پرطرفدارترین و پربازدیدترین محتواهای اینستاگرام

پرطرفدارترین و پربازدیدترین محتواهای اینستاگرام

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 20 اردیبهشت 1402

اینستاگرام در حال حاظر یکی از بهترین روش‌های کسب درآمد از اینترنت است که با استفاده از آن می‌توانید کسب و کار اینترنتی خود را ‌راه‌اندازی کنید و از این راه کسب درآمد عالی داشته باشید؛ عوامل زیادی برای موفیقت در اینستاگرام وجود دارد، اصلی‌ترین فاکتور موفقیت در اینستاگرام کار کردن در زمینه پرطرفدارترین و پربازدیدترین محتواهای اینستاگرام است؛ پرطرفدارترین پست‌ های اینستاگرامی، استوری‌ها برای تولید محتوا در اینستاگرام بسیار عالی هستند، اگر شما برای تولید محتوا اینستاگرام موضوعات پرطرفدار و پربازدید را انتخاب کنید و پست‌ ها و محتوای پربازدید و خوبی تولید کنید می‌بتوانید افراد را به سمت خود جذب کنید.

ما در مقاله پرطرفدارترین و پربازدیدترین محتواهای اینستاگرام می‌خواهیم به شما توضیح دهیم که چه پست‌ هایی که در اینستاگرام پرطرفدار هستند را بسازید تا شما با استفاده از آن‌ها بتوانید رشد خوبی داشته باشید.

پرطرفدارترین محتواهای اینستاگرام

اگر به پیج‌های اینستاگرامی مختلف مراجعه کنید، با انواع موضوع و ظاهر محتوا آشنا خواهید شد که می‌توانید از هر کدام آن‌ها در پیج اینستاگرام خود استفاده کنید، البته همه این محتوا‌ها ‌نمی‌توانند پرطرفدار باشند و برخی از آن‌ها ممکن است اصلا برای شما بازخورد خوبی نداشته باشند، پس باید بررسی کنید که چه نوع محتوایی برای شما مناسب است و پرطرفدارترین و بهترین محتواهای اینستاگرام برای پیج شما چه نوع محتواهایی هستند تا شما نیز از همان محتوا برای پیج اینستاگرامی خود استفاده کنید تا در نهایت بتوانید رشد فالوور بهتر داشته باشید.

پرطرفدارترین و پربازدیدترین محتواهای اینستاگرام

در این بخش شما با برخی از پربازدیدترین و پرطرفدارترین محتوا ها و پست های اینستاگرام آشنا خواهید شد، توجه داشته باشید که ممکن است همه این محتوا‌های پرطرفدار برای پیج شما مناسب نباشد و شما نتوانید از همه آن‌ها استفاده کنید باید سعی کنید که ابتدا این نوع محتواها را بررسی کنید و متناسب با پیج اینستاگرام خود بهترین محتوا در اینستاگرام را انتخاب کنید تا در نهایت بتوانید در پیج خود پربازدیدترین پست های اینستاگرام را منتشر کنید و فالوورهای زیادی را جذب کنید.

محتوا انگیزشی، پرطرفدارترین محتوا در اینستاگرام

یکی از بهترین و محبوب‌ترین پست‌ های اینستاگرام، محتواهای انگیزشی است، امروزه هرکسی در هر زمینه‌ای که فعالیت می‌کند به صورت روزانه یک پست و استوری انگیزشی در پیج خود قرار می دهد، البته پیج‌های زیادی در اینستاگرام هستند که در زمینه خاص انگیزشی فعالیت دارند و اگر نگاهی به فالوور‌های آن‌ها کنید متوجه خواهید شد که این زمینه چقدر طرفدار‌ زیادی دارد.

پیج‌های مربوط به آموزش کسب و کار اینترنتی و… بیشتر از این جمله‌های انگیزشی استفاده می‌کنند، یا پیج‌های ورزشی برای انگیزه دادن از این متن‌های انگیزشی استفاده می‌کنند، شما هم می‌توانید در پیج اینستاگرامی خود از جملات و استوری‌های انگیزشی که برای جذب فالوور تاثیر گذار هستند استفاده کنید.

