مدرس دوره

نبی عبدی

زمان ویدیو

08:08 دقیقه

برو به دیگر جلسات

آموزش المنتور

برای دانلود ویدیو

وارد شوید

آموزش طرح بندی و تنظیمات صفحه در المنتور

منتشر شده در تاریخ : 31, تیر, 1401

با یکی دیگر از سری جلسات آموزش المنتور رایگان وبکیما در خدمت شما عزیزان و همراهان گرانقدر آکادمی وبکیما هستیم، در این جلسه از این دوره می‌خواهیم با طرح بندی و تنظیمات صفحه در المنتور آشنا شده و نحوه کار با حالات مختلف صفحه در المنتور را به خوبی یاد بگیریم. پس پیشنهاد می‌کنیم که تا انتهای این آموزش همراه ما باشید.

انواع طرح بندی صفحه در المنتور

توجه داشته باشید که اگر قالب هلو المنتور را روی سایت خود نصب داشته باشید، 3 حالت طرح بندی صفحه در المنتور وجود دارد، طرح بندی پیش فرض، حالت کنواس canvas المنتور و حالت تمام عرض المنتور و البته طرح بندی پوسته، که در زیر به هر سه حالت آن پرداخته و یکی یکی آنها را توضیح خواهیم داد.

طرح بندی پیش فرض صفحه

اگر طرح بندی صفحه روی حالت پیش فرض باشد، طرح بندی صفحه از روی تنظیمات پیش فرض المنتور در نظر گرفته خواهد شد. بنابراین باید با توجه به نیاز خود این حالت را برای طرح بندی صفحه خود در طراحی سایت با المنتور استفاده کنید.

طرح بندی canvas المنتور

در حالت canvas المنتور، صفحه بدون هدر و فوتر خواهد بود و تمامی سکشن ها به صورت تمام عرض قرار خواهند گرفت، این حالت معمولا برای طراحی صفحات لندینگ پیج به کار می رود.

طرح بندی تمام عرض المنتور

در حالت طرح بندی تمام عرض المنتور، همان طور که نام آن پیداست، صفحه به حالت تمام عرض قرار خواهد گرفت و شما می‌توانید کل صفحه را به صورت کاملا تمام عرض طراحی کنید.

طرح بندی پوسته

جالب است بدانید که با توجه به نوع قالبی که در سایت وردپرسی خود نصب دارید ممکن است که حالات مختلف دیگری از نوع طرح بندی صفحه در بخش تنظیمات صفحه در المنتور وجود داشته باشد، باید یکی یکی آن ها را انتخاب کنید و بررسی کنید که دیگر طرح بندی ها چه امکاناتی دارند.

جمع بندی

در انتهای آموزش کار با طرح بندی و تنظیمات صفحه در المنتور امیدواریم که نحوه کار با بخش تنظیمات صفحه در المنتور را یاد گرفته باشید، اگر سوالی در این رابطه دارید در بخش دیدگاه های سایت با تیم پشتیبانی وبکیما در ارتباط باشید.

هر گونه سوال، پیشنهاد یا انتقادی در رابطه با دوره رایگان آموزش المنتور دارید در بخش دیدگاه‌ها مطرح نمایید تا بتوانیم بهترین آموزش ها را برای شما علاقمندان به آموزش وردپرس و طراحی سایت تهیه کنیم.

3.4/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروش ویژه نوروز... تا 85 درصد تخفیف روی تمامی دوره‌ها...تخفیف‌تو بگیر!
+
آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب