ایده برای پیج اینستاگرام | ایده‌های راه‌اندازی پیج اینستاگرام

بهترین ایده برای پیج اینستاگرام (ایده پیج اینستا)

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 15 اردیبهشت 1403
باید لاگین کنید!

امروزه اینستاگرام به یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی برای راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی تبدیل شده است که بسیار هم پولساز واقع شده، در اینستاگرام کسب و کارهای بزرگ و کوچکی هستند که برخی از آن‌ها بسیار موفق شده‌اند و برخی از آن‌ها هم با درآمد اندکی فعالیت دارند، اما اگر در اینستاگرام فعال باشید متوجه خواهید شد که چقدر فرایند فروش در اینستاگرام نسبت به گذشته ساده‌تر شده است و ‌می‌توان با داشتن یک ایده برای پیج اینستاگرام و راه‌اندازی آن یک درآمد عالی داشت.

اما متاسفانه کسب و کار‌ها در اینستاگرام بسیار تکراری شدند و برای موفق شدن، بهتر است یک ایده عالی داشته باشید تا بتوانید افراد بیشتری را از طریق این نوآوری خود جذب کنید، ما در این مقاله از آکادمی وبکیما قصد داریم به شما توضیحاتی درباره ایده‌ های عالی برای راه‌ اندازی پیج اینستاگرامی ارائه دهیم تا شما با استفاده از ایده هایی برای پیج اینستاگرام، که در این مطلب خواهید خواند، کسب و کار اینستاگرامی خود را شروع کنید.

چرا باید یک ایده جدید برای پیج اینستاگرام داشته باشیم؟

همیشه ایده‌های جدید ساده‌تر ‌می‌توانند مورد توجه اکثر افراد قرار بگیرند و کسانی که ایده‌ای ندارند ممکن است بسیار تلاش کنند و افراد کمی را سمت خود جذب کنند، اصلی‌ترین دلیلی که شما باید یک ایده برای پیج اینستاگرام داشته باشید همین جذب کاربران به صورت گسترده‌تر است، توجه داشته باشید که جذب کاربر برای ایده‌های نو خیلی ساده‌تر اتفاق خواهد افتاد چرا که این ایده‌ها به صورت دهان به دهان بین مردم منتقل خواهند شد.

بهترین ایده‌ها برای راه‌اندازی پیج اینستاگرام
بهترین ایده‌ها برای راه‌اندازی پیج اینستاگرام

البته ایده‌ها یک ویژگی دیگری هم که دارند وایرال بودن یا ویروسی بودن است، ویروسی بودن به این معنی است که بین افراد به صورت ویروس پخش می‌شود و شما در تبلیغات و هزینه‌های خود برای دیده شدن ‌می‌توانید صرفه جویی داشته باشید.

البته توجه داشته باشید که ایده پیج اینستاگرام شما باید خلاقانه باشد تا شما بتوانید از طریق آن افراد را به سمت خود جذب کنید و اگر ایده شما به اندازه کافی مناسب نباشد نه تنها نمی‌توانید از طریق آن محبوب شوید، بلکه ممکن است با انتخاب یک ایده نامناسب از همان ابتدا یک کسب و کار شکست خورده باشید.

بهترین ایده برای راه‌اندازی پیج اینستاگرام

خیلی خوب، در بخش قبلی شما با مزیت داشتن یک ایده برای پیج اینستاگرام آشنا شدید، در این بخش ما می خواهیم برخی از ایده‌ها را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با استفاده از این ایده‌ها فعالیت اینستاگرامی خود را شروع کنید و تا حد بسیار زیادی محبوبیت برای خود کسب کنید. البته ما در این بخش قصد داریم ایده‌هایی را به شما توضیح دهیم که بتوانید با استفاده از آن‌ها کسب و کار خود را راه‌اندازی کنید.

همکاری در فروش

یکی از بهترین ایده های امروزی برای راه‌اندازی کسب و کار اینستاگرامی، ایده همکاری در فروش برای پیج اینستاگرام است که امروزه کمتر کسی به سمت آن می‌رود اما مزیت‌های بسیار عالی دارد، این نوع کسب و کار اینستاگرامی هیچ گونه دردسری ندارد و شما ‌می‌توانید با استفاده از راه‌اندازی یک پیج اینستاگرامی همکاری در فروش به صورت میلیون درآمد داشته باشید.

