آخرین بروزرسانی در تاریخ : ۱۰, فروردین, ۱۳۹۹

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو :
در این مقاله از سری مقالات آموزش المنتور برای شما همراهان گرانقدر آکادمی کسب و کار اینترنتی وبکیما ، افزونه صفحه ساز پیشرفته Elementor Pro را برای شما قرار دادیم تا بتوانید با استفاده از آن سایت های زیبایی را برای خود طراحی کنید.

شما می توانید لینک دانلود رایگان افزونه المنتور پرو ، این صفحه ساز ارزشمند و حرفه ای را در انتهای همین صفحه مشاهده کنید و آن را دانلود کنید و در پروژه های طراحی سایت خود از آن استفاده کنید.

نکته مهم جدول اعلام بروز رسانی ها
برای دانلود رایگان افزونه المنتور پرو :

 • تاریخ 7 فروردین 99 => بروزرسانی شده به نسخه 2.9.2
 • تاریخ 28 اسفند 98 => بروزرسانی شده به نسخه 2.9.1
 • تاریخ 20 اسفند 98 => بروزرسانی شده به نسخه 2.8.5
 • تاریخ 29 بهمن 98 => بروزرسانی شده به نسخه 2.8.4
 • تاریخ 21 دی 98 => بروزرسانی شده به نسخه 2.8.3
 • تاریخ 4 دی 98 => بروزرسانی شده به نسخه 2.8.2
 • تاریخ 24 آذر 98 => بروزرسانی شده به نسخه 2.7.3

معرفی افزونه صفحه ساز المنتور پرو

افزونه های صفحه ساز وردپرس در رقابت سختی با هم هستند و هر روز شاهد معرفی یک قابلیت جدید در افزونه های صفحه ساز وردپرس هستیم .

اما در این بین افزونه المنتور پرو بعد از عرضه شدن به مارکت های وردپرسی توانست خیلی زود رقیب صفحه ساز های قدر جهان شود با اینکه افزونه المنتور هنوز عمر زیادی ندارد توانسته است طرفداران زیادی را به دست بیاورد. بزارید کمی در رابطه با قابلیت ها و امکانات بی نظیر این افزونه وردپرس بهتون بگم.

قابلیت های بی نظیر افزونه وردپرس Elementor Pro

اگه بخوام از امکانات و قابلیت های بی نظیر افزونه المنتور پرو براتون بگیم به احتمال خیلی زیاد باید یک مثنوی هزار ویک صفحه ای بنویسیم!

ولی بذارید به صورت خلاصه خدمتون عرض کنم که شما با استفاده از افزونه المنتور پرو می توانید تمامی امکانات و ویژگی های یک سایت مدرن و حرفه ای را تنها با افزونه المنتور پرو طراحی کنید .

یعنی شما هر سایتی که در اینترنت میبنید و دوست دارید نمونه اش را طراحی کنید تنها کافیه سری به افزونه المنتور خود بزنید و شروع کنید و طراحی سایت خود را انجام دهید.

شما با استفاده از افزونه صفحه ساز المنتور پرو ، و با استفاده از عناصر مختلف و امکانات مختلفی که افزونه المنتور در اختیار شما قرار می دهد ، می توانید انواع صفحات را برای سایت خود طراحی کنید و کاربران سایت خود را از طراحی های خارق العاده افزونه المنتور شگفت زده کنید.

افزونه المنتور پرو وابسته به قالب وردپرس نیست

افزونه صفحه ساز Elementor Pro به هیچ قالب وردپرسی وابسته نیست در حقیقت شما می توانید تنها با استفاده از قالب های پیش فرض خود وردپرس و صرفا تنها با استفاده از افزونه المنتور پرو یک سایت حرفه ای و زیبا و با تمامی امکانات طراحی کنید.

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو
دانلود رایگان افزونه المنتور پرو

طراحی مدرن ترین سایت ها بدون یک خط کدنویسی تنها با افزونه وردپرس المنتور پرو

با استفاده از افزونه صفحه ساز حرفه ای و فوق العاده المنتور پرو می توانید جدیدترین متدهای طراحی روز جهان را در سایت خود پیاده کنید بدون این که نیاز باشه برنامه نویسی یاد بگیرید با اینکه حتی یک خط کدنویسی انجام دهید.

تمامی المان ها و عناصر مورد نیاز شما برای استفاده در المنتور پرو در نظر گرفته شده و آماده شده اند و تنها کافیست با دراگ اند دراپ عناصر مورد نیاز خود را در قسمت مربوطه قرار دهید و طرح خود را کامل کنید.

جعبه چرخشی در افزونه المنتور پرو

دانلود افزونه المنتور پرو 100% رایگان
دانلود افزونه المنتور پرو 100% رایگان

یکی از المان های جالب و کاربردی در المنتور پرو المان جعبه چرخشی است که با استفاده از آن می توانید باکس های چرخشی ایجاد کنید و کاربران سایت خود را شگفت زده کنید و به سایت خود طرحی مدرن ببخشید.

ابزارک های مدرن و روز دنیا با افزونه وردپرس Elementor Pro

دانلود Elementor Pro 100% رایگان
دانلود Elementor Pro 100% رایگان

با داشتن افزونه المنتور پرو روی سایت خود دیگر از افزونه های جانبی که تنها برای یک قابلیت اضافی نصب می کنید راحت می شوید و تمامی المان ها و عناصر مورد نیاز برای طراحی یک سایت مدرن را به صورت یک جا در اختیار خواهید داشت.

یک صفحه را از صفر با المنتور پرو طراحی کنید

دانلود افزونه Elementor Pro رایگان
دانلود افزونه Elementor Pro رایگان

در افزونه المنتور پرو با استفاده از قابلیت Canvas می توانید یک برگه را از صفر تا صد خودتان طراحی کنید یعنی حتی می توانید فوتر و هدر را هم حذف کرده و خودتان با سلیقه خودتان طراحی کنید و حتی می توانید از این طراحی در دیگر قسمت های سایت خود استفاده کنید.

المان جدول قیمت گذاری در افزونه المنتور پرو Elementor Pro

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو
دانلود رایگان افزونه المنتور پرو

در بالا خدمت تون عرض کردم که اگه بخوام تمامی امکانات و قابلیت های افزونه وردپرس المنتور پرو Elementor Pro را براتون بنویسم یک کتاب ۱۰۰۰ صفحه ای شایدم بیشتر خواهد شد!

یکی دیگه از المان های پرمصرف در طراحی سایت حرفه ای ، المان جدول قیمت گذاری است که برای داشتن یک جدول قیمت گذاری در سایت خود یا باید از صفر کدنویسی کنید یا که افزونه ای برای این کار نصب کنید اما با استفاده از افزونه وردپرس المنتور پرو شما تمام این امکانات را در اختیار خواهید داشت.

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو
دانلود رایگان افزونه المنتور پرو

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو

بسیار خوب حالا که با امکانات و قابلیت های افزونه المنتور پرو آشنا شدید ، نوبتی هم که باشه نوبت به دانلود رایگان افزونه المنتور پرو می رسه !

افزونه المنتور پرو رایگان ! مگه داریم ؟ مگه میشه ؟!

آره عزیزان چرا نشه! ما در آکادمی وبکیما تصمیم گرفتیم از آنجا که در حال حاضر ایران توسط مارکت پلیس اونتو و زیر مجموعه آن تم فارست تحریم شده و کاربران ایرانی امکان خرید مستقیم افزونه ها و قالب های وردپرسی را ندارند، افزونه ها و قالب هایی که استفاده زیادی دارند را به صورت رایگان برای دانلود قرار بدیم و برای اولین افزونه رایگان هم المنتور پرو را انتخاب کردیم چون هم خیلی کاربردی و هم طرفدار بسیار زیادی در ایران پیدا کرده است.

نکته مهماز این به بعد و خیلی زود می توانید قالب ها و افزونه های وردپرس پر استفاده را ( آن هم جدید ترین نسخه و بدون مشکل ) به صورت کاملا رایگان از آکادمی وبکیما دانلود کنید. دوستان خوبم توجه داشته باشید که به دلیل برخی محدودیت ها ، نمی توانیم تمامی قالب ها و افزونه های وردپرس را در سایت برای دانلود رایگان قرار دهیم برای همین با عضویت در کانال تلگرام آکادمی وبکیما می توانید به صدها قالب و افزونه وردپرس کاملا رایگان دسترسی داشته باشید. عضویت در کانال تلگرام وبکیما

دانلود Elementor Pro رایگان

عضویت الماسی

مخصوص اعضای سایت وبکیما

این مطلب مخصوص اعضای سایت آکادمی کسب و کار اینترنتی وبکیما است، اگر عضو سایت هستید وارد حساب کاربری خود شوید در غیر اینصورت می توانید به صورت رایگان عضو سایت شده و به مطالب رایگان سایت دسترسی کامل داشته باشید

این مطلب مخصوص اعضای سایت آکادمی وبکیما است اگر عضو نیستید می توانید از طریق باکس زیر لینک دانلود رایگان افزونه المنتور پرو را در ایمیل خود دریافت کنید:

برای دسترسی به آموزش جامع طراحی سایت با افزونه المنتور می توانید از لینک زیر اقدام کنید:
آموزش جامع طراحی سایت با المنتور

نظرات در “دانلود رایگان افزونه المنتور پرو | دانلود Elementor Pro کاملا رایگان (نسخه 2.9.2)

 1. ho.shabanian میگوید:

  سلام و خسته نباشید.
  متاسفانه فایل (دانلود المنتور پرو مخصوص اعضای سایت)
  قابل دست رسی نمیباشد و اجازه دانلود نمیدهد ؟

 2. f.hosseini7425 میگوید:

  سلام خسته نباشید. ببخشید برای من نه از طریق بارگذاری افزونه و نه از طریق فایل منیجر وقتی آپلود میکنم، اکسترکت نمیشه. لطفا راهنمایی بفرمایید. متشکرم.

  • نبی عبدی میگوید:

   سلام، فایل پسورد داره، قبل از آپلود روی سایت ابتدا باید یک بار با پسورد webkima.com از حالت فشرده خارج کنید، سپس مجدد با نرم افزار winrar پوشه elementor pro را با فرمت zip فشرده کنید، سپس مراحل آپلود روی سایت را انجام دهید.

   • f.hosseini7425 میگوید:

    خیلی ممنونم از راهنماییتون. یه سوال دیگه داشتم، صفحات سایت من توی گوشی و تبلت بهم ریخته هست؛ باید از چه افزونه ای استفاده کنم تا محتوا درست و با مقیاس قرار گرفته بشه؟ و شما این افزونه رو دارین یا خیر؟ خیلی ممنونم.

 3. rasool میگوید:

  سلام ممنون از سایت خوب و کار قویتون استاد.من قالبی که خریدم افزونه ویٰژوال روش نصبه و با اون شخصی سازی کردم.خواستم بپرسم برای ادامه کار المنتور میشه نصب کرد؟ یا باس هر۲ تا نصب باشه.یا اگه ویژوال حذف کنم سایت بهم میریزه اصلا.ممنون میشم راهنمایی کنید

  • پشتیبانی میگوید:

   با سلام خدمت شما آقا رسول عزیز، اگر وب سایت تان بر پایه افزونه ویژوال کامپوزر است، نمی توانید آن را حذف کنید، چون تمام سایت تان بهم میریزد (تمام صفحاتی که با ویژوال شخصی سازی شده اند)، اگر دوست دارید که با المنتور ادامه بدید، باید المنتور را نصب کنید و از این به بعد طراحی صفحات جدید را با آن انجام دهید، سپس صفحات قبلی را نیز به مرور به المنتور تبدیل کنید و در نهایت بعد از انتقال از ویژوال به المنتور، می توانید افزونه ویژوال را حذف کنید (البته اگر قالب تان به افزونه ویژوال وابسته است باید قالب سایت را نیز تغییر دهید)

   • rasool.f.civil میگوید:

    ممنون عزیز .خیلی عالی و با حوصله راهنمایی کردی.حالا ی سوال؟ اگه ۲ تا ا فزونه باهم باشن مشکلی پیش میاد؟یا چ مشکلاتی ممکنه پیش بیاد

   • پشتیبانی میگوید:

    خواهش می کنم، معمولا نباید مشکلی باشه، باز هم تا تست نکنید متوجه نمیشید، چون این مورد بنا به افزونه ها و قالب سایت ها متفاوت است.

 4. مجید زرین نو میگوید:

  سلام و عرض ادب
  من ورود پرس را نصب کردم و با المنتور صفحه طراحی کردم اما میخوام پست هایی بگذارم که کنارش فایل pdf را بتوانند دانلود کنند از کدام افزونه می توان استفاده کرد که در صفحات المنتوری که طراحی کردم قرا بگیرید
  با تشکر

  • نبی عبدی میگوید:

   درود؛ برای قرار دادن لینک دانلود یک فایل PDF نیازی به افزونه خاصی ندارید، تنها باید یک دکمه برای دانلود طراحی کنید و لینک دانلود را روی آن تنظیم کنید.

  • نبی عبدی میگوید:

   درود، اگر به معنی خطای => “Access this template and our entire library by creating a free personal account” توجه کنید، در نسخه جدید برای دسترسی به تمپلیت های آماده (بخش رایگان) باید یک اکانت رایگان در وبسایت اصلی المنتور بسازید تا بتوانید دموهای رایگان را درون ریزی کنید، اما برای درون ریزی دموهای پرمیوم باید ۴۹ دلار به سایت اصلی المنتور بپردازید و یک لایسنس اورجینال تهیه کنید تا بتوانید هم از دموهای آماده و هم از پشتیبانی آن استفاده کنید.

 5. Hamid Reza Bemani Kafi Abad میگوید:

  سلام و تشکر بابت ارائه رایگان افزونه المنتور پرو Elementor Pro،
  اما میخواستم بدانم آیا نسخه قرار داده شده، نسخه فارسی سازی شده کامل المنتور پرو خودتون هست؟ یا نه فارسی نیست؟
  با ارادت

  • نبی عبدی میگوید:

   با دورد خدمت شما، افزونه المنتور پرو به صورت کامل از زبان فارسی پشتیبانی می کند و اگر بعد از نصب همچنان به زبان انگلیسی بود باید به بخش بروز رسانی های وردپرس مراجعه کرده و فایل های زبان افزونه المنتور را بروزرسانی کنید.

  • نبی عبدی میگوید:

   درود دوست عزیز، لینک دانلود چک شد و هیچ مشکلی ندارد، در ایمیل خود پوشه اسپم را نیز برای دریافت لینک دانلود چک کنید.

 6. shadmehr Khalighi میگوید:

  سلام و وقت بخیر. اول از همه تشکر بابت این افزونه که رایگان در اختیار ما قراردادین.
  المنتور پرو رو هر هاست فقط یکبار به صورت کامل اجرا میشه؟
  من یه سایت با این المنتور طراحی کردم ولی برای ساب دامینم وقتی استفاده میکنم زیاد کار آمد نیست. ممنون میشم راهنمایی کنین

  • نبی عبدی میگوید:

   با درود خدمت شما، خوشحالیم که مقاله دانلود رایگان افزونه المنتور پرو مورد پسند شما قرار گرفته است. در تئوری نباید مشکلی وجود داشته باشد و شما باید بتوانید بدون هیچ مشکلی المنتور را روی هر تعداد ساب دامین که بخواهید نصب کنید، احتمال دارد که CPU و RAM هاست تان ضعیف است که با مشکل روبرو شده اید.

   • shadmehr Khalighi میگوید:

    المنتور نصب میشه فعالم میشه. تا الان به یه مورد خوردم که نمیتونم درستش کنم حتی رو لوکال هاستم نتونستم. در قسمت تنظیمات سکشن بخش جدا کننده ها وقتی میخوام تغیرات گرافیکی مانند پایین بخش منو در اموزشتان را اعمال کنم عرض و نمیتونم تغییر بدم و فط تغییرات در ارتفاع اعمال میشه. ببخشید متن سوالم زیاد شد

   • پشتیبان وبکیما میگوید:

    با سلام ، آقا شادمهر عزیز، فکر نمی کنم مشکل از افزونه المنتور شما باشد، به احتمال بسیاز زیاد یک بخش کار را اشتباه انجام می دهید؛ چند بار مجدد تست کنید و با صبر و حوصله زیاد کار را انجام دهید، اگر بازهم مشکل تان برطرف نشد، زیر همان جلسه ای که به مشکل خوردید، سوالات و مشکلات خود را مطرح کنید تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن پاسخگوی شما دوست خوبم باشیم.

 7. پگاه یغمایی میگوید:

  با سلام و وقت بخیر
  آموزش ها بسیار عالی هستن.فقط نسخه ی پروی مجانی آیا تفاوتی با نسخه ی پولی دارد یا نه؟با تشکر

  • نبی عبدی میگوید:

   با درود خدمت شما، نسخه پرو افزونه المنتور که از آکادمی وبکیما دانلود می کنید هیچ تفاوتی با نسخه های پرو که وب سایت های ایرانی برای فروش قرار دادند ندارد، در حقیقت اگر می خواهید نسخه اورجینال افزونه المنتور پرو را داشته باشید تنها راه آن خرید از سایت اصلی المنتور با قیمت ۴۹$ است. که در آن صورت شما می توانید دموهای المنتور را به صورت آنلاین درون ریزی کنید و از خدمات پشتیبانی سایت اصلی المنتور برخوردار شوید، حال شما با افزونه المنتور پرو که از وبکیما به صورت رایگان دانلود می کنید تنها از ۲ مورد نمی توانید استفاده کنید:
   ۱- درون ریزی دموها به صورت آنلاین
   ۲- استفاده از پشتیبانی سایت المنتور
   حال برای استفاده از دموهای المنتور در چند روز آینده فایل های درون ریز دموها در همین صفحه قرار خواهد گرفت و همچنین آموزش درون ریزی دموها هم در صفحه آموزش المنتور قرار خواهد گرفت تا بتوانید به سادگی دموهای المنتور را نیز درون ریزی کنید.

 8. فریبرز هادیان میگوید:

  سلام.این پوسته مشکل داره.بعد از نصب خطای زیر رو میده.
  گشودن بستهٔ فشرده شده…
  در حال راه‌اندازی پوسته…
  این بسته نمی‌تواند نصب شود. پوسته، پروندهٔ استایل style.css را کم دارد.
  نصب پوسته با خطا مواجه شد.
  با تشکر از شما

  • نبی عبدی میگوید:

   با درود خدمت شما ، المنتور پرو ، یک افزونه وردپرس است و باید در بخش افزونه های وردپرس نصب شود، شما در بخش قالب ها آپلود کردید برای همین با خطا مواجه شدید، برای نصب افزونه وردپرس می توانید مقاله آموزش نصب افزونه وردپرس را مطالعه کنید.

 9. hadis میگوید:

  باسلام وخسته نباشیدبسیارعالی آموزش دادیدتشکرویژه ازشماخداخیرتون بده که مردم روتوکسب وکارکمک میکنید

 10. پدرام میگوید:

  ممنون از اینکه افزونه المنتور پرو را برای دانلود رایگان قرار دادید ولی متاسفانه از امکانات پرو آن نمی توان استفاده کرد.
  چون ارور لایسنس میده = invalid license id provided

  • نبی عبدی میگوید:

   توجه داشته باشید که در افزونه المنتور لایسنس تنها برای درون ریزی دموهای آماده و پشتیبانی است و به غیر از این دو موردی که عرض کردم ، زمانی که شما افزونه های رایگان و پرو را نصب داشته باشید ، محدودیت دیگری نخواهید داشت و به ارور لایسنس توجه نکنید.

 11. کاربر میگوید:

  با سلام و تشکر از شما
  لینک دانلود ارسال شده نا معتبر است و سوال بعد اینکه نحوه فعالسازی این افزونه به چه صورت است؟

  • نبی عبدی میگوید:

   با عرض سلام و ادب خدمت شما، لینک دانلود اصلاح شد و به درستی کار می کند، اگر احیانا باز هم مشکلی داشتید ، عضو سایت شوید و از لینک مستقیم مخصوص اعضای سایت استفاده کنید. برای فعال سازی این افزونه هم می توانید از آموزش نصب افزونه وردپرس استفاده کنید.

 12. وحیدی میگوید:

  با تشکر از شما به خاطر قرار دادن افزونه المنتور پرو به صورت رایگان و همچنین آموزش جامعی که برای المنتور منتشر کردید. واقعا خدا قوت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *