مدرس دوره

مدرس دوره

نبی عبدی

مدت زمان ویدیو

زمان ویدیو

18:13 دقیقه

دیگر جلسات دوره

برو به دیگر جلسات

آموزش المنتور

دانلود ویدیو

برای دانلود ویدیو

وارد شوید

آموزش مفهومی تم بیلدر (پوسته ساز) المنتور

منتشر شده در تاریخ : 31, تیر, 1401

در این جلسه از سری جلسات آموزش المنتور رایگان وبکیما، می خواهیم یکی از مهم‌ترین مباحث طراحی سایت با المنتور را آموزش دهیم، پس لطفا حتما حتما این ویدیو را با دقت مشاهده کنید چون قرار هست که با بخش Theme Builder تم بیلدر یا همان پوسته ساز در المنتور آشنا شوید.

پوسته ساز یا تم بیلدر المنتور چیست؟

می‌توان گفت که بخش پوسته ساز یا تم بیلدر در المنتور مهم ترین بخش آن است و اگر بخواهید طراحی سایت حرفه‌ای با المنتور را یاد بگیرید باید به صورت کامل و مفهومی با بخش پوسته ساز یا تم بیلدر در المنتور آشنا شوید. با این بخش می‌توانید بخش‌های مختلف سایت خود را با افزونه المنتور به صورت کامل طراحی کنید.

Header یا هدر چیست؟

بخش بالایی هر سایتی که در تمامی صفحات تکرار می‌شود، هدر یا به انگلیسی Header نامیده می شود، شما می‌توانید از طریق پوسته ساز المنتور برای سایت خود یک هدر طراحی کنید که در تمامی صفحات تکرار شود.

Footer یا فوتر چیست؟

بخش پایینی هر سایتی که در تمامی صفحات تکرار می‌شود، Footer یا فوتر نامیده می شود، شما می‌توانید از طریق پوسته ساز المنتور برای سایت خود یک فوتر طراحی کنید که در تمامی صفحات تکرار شود.

Single Post یا نوشته تکی چیست؟

Single Post یا نوشته تکی بخشی از تم بیلدر در المنتور است که توسط آن می‌توانید یک قالب برای نوشته های سایت خود طراحی کنید تا نوشته های سایت شما در قالب آن نمایش داده شوند.

Single page یا برگه تکی چیست؟

Single page یا برگه تکی بخشی از تم بیلدر در المنتور است که توسط آن می‌توانید یک قالب برای برگه های سایت خود طراحی کنید تا برگه های سایت شما در قالب آن نمایش داده شوند.

Archive یا آرشیو چیست؟

Archive یا آرشیو بخشی از تم بیلدر در المنتور است که توسط آن می‌توانید یک قالب برای بخش آرشیو سایت خود طراحی کنید تا نوشته‌های سایت شما در قالب آن آرشیو نمایش داده شوند.

Search Results یا صفحه نتایج جستجو چیست؟

Search Results یا صفحه نتایج جستجو بخشی از تم بیلدر در المنتور است که توسط آن می‌توانید یک قالب برای بخش یا صفحه نتایج جستجو سایت خود طراحی کنید تا نوشته‌های سایت شما در زمان جستجو در قالب آن آرشیو نمایش داده شوند.

Error 404 یا صفحه خطای ۴۰۴ چیست؟

Error 404 یا صفحه خطای 404 بخشی از تم بیلدر در المنتور است که توسط آن می‌توانید یک قالب برای صفحه خطای 404 سایت خود طراحی کنید تا زمانی که یک کاربر به یک صفحه اشتباهی از سایت شما هدایت شد، این صفحه نمایش داده شود. برای اطلاعات بیشتر در این رابطه مقاله چگونه خطای 404 Not Found Error را رفع کنیم و ساخت صفحه 404 در وردپرس را مطالعه کنید.

جمع بندی

در انتهای جلسه آموزش آموزش مفهومی تم بیلدر (پوسته ساز) المنتور امیدواریم که توانسته باشید با بخش Theme Builder تم بیلدر از افزونه المنتور به صورت کامل آشنا شوید، اگر سوالی در این رابطه دارید در بخش کامنت های همین مقاله با ما در ارتباط باشید.

هر گونه سوال، پیشنهاد یا انتقادی در رابطه با دوره رایگان آموزش المنتور دارید در بخش دیدگاه‌ها مطرح نمایید تا بتوانیم بهترین آموزش ها را برای شما علاقمندان به آموزش وردپرس و طراحی سایت تهیه کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تا 90 درصد تخفیف روی تمامی دوره‌های سایت 😍 به مدت محدود...برو به جشنواره
+