مدرس دوره

مدرس دوره

نبی عبدی

مدت زمان ویدیو

زمان ویدیو

04:14 دقیقه

دیگر جلسات دوره

برو به دیگر جلسات

آموزش المنتور

دانلود ویدیو

برای دانلود ویدیو

وارد شوید

آموزش نصب افزونه المنتور نسخه پولی

منتشر شده در تاریخ : 30, تیر, 1401

در این جلسه از سری جلسات آموزش المنتور رایگان وبکیما، آموزش نصب افزونه المنتور پرو یا همان افزونه المنتور نسخه پولی را با هم بررسی خواهیم کرد، دقت کنید که با نصب افزونه المنتور پرو می‌توانید از تمامی امکانات پیشرفته افزونه المنتور به صورت کامل بهره مند شوید، بنابراین این جلسه از دوره ویدیویی آموزش المنتور وبکیما را تا انتها مشاهده کنید.

خرید افزونه المنتور پرو

برای خرید افزونه المنتور پرو، دو راه دارید، یا از سایت اصلی المنتور دات کام elementor.com خرید خود را انجام دهید، یا از آکادمی وبکیما نسخه پرو افزونه المنتور را با قیمت بسیار مناسب تهیه کنید، دقت کنید که افزونه های المنتور در سایت وبکیما دارای قابلیت بروزرسانی خودکار هستند و همچنین می‌توانید دموهای آماده افزونه المنتور که فقط با نسخه اصلی قابلیت درون ریزی دارند را در سایت خود درون ریزی کنید و سرعت عمل طراحی سایت خود را افزایش دهید. برای خرید افزونه های المنتور به لینک خرید افزونه المنتور مراجعه کنید.

پیش نیازهای نصب افزونه المنتور پرو

توجه داشته باشید که باید حتما قبل از نصب نسخه پرو المنتور، نسخه رایگان افزونه المنتور پرو را از قبل نصب داشته باشید، برای نصب افزونه المنتور نسخه رایگان از آموزش ویدیویی نصب افزونه المنتور نسخه رایگان استفاده کنید، دقت کنید که پیش‌نیازهای مربوط به هاست در همین جلسه نیز توضیح داده شده است که باید حتما آن ها را نیز مد نظر داشته باشید.

همچنین اگر مایل هستید تا نحوه نصب افزونه در وردپرس را به صورت کامل یاد بگیرید ویدیوی آموزش نصب افزونه وردپرس را مشاهده کنید.

جمع‌بندی

در انتهای این آموزش امیدواریم که نحوه نصب افزونه المنتور پرو را به خوبی یاد گرفته باشید و توانسته باشید نسخه پرو افزونه المنتور را روی سایت خود نصب کنید، اگر سوالی در رابطه با این جلسه دارید در انتهای همین ویدیو و در بخش کامنت‌ها با تیم پشتیبانی وبکیما در ارتباط باشید.

هر گونه سوال، پیشنهاد یا انتقادی در رابطه با دوره رایگان آموزش المنتور دارید در بخش دیدگاه‌ها مطرح نمایید تا بتوانیم بهترین آموزش ها را برای شما علاقمندان به آموزش وردپرس و طراحی سایت تهیه کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تا 90 درصد تخفیف روی تمامی دوره‌های سایت 😍 به مدت محدود...برو به جشنواره
+