محتواهای انگیزشی یکی از پرطرفدارترین و پربازدیدترین محتواهای اینستاگرام است
محتواهای انگیزشی یکی از پرطرفدارترین و پربازدیدترین محتواهای اینستاگرام است

این جملات انگیزشی نباید بیش از حد باشد تا کاربران را خسته نکند و زمینه کاری شما را از بین نبرد، چرا که کاربران وقتی پیج شما را مشاهده می‌کنند اگر بیش از حد با جملات انگیزشی مواجه شوند، ممکن است اصلا زمینه اصلی کاری شما را متوجه نشوند و همین باعث خواهد شد که شما نه تنها با این روش رشد نکنید بلکه شکست هم بخورید.

برای ایجاد محتوا‌های انگیزشی شما می‌توانید کلیپ‌های انگیزشی لاتین را به زبان فارسی ترجمه کرده و زیر نویس کنید تا در پیج خود قرار دهید؛ این نوع محتوا اصلا زمان زیادی نیاز ندارد و شما اگر با زبان لاتین آشنا باشید می‌توانید کلیپ‌های انگیزشی خوبی را برای خود تهیه کنید.

مصاحبه با اشخاص، پربازدیدترین پست ها در اینستاگرام

مصاحبه با اشخاص یکی از پرطرفدارترین و پربازدیدترین محتواهای اینستاگرام است و افراد بیشتر به دیدن مصاحبه ترغیب می‌شوند و این خیلی بر روی تعامل پیج شما تاثیر گذار خواهد بود، شما در زمینه کاری خود می‌توانید یک سری افراد را انتخاب کنید و یک برنامه ایجاد کنید تا با آن‌ها مصاحبه داشته باشید، البته باید توجه داشته باشید که با افرادی مصاحبه کنید که در زمینه کاری شما باشند و بتوانند اطلاعات خوبی از کار شما به کاربران ارائه دهند، برای مثال اگر در زمینه رشد کسب و کار باشید باید افرادی را برای مصاحبه دعوت کنید که در این زمینه سابقه کاری داشته باشند و از قبل یک سری کسب و کار از خود ارائه داده باشند که بتوانند برای کاربران ارزش خلق کنند.

سعی کنید این مصاحبه‌ها با یک لحن دوستانه اجرا شود، اگر شما یک مصاحبه با لحن کتابی داشته باشید ممکن است کاربران چیزی از این مصاحبه متوجه نشوند و همین باعث خواهد شد که این نوع پست‌های شما هیچ طرفداری نداشته باشد.

مصاحبه با اشخاص یکی از بهترین محتوا ها در اینستاگرام است
مصاحبه با اشخاص یکی از بهترین محتوا ها در اینستاگرام است

یکی از بهترین روش‌های مصاحبه گرفتن این مورد است که نیاز کاربران را در مصاحبه خود رفع کنید، برای مثال کاربران سوالاتی درباره کسب و کار دارند و ما می توانیم از افرادی که دعوت می‌کنیم برای مصاحبه سوالات کاربران را بپرسیم تا پاسخ دهند، این مورد بر روی تعامل پیج شما تاثیر بسیار بسیار زیادی دارد و می‌تواند تا چند برابر فالوور‌های شما را افزایش دهد.

فضای استدیویی مصاحبه شما مهم است، شما باید یک فضا خوبی برا ویدئو گرفتن از مصاحبه داشته باشید تا افراد بتوانند بهتر با این فضا ارتباط برقرار کنند، البته نیاز نیست حتما تجهیزات گران قیمت خریداری کنید و می‌توانید با استفاده از یک سری وسایل بسیار ساده فضای خوبی را برای مصاحبه ایجاد کنید، مهم‌ترین عامل با کیفیت شدن ویدئو هم نور مناسب فضا است، شما با تجهیزات خوبی باید بتوانید نور پردازی درستی داشته باشید.

