر شوید در زیر لیستی از مقالات و آموزش‌های مربوط به این شغل خانگی پولساز را برای شما عزیزان قرار داده ایم، پیشنهاد میکنیم حتما از این مقالات دیدن فرمایید.


کار ساخت وسایل مینیاتوری در منزل

این شما و این هم یکی از سرگرم کننده ترین کار در منزل که علاقه مندان زیادی هم دارد. این هنر پر طرفدار در واقع کوچک نمایی وسایل بزرگ است و از بهترین پیشنهاد های ما به شما همین کسب و کار خانگی است. برای ساخت این ماکت های مینیاتوری از هر وسیله ای استفاده می شود. از خانه و ماشین گرفته تا خوراکی ها و لوازم تحریر هر کدام علاقه مندان خود را دارند که به صورت مینیاتوری ساخته شده و به فروش می رسند.

ایده پنجم کار در منزل: ساخت وسایل مینیاتوری
ایده پنجم کار در منزل: ساخت وسایل مینیاتوری

برای ساخت این وسایل کوچک کار سختی در پیش ندارید تنها لازم است یک دوره کوتاه آموزش ببینید و تمرین و علاقه داشته باشید. پس از آن که یاد گرفتید چگونه ماکت مینیاتوری بسازید، می توانید در منزل اقدام به ساخت آن ها کنید و درآمد خوبی به دست آورید. موادی که برای ساخت ماکت ها نیاز است: مقوای اسفنجی، مقوای پارافین خورده، فوم و پونولیت، چوب پنبه گل رس و خمیر ها، مقوای ماکت، کاغذ هیپرو و … است.

همان طور که دیدید مواد مورد نیاز آن قدر ها هم گران نیست. شما می توانید در اوایل کار برای جذب مشتری و یادگیری کامل، به عنوان واسطه ماکت های مینیاتوری آماده را بفروشید و در منزل خود کسب درآمد کنید.


ساخت جا شمعی دیواری

این شغل به عنوان یکی از بهترین کار های پر درآمد در منزل است مخصوصا برای کسانی که مایل به صرف هزینه اولیه زیادی نیستند. این جا شمعی های دست ساز دیواری در انواع و شکل های مختلفی هستند و به عنوان جزئی از یک دکوراسیون مدرن استفاده می شوند. قیمت فروش این جاشمعی ها متفاوت است و از 40 تا 200 می رسد.

کار در منزل ایده ششم: ساخت جاشمعی
کار در منزل ایده ششم: ساخت جاشمعی

یاد گیری ساخت این جا شمعی ها بسیار راحت است، پس می توانید بروید سراغ اش و پس از آن خودتان به عنوان تولید کننده این جا شمعی ها را بسازید و بفروشید. اما اگر حال و حوصله درست کردن آن ها را ندارید، می توانید به عنوان واسطه محصولات را از تولیدی به دست مشتری برسانید و با سرعت بیشتر و سود بالاتری به درآمد برسید. برای تبلیغات و بازاریابی، یک حساب اینستاگرام برای فروش جاشمعی های دست ساز و دیواری بزنید. عکس های محصولات را بگذارید و هر وقت که مشتری سفارش داد با تولیدی برای تحویل محصول هماهنگ کنید و به همین راحتی کسب درآمد کنید.


تایپ و کسب درآمد از آن در منزل

تایپ کردن از جمله کارهای در منزل است که نیاز به تجهیزات خاصی ندارد و هر شخصی چه زن چه مرد و چه پیر و چه جوان می تواند آن را در خانه انجام دهد و واقعا هم نیازمند تخصص خاصی نیست. شما می توانید در منزل با تایپ کردن کسب درآمد کنید و یا از طریق سایت ها یا شرکت های بسیاری که تایپیست نیاز دارند استخدام شده و شروع به کار کنید. در ابتدا ممکن است فکر کنید تایپ کردن یک کار تکراری و خسته کننده است که درآمد خوبی هم ندارد. اما این کار انتخاب بسیار خوبی برای آغاز کار های خانگی است.

