درباره آکادمی دیجیتال مارکتینگ وبکیما

آکادمی وبکیما مجموعه ای از آموزش های دیجیتال مارکتینگ مثل: آموزش های طراحی سایت، آموزش های سئو و بهینه سازی سایت، آموزش وردپرس، آموزش کار با افزونه های مختلف وردپرس، خدمات و مشاوره های دیجیتال مارکتینگ است که به راه اندازی کسب و کار اینترنتی شما کمک می کند.

آکادمی وبکیما چگونه راه اندازی شد؟

وبکیما نام برندی است که در شهریور ماه سال 1398 توسط آقای نبی عبدی در دنیای اینترنت راه اندازی شد، قبل از آن از بهمن ماه سال 1397 سایت وبکیما با نام کاربر وردپرس با دامنه karbarwp.com فعالیت می کرد و تمامی محتواهای تولید شده روی دامنه کاربر وردپرس به دامنه جدید یعنی وبکیما انتقال یافت.

ایده شکل گرفتن سایت کاربر وردپرس و بعد از آن برند وبکیما از آنجایی شروع شد که نبی سالیان سال به صورت پراکنده کارهای دیجیتال مارکتینگ به صورت تفریحی انجام می داد ولی خب برای کسب درآمد در حوزه فروش در شرکتی معتبر فعالیت می کرد.

از آنجا که نبی به کسب و کار های اینترنتی علاقه فراوانی داشت یک روز بالاخره تصمیم گرفت از شغلی که هیچ علاقه ای به آن نداشت دست بکشد تا به علاقه اش که کار طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ بود بپردازد.

بالاخره بعد از استعفا از شغل خود سایت کاربر وردپرس را راه اندازی کرد که بعد در شهریور سال 98 نام سایت را به وبکیما تغییر داد.

این بود خلاصه ای از به وجود آمدن برند وبکیما امیدوارم که روزی تمامی شما کاربران خوب آکادمی وبکیما تصمیم بگیرید که از کاری که به آن علاقه ندارید دست کشیده و شغل مورد علاقه خود را دنبال کنید.

آینده متعلق به کسانی است که به زیبایی رویاهایشان باور دارند…

کودکی ده ساله که دست چپش در یک حادثه رانندگی از بازو قطع شده بود برای تعلیم فنون رزمی و جودو به یک استاد سپرده شد. پدر کودک اصرار داشت استاد فرزندش را یک قهرمان جودو بسازد. استاد پذیرفت و به پدر کودک قول داد که یک سال بعد میتواند فرزندش را در مقام قهرمانی کل باشگاه ها ببیند…

درطول 6 ماه استاد فقط روی بدنسازی کودک کار کرد و در عرض این 6 ماه حتی یک فن جودو را به او تعلیم نداد! بعد از 6 ماه خبر رسید که یک ماه بعد مسابقات محلی برگزار میشود. استاد به کودک ده ساله فقط یک فن آموزش داد و تا زمان برگزاری مسابقات فقط روی آن تک فن کارکرد! سر انجام مسابقات انجام شد و کودک توانست در میان اعجاب همگان با آن تک فن همه حریفان خود را شکست دهد. 3 ماه بعد کودک توانست در مسابقات بین باشگاه ها نیز با استفاده از همان تک فن برنده شود و سال بعد نیز در مسابقات کشوری ، آن کودک یک دست موفق شد تمام حریفان را زمین بزند و به عنوان قهرمان سراسری کشور انتخاب شد…

وقتی مسابقات به پایان رسید در راه برگشت به منزل کودک از استاد راز پیروزی اش را پرسید! استاد گفت: دلیل پیروزی تو این بود که اولا به همان یک فن به خوبی مسلط بودی! ثانیا تنها امیدت همان یک فن بود… سوم اینکه راه شناخته شده برای مقابله با این فن، گرفتن دست چپ حریف بود که تو چنین دستی نداشتی…!

«یاد بگیر که در زندگی از نقاط ضعف خود به عنوان نقاط قوت خود استفاده کنی! متاسفانه اکثر افراد تقریبا به صورت غریزی زندگی میکنند و ارزش های خود را کوچکتر از آنچه هستند انتخاب میکنند! منتظر این نباشید که یک روز به آرزوهایتان برسید… طوری حرکت کنید که آرزو ها منتظر این باشند که به آنان برسید…»

نبی عبدی مدیر آکادمی وبکیما

مدیر آکادمی وبکیما کیست؟

  • نبی عبدی، مدیر و موسس آکادمی دیجیتال مارکتینگ وبکیما
  • راه اندازی سایت وبکیما از صفر و رساندن آن به رتبه الکسای 500 ایران در کمتر از 6 ماه
  • مشاور و مدرس دوره های آموزشی کسب و کار اینترنتی
  • طراح و سازنده دوره های آموزش کسب درآمد از اینترنت
  • دارای گواهینامه SEO Expert از SEO MOZ
  • دارای گواهینامه بین المللی PHP , HTML & CSS و JavaScript از W3Schools
  • طراح تجربه کاربری (UX) و رابط کاربری (UI) وب سایت و اپلیکیشن ها
  • نویسنده کتاب راهنمای جامع راه اندازی کسب و کار اینترنتی

مهران جلالی

مدیر بخش پشتیبانی

خانم تقی‌پور

مدیر سوشال مارکتینگ

خانم رضایی

مدیر بخش روابط عمومی

کامران کیان‌پور

مدیر بخش تولید محتوا