آکادمی کسب و کار اینترنتی

وبـــکــیـــــــــمـا

آکادمی وبکیما مجموعه ای از آموزش وردپرس ، آموزش سئو ، آموزش های طراحی سایت ، ابزار های طراحی سایت و انواع خدمات طراحی سایت است که به راه اندازی کسب و کار اینترنتی شما کمک می کند

کمی درباره

هدف وبکیما

هدف آکادمی وبکیما رشد و ارتقای تجارت آنلاین و دیجیتال مارکتینگ در ایران به اندازه سهم خویش است. امیدواریم با کمک شما همراهان گرانقدر به این هدف دست یابیم.

معرفی وبکیما

آکادمی وبکیما مجموعه ای از آموزش ها و ابزارها و مرجعی برای پاسخگویی به نیازهای کسب و کار اینترنتی شماست. تیم وبکیما همیشه در تلاش است تا بهترین محصولات با بالاترین کیفیت و بیشترین بازدهی را برای رشد و رونق کسب و کار اینترنتی شما تولید کند.

چشم انداز وبکیما

چشم انداز وبکیما این است که در آینده ای نزدیک وقتی یک جوان ایرانی تصمیم گرفت یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کند، به مرجع کسب و کارهای اینترنتی ایران یعنی آکادمی وبکیما مراجعه کرده و با استفاده از آموزش های آن بدون هیچ مشکلی کسب و کار خود را راه اندازی کند.

ارزش های ما

ما همیشه و در همه حال با تمامی قوا سعی کرده ایم که بهترین آموزش ها و بهترین محتواها را برای کاربران خود ارائه دهیم، همچنین سعی کرده ایم تا به نظرات کاربران خویش احترام گذاشته و کیفیت محتواهای ارائه شده را حفظ کنیم.

آکادمی وبکیما چگونه راه اندازی شد؟

وبکیما نام برندی است که در شهریور ماه سال 1398 توسط آقای نبی عبدی در دنیای اینترنت راه اندازی شد، قبل از آن از بهمن ماه سال 1397 سایت وبکیما با نام کاربر وردپرس با دامنه karbarwp.com فعالیت می کرد و تمامی محتواهای تولید شده روی دامنه کاربر وردپرس به دامنه جدید یعنی وبکیما انتقال یافت.

ایده شکل گرفتن سایت کاربر وردپرس و بعد از آن برند وبکیما از آنجایی شروع شد که نبی سالیان سال به صورت پراکنده کارهای دیجیتال مارکتینگ به صورت تفریحی انجام می داد ولی خب برای کسب درآمد در حوزه فروش در شرکتی معتبر فعالیت می کرد.

از آنجا که نبی به کسب و کار های اینترنتی علاقه فراوانی داشت یک روز بالاخره تصمیم گرفت از شغلی که هیچ علاقه ای به آن نداشت دست بکشد تا به علاقه اش که کار طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ بود بپردازد.

بالاخره بعد از استعفا از شغل خود سایت کاربر وردپرس را راه اندازی کرد که بعد در شهریور سال 98 نام سایت را به وبکیما تغییر داد.

این بود خلاصه ای از به وجود آمدن برند وبکیما امیدوارم که روزی تمامی شما کاربران خوب آکادمی وبکیما تصمیم بگیرید که از کاری که به آن علاقه ندارید دست کشیده و شغل مورد علاقه خود را دنبال کنید.

آینده متعلق به کسانی است که به زیبایی رویاهایشان باور دارند...

کودکی ده ساله که دست چپش در یک حادثه رانندگی از بازو قطع شده بود برای تعلیم فنون رزمی و جودو به یک استاد سپرده شد. پدر کودک اصرار داشت استاد فرزندش را یک قهرمان جودو بسازد. استاد پذیرفت و به پدر کودک قول داد که یک سال بعد میتواند فرزندش را در مقام قهرمانی کل باشگاه ها ببیند…

درطول 6 ماه استاد فقط روی بدنسازی کودک کار کرد و در عرض این 6 ماه حتی یک فن جودو را به او تعلیم نداد! بعد از 6 ماه خبر رسید که یک ماه بعد مسابقات محلی برگزار میشود. استاد به کودک ده ساله فقط یک فن آموزش داد و تا زمان برگزاری مسابقات فقط روی آن تک فن کارکرد! سر انجام مسابقات انجام شد و کودک توانست در میان اعجاب همگان با آن تک فن همه حریفان خود را شکست دهد. 3 ماه بعد کودک توانست در مسابقات بین باشگاه ها نیز با استفاده از همان تک فن برنده شود و سال بعد نیز در مسابقات کشوری ، آن کودک یک دست موفق شد تمام حریفان را زمین بزند و به عنوان قهرمان سراسری کشور انتخاب شد…

وقتی مسابقات به پایان رسید در راه برگشت به منزل کودک از استاد راز پیروزی اش را پرسید! استاد گفت: دلیل پیروزی تو این بود که اولا به همان یک فن به خوبی مسلط بودی! ثانیا تنها امیدت همان یک فن بود… سوم اینکه راه شناخته شده برای مقابله با این فن، گرفتن دست چپ حریف بود که تو چنین دستی نداشتی…!

«یاد بگیر که در زندگی از نقاط ضعف خود به عنوان نقاط قوت خود استفاده کنی! متاسفانه اکثر افراد تقریبا به صورت غریزی زندگی میکنند و ارزش های خود را کوچکتر از آنچه هستند انتخاب میکنند! منتظر این نباشید که یک روز به آرزوهایتان برسید… طوری حرکت کنید که آرزو ها منتظر این باشند که به آنان برسید…»

وبکیما در شبکه های اجتماعی