ایده هفتم کار در منزل: تایپ
ایده هفتم کار در منزل: تایپ

بعد از آن که این کار خانگی را برای خود انتخاب کردید نیازمند یک کامپیوتر و اینترنت هستید. به این دلیل که باید توانایی خود را از طریق سایت های درج آگهی اعلام کنید و کار فرمایان یا افرادی که نیاز به تایپیست دارند را پیدا کنید. همچنین می توانید با کافی نت ها صحبت کنید چون معمولا افراد به کافی نت برای درخواست تایپ مراجعه می کنند. حتی می توانید سری به قسمت نیازمندی روزنامه ها بزنید و آگهی های درخواست تایپ و دور کاری را پیدا کنید. اگر کمی هزینه کنید می توانید برای خود کارت ویزیت چاپ کنید و از آن به عنوان یک روش افلاین برای تبلیغ استفاده کنید.


ادمین شبکه های اجتماعی شوید

از آسان ترین و بی دردسرترین کارهای اینترنتی که می توانید در خانه انجام دهید و کسب درآمد کنید، ادمین شدن برای مدیریت پیج های اینستاگرام یا کانال های تلگرام است. امروزه بازار رقابت کانال های تلگرامی برای جذب مخاطب بیشتر داغ است و برای این کار سعی می کنند از به روزترین مطالب و جذاب ترین محتواها استفاده کنند.

ایده هشتم کار در منزل: ادمین شبکه های اجتماعی
ایده هشتم کار در منزل: ادمین شبکه های اجتماعی

برای پیج های اینستاگرام هم همین طور است، حتی برای یک پیج ممکن است چندین نفر برای تولید محتوا مدیریت و پاسخ گویی به دنبال کنندگان فعالیت کنند. به همین دلیل شما به راحتی می توانید یک کانال یا پیج پیدا کنید که در زمینه ای که شما مهارت دارید نیاز به ادمین داشته باشد و کار ادمین شبکه اجتماعی را در منزل خود شروع کنید. ادمین شدن کار راحتی است و حتی برای تولید محتوا هم دستتان باز است، می توانید سراغ سایر کانال ها و پیج های مرتبط بروید و از آن ها ایده بگیرید و با کمی جمع آوری اطلاعات از وب سایت ها یک محتوای جذاب تولید کنید.


کار در منزل با تاسیس یک کترینگ خانگی

بله اگر شما آشپز خوبی هستید و دست پخت تان تعریفی است این شغل مناسب شماست. شما در آشپزخانه خود غذاهای خانگی با کیفیت می پزید و چه بهتر از اینکه این غذاها را بفروشید و از طریق کار مورد علاقه تان کسب درآمد کنید؟ در این شغل شما ورشکسته نخواهید شد و طعم پیروزی را خواهید چشید. چون انسان ها هیچ وقت از خوردن دست نخواهند کشید، شاید در هر چیزی صرفه جویی کنند اما از خوردن غذاهای خوش مزه سیر نخواهند شد.

ایده نهم کار در منزل: کترینگ خانگی
ایده نهم کار در منزل: کترینگ خانگی

این کار در منزل پر درآمد، از بهترین کسب و کارهای خانگی برای خانم ها است. ممکن است در ابتدا درآمد زیادی کسب نکنید اما در طولانی مدت شما مشتری های دائمی خود را پیدا خواهید کرد که غذا های شما را به فست فود ها ترجیح می دهند. از نقاط قوت راه اندازی کترینگ این است که شما نیاز به سرمایه اولیه آنچنانی ندارید. حتی تجهیزات خاصی هم لازم نیست وسایل آشپزخانه را همه دارند فقط می ماند دست پخت که با تمرین مطمئنا در پخت غذا حرفه ای می شوید.

برای معرفی کردن خود تبلیغات را شروع کنید، در فضای مجازی خود را نشان دهید و تبلیغات محلی را نیز فراموش نکنید. می توانید تراکت پخش کنید و یا به هر طریقی در محدوده خود مشتری جذب کنید. نکته ای که باید در این کار به آن توجه شود کیفیت غذا، طعم، بسته بندی و سرویسی که از آن طریق غذا را ارسال می کنید هست، که تا چه اندازه به موقع غذاها را تحویل می دهد. سعی کنید در صورت تاخیر در تحویل غذا پیامک عذرخواهی برایشان بفرستید یا تخفیفی برای دفعات بعدی لحاظ کنید.


ساخت وسایل دست ساز در منزل

یکی از کار هایی که خانم های خانه دار به وسیله آن می توانند در منزل درآمد کسب کنند ساخت وسایل هنر دست است. یاد گرفتن این کارها مهارت آنچنان سختی نیست و می توانید آموزش هایی را در اینترنت پیدا کنید و یا با پرداخت هزینه ی کمی در دوره های آموزش آن شرکت کنید.