همکاری در فروش به این معنی است که می‌توانید محصولات سایت‌های دیگر را به فروش بگذارید و قسمتی از سود به شما تعلق خواهد گرفت، این روش فروش سال‌ها پیش توسط آمازون ایجاد شد و امروزه در ایران هم بسیار رواج دارد و افراد زیادی هستند که با استفاده از این روش کسب درآمد بسیار عالی دارند.

ایده همکاری در فروش برای راه اندازی پیج اینستاگرام
ایده همکاری در فروش برای راه اندازی پیج اینستاگرام

یکی از بهترین انتخاب‌هایی که ‌می‌توانید برای همکاری در فروش داشته باشید، سیستم همکاری در فروش دیجی کالا است که بسیار پر فعالیت و حرفه‌ای شده، با استفاده از این سیستم شما به بیش از 3 میلیون محصول دیجی کالا دسترسی دارید که همین گستردگی محصولات باعث خواهد شد شما هیچ محدودیتی برای کسب درآمد نداشته باشید و در هر زمینه‌ای ‌می‌توانید محصولات خود را انتخاب کنید و در آن زمینه اینستاگرام خود را راه‌اندازی کنید.

یکی از اصلی‌ترین مزیت های این روش راه‌اندازی کسب و کار اینستاگرامی این است که دیگر درگیر بسته بندی و یا تامین محصول نخواهید بود و شما فقط فرایند فروش را انجام می دهید در نتیجه سود خود را کسب خواهید کرد.

فروش محصولات در یک زمینه خاص

شما اگر یک کسب و کار فیزیکی دارید و یک نوع محصول خاصی را به فروش می‌رسانید ‌می‌توانید از طریق اینستاگرام هم فروش اینترنتی خود را آغاز کنید، توجه داشته باشید که نباید اصلا به سمت فروش همه کالا‌ها بروید، چرا که این باعث می‌شود در یک زمینه خاصی حرفه‌ای نباشید و اصلا نمی‌توانید مشتریان را به سمت خود جذب کنید.

پس یک زمینه خاص و محصولاتی خاص را که از قبل در آن زمینه مهارت دارید را انتخاب کنید و از این طریق یک پیج اینستاگرام راه‌اندازی کنید و محصولات و خدمات خاص خود را به فروش برسانید، البته توجه داشته باشید شما باید بتوانید تولید محتوا حرفه‌ای برای محصولات خود داشته باشید تا بتوانید آن‌ها را به فروش برسانید.

راه‌اندازی یک پیج اینستاگرام برای ولاگری یا بلاگری

شما ‌می‌توانید در اینستاگرام یک ولاگر یا بلاگر باشید و از این طریق کسب درآمد خود را شروع کنید، بلاگری  به این معنی است که شما در یک زمینه خاصی تجربیات زیادی داشته باشید و تجربیات خود را با استفاده از پست های اینستاگرام با کاربران خود به اشتراک بگذارید و اطلاعات ارزشمندی برای آن‌ها خلق کنید.

ولاگر هم دقیقا کار یک بلاگر را انجام می دهد، با این تفاوت که ولاگر‌ها برای ارائه اطلاعات به کاربران از ویدئو استفاده می‌کند، این روزها ولاگری در اینستاگرام بسیار مرسوم شده است و افراد زیادی هم از این روش استفاده می‌کنند و کسب و کارهای بسیار بزرگ و پردرآمدی نیز دارند.

ایده راه‌اندازی یک پیج اینستاگرام برای ولاگری یا بلاگری

توجه داشته باشید در این نوع کسب و کارهای اینستاگرامی، تماما انتقال تجربیات و اطلاعات است که شما اصلا نیاز به فروش محصول و… ندارید و به همین دلیل افراد زیادی در این زمینه وارد شده‌اند و پیج‌های اینستاگرامی بسیار خوبی نیز در این زمینه در حالت فعالیت هستند.

راه‌اندازی فروشگاه فایل

شما با استفاده از اینستاگرام ‌می‌توانید یک فروشگاه فایل برای خود راه‌اندازی کنید و یک سری فایل‌های دانلودی که استفاده زیادی دارد را به فروش برسانید، این فایل‌ها ‌می‌توانند از هر چیزی باشند حتی ممکن است که خود شما آن‌ها را ساخته باشید، برای مثال یکی از مرسوم‌ترین مواردی که در این زمینه وجود دارد فروش فایل‌های الکترونیکی مثل PDF یا همان کتاب‌های الکترونیک است.

