افزونه المنتور پرو با لایسنس اورجینال:
اگر می خواهید برای همیشه خیالتان از بروزرسانی های افزونه المنتور پرو راحت باشد و بتوانید از پیشخوان وردپرس خود افزونه المنتور پرو را بروزرسانی کنید و اینکه بتوانید دموهای پرمیوم المنتور پرو را درون ریزی کنید، پیشنهاد می کنم حتما از صفحه => خرید افزونه المنتور پرو با لایسنس اورجینال دیدن فرمایید.

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو :
در این مقاله از سری مقالات آموزش المنتور برای شما همراهان گرانقدر آکادمی کسب و کار اینترنتی وبکیما ، افزونه صفحه ساز پیشرفته Elementor Pro را برای شما قرار دادیم تا بتوانید با استفاده از آن سایت های زیبایی را برای خود طراحی کنید.

شما می توانید لینک دانلود رایگان افزونه المنتور پرو ، این صفحه ساز ارزشمند و حرفه ای را در انتهای همین صفحه مشاهده کنید و آن را دانلود کنید و در پروژه های طراحی سایت خود از آن استفاده کنید.

نکته مهم جدول اعلام بروز رسانی ها
برای دانلود رایگان افزونه المنتور پرو :

تاریخ 21 آبان 99 => بروزرسانی شده به نسخه 3.0.6

معرفی افزونه صفحه ساز المنتور پرو

افزونه های صفحه ساز وردپرس در رقابت سختی با هم هستند و هر روز شاهد معرفی یک قابلیت جدید در افزونه های صفحه ساز وردپرس هستیم .

اما در این بین افزونه المنتور پرو بعد از عرضه شدن به مارکت های وردپرسی توانست خیلی زود رقیب صفحه ساز های قدر جهان شود با اینکه افزونه المنتور هنوز عمر زیادی ندارد توانسته است طرفداران زیادی را به دست بیاورد. بزارید کمی در رابطه با قابلیت ها و امکانات بی نظیر این افزونه وردپرس بهتون بگم.

قابلیت های بی نظیر افزونه وردپرس Elementor Pro

اگه بخوام از امکانات و قابلیت های بی نظیر افزونه المنتور پرو براتون بگیم به احتمال خیلی زیاد باید یک مثنوی هزار ویک صفحه ای بنویسیم!

ولی بذارید به صورت خلاصه خدمتون عرض کنم که شما با استفاده از افزونه المنتور پرو می توانید تمامی امکانات و ویژگی های یک سایت مدرن و حرفه ای را تنها با افزونه المنتور پرو طراحی کنید .

یعنی شما هر سایتی که در اینترنت میبنید و دوست دارید نمونه اش را طراحی کنید تنها کافیه سری به افزونه المنتور خود بزنید و شروع کنید و طراحی سایت خود را انجام دهید.

شما با استفاده از افزونه صفحه ساز المنتور پرو ، و با استفاده از عناصر مختلف و امکانات مختلفی که افزونه المنتور در اختیار شما قرار می دهد ، می توانید انواع صفحات را برای سایت خود طراحی کنید و کاربران سایت خود را از طراحی های خارق العاده افزونه المنتور شگفت زده کنید.

افزونه المنتور پرو وابسته به قالب وردپرس نیست

افزونه صفحه ساز Elementor Pro به هیچ قالب وردپرسی وابسته نیست در حقیقت شما می توانید تنها با استفاده از قالب های پیش فرض خود وردپرس و صرفا تنها با استفاده از افزونه المنتور پرو یک سایت حرفه ای و زیبا و با تمامی امکانات طراحی کنید.

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو
دانلود رایگان افزونه المنتور پرو

طراحی مدرن ترین سایت ها بدون یک خط کدنویسی تنها با افزونه وردپرس المنتور پرو

با استفاده از افزونه صفحه ساز حرفه ای و فوق العاده المنتور پرو می توانید جدیدترین متدهای طراحی روز جهان را در سایت خود پیاده کنید بدون این که نیاز باشه برنامه نویسی یاد بگیرید با اینکه حتی یک خط کدنویسی انجام دهید.

تمامی المان ها و عناصر مورد نیاز شما برای استفاده در المنتور پرو در نظر گرفته شده و آماده شده اند و تنها کافیست با دراگ اند دراپ عناصر مورد نیاز خود را در قسمت مربوطه قرار دهید و طرح خود را کامل کنید.

جعبه چرخشی در افزونه المنتور پرو

دانلود افزونه المنتور پرو 100% رایگان
دانلود افزونه المنتور پرو 100% رایگان

یکی از المان های جالب و کاربردی در المنتور پرو المان جعبه چرخشی است که با استفاده از آن می توانید باکس های چرخشی ایجاد کنید و کاربران سایت خود را شگفت زده کنید و به سایت خود طرحی مدرن ببخشید.

ابزارک های مدرن و روز دنیا با افزونه وردپرس Elementor Pro

دانلود Elementor Pro 100% رایگان
دانلود Elementor Pro 100% رایگان

با داشتن افزونه المنتور پرو روی سایت خود دیگر از افزونه های جانبی که تنها برای یک قابلیت اضافی نصب می کنید راحت می شوید و تمامی المان ها و عناصر مورد نیاز برای طراحی یک سایت مدرن را به صورت یک جا در اختیار خواهید داشت.

یک صفحه را از صفر با المنتور پرو طراحی کنید

دانلود افزونه Elementor Pro رایگان
دانلود افزونه Elementor Pro رایگان

در افزونه المنتور پرو با استفاده از قابلیت Canvas می توانید یک برگه را از صفر تا صد خودتان طراحی کنید یعنی حتی می توانید فوتر و هدر را هم حذف کرده و خودتان با سلیقه خودتان طراحی کنید و حتی می توانید از این طراحی در دیگر قسمت های سایت خود استفاده کنید.

المان جدول قیمت گذاری در افزونه المنتور پرو Elementor Pro

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو
دانلود رایگان افزونه المنتور پرو

در بالا خدمت تون عرض کردم که اگه بخوام تمامی امکانات و قابلیت های افزونه وردپرس المنتور پرو Elementor Pro را براتون بنویسم یک کتاب ۱۰۰۰ صفحه ای شایدم بیشتر خواهد شد!

یکی دیگه از المان های پرمصرف در طراحی سایت حرفه ای ، المان جدول قیمت گذاری است که برای داشتن یک جدول قیمت گذاری در سایت خود یا باید از صفر کدنویسی کنید یا که افزونه ای برای این کار نصب کنید اما با استفاده از افزونه وردپرس المنتور پرو شما تمام این امکانات را در اختیار خواهید داشت.

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو
دانلود رایگان افزونه المنتور پرو

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو

بسیار خوب حالا که با امکانات و قابلیت های افزونه المنتور پرو آشنا شدید ، نوبتی هم که باشه نوبت به دانلود رایگان افزونه المنتور پرو می رسه !

افزونه المنتور پرو رایگان ! مگه داریم ؟ مگه میشه ؟!

آره عزیزان چرا نشه! ما در آکادمی وبکیما تصمیم گرفتیم از آنجا که در حال حاضر ایران توسط مارکت پلیس اونتو و زیر مجموعه آن تم فارست تحریم شده و کاربران ایرانی امکان خرید مستقیم افزونه ها و قالب های وردپرسی را ندارند، افزونه ها و قالب هایی که استفاده زیادی دارند را به صورت رایگان برای دانلود قرار بدیم و برای اولین افزونه رایگان هم المنتور پرو را انتخاب کردیم چون هم خیلی کاربردی و هم طرفدار بسیار زیادی در ایران پیدا کرده است.

نکته مهمافزونه المنتور پرو با لایسنس اورجینال:
اگر می خواهید برای همیشه خیالتان از بروزرسانی های افزونه المنتور پرو راحت باشد و بتوانید از پیشخوان وردپرس خود افزونه المنتور پرو را بروزرسانی کنید و اینکه بتوانید دموهای پرمیوم المنتور پرو را درون ریزی کنید، پیشنهاد می کنم حتما از صفحه => خرید افزونه المنتور پرو با لایسنس اورجینال دیدن فرمایید.

نکته مهماز این به بعد و خیلی زود می توانید قالب ها و افزونه های وردپرس پر استفاده را ( آن هم جدید ترین نسخه و بدون مشکل ) به صورت کاملا رایگان از آکادمی وبکیما دانلود کنید. دوستان خوبم توجه داشته باشید که به دلیل برخی محدودیت ها ، نمی توانیم تمامی قالب ها و افزونه های وردپرس را در سایت برای دانلود رایگان قرار دهیم برای همین با عضویت در کانال تلگرام آکادمی وبکیما می توانید به صدها قالب و افزونه وردپرس کاملا رایگان دسترسی داشته باشید. عضویت در کانال تلگرام وبکیما

دانلود افزونه المنتور پرو Elementor Pro رایگان

دانلود لندینگ پیج های آماده المنتور

برای دسترسی به آموزش جامع طراحی سایت با افزونه المنتور می توانید از لینک زیر اقدام کنید، دوره آموزش المنتور وبکیما یک دوره جامع برای شروع کار با افزونه المنتور پرو است، پیشنهاد می کنیم حتما از صفحه زیر دیدن فرمایید.

نظرات در “دانلود رایگان افزونه المنتور پرو 🤩 دانلود Elementor Pro نسخه 3.0.6

 1. صادق میگوید:

  سلام من نسخه *فوق حرفه ای* را از شما خریدم و لندینگ پیج ها همراهش برام فرستاده نشده و از اینجا هم که دانلود کردم برای اکستراکت رمز میخواهد
  و توی پنل کاربری متاسفانه جایی برای تیکت زدن نیست

  اگر کار با ۱۶ افزونه جت پک رو هم بذارین ممنون میشم

  • پشتیبانی میگوید:

   با سلام و احترام، شما نیازی به لندینگ پیج ها ندارید چون می توانید آن ها را به صورت آنلاین درون ریزی کنید، رمز این فایل هم webkima.com است، همچنین از حساب کاربری تون در وبکیما می توانید به سادگی تیکت ارسال نمایید. کار با افزونه های کاربردی جت پک هم به صورت پروژه محور در دوره => آموزش طراحی سایت دیجی کالا به صورت کامل آموزش داده شده است که می توانید استفاده کنید.

 2. پدرام میگوید:

  سلام و درود از لندینگ پیج های آماده چجوری میشه استفاده کرد ؟
  و اینکه چرا در خود المنتور پرو قالب های پیشفرض رو که میزنی برای درج قرار نمیگیرند ؟

 3. رضا میگوید:

  سلام و عرض ادب
  یه سوال دارم و یه مشکل ممنون میشم پاسخ بدید. من افزونه رایگانش رو نصب کردم اما نمی تونیم در سایتم به تصاویر لینک بدم یعنی اصلا گزینه ای نداره آیا نسخه پرو این مشکل رفع میشه و دوم این که چطور میتونم جایگزین نسخه رایگان کنم که سایت بهم نخوره چیدمانش. چون محتویات پرو رو جایگزین نسخه رایگان در پوشه plugin در سی پنل کردم بهم خورد.
  تشکر

  • پشتیبانی میگوید:

   سلام آقا رضا، شما در نسخه المنتور رایگان هم باید به بخش لینک تصاویر دسترسی داشته باشید، برای یادیگیری می تونید از آموزش مقدماتی المنتور استفاده کنید، فقط کافیست به صفحه => آموزش المنتور مراجعه کنید، همچنین، برای نصب نسخه پرو شما همزمان به نسخه رایگان هم نیاز دارید، بنابراین نسخه پرو را از همین صفحه دانلود کنید و با استفاده از بخش افزودن افزونه، افزونه المنتور پرو را نصب کنید.