به عنوان مثال: درست کردن دست بند و سایر زیور آلات، قلاب بافی، کیف دستی های مختلف، گل سازی، پاکت و جعبه هدیه، نمد دوزی، شمع سازی، عروسک سازی، بسته بندی تنقلات و خشک بار و حبوبات در خانه از جمله کار هایی است که می توانید انجام دهید.

ایده دهم کار در منزل: ساخت وسایل دست ساز
ایده دهم کار در منزل: ساخت وسایل دست ساز

برای فروش دست سازه های خود می توانید سراغ مغازه هایی بروید که اجناس مشابه آن محصول را می فروشند برای مثال سراغ یک خوار و بار و آجیل فروشی بروید و محصولات بسته بندی شده خود را نشان دهید. یا به سراغ خرازی ها بروید و برای توزیع کیف ها و زیورآلات با آن ها گفتگو کنید.

همچنین اگر می خواهید کسب و کارتان کاملا از راه دور باشد میتوانید دست سازه های خود را از طریق سایت های مختلف از جمله دیوار یا شیپور به صورت رایگان برای خرید بگذارید یا در تلگرام و اینستاگرام آن ها را بفروشید. از بهترین کار هایی که می توانید در خانه انجام دهید ساخت جعبه های کادویی است و درآمد خوبی هم دارد. این دست سازه ها سرمایه اولیه زیادی نمی خواهند و به آسانی به فروش می رسند. مغازه های بسیاری از عطر فروشی ها تا مغازه های فروش لوازم تزئینی جعبه های هدیه می فروشند و شما می توانید با آن ها همکاری کنید.


شغل پرورش و فروش گل و گیاه در خانه

یکی از کارهای خانگی پرطرفدار که برای خانم ها نیز مناسب است کاشت و پرورش گیاه های آپارتمانی است. نکته اساسی این است که شما توانایی نگه داری و پرورش گیاهان را داشته باشید حال دارویی یا تزئینی بودنش فرقی ندارد. حتی می توانید سبزی بکارید و از فروش آن سود خوبی به دست آورید.

ایده یازدهم کار در منزل: پرورش و فروش گل و گیاه
ایده یازدهم کار در منزل: پرورش و فروش گل و گیاه

گل های دارویی همچون آلوئه ورا هم به خاطر خاصیت ها و کاربردهای زیادی که برای پوست و مو و … دارند، این روزها محبوب هستند. گل و گیاه های تزئینی هم که در اکثر خانه ها و هر جای دیگری یافت می شوند، به خوبی به فروش می رسند. برای مثال: کاکتوس های تزئینی

برای این کار باید به دو نکته مهم توجه کنید یکی این که توانایی شما در نگه داری از چه نوع گل و گیاهی است و توانایی و ابزار پرورش کدامشان را دارید؟ و دیگر آن که بازار کدام گل و گیاهان رونق بیشتری دارد؟ مردم بیشتر مایل به خرید گیاهان تزئینی هستند یا گل و گیاه های دارویی را ترجیح می دهند؟

اگر در فضای مجازی به ویژه اینستاگرام جست و جو کنید افراد زیادی را پیدا می کنید که به کاشت و فروش گل و گیاه های تزئینی از جمله کاکتوس روی آورده اند و کارشان رونق خوبی هم دارد. شما هم می توانید از فضای مجازی برای معرفی کسب و کار خود استفاده کنید. یا اینکه به سراغ مغازه های مختلف گل و گیاه فروشی بروید و با آن ها همکاری کنید.


کار خدمات ترجمه در منزل

به عنوان یکی از پر درآمد ترین روش های کسب درآمد در منزل می توان ترجمه را نام برد. اگر شما به زبان انگلیسی مسلط هستید باید بدانید استفاده از این توانایی در کارهای اینترنتی اهمیت زیادی دارد. این روزها محتواهای جدید و غیر کپی اهمیت زیادی دارد در حدی که برخی وب سایت ها به ترجمه متن ها و مقاله های انگلیسی روی می آورند تا تولید محتوای جدید و جذابی داشته باشند.