پست‌های طنز، پرطرفدارترین محتواهای اینستاگرام

محتواهای طنز و فان، هم‌اکنون یکی از پرطرفدارترین و بهترین محتواهای اینستاگرام هستند، شما اگر بتوانید محتوا طنز در پیج اینستاگرام خود داشته باشید حتما بهتر با کاربران تعامل ایجاد می‌کنید، اگر پیج‌های فان اینستاگرام را مشاهده کنید، متوجه خواهید شد که این پیج‌ها چقدر طرفدار دارند و افراد چه میزان تعاملی در این پیج‌ها دارند، البته این بدان معنا نیست که شما فقط پست طنز و کمدی داشته باشید، بلکه شما در هر زمینه کاری که هستید می‌توانید از تکنیک طنز پردازی استفاده کنید و افراد زیادی را ترغیب به فالو کردن و دنبال کردن خود کنید.

محتواهای طنز و فان یکی از محبوب‌ترین و پر لایک ترین پست ها در اینستاگرام هستند
محتواهای طنز و فان یکی از محبوب‌ترین و پر لایک ترین پست ها در اینستاگرام هستند

برای مثال در طول روز می‌توانید یک سری استوری‌ها در پیج اینستاگرامی خود داشته باشید که جنبه طنز داشته باشند و همین مورد باعث خواهد شد که کاربران با دیدن استوری‌های شما ترغیب به دیدن پست‌ها هم شوند و از این طریق تعامل پیج شما بسیار بیشتر خواهد شد.

البته باید توجه داشته باشید که این پست‌های طنز در پیج شما نباید بیش از حد شود، چرا که ممکن است باعث شود که کاربران از آن خسته شوند و یا اصلا فعالیت اصلی پیج شما را فراموش کنند، پس شما باید در حد 20 درصد را بیشتر به طنز پردازی اختصاص ندهید.

مسابقات اینستاگرامی، پرطرفدارترین محتواهای اینستاگرام برای جذب فالوور

یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین محتواهای اینستاگرام راه‌اندازی انواع مسابقه‌های اینستاگرامی است که بسیار برای تعامل پیج و افزایش مخاطب کاربرد دارد، توجه داشته باشید که بهتر است برای افزایش مخاطب‌های اینستاگرامی خود هر چند مدت یکبار یک مسابقه اینستاگرامی داشته باشید تا بتوانید از این طریق هم مخاطب جذب کنید.

البته توجه داشته باشید نباید همیشه مسابقه ایجاد کنید و کاربران را به مسابقه‌های اینستاگرامی خود عادت دهید، چرا که این مورد باعث خواهد شد کاربران همیشه از شما یک مسابقه اینستاگرامی درخواست کنند و اگر شما یک تایمی شراطی ایجاد مسابقه را نداشته باشید، کاربران زیادی را از دست خواهید داد و متضرر خواهید شد.

راه‌اندازی مسابقات یکی از پربازدیدترین پست های اینستاگرام است
راه‌اندازی مسابقات یکی از پربازدیدترین پست های اینستاگرام است

برای مثال اگر یک پیج اینستاگرامی در زمینه فروش لباس مجلسی دارید، می‌توانید یک مسابقه اینستاگرامی ایجاد کنید و از کاربران بخواهید که در این مسابقه اینستاگرامی شرکت کنند، در ضمن برای این مسابقه اینستاگرامی هم شما باید یک جایزه در نظر بگیرید برای مثال شما می‌توانید لباس مجلسی به انتخاب خود کاربر را برای جایزه در نظر بگیرید و به برنده مسابقه دهید.

