درباره آکادمی دیجیتال مارکتینگ وبکیما

آکادمی وبکیما مجموعه ای از آموزش های دیجیتال مارکتینگ مثل: آموزش های طراحی سایت، آموزش های سئو و بهینه سازی سایت، آموزش وردپرس، آموزش کار با افزونه های مختلف وردپرس، خدمات و مشاوره های دیجیتال مارکتینگ است که به راه اندازی کسب و کار اینترنتی شما کمک می کند.

آکادمی وبکیما چگونه راه اندازی شد؟

وبکیما نام برندی است که در شهریور ماه سال 1398 توسط آقای نبی عبدی در دنیای اینترنت راه اندازی شد، قبل از آن از بهمن ماه سال 1397 سایت وبکیما با نام کاربر وردپرس با دامنه karbarwp.com فعالیت می کرد و تمامی محتواهای تولید شده روی دامنه کاربر وردپرس به دامنه جدید یعنی وبکیما انتقال یافت.

ایده شکل گرفتن سایت کاربر وردپرس و بعد از آن برند وبکیما از آنجایی شروع شد که نبی سالیان سال به صورت پراکنده کارهای دیجیتال مارکتینگ به صورت تفریحی انجام می داد ولی خب برای کسب درآمد در حوزه فروش در شرکتی معتبر فعالیت می کرد.

از آنجا که نبی به کسب و کار های اینترنتی علاقه فراوانی داشت یک روز بالاخره تصمیم گرفت از شغلی که هیچ علاقه ای به آن نداشت دست بکشد تا به علاقه اش که کار طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ بود بپردازد.

بالاخره بعد از استعفا از شغل خود سایت کاربر وردپرس را راه اندازی کرد که بعد در شهریور سال 98 نام سایت را به وبکیما تغییر داد.

این بود خلاصه ای از به وجود آمدن برند وبکیما امیدوارم که روزی تمامی شما کاربران خوب آکادمی وبکیما تصمیم بگیرید که از کاری که به آن علاقه ندارید دست کشیده و شغل مورد علاقه خود را دنبال کنید.

نبی عبدی مدیر آکادمی وبکیما

مدیر آکادمی وبکیما کیست؟

  • نبی عبدی، مدیر و موسس آکادمی دیجیتال مارکتینگ وبکیما
  • راه اندازی سایت وبکیما از صفر و رساندن آن به رتبه الکسای 500 ایران در کمتر از 6 ماه
  • مشاور و مدرس دوره های آموزشی کسب و کار اینترنتی
  • طراح و سازنده دوره های آموزش کسب درآمد از اینترنت
  • دارای گواهینامه SEO Expert از SEO MOZ
  • دارای گواهینامه بین المللی PHP , HTML & CSS و JavaScript از W3Schools
  • طراح تجربه کاربری (UX) و رابط کاربری (UI) وب سایت و اپلیکیشن ها
  • نویسنده کتاب راهنمای جامع راه اندازی کسب و کار اینترنتی

مهران جلالی

مدیر بخش پشتیبانی

خانم تقی‌پور

مدیر سوشال مارکتینگ

خانم رضایی

مدیر بخش روابط عمومی

کامران کیان‌پور

مدیر بخش تولید محتوا