البته علاوه بر این موارد هم شما ‌می‌توانید فایل‌های آموزشی را به صورت PDF را تولید کنید و آنها را برای فروش قرار دهید، حتی می‌توانید برای فایل‌های PDF خود ویدیو و پادکست هم تولید کنید، در این صورت قطعا فروشگاه فایل شما جذاب‌تر خواهد بود، این مورد ‌می‌تواند درآمد عالی برای شما داشته باشد.

ارائه خدمات مدیریت اینستاگرام

شما اگر خودتان درباره مدیریت اینستاگرام تجربیات خوبی را کسب کنید و خودتان یک پیج اینستاگرامی حرفه‌ای داشته باشید ‌می‌توانید با استفاده از این تجربیات و تخصص خود خدمات مدیریت اینستاگرام به کسب و کارهای مختلف ارائه دهید.

توجه داشته باشید هم‌اکنون کسب و کار‌هایی هستند که خود وقت کافی را برای مدیریت و تولید محتوا در اینستاگرام ندارند و نیاز به کمک و خدمات در این زمینه دارند، شما به سادگی ‌می‌توانید این خدمات را به آن‌ها ارائه دهید و کسب درآمد عالی داشته باشید.

ارائه خدمات اینستاگرام در یک پیج اینستاگرامی
ارائه خدمات اینستاگرام در یک پیج اینستاگرامی

این نوع کسب و کار در اینستاگرام امروزه بسیار مرسوم شده و افراد زیادی هستند که از این طریق کسب درآمد عالی دارند، شما هم قطعا اگر مدتی در اینستاگرام فعالیت درست در همین زمینه فعالیت داشته باشید، می‌توانید سفارش‌های زیادی در این زمینه بگیرید و یا حتی بعد از مدتی تیم سازی کنید تا بتوانید به صورت گسترده‌تر این خدمات را ارائه دهید.

ولاگر در زمینه غذایی باشید

هم‌اکنون افراد بسیار زیادی در اینستاگرام در زمینه غذا فعالیت دارند، هم پیج‌های انگلیسی زبان و هم فارسی زبان زیادی هستند که از این طریق توانسته اند فالوور‌های بسیار زیادی داشته باشند، کار این افراد به صورتی است که به رستوران‌های مختلف مراجعه می‌کنند و غذاهای مختلف را تست می‌کنند و تجریبات خودشان را درمورد آن غذا با کاربران خود به اشتراک می‌گذارند، بدین ترتیب کاربران این پیج‌ها می‌توانند به همان رستوران‌ها رفته و از خدمات آن‌ها استفاده کنند.

نحوه کسب درآمد این کسب و کار‌ها هم از تبلیغات رستوران های مختلف است که یک درآمد عالی هم خواهد بود و شما اگر به صورت حرفه‌ای فعالیت داشته باشید و فالوور های زیادی جذب کنید، حتما ‌می‌توانید درآمد خود را روز به روز افزایش دهید.

راه‌اندازی پیج آموزشی

پیج‌های آموزشی بسیار بسیار افزایش یافته‌اند شما هم ‌می‌توانید یک پیج آموزشی داشته باشید و در زمینه خاصی که تجربه دارید یک سری آموزش را ارائه دهید، توجه داشته باشید که اگر می‌خواهید پیج آموزشی داشته باشید، باید در یک زمینه خاصی فعالیت خود را آغاز کنید و آموزش به افراد آن حوزه ارائه دهید، اگر در هر زمینه‌ای وارد شوید و اطلاعات بیهوده به افراد دهید نه تنها شما را فالو نخواهد کرد، بلکه ممکن است شما را بلاک هم کنند.

آموزش‌هایی که ارائه می‌دهید باید خیلی عمیق و جامع باشد که کاربران از 0 تا 100 یک زمینه خاص را بتوانند از پیج شما دریافت کنند، اما اگر این طور نباشد شما اصلا موفق نخواهید بود، آموزش‌ها هم ‌می‌تواند به صورت متنی و تصویری باشد و هم ‌می‌تواند به صورت ویدئویی باشد که این بستگی به توانایی و شرایط شما دارد.