توجه: روش‌های مختلفی برای ایجاد مسابقه در اینستاگرام وجود دارد که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند، اگر می‌خواهید با روش‌های مختلف ایجاد مسابقه اینستاگرامی آشنا شوید، می‌توانید از طریق وبلاگ وبکیما به مقاله اصول ‌راه‌اندازی مسابقه اینستاگرامی مراجعه کنید و با بهترین روش‌های ‌راه‌اندازی مسابقه آشنا شوید.

نظر سنجی، پربازدیدترین پست های اینستاگرام

نظرسنجی‌ها نیز یکی از پرطرفدارترین و پربازدیدترین محتواهای اینستاگرام هستند، پست‌هایی که کاربران را ترغیب به نظر گذاشتن می‌کند و با هدف نظر سنجی ایجاد می‌شوند، برای رشد پیج شما مناسب است چرا که نه تنها فالوور‌های خود شما یک سری نظر خواهند گذاشت، بلکه پست را با دوستان خود هم به اشتراک می‌گذارند که نظر سنجی را شرکت کنند، همین موضوع باعث خواهد شد افراد بیشتری شما را بشناسند.

البته توجه کنید که این نظر سنجی‌ها باید در راستا فعالیت کاری خودتان باشد و نباید به حاشیه‌ها بپردازید، همیشه هم سعی کنید که از نظرسنجی استفاده نکنید چرا که همین باعث خواهد شد کاربران از نظر گذاشتن زیاد خسته شوند و کمتر به پیج شما سر بزنند.

این نظر سنجی‌های شما هم باید با نتیجه باشد و شما اگر نتیجه‌ای و پایانی برای آن نداشته باشید کاربران برای نظر سنجی‌های بعدی شما هیچ اشتیاقی ندارند در واقع کاربران با این نظر سنجی‌ها دانش خود را در زمینه کاری شما ممکن است حدس بزنند و منتظر یک نتیجه خاصی باشند.

نظرسنجی‌ها یکی از پرطرفدارترین محتواهای اینستاگرام هستند
نظرسنجی‌ها یکی از پرطرفدارترین و پربازدیدترین محتواهای اینستاگرام هستند

نکته: ما در مقاله ( چطور در اینستاگرام نظر سنجی حرفه‌ای داشته باشیم؟ ) به شما کاملا توضیح دادیم که چطور می‌توانید نظر سنجی‌های حرفه ای داشته باشید تا بتوانید از طریق آن‌ها رشد خود را رقم بزنید.

خیلی خب در این بخش ما به شما یک سری از انواع پست‌های پر طرفدار را توضیح دادیک که با استفاده از آن‌ها می‌توانید با استفاده از آن‌ها مخاطب‌های زیادی را به سمت خود جذب کنید توجه داشته باشید که این محتوا‌ها برای اکثر کسب و کار‌های اینستاگرامی استفاده می‌شود و شما در هر زمینه‌ای فعالیت دارید می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید تا پیج خود را رشد دهید.

در ادامه می‌خواهیم یک سری از شغل‌های اینستاگرامی پر طرفدار را به شما معرفی کنیم که اگر در حال حاظر تصمیم نگرفته‌اید که یک زمینه خاص شغلی را در اینستاگرام داشته باشید، بتوانید از آن‌ها استفاده کنید و یک کسب و کار اینستاگرایم موفق داشته باشید.

محتوا سریالی، پرطرفدارترین و پربازدیدترین محتواهای اینستاگرام

معمولا محتواهای سریالی یکی از پربازدیدترین پست های اینستاگرام به شمار می‌روند و یکی از بهترین روش‌های نگه داری کاربران برای همیشه ایجاد محتوا‌های سریالی است که برای جذب فالوور بسیار عالی است، در واقع شما می‌توانید یک سری محتوا‌های آموزشی سریالی ایجاد کنید که در هر قسمت از این سریال آموزش‌ها و نکات جدیدی را باید به کاربرا ارائه دهید تا مشتاق ارائه قسمت‌های جدید محتوا شما باشد.

محتواهای سریالی یکی از بهترین محتواهای اینستاگرام هستند
محتواهای سریالی یکی از بهترین محتواهای اینستاگرام هستند

توجه داشته باشید که محتوا سریالی باید به صورتی ایجاد شود که کاربر را خسته نکند و کاربر آن‌را دوست داشته باشد تا بیشتر پیگیر شما باشد، اگر در همان قسمت اول یک محتوا ضعیف داشته باید ممکن است اصلا کاربر قسمت‌های دیگر محتوا را اصلا مشاهده نکند.

بهترین شغل در اینستاگرام

یک سری شغل در اینستاگرام هستند که شما با استفاده از این شغل‌ها می‌توانید بسیار موفق باشید، توجه داشته باشید که این شغل‌ها توسط یک سری آمار جمع آوری شده، متوجه شده‌ایم که جزو پر درآمدترین و محبوب‌ترین شغل‌های اینستاگرامی هستند که اگر شما در هر کدام آن‌ها تخصص داشته باشید و یا شرایط آن‌ها را داشته باشید می‌توانید موفق شوید.

پیج مد و لباس

یکی از بهترین شغل‌ هایی که امروزه در اینستاگرام هم بسیار رایج شده است و توانسته که محبوبیت زیادی در بین کاربران اینستاگرامی داشته باشد، پیج‌های فروش لباس است یا پیج‌هایی که در زمینه مدل کار می‌کنند بسیار امروزه رایج شده اند، شما اگر یک فروشگاه فیزیکی لباس دارید می‌توانید با استفاده از اینستاگرام یک فروشگاه اینترنتی داشته باشید و از این طریق فروش عالی کسب کنید.

راه‌اندازی پیج مد و لباس یکی از بهترین شغل ها در اینستاگرام است
راه‌اندازی پیج مد و لباس یکی از بهترین شغل ها در اینستاگرام است

اگر هم جزو دسته افرادی هستد که کسب و کار فیزیکی ندارید و هیچ لباسی را برای فروش ندارید، می‌توانید به تامین کننده‌های لباس مراجعه کنید و از طریق آن‌ها محصولات خود را برای فروش تامین کنید.

همکاری در فروش، بهترین شغل در اینستاگرام

همکاری در فروش یکی از روش‌های ‌راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی است که شما می‌توانید با استفاده از آن بدون هیج دردسری برای تامین، بسته بندی و… از طریق فروش محصول درآمدزایی داشته باشید در این روش شما می‌توانید با فروشگاه‌های اینترنتی بزرگ کار کنید و محصولات آن‌ها را به فروش بگذارید، این بین از سود فروش محصول هم یک بخشی نصیب شما خواهد شد که اگر بتوانید این کسب و کار خود را گسترده کنید، از این زمینه قادر خواهید بود درآمد عالی داشته باشید.

یکی از مزیت‌های این نوع پیج‌ها تبدیل شدن به درآمد غیر فعال است، یعنی اگر شما یک تایمی هم در دسترس نباشید و فعال نباشید هیچ وقفه‌ای در درآمد شما به وجود نخواهد آمد و بدون وجود شما هم ممکن است تا ماه‌ها و یا سال‌ها فعال باشد و شما درآمد خود را داشته باشید.

بلاگری در زمینه غذا، بهترین شغل در اینستاگرام

افراد زیادی در اینستاگرام هستند که در زمینه تست غذا فعالیت دارند، این افراد درآمد بسیار خوبی دارند و شما هم می‌توانید از این روش درآمد خود را شروع کنید، کار این افراد تست غذا‌های مختلف در رستوران‌های متفاوت است و فالوور‌های خود را از این طریق افزایش می‌دهند و از رستوران‌هایی که تبلیغ می‌کنند درآمد خوبی دارند.

نمونه‌ای از یک پیج موفق بلاگری در زمینه غذا
نمونه‌ای از یک پیج موفق بلاگری در زمینه غذا

اگر قصد دارید بهترین شغل را برای خود پیدا کنید و از این طریق کسب درآمد عالی داشته باشید، می‌توانید مقاله ایده برای پیج اینستاگرام را در وبلاگ وبکیما مطالعه کنید تا بهترین ایده‌ها و شغل‌های اینستاگرامی را بشناسید و یک کسب و کار اینترنتی را برای خود شروع کنید، ما در این مقاله تمامی شغل‌های پر درآمد و عالی اینستاگرام را به شما معرفی کردیم.

برخی از اصول تولید پرطرفدارترین محتواهای اینستاگرام

یک سری اصول خاص در اینستاگرام وجود دارد که شما باید به رعایت کردن آن‌ها بپردازید، این اصول در تولید محتوا بسیار مهم هستند و اگر شما آن‌ها را رعایت نکنید ممکن است اصلا محتوا جذابی نداشته باشید، در این بخش از مقاله به معرفی اصول تولید محتوا می‌پردازیم تا شما بتوانید با استفاده از این اصول محتوا عالی داشته باشید.

متن طولانی در تصاویر ننویسید

یکی از مشکلاتی که اکثر پیج‌های اینستاگرامی دارند این است که به صورت خیلی طولانی متن‌های خود را در تصاویر قرار می‌دهند، همین مورد باعث می‌شود که کاربر اصلا متن داخل تصویر را مطالعه نکند و از پست شما خسته شود، پس اولین مورد این است که در تصاویر پست‌های خود متن طولانی و خسته کننده نداشته باشید.

مخاطب هدف خود را بشناسید

قبل از تولید محتوا اولین کاری که باید کنید شناخت مخاطب هدف است، شما اگر بر این مسئله درک درستی نداشته باشید، نمی‌توانید محتوا‌های خوبی برای کاربران تولید کنید چرا که نیاز کاربر را هنوز درک نکرده‌اید و اگر در محتوا خود نیاز کاربر را رفع نکنید جذب فالوور برای شما اتفاق نخواهد افتاد.

کپشن نویسی درست

شما نباید کپشن را دست کم بگیرید چرا که کپشن نویسی اگر انجام نشود و یا به درستی توسط شما نوشته نشود، ممکن است کاربر در خواندن پست شما به مشکل بخورد و یا اصلا به پست شما اعتماد نکند، پس یک کپشن حرفه‌ای باید برای پست‌های خود باید بنویسید.

بررسی رقبا

اگر شما رقیب‌های زمینه کاری خود را شناسایی نکنید و آن‌ها را مورد بررسی قرار ندهید، نمی‌توانید متفاوت باشید؛ در واقع شما با بررسی رقبا می‌توانید نسبت به آن‌ها متفاوت باشید، این تفاوت می‌تواند افراد بیشتری را به سمت شما بیاورد.

جمع بندی

ما به انتهای مقاله رسیدیم، در هر حال اصلا اینستاگرام را دست کم نگیرید و باید به صورت حرفه‌ای فعالیت داشته باشید تا بتوانید در این فضای مجازی بدرخشید، توجه داشته باشید که می‌توانید برای بهتر شدن فعالیت خود در اینستاگرام مقالات مربوط به این زمینه را در وبلاگ ما مطالعه کنید و دانش بیشتری در این زمینه برای خود کسب کنید.

امیدواریم از خواندن مقاله پرطرفدارترین محتواهای اینستاگرام لذت برده باشید و اطلاعات کافی را نسبت به بهترین و پربازدیدترین پست‌ ها و محتوا های اینستاگرام کسب کرده باشید، در ضمن شما هر مشکلی در زمینه انتخاب بهترین محتواهای اینستاگرام داشته باشید می‌توانید از قسمت نظرات مقاله مشکل خود را با ما در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کنیم.

راستی اصلا یادتون نره که ما تو اینستاگرام خیلی نکات عالی رو به شما ارائه دادیم که با استفاده از آن‌ها می توانید کسب و کار خودتان را تا چند برابر رشد دهید، پس حتما اینستاگرام وبکیما را دنبال کنید.

3.3/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!