 4. سجاد میگوید:

  سلام و وقت بخیر من المنتور پرو رایگانتان را نصب کردم ولی پس از بارگذاری روی هاست و فعال کردن اون. توی پیشخوان من نیومده
  میشه کمک کنید

 5. امیرکوروش میگوید:

  سلام به اکادمی بزرگ وبکیما
  ببخشید چرا افزونه المنتور پرو رو به صورت رایگان منتشر کردید؟ من قبلا این افزونه رو به صورت پولی خریداری کردم؟ و الان تکلیف من یا کسانی که پول دادند چی هست؟
  ممنون میشم اگر چواب بدید 🙂

 6. عباس میگوید:

  سلام ، خسته نباشید
  من سایتی داخل xampp طراحی کردم و تا چند روز دیگه می خوام روی هاست آپلود کنم .
  من از المنتور پرو رایگان – المنت پک – جت المنت -دینامیک کانتنت و چندتا پلاگین دیگه استفاده کردم .
  وقتی نسخه ۳٫۰٫۴ را نصب می کنم به کلی باز نمیشه و میگه باید با حالت امن وارد بشی .
  و من مجبور شدم دوباره برم روی نسخه ۲٫۱۰٫۰ تا صفحاتم درست باز بشه .
  حالا چندتا سوال – ۱- اگه آپدیت نکنیم آیا مشکلی بوجود میاد ؟
  ۲-اگه پک ۱۵۹ هزار تومانی سایتتون خریداری کنیم ، این مشکل حل میشه ؟ (+ برم پلاگین های دیگه ای هم که نصب کردم و توی سایت شما نیستم از سایتا دیگه ایرانی بخرم )
  ۳-می تونه مشکل از xampp باشه ؟
  و در آخر شرمنده زیاد شد ، من تازه وارد دنیا وردپرس شدم و خیلی آشنایی ندارم و بازم خسته نباشید

  • پشتیبانی میگوید:

   با سلام و احترام خدمت شما، افزونه المنتور در نسخه ۳ به بعد تغییرات بسیار زیادی داشته است، و شما باید همزمان با المنتور تمام افزونه ها و قالب و هسته اصلی وردپرس را به جدیدترین نسخه آپدیت کنید، و سپس باید سایت را به یک هاست واقعی منتقل کنید، بعد از انجام این مراحل به احتمال بسیار زیاد مشکل تان برطرف خواهد شد.

   • عباس میگوید:

    مرسی ، یه دنیا ممنون که وقت گذاشتید ، این کار انجام می دم ببینم مشکل حل میشه.

  • پشتیبانی میگوید:

   با سلام و اجترام، چرا نتوانید؟ فرقی نمی کند! اگر افزونه المنتور پرو را از صفحه => خرید افزونه المنتور پرو تهیه کنید؛ علاوه براینکه می توانید از دموهای رایگان المنتور استفاده کنید، به سادگی می توانید دموهای پرمیوم را هم استفاده کنید.

 7. سروش میگوید:

  با سلام خدمت سایت وب کیما . افزونه المنتور رو از سایت شما دانلود و نصب کردم. وقتی افزونه رو اجرا میکنم افزونه المنتور فقط لود میکنه و باز نمیشه . ممنون میشم به بنده کمک کنید . با تشکر

  • پشتیبانی میگوید:

   سلام اقا سروش عزیز، مشکلی که فرمودید از افزونه المنتور نیست بلکه به دلایل مختلفی ممکن است رخ دهد، شایع ترین دلایل یکی هاست بی کیفیت و دیگری تداخل افزونه ای است که باید بررسی شود.

   • پشتیبانی میگوید:

    آقا محمد عزیز، شما با پرداخت ۱۵۹ تومان موارد زیر را دریافت کردید:

    • افزونه المنتور پرو با قابلیت بروزرسانی خودکار
    • درون ریزی دموهای آنلاین افزونه المنتور پرو
    • ۱۶ افزونه جت پک
    • قالب JupiterX
    • قالب Mayosis

    به نظر شما اصلا مگر ممکن هست که ما هم افزونه المنتور را برای دانلود رایگان قرار دهیم و هم آن را برای فروش قرار دهیم و هیچ فرقی هم با یکدیگر نداشته باشند؟!!!

 8. سجاد میگوید:

  سلام وخدا قوت
  میبخشید من صفحات آماده رو دانلود کردم ولی وقتی آنزیپ میکنم یک سری فایل های Json و PSD میاره
  نصب این صفحات به چه صورت هست ؟

 9. رضا میگوید:

  سلام من نسخه ۳ رو روی سایتم نصب کردم اما وقتی ص اول را با المنتور باز می کنم سمت راست بخش المان ها می چرخه اما بالا نمیاد ..

  • پشتیبانی میگوید:

   سلام، تغییرات المنتور در نسخه ۳ بسیار زیاد بوده است و ممکن است در نسخه جدید تداخل هایی با دیگر افزونه ها یا قالب سایت تان پیدا کرده باشد.

 10. احسان میگوید:

  سلام شما فوق العاده اید 😍
  ورژن سوم المنتور هم منتشر شده اگه میشه لطف کنید این ورژن رو هم بذارید برای دانلود ممنون میشم 🙏
  در کل وبسایتتون عالیه، آرزوی موفقیت دارم براتون

  • پشتیبانی میگوید:

   با سلام و احترام، پاسخ این سوال را نمیتوان در یک دیدگاه پاسخ داد، بنابراین به زودی در این رابطه مقاله ای کامل منتشر خواهیم کرد.