ایده دوازدهم کار در خانه: خدمات ترجمه
ایده دوازدهم کار در خانه: خدمات ترجمه

این موضوع به نفع شما خواهد بود و اگر شما تسلط کافی به ترجمه مقالات از هر زبانی که بلد هستید را داشته باشید، می توانید درآمد بسیار خوبی به دست آورید. برای اینکه نرخ قیمت ترجمه بهتر دستتان بیاید در اینترنت جستجو کنید و با سایت هایی که مترجم می خواهند مصاحبه کنید. برای کسی که توانایی ترجمه دارد موقعیت های کاری خوبی هست، کارهای بسیاری را می توانید انجام دهید و از طریق آن کسب درآمد کنید.

از ترجمه نامه های مهر و موم شده، نوشتن رزومه ها و پروپوزال ها به زبان دیگر، مختصر سازی متن ها تا ترجمه کتاب های غیر تخصصی که هر کدام قیمت خاص خود را دارند. برای پیدا کردن نرخ دقیق قیمت ها به سایت هایی که در حیطه ترجمه فعالیت می کنند مراجعه کنید. می توانید با این سایت ها برای دریافت سفارش هم گفتگو کنید یا اینکه در سایت های نیازمندی، آگهی درج کنید. شاید حتی انتشاراتی ها و سایت های معتبری پیدا کنید که مترجم دور کار قبول کنند.


کار در منزل با همکاری در فروش

تجربه همکاری در فروش را در خانه به دست آورید! این کار به عنوان یکی از برترین کارهایی است که می توانید در خانه انجام دهید. شما که شاید خودتان امکانات و توانایی های لازم برای ساخت محصول را نداشته باشید و حتی تخصص و مهارتی هم در زمینه ی خاصی نداشته باشید، می توانید بدون نیاز به هزینه اولیه و تنها با همکاری در فروش شرکت های مختلف کسب درآمد کنید. این فروش می تواند شامل محصولات و خدمات یک شرکت باشد.

ایده سیزدهم کار در منزل: همکاری در فروش
ایده سیزدهم کار در منزل: همکاری در فروش

اجازه دهید اول یکی از روش های پر درآمد واسطه گری در فروش را به شما معرفی کنیم. خرده فروشی یا به اصطلاح دراپ شیپینگ راهی است که یک سایت از طریق معرفی محصولات فروشندگان دیگر و به عنوان واسطه کسب درآمد می کند. در واقع این سایت انبار یا تولیدی برای محصولات فروشی ندارد و تنها زمانی که از مشتری سفارشی دریافت کند این سفارش را به فروشنده اصلی ارجاع می دهد تا آن ها به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنند و فروشنده مرجع محصول را برای مشتری ارسال کند.

دیجی کالا یکی از این مدل سایت ها است که باید از آن به عنوان موفق ترین سایت خرده فروشی کشور نام برد. در واقع بسیاری از شرکت ها و تولیدی ها محصولات خود را به دیجی کالا می سپارند تا به صورت آنلاین به فروش برسد. حال کاری شما باید انجام بدهید همکاری در فروش محصولات است.

با ایجاد یک وب سایت با هزینه کم و سپس تبلیغ و جذب مخاطب، آمار بازدید سایت خود را بالا ببرید و تیلیغات محصولات مختلف را شروع کنید. به شما پیشنهاد می دهیم در آغاز کار کالا های پرفروش را پیدا کنید و اقدام به فروش آن ها کنید. برای مثال می توانیم دمنوش گیاهی را که از پرفروش ترین کالای اینترنتی هست را معرفی کنیم. افراد معمولا مارک ها و برند های شناخته شده را ترجیح می دهند پس به این نکته نیز توجه کنید.

برای همکاری در فروش دو راه پیش پای شما است. می توانید به صورت مستقیم از طریق سایت هایی که برای همکاری در فروش ایجاد شده اند کار خود را آغاز کنید. این سایت ها به شما لینک و یا کدی برای این همکاری می دهند تا شما این لینک یا کد معرف را به مشتری ها بدید و آن ها سفارش خود را با نام شما ثبت کنند.

یا این که به سراغ شرکت های تولیدی و عمده فروشان بروید و با آنها توافق کنید به ازای مبلغ یا سودی محصولات شان را به عنوان واسطه اینترنتی به فروش برسانید. این کار در واقع به نفع شما است. بدون اینکه هزینه ای صرف کنید یا آن محصولات را بخرید با پیدا کردن مشتری در سود حاصل از فروش شریک می شوید. حواستان باشد که قبل از اینکه به مشتری ها قول کالایی را بدهید با فروشنده اصلی هماهنگ کنید و از موجود بودن محصول اطمینان پیدا کنید. می توانید فروشنده و خریدار را با هم مرتبط کنید تا خودشان مراحل هماهنگی را انجام دهند.