نکته: تا حد امکان از آموزش‌های ویدئویی استفاده کنید تا با فالوور‌های خود تعامل بیشتری داشته باشید، البته این تعامل با پست‌های متنی هم وجود خواهد آمد اما افراد بیشتر علاقه دارند که به صورت ویدئویی آموزش‌ها را مشاهده کنند.

ایجاد کتاب صوتی

یکی از ایده‌هایی که شما ‌می‌توانید در اینستاگرام داشته باشید و آن را اجرایی کنید، ایجاد کتاب صوتی است، یعنی شما طبق یک سری پست‌ها ‌می‌توانید کتاب های مختلف را به صورت صوتی و خودتان بازگو کنید و داخل پیج اینستاگرام خود قرار دهید تا کاربران از آن استفاده کنند، توجه داشته باشید که خود اینستاگرام قابلیت قرار دادن صوت را در پست‌ها ندارد و شما برای اینکه بتوانید صوت هم در اینستاگرام خود به کار ببرید، ‌می‌توانید برای هر کتاب صوتی که ایجاد می‌کنید یک اکولایزر هم داشته باشید و در پیج اینستاگرام خود به صورت ویدئویی قرار دهید تا افراد بتوانند از آن‌ها استفاده کنند.

امروزه افراد کمتر وقت دارند که کتاب را به صورت متنی مطالعه کنند و اکثرا به دنبال کتاب‌های صوتی هستند و شما اگر بتوانید این نیاز کاربران را به درستی رفع کنید، می‌توانید فالوور‌های زیادی را به سمت خود جذب کنید و از این طریق کسب درآمد عالی داشته باشید.

البته تعدادی از پیج‌های اینستاگرامی هستند که این کار را انجام می‌دهند اما آن‌ها یا فعالیت مستمر ندارند و یا کار با کیفیتی ندارند، شما با کمی متفاوت بودن و کیفیت بالای کار حتما ‌می‌توانید به رقابت با آن‌ها بپردازید تا در نهایت در حوزه خود به یک پیج مطرح تبدیل شوید.

ایجاد یک دایرکتوری برای کالاهای دست دوم

یکی از روش‌هایی که ‌می‌توان با استفاده از آن در اینستاگرام کسب درآمد داشت، این است که شما یک پیج اینستاگرامی داشته باشید و کالاهای دست دوم در آن به فروش بگذارید، البته نیاز نیست که همه این کالاها را خودتان داشته باشید.

البته این نوع پیج‌های اینستاگرامی امروزه افزایش پیدا کرده‌اند و در این زمینه کمی رقابت سخت تر خواهد بود، پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد دارید در این زمینه فعالیت داشته باشید نسب به رقبای خود کمی متمایز‌تر عمل کنید تا بتوانید سریع تر موفق شوید، برای مثال شما ‌می‌توانید فقط در یک زمینه خاص کالا های دست دوم را به فروش بگذارید و در واقع نیچ مارکتینگ کنید و در یک زمینه کاری خاص بسیار حرفه‌ای و محبوب شوید.

یا ‌می‌توانید به فروش قطعات دست دوم ماشین بپردازید که در اینستاگرام کمتر کسی به آن پرداخته و اگر شما به خوبی بتوانید محتوا تولید کنید و مدیریت پیج را به درستی انجام دهید، حتما ‌می‌توانید به یکی از پر درآمد‌ترین پیج های اینستاگرام تبدیل شوید.

آموزش آشپزی

یکی از پر طرفدارترین زمینه کاری‌های اینستاگرامی، پیج‌های آموزش آشپزی هستند که اغلب خانم‌ها تمایل به انجام آن دارند، البته این پیج‌ها برای آقایان هم مناسب است و بسیاری از افراد هستند که محبوبیت بالایی در این زمینه دارند، شما هم اگر آشپزی خوبی دارید و ‌می‌توانید آن‌ را آموزش دهید، ‌می‌توانید در اینستاگرام یک پیج آموزش آشپزی راه‌اندازی کنید و کسب درآمد از اینستاگرام را شروع کنید.

البته آموزش‌های آشپزی اغلب باید ویدئویی باشد تا کاربر ساده‌تر آن‌ را متوجه شود و اگر شما نمی‌توانید آموزش ویدئویی داشته باشید بسیار کار سختی برای جذب فالوور خواهید داشت.

فقط ایده پیج اینستاگرام داشتن کافی نیست!!

فقط ایده برای پیج اینستاگرام داشتن کافی نیست!
فقط ایده برای پیج اینستاگرام داشتن کافی نیست!

صرفا داشتن ایده برای پیج اینستاگرام شما را موفق نخواهد کرد و شما باید با اصول مدیریت اینستاگرام آشنا باشید تا بتوانید در هر زمینه کاری که وارد شدید موفقیت خود را حفظ کنید، یک سری اصول خاص برای راه‌اندازی و مدیریت پیج‌های اینستاگرام وجود دارد که ما قصد داریم برخی از آن‌ها را در ادامه به شما توضیح دهیم.

فعالیت در اینستاگرام به صورت مستمر

یکی از مشکلاتی که افراد در اینستاگرام دارند و به همین دلیل هم موفق نخواهند شد، مستمر نبودن فعالیت‌های اینستاگرامی خود است، شما باید بتوانید در اینستاگرام به صورت مستمر فعالیت داشته باشید تا موفق شوید، مخصوصا ولاگر‌ها و یا بلاگر‌ها که باید هر روز استوری‌هایی داشته باشند و مخاطب‌های خود را از کار‌های خود مطلع کنند.

البته فعالیت فقط استوری گذاشتن نیست و شما باید تولید محتوا خود را هم به صورت مستمر انجام دهید و پست‌های تکمیلی داشته باشید، در اوایل کار ممکن است خیلی لایک و کامنت دریافت نکنید و همین هم باعث خواهد شد شما از فعالیت اینستاگرامی دلسرد شوید، اما نباید ناامید شوید و به صورت مستمر فعالیت خود را ادامه دهید تا موفق شوید.

شناسایی مخاطب هدف

مخاطب هدف خود را به خوبی باید بشناسید، این اشتباه را نکنید که همه افراد جامع مخاطب هدف شما هستند چرا که اصلا این‌طور نیست و همه افراد نمی‌توانند مخاطب هدف شما باشند، برای مثال ما که خدمات دیجیتال مارکتینگ ارائه می‌دهیم، نمی‌توانیم کودکان و یا افراد خیلی سن بالا را مخاطب هدف خود قرار دهیم، چرا که این افراد نیاز به خدمات دیجیتال مارکتینگ ندارند و ممکن است اصلا با این زمینه آشنایی نداشته باشند. پس باید یک تحلیل کلی درباره زمینه فعالیت خود داشته باشید و بعد با این تحلیل مخاطبان هدف خود را به صورت دقیق بشناسید.

تصویر برداری از محصولات به صورت حرفه‌ای

یکی از عوامل فروش محصولات در کسب و کارهای اینترنتی تصویر برداری حرفه‌ای و اصولی است، این تصویر برداری باید به صورت حرفه‌ای انجام شود تا کاربران بتوانند اطلاعات دقیقی درباره ظاهر محصول داشته باشند، این تصویر برداری اکثرا با تجهیزات حرفه‌ای انجام می‌شود اما اگر تجهیزات حرفه‌ای هم ندارید ‌می‌توانید با استفاده از اصول تصویر برداری با موبایل خود هم از محصولات خود تصاویر حرفه‌ای تهیه کنید.

توجه داشته باشید نیاز نیست که تصویر‌های خود را خیلی شلوغ کنید و بهتر است در ساده‌ترین شکل ممکن تصاویر خلاقانه بگیرید تا مخاطب‌های شما کاملا با ظاهر محصول آشنا شوند.

ارائه اطلاعات کامل درباره محصولات

شما باید درباره محصولات خود اطلاعات کامل ارائه دهید و کاربردها و مزیت‌های محصول خود را به صورت کامل به کاربران معرفی کنید تا آن‌ها را متقاعد به خرید کنید، توجه داشته باشید که اگر این اطلاعات محصول شما کامل و مفید نباشد نه تنها مشتری از شما خریدی انجام نمی‌دهد بلکه ممکن است به شما به عنوان یک فرد آماتور نگاه کنند و اعتبار شما از بین برود.

ایده برای پیج اینستاگرام | چگونه یک کسب‌وکار اینترنتی اینستاگرامی عالی داشته باشیم؟
ایده برای پیج اینستاگرام | چگونه یک کسب‌وکار اینترنتی اینستاگرامی عالی داشته باشیم؟

یک راهکار برای تولید محتوا عالی و جامع این است که شما رقبای خود را پیدا کنید و محصولات آن‌ها را مشاهده کنید که چه تولید محتوایی دارند، شما باید سعی داشته باشید از آن‌ها محتوا جامع‌تری تولید کنید تا محصول را از شما خریداری کند.

خیلی خب تا این بخش هم کاملا با یکی از اصولی که باید آن‌ها را رعایت کنید آشنا شدید، توجه داشته باشید این اصول بسیار مهم هستند و عامل مهمی هم در محبوبیت کسب و کار شما دارند.

آیا اینستاگرام برای راه‌اندازی کسب و کار مناسب است؟

یکی از سوالاتی که ممکن است ذهن شما را درگیر کند این مورد است که راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی در اینستاگرام ‌می‌تواند برای شما مناسب باشد یا خیر؟ در جواب این سوال باید به شما بگوییم بله اینستاگرام برای راه‌اندازی هر کسب و کار اینترنتی می تواند مناسب باشد و شما اگر بتوانید به خوبی و با اصول مدیریت، پیج اینستاگرام خود را پیش ببرید حتما ‌می‌توانید یک کسب و کار موفق هم داشته باشید.

اینستاگرام یک سری قابلیت‌ها و مزایا دارد که همین‌ها باعث شده افراد زیادی به سمت راه‌اندازی کسب و کار در اینستاگرام بروند و موفق هم شوند، در این بخش قصد داریم به شما برخی از این مزایا رو توضیح دهیم تا بیشتر با راه‌اندازی کسب و کار اینستاگرامی آشنا شوید.

دسترسی به هزاران مشتری

یکی از اصلی‌ترین مزیت های اینستاگرام  این است که شما به هزاران مشتری و مخاطب هدف خود به سادگی دسترسی دارید و اگر یک پیج اینستاگرامی حرفه‌ای داشته باشید حتما ‌می‌توانید محصولات خود را به این افراد ارائه دهید و روند فروش خود را متحول کنید، توجه داشته باشید که اگر شما تولید محتوا حرفه‌ای داشته باشید حتما این افراد را به سمت خود جذب خواهید کرد.

البته از همین اول کار این هزاران مشتری فالوور شما نخواهند بود و شما با فعالیت مستمر و یک سری اصول ‌می‌توانید این افراد را به سمت خود ببرید و محصولات خود را به فروش بگذارید.

راه‌اندازی رایگان

برای راه‌اندازی یک پیج اینستاگرامکی شما اصلا نیاز نیست هزینه‌ای بپردازید، این موضوع باعث شده هر فردی با هر سطح درآمدی بتواند در اینستاگرام یک پیج داشته باشد.

بدون نیاز به تبلیغات

اگر در اینستاگرام بتوانید فعالیت خود را به صورت حرفه‌ای و اصولی پیش ببرید، نیاز نیست اصلا تبلیغاتی داشته باشید چرا که افراد با محتوا به سمت شما خواهند آمد و بدون یک ریال هزینه تبلیغات شما قادر خواهید بود که فروش خود را در اینستاگرام شروع کنید.

بدون نیاز به تخصص

راه‌اندازی یک سایت برای فروش محصولات به صورت اینترنتی نیاز به تخصص و دانش کد نویسی دارد که شما بتوانید با این دانش یک سایت برای خود طراحی و اجرا کنید، اما اینستاگرام این‌طور نیست و هر کسی بدون تخصص ‌می‌تواند در اینستاگرام فعالیت داشته باشد و یک پیج اینستاگرامی برای خود ایجاد کند.


جمع بندی

در کل راه‌اندازی یک پیج اینستاگرام برای هر کسب و کاری نیاز است و شما اگر حتی کسب و کاری هم ندارید، بازهم ‌می‌توانید با استفاده از اینستاگرام کسب و کار خود را راه‌اندازی کنید و از این طریق کسب درآمد میلیونی داشته باشید، ما در این مقاله قصد داشتیم به شما یک سری موضوع و ایده برای راه‌اندازی یک پیج اینستاگرامی معرفی کنیم تا با استفاده از این ایده‌ها برای پیج اینستاگرام، فعالیت خود را در این بستر شروع کنید، امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید و اطلاعات کافی را در این زمینه کسب کرده باشید.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!