 11. زهرا میگوید:

  باسلام خدمت شما.من سوالی داشتم چرا با این افزونه پرو رایگانی که در این صفحه گذاشته اید فقط همان امکانات المنتور معمولی در سایت نمایش داده می شود و امکانات بیشتری که در فیلم به آن اشاره می کنید نشان نمی دهد.ممنون میشوم راهنمایی کنید

  • پشتیبانی میگوید:

   با سلام و احترام؛ به احتمال بسیار زیاد شما افزونه را درست نصب نکرده اید، چون بعد از نصب صحیح افزونه المنتور رایگان + المنتور پرو، به سادگی می توانید به تمامی امکانات افزونه المنتور پرو همانند ویدیوهای آموزشی دسترسی داشته باشید.

 12. وحید میگوید:

  سلام ممنون از توضیحاتتون.
  من پلاگین المنتور نسخه ۲٫۴٫۴ رو نصب دارم و تمام صفحات وبسایتم رو که بیشتر از ۱۲۰ تا هست رو با این پیج ساز ساختم. جدیدا این پلاگین به مشکل خورده و متاسفانه با هیچ روشی نتونستم اپدیت جدید اون رو که ۲٫۹٫۱۴ رو نصب کنم. (پیغام اپدیت هیچ پلاگینی رو دریافت نمیکنم)
  سوالم اینه که اگر نسخه قبلی رو حذف کنم تمام اطلاعات و صفحه های ساخته شده با اون پلاگین هم از بین میره؟
  یا اینکه میتونم نسخه قبلی رو حذف و نسخه جدید رو جایگزین کنم بدون از دست رفتن اطلاعات و صفحات.
  ممنون
  نسخه وردپرس من ۵٫۵
  نسخه PHP 7.3
  تداخل پلاگین وجود ندارد (بررسی شد)

  • پشتیبانی میگوید:

   سلام آقا وحید عزیز؛ شما می توانید از هاست خودتان افزونه المنتور پرو را بدون حذف کردن بروزرسانی کنید، فقط کافیست به هاست خود مراجعه کنید، به پوشه پلاگین های وردپرس رفته و فایل افزونه را آپلود کنید و در پوشه پلاگین ها از حالت فشرده خارج کنید، همین! با این کار فایل های قدیم افزونه پاک شده و فایل های جدید جایگزین میشوند و افزونه شما بروزرسانی خواهد شد.

 13. ایزدی میگوید:

  سلام روز بخیر
  من لندینگ پیج های آماده المنتور رو دانلود کردم اما برای ان زیپ کردن فایل نیار به پس وورد داره. این پس وورد رو از کجا میتونم داشته باشم.

 14. شایان میگوید:

  با سلام و وقت به خیر
  آیا با قالب وود مارت سازگاری دارد؟
  چگونه می توانم بعد از نصب المنتور برگه های ویژوال کامپوزر رو به به المنتور اضافه کنم؟

  • پشتیبانی میگوید:

   با سلام و احترام؛ بله افزونه المنتور با قالب وودمارت کاملا سازگار است، همچنین شما نمی توانید برگه هایی که با ویژوال کامپوزر طراحی شده اند را به المنتور منتقل کنید، باید خودتان از صفر صفحات را طراحی کنید.

 15. محمد حسن میگوید:

  با سلام و خسته نباشید
  بخش انتخاب عکس به عنوان بکگراند برای من فعال نیست و نمیتونم عکسی رو به عنوان پس زمینه تنظیم کنم
  از لوکال هاست استفاده میکنم
  مشکل از کجاست؟؟

  • پشتیبانی میگوید:

   سلام آقا محمد عزیز، این مشکل تا حالا اصلا گزارش نشده است، ممکن است به دلیل عدم کارکرد درست افزونه روی لوکال هاست باشد، ولی باز هم روی یک وردپرس جدید روی لوکال تست بگیرید.

 16. مرتضی میگوید:

  با عرض سلام و خسته نباشید، میخواستم از المانهای ووکامرس این افزونه استفاده کنم… نسخه پرو رو نصب کردم از این سایت ولی وقتی میرم صفحه ویرایش، علامت لودینگ میاره تو سایدبار المنتور و هی میچرخه…
  اگه راهنمایی کنید ممنون میشم!

  • پشتیبانی میگوید:

   سلام اقا مرتضی عزیز، افزونه ای که دانلود کردید هیچگونه مشکلی ندارد، معمولا عدم سازگاری المنتور با قالب یا افزونه های دیگر و همچنین استفاده از هاست های بی کیفیت باعث بروز این مشکلات می شوند.

 17. آزاده میگوید:

  سلام مجدد. من میخوام این افزونه را بخرم اما چطور بعد از خرید لایسنسش را در اختیارمون می گذارید؟

  • پشتیبانی میگوید:

   با سلام؛ بعد از خرید مشخصات حساب کاربری برایتان ایمیل شده که از حساب کاربری خود می توانید لایسنس خود را دریافت کنید.

 18. آزاده میگوید:

  سلام. وقتتون بخیر
  فرق افزونه لایسنس دار با بدون لایسنس که رایگان برای دانلود قرار دادید چیه؟ اون قیمتی که اعلام کردید چه چیزی به افزونه اضافه میکنه؟چرا سایت های دیگه با قیمت های بیشتر این افزونه را می فروشند؟ فرقی دارند آیا؟

  • پشتیبانی میگوید:

   با سلام و احترام، تفاوت افزونه ی المنتور پرو رایگان با المنتور پرو که بابت آن هزینه پرداخت می کنید در ۲ مورد خیلی کاربردی و مهم است، اول اینکه شما با خرید افزونه المنتور پرو از وبکیما دیگر نیازی نیست هر بار برای بروزرسانی افزونه به سایت وبکیما سر بزنید و نسخه جدید را دانلود کنید، کافیه به بخش بروزرسانی های وردپرس مراجعه کنید و افزونه خود را به صورت خودکار بروزرسانی کنید، دوم اینکه با افزونه ای که از وبکیما تهیه می کنید می توانید تمام دموهای پرمیوم افزونه المنتور را درون ریزی کنید و از صفحات آماده آن نهایت استفاده را ببرید؛ اینکه قیمت افزونه در وبکیما پایین تر است به خاطر این است که این افزونه ها به تازگی در سایت منتشر شده اند، و به زودی افزایش قیمت خواهیم داشت.

 19. امیرحسین حاجی پور میگوید:

  سلام، وقت بخیر، امیدوارم سلامت باشید، بنده مدتی قبل المنتور پرو بصورت رایگان رو از همین صفحه دریافت و نصب کردم و چند ماهی هست باهاش مشغول هستم، الان که نسخه های جدیدش رو گذاشتید چطور باید اون رو دوباره آپلود یا بروزرسانی کنم؟!

  • پشتیبانی میگوید:

   با سلام و احترام تا چند روز آینده ویدیویی آموزشی در رابطه با بروزرسانی افزونه المنتور پرو منتشر خواهیم کرد.

 20. سعید میگوید:

  سلام
  خیلی ممنون از سایت خوبتون. بسیار استفاده کردیم.
  مشکل من با ویجت پورتفولیو هست. هر کاری میکنم تصاویر پست ها نمایش داده نمیشن. وقتی هم سورس رو روی page میزارم فقط تصویر یکی از پیج هارو نشون میده… توی فیلم آموزشیتون هم چیزی در این مورد نگفته.

  • پشتیبانی میگوید:

   سلام آقا سعید عزیز، این مشکل معمولا به خاطر ناسازگاری افزونه المنتور با یکی از افزونه ها یا قالب سایت تان است که باید توسط یک متخصص بررسی شود.

 21. حمید میگوید:

  با سلام و خسته نباشید.
  هنگام نصب لندینگ پیج های آماده المنتور بعد از دانلود این ارور میاد من فعلا روی سرور مجازی Mamp دارم تست می کنم .
  The link you followed has expired.
  Please try again.
  ممنون میشم راهنمایی کنید .
  با تشکر

 22. mahdi میگوید:

  سلام میخوام در سایتتون ثبت نام کنم اما نمیشه ، صفحه ثبت نام باز نمیشه. برای دانلود رایگان المنتور هم ایمیل میدم فایل رو ارسال میکنه اما دانلود نمیشه میگه مشکل از سایته.

  • پشتیبانی میگوید:

   با سلام، مراحل ثبت نام سایت چک شد و موردی نداشت، هم اکنون جدیدترین نسخه افزونه المنتور پرو بدون هیچگونه محدودیتی برای دانلود قرار گرفته است که می توانید دانلود کنید و استفاده کنید.

 23. امیر حسین میگوید:

  سلام.
  من مدتی با نسخه رایگان المنتور در مخزن با همان امکانات محدود کار کرد و برای خرید نسخه پرو دچار تردید شدم . افزونه المنتور ۱ اشکال اساسی داره که هرچه سرچ کردم راه حلی براش پیدا نکردم .
  من وقتی برای مشتری سایت را با قالب های معمول اجرا میکنم قالب کنترل پنلی داره که هر کسی بعد از اموزش میتونه کارهای ساده ای مثل عوض کردن لوگو ، قرار دادن مطلب و تغییرات مشخص را انجام بده.
  اما المنتور صفحات استاتیک طراحی میکنه و برای تغییر هر بخش باید با المنتور رفت برگه را اصلاح کرد. قالب کنترل پنلی نداره که به مشتری بگی طبق این اموزش خودت میتونی کارای ساده را انجام بدی !
  بدون کنترل پنل عملا نمیشه از کاربران عادی توقع داشت بتونن با سایت کار کنن . خیلی از افرادی که قالب های اماده را به المنتور ترجیه میدن علتش همینه وگرنه المنتور امکانات طراحی بسیار زیادی داره .
  راه حلی برای این مشکل جایی دیدید؟

  • پشتیبانی میگوید:

   با سلام و احترام، در دوره آموزش طراحی فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، ساخت پنل تنظیمات برای المنتور آموزش داده خواهد شد که می توانید استفاده کنید.

 24. رضا شعبانی توری میگوید:

  سلام و درود مهندس عبدی عزیز
  در بروز رسانی پیام میداد که : شما از نگارش ۲٫۹٫۲ استفاده می‌کنید. به نگارش ۲٫۹٫۴ ارتقا دهید.
  اما وقتی بروزرسانی رو میزنم خطا میده که:
  هنگام به‌روز‌رسانی المنتور پرو یک خطا رخ داده است: دریافت انجام نشد. Unauthorized

  ممنون میشم راهنمایی فرمایین.

  • پشتیبانی میگوید:

   با سلام و احترام، افزونه ای که از این صفحه دانلود می کنید قابلیت بروزرسانی های خودکار ندارد و هر بار برای بروزرسانی باید به همین صفحه مراجعه کنید و نسخه جدید را دانلود کنید و مطالبق با => آموزش نصب افزونه وردپرس آن را بروزرسانی کنید، اما برای اینکه بتوانید از پیشخوان وردپرس خود افزونه المنتور پرو را بروزرسانی کنید باید افزونه المنتور پرو را از صفحه => خرید افزونه المنتور پرو با لایسنس اورجینال تهیه کنید.

  • پشتیبانی میگوید:

   با افزونه های ساخت جداول می توانید به سادگی کار ساخت جداول در وردپرس را انجام دهید، همچنین در ویرایشگر گوتنبرگ وردپرس به سادگی می توانید جداول خوبی را ایجاد کنید.