کار در خانه با فروش محصولات دسته دوم

از پول ساز ترین کار هایی که در منزل می توانید انجام دهید خرید و فروش وسایل دسته دوم است. این روز ها که وضع اقتصادی آنچنان تعریفی ندارد مردم ترجیح می دهند به جای هزینه کردن برای خرید وسایل نو، با قیمت کمتری اجناس دست دوم و سالم بخرند. در سایر کشور ها این کار رواج بیشتری دارد و جز پر درآمد ترین شغل ها است و مطمئن باشید در ایران هم این شغل به مرور زمان جایگاه خوبی پیدا می کند.

ایده چهاردهم کار در خانه: فروش محصولات دسته دوم
ایده چهاردهم کار در خانه: فروش محصولات دسته دوم

برای خرید اجناس دست دوم شما نیاز به سرمایه زیادی ندارید چون اکثر افرادی که می خواهند وسایل خود را بفروشند به دلیل نیاز به پول آن را به قیمت کمی می فروشند و شاید بخواهند آن جنس را با یک کالای دست دوم دیگر معاوضه کنند. بسیار خوب دنبال کالا های دست دوم فروشی بگردید. در سایت های مختلف از جمله دیوار افرادی هستند که آگهی فروش گذاشته باشند. هر چیزی که بخواهید هست از کتاب و لباس گرفته تا اشیای قیمتی و عتیقه.

شما می توانید محصولاتی که گمان می کنید پتانسیل فروش بیشتری دارند را بخرید و با تعمیر و زیبا سازی آن ها را با قیمت بالاتری بفروشید. پس از آن که محصولاتتان آماده شد آن ها را برای فروش در اینترنت به اشتراک بگذارید. می توانید با وب سایت های فروش آنلاین همکاری کنید یا در دیوار و سایر شبکه های اجتماعی بازاریابی کنید ولی بهتر است سراغ فروشگاه های اینترنتی بروید تا نیازی به هزینه اضافه برای تبلیغ نداشته باشید.


مدیریت سایت یک کار در منزل عالی

برخی شرکت ها مسئول سایت ندارند و می خواهند کسی را پیدا کنند تا کنترل سایت آن ها را انجام دهد. مدیریت سایت شامل تمام کارهایی می شود که مربوط به سایت است. از انتشار اخبار و جدید ترین اطلاعات، بارگزاری مقاله ها روی سایت و بررسی تعداد بازدید کنندگان سایت در هر روز تا ایجاد تغییرات در ظاهر سایت و حتی برنامه نویسی از وظایف مدیر سایت است.

ایده پانزدهم کار در خانه: مدیریت سایت های مختلف
ایده پانزدهم کار در خانه: مدیریت سایت های مختلف

هر چند در ظاهر کار دشواری به نظر می آید اما این گونه نیست می توانید به وسیله ویدیو های آموزشی و مطالبی که در این خصوص به صورت رایگان در اینترنت هست اطلاعات مفید و حدودا کاملی را به دست آورید. در واقع برای مدیریت سایت مهارت های زیادی هست که لازم است به مرور زمان بیاموزید.

از جمله: نحوه کار با وردپرس ، جوملا یا سایر سیستم های مخصوص ساخت سایت، فتوشاپ، نرم افزار ورد و اکسل و… این مهارت ها شما را تبدیل به یک وب مستر حرفه ای خواهند کرد. بسیاری از شرکت ها به دنبال همچنین افراد حرفه ای هستند که از دور بر وب سایت ها نظارت کنند و در قبال آن پول بسیار خوبی به شما داده خواهد شد. احتمالا متوجه شده اید که اکثر این کارها شما را به مرور به یک متخصص تبدیل می کند که باعث می شود در آینده دور بتوانید برای خودتان سایت طراحی کنید و یک کسب و کار پر رونق راه بیاندازید.


کار در منزل با تولید و انتشار پادکست

یکی از ایده های کار در منزل تولید فایل های صوتی و پادکست است. این کاردر واقع بیشتر مناسب کسانی است که صدای دلنشینی دارند و شما می توانید از این ایده عالی که هنوز خیلی هم مورد استفاده قرار نگرفته استفاده کنید. داستان ها و کتاب های مختلف و محتوای تولید شده توسط خودتان را به یک فایل صوتی تبدیل کنید.

کار در منزل ایده شانزدهم: تولید و انتشار پادکست
کار در خانه ایده شانزدهم: تولید و انتشار پادکست

برای ضبط صدا لازم است یک ضبط صوت یا ویس ریکوردر تهیه کنید و شروع کنید به تمرین کردن، مطمئن باشید مهارت لازم را به مرور زمان به دست خواهید آورد. در ابتدا تکه متن های کتاب ها یا مقالات سایت های دیگر را بخوانید و پادکست های موجود در اینترنت را بررسی کنید.

بعد از اینکه مهارت کافی پیدا کردید، می توانید با سایت های مختلف صحبت کنید و توانایی های خود را برای تولید پادکست نشان دهید. به این دلیل که امروزه شنیدن پادکست از مطالعه محبوب تر است و این موضوع هم به نفع شما و هم به نفع سایت هایی است که به دنبال جذب مخاطب هستند. بالاخره سایت هایی پیدا می شوند که پیشنهاد پادکست شما را بپذیرند.

در شروع فعالیت خود هزینه کمتری از سایت ها دریافت کنید و بیشتر به دنبال کسب تجربه باشید. برای تولید پادکست همچنین می توانید خودتان یک سایت ایجاد کنید و مقالات مختلف را به فایل صوتی تبدیل کرده و در سایت قرار دهید سپس زمانی که آمار بازدید های سایت شما بالا رفت از طریق تبلیغات کسب درآمد کنید. همچنین راه اندازی یک کانال تلگرام برای انتشار پادکست انتخاب خوبی است. یکی از پادکست های پرطرفدار تولید کتاب صوتی است که می توانید آن ها را بفروشید. برای دریافت سفارش های کار هم می توانید به سایت های مختلف که در مورد تولید پادکست هستند سر بزنید.


کار در خانه با شمع سازی

یکی از دیگر روش های کسب درآمد ساخت شمع در خانه است. این هنر بین خانم ها طرفداران بیشتری دارد و همچنین خانم ها ترجیح می دهند در دکوراسیون خانه خود از شمع های تزئینی استفاده کنند.

کار در خانه ایده هفدهم: شمع سازی
کار در خانه ایده هفدهم: شمع سازی

این شغل درآمد خوبی هم دارد و می توانید حدود 2 و نیم تا 7 میلیون در ماه به دست آورید. شمع سازی کار آسانی است و شما می توانید به راحتی با استفاده از آموزش های رایگانی که در اینترنت موجود است این کار را یاد بگیرید و کسب درآمد کنید.


کارهای خانگی برای خانم ها (بافتنی)

خانم های هنرمند زیادی هستند که برای سرگرمی بافتنی یا لیف می بافند و این روزها فروش این گونه اجناس هم بازار خوبی دارد. پس اگر شما هم سلیقه و مهارت لازم را دارید می توانید از این راه به راحتی و در منزل کار خود را انجام دهید و کسب درآمد کنید.
این کار نیازی هم به سرمایه اولیه زیاد ندارد. تنها به وسیله کاموا یا سایر الیاف و یک جفت میل بافتنی کسب درآمد کنید!

ایده هجدهم کار در خانه: بافتنی
ایده هجدهم کار در خانه: بافتنی

برای بافتنی توصیه می کنم تمرکزتان را روی بافت های پاییزی و زمستانی از جمله جوراب، کلاه، شال، دست کش و پالتو بگذارید که در هر صورت مورد نیاز است و به خوبی فروش می رود همچنین سود خوبی دارد که می توانید با قیمت بالایی بفروشید. در انتخاب طرح های بافتنی دقت کنید و جدید ترین مدل های در بازار را پیدا کنید. برای فروش هم می توانید سراغ مغازه های لباس فروشی یا خرازی ها بروید یا در اینترنت اجناس خود را معرفی کنید.


ساخت ست آشپزخانه

یکی دیگر از کارهایی که خانم ها می توانند در منزل انجام دهند، دوختن ست های مخصوص آشپزخانه است. این ست ها شامل: پیش بند آشپزی، دم کنی برنج، دستمال آشپزخانه، دستکش فر، دستگیره قابلمه، سبد نان پارچه ای، حوله مخصوص گاز و … است.
این ست ها برای هر آشپزخانه ای ضروری است و فروش خوبی هم دارد مخصوصا برای جهیزیه عروس.

کار در خانه ایده نوزدهم: ساخت ست آشپزخانه
کار در خانه ایده نوزدهم: ساخت ست آشپزخانه

برای ساخت این ست ها هم که کار سختی ندارید تنها باید پارچه های با کیفیت و مناسبی تهیه کنید و این ست ها را از روی الگو های خاصی که دارند بدوزید.برای فروش آن می توانید از طریق اینستاگرام یا تلگرام بازاریابی کنید یا به صورت واسطه از طرف تولید کننده تبلیغات کنید و با فروش آن ها سود دریافتی به شما می رسد.


کار در منزل بسته بندی

یکی از ساده ترین و بهترین کارهایی که می توانید به سادگی در منزل خود انجام دهید، بسته بندی محصولات مختلف است، بسیاری از کارگاه های تولیدی به دلیل هزینه های بالای بسته بسته بندی، کار بسته بندی خود را برون سپاری می کنند، در این بین شرکت هایی هستند که کار بسته بندی کارگاه هایی این چنینی را اجاره می کنند و به خانم های خانه دار و اشخاصی که می خواهند در منزل به کسب درآمد بپردازند، این محصولات را + تمام وسایل مورد نیاز بسته بندی را می دهند و به صورت بسته بندی شده این محصولات را تحویل می گیرند.

کار در خانه ایده بیستم: بسته بندی محصولات مختلف
کار در خانه ایده بیستم: بسته بندی محصولات مختلف

حال شما اگر به دنبال کار در منزل هستید می توانید به سادگی با یکی از این شرکت ها ارتباط برقرار کنید و آمادگی خود را برای کار بسته بندی در منزل اعلام کنید، همچنین اگر می خواهید یک شرکت واسط بسته بندی تاسیس کنید، کافیست با شرکت هایی که کار بسته بندی خود را برون سپاری می کنند ارتباط برقرار کنید و مزایای بسته بندی خود را همانند رزومه یک فرد جویای کار تحویل این شرکت ها دهید تا بتوانید با چندتا از این مدل شرکت و کارگاه ها قرارداد امضا کنید.


جمع بندی مقاله ایده های کار در منزل

سپاس که تا انتها با ما همراه بودید. امیدواریم این روش ها و ایده ها به شما کمک کند یک کسب و کار موفق و خانگی تاسیس کنید. 20 ایده پول ساز برای کار در خانه که به شما معرفی کردیم تنها بخشی از ایده هایی است که می توانید عملی کنید. توجه داشته باشید که تبلیغات یکی از اساسی ترین کار هایی هست که برای معرفی خود و بازاریابی در زمینه خدمات یا محصولاتتان باید انجام دهید. برای این تبلیغات از سایت های معتبری هم چون دیوار و شیپور استفاده کنید.

در برخی از شغل هایی که معرفی کردیم علاوه بر کار در منزل و سایت های دیگر، لازم است خودتان یک وب سایت داشته باشید. اگر فکر می کنید کار در منزل هزینه زیادی دارد، خیر… اینگونه نیست. امروزه ساخت وب سایت عمومیت بیشتری پیدا کرده و شما می توانید از طریق ابزار های رایگانی که در این زمینه وجود دارد ارزان تر و حتی بدون اطلاعاتی از برنامه نویسی کار خود را پیش ببرید و یک سایت درست کنید.

اگر شما در کاری متخصص نیستید، نگران نباشید! در واقع تخصص همیشه در مرحله دوم است و شما در ابتدا باید مشتاق یادگیری و کسب درآمد باشید. هیچ کس از ابتدا متخصص نبوده، این راه نیاز به شکیبایی و تلاش دارد. شما هم می توانید با صبر و حوصله و به دست آوردن اطلاعات تبدیل به یک متخصص شوید.

و در آخر باید بگویم تمام کسب و کار هایی که معرفی کردیم شاید به نظر شما، نیاز به صرف هزینه زیادی داشته باشند اما اینگونه نیست و شما با حداقل هزینه هم می توانید کار خود را شروع کنید. به شما توصیه می کنیم آن سرمایه کم را فراهم کنید و کار خود را آغاز کنید.

مقاله های انگلیسی مرتبط: entrepreneur ، theworkathomewoman

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

  1. رئوف شجاع فر میگوید:

    به نظرم مقاله مفیدی بود. سپاس بابت ایده های مفید.

    • پشتیبانی میگوید:

      با تشکر از شما که همراه ما هستید.

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!