استخدام و همکاری با آکادمی وبکیما

آکادمی وبکیما محلی برای اشتراک دانش است؛ دانشی که زندگی بسیاری از افراد را تغییر میدهد. شما در آکادمی وبکیما می توانید از تجربیات افراد دیگر استفاده کنید و سرعت پیشرفت خود را چندین برابر کنید، بعد از آن می توانید رویاهای خود را به حقیقت نزدیک تر کنید…

استخدام و همکاری با آکادمی وبکیما

چرا باید با آکادمی وبکیما همکاری کنیم؟

برای همکاری با آکادمی وبکیما باید چه مشخصاتی داشته باشیم؟

سوالاتی که ممکن است به ذهن شما برسد:

آکادمی وبکیما در حوزه کسب و کار اینترنتی فعالیت می کند و شما می توانید در هر کدام از زمینه های زیر با وبکیما همکاری کنید:

  • تولید محتوا های آموزشی از قبیل: مقاله، اینفوگرافیک، کتاب های الکترونیکی PDF
  • ترجمه مقاله های مرتبط از زبان انگلیسی به فارسی
  • تولید ویدیوهای آموزشی رایگان
  • تولید پادکست های آموزشی رایگان
  • تولید پکیج های آموزشی (همانند پکیج آموزش المنتور)

البته که بله. اکثر تیم ما از منزل با ما همکاری میکنند. 

زمان همکاری می تواند کاملا متغییر باشد، در حقیقت اگر دانشجو هستید، می توانید به صورت پاره وقت با ما همکاری کنید یا حتی می توانید یک روز در هفته کار کنید. (ساعت کاری کاملا دست خودتان خواهد بود)

این همکاری تا وقتی که دو طرف (ما و شما) از همکاری رضایت داشته باشیم ادامه دارد. اگر هم وظیفه‌ای که به شما محول شده به بهترین شکل انجام نگرفت خیلی سریع با خودتان در میان میگذاریم.

وقتی شما اطلاعات و رزومه خود را برای ما ارسال نمائید، رزومه شما بررسی میگردد. چنانچه مورد تایید ما قرارگرفت در کمتر از دو هفته با شما تماس گرفته می شود و مصاحبه اولیه تلفنی صورت می گیرد. در صورت تایید مصاحبه اول پروژه آزمایشی تایید تخصص هایتان برای شما ارسال می شود. در صورت انجام موفقیت‌آمیز پروژه همکاری با شما شروع می شود و به تیم اضافه می شوید. چنانچه سمت شما نیازمند دسترسی بود، دسترسی های لازم به شما داده میشود.

عضویت در خبرنامه

ارسال رزومه

برای همکاری با تیم آکادمی وبکیما می توانید رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال کنید:

[email protected]