 25. omidkarami19931372 میگوید:

  سلام آقای عبدی
  یه سؤال داشتم : چجوری باید المنتور پرو رو به نسخه ۲٫۹٫۳ به روز رسانی بکنم چون از طریق مستقیم که اقدام کردم ارور میده و پیغام خطا داد لطفا راهنمایی بفرمایید
  ممنونم

 26. omidkarami19931372 میگوید:

  سلام آقای عبدی
  الان که من نسخه المنتور پرو رو تو لوکال هاستم نصب کردم یه پیغام داده و میگه که آپدیت نسخه پرو ۲٫۹٫۳ اومده ولی من هر چی تلاش کردم نصب نشد لطفا اگه میشه نسخه آپدیتشو بذارید

 27. داود معمارباشی میگوید:

  من به سهم خودم خیلی از زحمات صادقانه شما عزیز گرامی تشکر و قدر دانی میکنم امیدوارم که همیشه و همواره موفق و سلامت باشید.

 28. akbar1397asbahi میگوید:

  سلام خسته نباشید.
  دانلود لندینگ پیج های آماده المنتور تازه دیدم اما رایگان نیست؟
  اگه رایگانه چرا رمز داره ک نصب کنم

 29. saeedpiri83 میگوید:

  سلام من قبلا از نسخه المنتور رایگان استفاده می کردم و اون رو حذف کردم و این فایل جدید المنتور پرو رو بارگیری و در افزونه ها فعال کردم اما هیچ نشانه ای از المتور نیست نه میتونم ببینمش نه یک ویرایش کنم برگه هامو مشکل کجاست ؟

  • saeedpiri83 میگوید:

   این مشکل نصب حل شد چون باید یک افزونه المنتور غیر پرو هم فعال میشد فقط چرا زبانش فارسی نیست؟
   داخل آموزش ها فارسی بود.

  • نبی عبدی میگوید:

   سلام آقا سعید، اگر جلسات آموزش المنتور را مشاهده می کردید، متوجه می شدید که نباید افزونه المنتور رایگان را حذف می کردید، بلکه افزونه المنتور رایگان و پرو مکمل یکدیگر هستند. پس برای داشتن تمام امکانات المنتور، ابتدا المنتور رایگان سپس المنتور پرو را نصب کنید.

 30. پویا میگوید:

  اقا ببخشید من رفتم تو قسمت کتابخانه ها و یدونه رو زدم از پرو ها که بیاره گفت به سایت المنتور لاگ این کنید این کار رو انجام دادم ولی بعدش تو قسمتی که می نوشت در حال بارگزاری موند و بعد وقتی من بازگشت به کتابخانه رو زدم ارور داد و گفت اتصال به کتابخانه قطع شد لطفا کمک کنید و در ضمن مرسی از سایت خوبتون

 31. rezatori4 میگوید:

  یه سوال دیگه : در فایل آموزشی اولی شما فرمودین افزونه را از سایت fa.wordpress.org دانلود می کنین که الان توس این سایت نسخه ۲٫۹٫۷ هستش و این افزونه تو این صفحه هم هست که نسخه ۲٫۹٫۲ هستش . این دو فرق دارن با هم؟ کدومشو بگیرم و نصب کنم؟

  • نبی عبدی میگوید:

   افزونه المنتور دو نسخه دارد، یکی رایگان است و دیگری پرمیوم، شما برای طراحی یک سایت حرفه ای باید هر دو افزونه را نصب کنید، اما اگر با مراحل آموزش پیش بروید و عجله نکنید، مطمئن باشید تمام سوالات تان پاسخ داده خواهد شد.

 32. رضا شعبانی توری میگوید:

  سلام و درود
  من دو سایت نیازمندی مشاغل شهری دارم قالب دستینو رو خریدم و رو هردو نصب کردم و یکیشو با کامپوزر صفحاتش رو دارم کار می کنم
  سوالم اینه که المنتور بهتره یا کامپوزر ، تا برای سایت بعدی انجام بدم باهاش؟

  • نبی عبدی میگوید:

   سلام جناب شعبانی عزیز، قطعا افزونه صفحه ساز المنتور با اختلاف بسیار زیاد از دیگر صفحه سازها بهتر است، و پیشنهاد می کنم که برای سایت های بعدی حتما از المنتور استفاده کنید، بهتون قول میدم اگر یک سایت با المنتور طراحی کنید، دیگر سراغ هیچ یک از صفحه ساز های دیگر نخواهید رفت.

   • rezatori4 میگوید:

    سلام جناب مهندس عبدی عزیز…اولا بابت پاسخگویی سریعتون بسیار ممنونم..
    بعدشم چون یک ویدیو آموزشی رو تازه دیدم برام جلب توجه شدش که سایت دیگه ام رو با المنتور بزنم یا … که میفرمایین المنتور…
    یعنی اینقدر از کامپوزر خیلی بهتره؟ و میشه یه قالب جذاب و عالی درست بکنم؟
    بعدشم آموزش های ویدیویی رو شما انجام میدین؟
    ضمنا سایت فعلی که کامپوزر ساختم تا اینجاش *** هستش ..یعنی اگه با المنتور بسازم خیلی بهتر از این میشه؟

   • نبی عبدی میگوید:

    بله بنده به شما قول میدم که با المنتور سایت تان بسیار زیباتر و جذاب تر خواهد شد و البته با المنتور امکانات بسیار زیادی در دسترس تان است، همچنین می توانید از دوره آموزش المنتور وبکیما که توسط بنده تهیه می شود، استفاده کنید.

   • rezatori4 میگوید:

    باز هم خیلی خیلی ممنون از راهنمایی تون و ایجاد انگیزه بالاتون…وارد کانال تلگرام و صفحه اینستاگرامتون شدم . .. الان هم برم دنبال آموزش هاتون…پیش به سوی طراحی قالب های زیبا و عالی

 33. alikhani.hassan1997 میگوید:

  سلام .
  من مشکل دانلود از کتابخانه المنتور رو دارم نمیتونم دانلود کنم .
  بعد از انتخاب و اتصال به کتابخانه روس صفحه لود گیر میکنه

 34. ho.shabanian میگوید:

  سلام و خسته نباشید.
  متاسفانه فایل (دانلود المنتور پرو مخصوص اعضای سایت)
  قابل دست رسی نمیباشد و اجازه دانلود نمیدهد ؟

 35. f.hosseini7425 میگوید:

  سلام خسته نباشید. ببخشید برای من نه از طریق بارگذاری افزونه و نه از طریق فایل منیجر وقتی آپلود میکنم، اکسترکت نمیشه. لطفا راهنمایی بفرمایید. متشکرم.

  • نبی عبدی میگوید:

   سلام، فایل پسورد داره، قبل از آپلود روی سایت ابتدا باید یک بار با پسورد webkima.com از حالت فشرده خارج کنید، سپس مجدد با نرم افزار winrar پوشه elementor pro را با فرمت zip فشرده کنید، سپس مراحل آپلود روی سایت را انجام دهید.

   • f.hosseini7425 میگوید:

    خیلی ممنونم از راهنماییتون. یه سوال دیگه داشتم، صفحات سایت من توی گوشی و تبلت بهم ریخته هست؛ باید از چه افزونه ای استفاده کنم تا محتوا درست و با مقیاس قرار گرفته بشه؟ و شما این افزونه رو دارین یا خیر؟ خیلی ممنونم.

 36. rasool میگوید:

  سلام ممنون از سایت خوب و کار قویتون استاد.من قالبی که خریدم افزونه ویٰژوال روش نصبه و با اون شخصی سازی کردم.خواستم بپرسم برای ادامه کار المنتور میشه نصب کرد؟ یا باس هر۲ تا نصب باشه.یا اگه ویژوال حذف کنم سایت بهم میریزه اصلا.ممنون میشم راهنمایی کنید

  • پشتیبانی میگوید:

   با سلام خدمت شما آقا رسول عزیز، اگر وب سایت تان بر پایه افزونه ویژوال کامپوزر است، نمی توانید آن را حذف کنید، چون تمام سایت تان بهم میریزد (تمام صفحاتی که با ویژوال شخصی سازی شده اند)، اگر دوست دارید که با المنتور ادامه بدید، باید المنتور را نصب کنید و از این به بعد طراحی صفحات جدید را با آن انجام دهید، سپس صفحات قبلی را نیز به مرور به المنتور تبدیل کنید و در نهایت بعد از انتقال از ویژوال به المنتور، می توانید افزونه ویژوال را حذف کنید (البته اگر قالب تان به افزونه ویژوال وابسته است باید قالب سایت را نیز تغییر دهید)

   • rasool.f.civil میگوید:

    ممنون عزیز .خیلی عالی و با حوصله راهنمایی کردی.حالا ی سوال؟ اگه ۲ تا ا فزونه باهم باشن مشکلی پیش میاد؟یا چ مشکلاتی ممکنه پیش بیاد

   • پشتیبانی میگوید:

    خواهش می کنم، معمولا نباید مشکلی باشه، باز هم تا تست نکنید متوجه نمیشید، چون این مورد بنا به افزونه ها و قالب سایت ها متفاوت است.

 37. مجید زرین نو میگوید:

  سلام و عرض ادب
  من ورود پرس را نصب کردم و با المنتور صفحه طراحی کردم اما میخوام پست هایی بگذارم که کنارش فایل pdf را بتوانند دانلود کنند از کدام افزونه می توان استفاده کرد که در صفحات المنتوری که طراحی کردم قرا بگیرید
  با تشکر

  • نبی عبدی میگوید:

   درود؛ برای قرار دادن لینک دانلود یک فایل PDF نیازی به افزونه خاصی ندارید، تنها باید یک دکمه برای دانلود طراحی کنید و لینک دانلود را روی آن تنظیم کنید.

  • نبی عبدی میگوید:

   درود، اگر به معنی خطای => “Access this template and our entire library by creating a free personal account” توجه کنید، در نسخه جدید برای دسترسی به تمپلیت های آماده (بخش رایگان) باید یک اکانت رایگان در وبسایت اصلی المنتور بسازید تا بتوانید دموهای رایگان را درون ریزی کنید، اما برای درون ریزی دموهای پرمیوم باید ۴۹ دلار به سایت اصلی المنتور بپردازید و یک لایسنس اورجینال تهیه کنید تا بتوانید هم از دموهای آماده و هم از پشتیبانی آن استفاده کنید.

 38. Hamid Reza Bemani Kafi Abad میگوید:

  سلام و تشکر بابت ارائه رایگان افزونه المنتور پرو Elementor Pro،
  اما میخواستم بدانم آیا نسخه قرار داده شده، نسخه فارسی سازی شده کامل المنتور پرو خودتون هست؟ یا نه فارسی نیست؟
  با ارادت

  • نبی عبدی میگوید:

   با دورد خدمت شما، افزونه المنتور پرو به صورت کامل از زبان فارسی پشتیبانی می کند و اگر بعد از نصب همچنان به زبان انگلیسی بود باید به بخش بروز رسانی های وردپرس مراجعه کرده و فایل های زبان افزونه المنتور را بروزرسانی کنید.

  • نبی عبدی میگوید:

   درود دوست عزیز، لینک دانلود چک شد و هیچ مشکلی ندارد، در ایمیل خود پوشه اسپم را نیز برای دریافت لینک دانلود چک کنید.

  • ایراهیم میگوید:

   باسلام و خسته نباشید وتشکر از مطالب فوق العاده آموزنده شما.
   چطور میشه فیلم ها یا پاورپوینت هایی که به فیلم تبدیل شده را با حجم کم ذخیره کرد یا فرستاد و هیچ مشکلی در پخش مجدد ان ایجاد نشود.
   باتشکر

   • پشتیبانی میگوید:

    سلام آقا ابراهیم عزیز و تشکر از حضور شما، برای این کار می توانید از نرم افزار فشرده ساز Winrar استفاده کنید.

 39. shadmehr Khalighi میگوید:

  سلام و وقت بخیر. اول از همه تشکر بابت این افزونه که رایگان در اختیار ما قراردادین.
  المنتور پرو رو هر هاست فقط یکبار به صورت کامل اجرا میشه؟
  من یه سایت با این المنتور طراحی کردم ولی برای ساب دامینم وقتی استفاده میکنم زیاد کار آمد نیست. ممنون میشم راهنمایی کنین

  • نبی عبدی میگوید:

   با درود خدمت شما، خوشحالیم که مقاله دانلود رایگان افزونه المنتور پرو مورد پسند شما قرار گرفته است. در تئوری نباید مشکلی وجود داشته باشد و شما باید بتوانید بدون هیچ مشکلی المنتور را روی هر تعداد ساب دامین که بخواهید نصب کنید، احتمال دارد که CPU و RAM هاست تان ضعیف است که با مشکل روبرو شده اید.

   • shadmehr Khalighi میگوید:

    المنتور نصب میشه فعالم میشه. تا الان به یه مورد خوردم که نمیتونم درستش کنم حتی رو لوکال هاستم نتونستم. در قسمت تنظیمات سکشن بخش جدا کننده ها وقتی میخوام تغیرات گرافیکی مانند پایین بخش منو در اموزشتان را اعمال کنم عرض و نمیتونم تغییر بدم و فط تغییرات در ارتفاع اعمال میشه. ببخشید متن سوالم زیاد شد

   • پشتیبان وبکیما میگوید:

    با سلام ، آقا شادمهر عزیز، فکر نمی کنم مشکل از افزونه المنتور شما باشد، به احتمال بسیاز زیاد یک بخش کار را اشتباه انجام می دهید؛ چند بار مجدد تست کنید و با صبر و حوصله زیاد کار را انجام دهید، اگر بازهم مشکل تان برطرف نشد، زیر همان جلسه ای که به مشکل خوردید، سوالات و مشکلات خود را مطرح کنید تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن پاسخگوی شما دوست خوبم باشیم.

 40. پگاه یغمایی میگوید:

  با سلام و وقت بخیر
  آموزش ها بسیار عالی هستن.فقط نسخه ی پروی مجانی آیا تفاوتی با نسخه ی پولی دارد یا نه؟با تشکر

  • نبی عبدی میگوید:

   با درود خدمت شما، نسخه پرو افزونه المنتور که از آکادمی وبکیما دانلود می کنید هیچ تفاوتی با نسخه های پرو که وب سایت های ایرانی برای فروش قرار دادند ندارد، در حقیقت اگر می خواهید نسخه اورجینال افزونه المنتور پرو را داشته باشید تنها راه آن خرید از سایت اصلی المنتور با قیمت ۴۹$ است. که در آن صورت شما می توانید دموهای المنتور را به صورت آنلاین درون ریزی کنید و از خدمات پشتیبانی سایت اصلی المنتور برخوردار شوید، حال شما با افزونه المنتور پرو که از وبکیما به صورت رایگان دانلود می کنید تنها از ۲ مورد نمی توانید استفاده کنید:
   ۱- درون ریزی دموها به صورت آنلاین
   ۲- استفاده از پشتیبانی سایت المنتور
   حال برای استفاده از دموهای المنتور در چند روز آینده فایل های درون ریز دموها در همین صفحه قرار خواهد گرفت و همچنین آموزش درون ریزی دموها هم در صفحه آموزش المنتور قرار خواهد گرفت تا بتوانید به سادگی دموهای المنتور را نیز درون ریزی کنید.

 41. فریبرز هادیان میگوید:

  سلام.این پوسته مشکل داره.بعد از نصب خطای زیر رو میده.
  گشودن بستهٔ فشرده شده…
  در حال راه‌اندازی پوسته…
  این بسته نمی‌تواند نصب شود. پوسته، پروندهٔ استایل style.css را کم دارد.
  نصب پوسته با خطا مواجه شد.
  با تشکر از شما

  • نبی عبدی میگوید:

   با درود خدمت شما ، المنتور پرو ، یک افزونه وردپرس است و باید در بخش افزونه های وردپرس نصب شود، شما در بخش قالب ها آپلود کردید برای همین با خطا مواجه شدید، برای نصب افزونه وردپرس می توانید مقاله آموزش نصب افزونه وردپرس را مطالعه کنید.

 42. hadis میگوید:

  باسلام وخسته نباشیدبسیارعالی آموزش دادیدتشکرویژه ازشماخداخیرتون بده که مردم روتوکسب وکارکمک میکنید

 43. پدرام میگوید:

  ممنون از اینکه افزونه المنتور پرو را برای دانلود رایگان قرار دادید ولی متاسفانه از امکانات پرو آن نمی توان استفاده کرد.
  چون ارور لایسنس میده = invalid license id provided

  • نبی عبدی میگوید:

   توجه داشته باشید که در افزونه المنتور لایسنس تنها برای درون ریزی دموهای آماده و پشتیبانی است و به غیر از این دو موردی که عرض کردم ، زمانی که شما افزونه های رایگان و پرو را نصب داشته باشید ، محدودیت دیگری نخواهید داشت و به ارور لایسنس توجه نکنید.

 44. کاربر میگوید:

  با سلام و تشکر از شما
  لینک دانلود ارسال شده نا معتبر است و سوال بعد اینکه نحوه فعالسازی این افزونه به چه صورت است؟

  • نبی عبدی میگوید:

   با عرض سلام و ادب خدمت شما، لینک دانلود اصلاح شد و به درستی کار می کند، اگر احیانا باز هم مشکلی داشتید ، عضو سایت شوید و از لینک مستقیم مخصوص اعضای سایت استفاده کنید. برای فعال سازی این افزونه هم می توانید از آموزش نصب افزونه وردپرس استفاده کنید.

 45. وحیدی میگوید:

  با تشکر از شما به خاطر قرار دادن افزونه المنتور پرو به صورت رایگان و همچنین آموزش جامعی که برای المنتور منتشر کردید. واقعا خدا قوت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *