مدرس دوره

مدرس دوره

نبی عبدی

مدت زمان ویدیو

زمان ویدیو

8:17 دقیقه

دیگر جلسات دوره

برو به دیگر جلسات

آموزش المنتور

دانلود ویدیو

برای دانلود ویدیو

وارد شوید

آموزش طراحی منو موبایل در المنتور

منتشر شده در تاریخ : 2, مرداد, 1401

در این جلسه از سری جلسات آموزش المنتور رایگان آکادمی وبکیما، می خواهیم هدری که در جلسه قبل طراحی کردیم را برای حالت تبلت و موبایل ریسپانسیو کنیم، دقت کنید که ریسپانسیو کردن و طراحی منوی موبایل در المنتور یکی از مهم‌ترین کارهایی است که باید انجام دهید، بنابراین این مورد را جدی بگیرید و حتما این جلسه را تا انتها مشاهده کنید.

آموزش ریسپانسیو هدر برای موبایل در المنتور

بعد از طراحی هدر و منوی اصلی سایت، مرحله بعدی ریسپانسیو کردن طراح برای نمایش کامل سایت در حالت تبلت و موبایل است که در این ویدیوی آموزشی دقیقا به همین موضوع خواهیم پرداخت. در زیر می‌توانید منوی موبایل طراحی شده در این جلسه را مشاهده کنید.

ساخت فهرست در وردپرس

اگر هنوز هیچ فهرستی در سایت خود ندارید و نیاز دارید که ابتدا یک فهرست بسازید، نگران نباشید، ابتدا یک لیوان آب خنک نوش جان کنید و سپس آموزش رایگان و ویدیویی ساخت فهرست در وردپرس را مشاهده کنید تا در نهایت بتوانید با این جلسه پیش رفته و هدر سایت خود را طراحی کنید.

چگونه لوگو برای سایتم بسازم؟

اگر نیاز به یک لوگوی جذاب برای سایت خود دارید و نمی خواهید بابت طراحی لوگو هزینه پرداخت کنید، باز هم نگران نباشید، دوباره یک لیوان آب بخورید (چون آب واستون خوبه بخدا!) بعد به آموزش ویدیویی طراحی لوگو رایگان مراجعه کرده و یک لوگوی جذاب برای خودتون طراحی کنید.

جمع بندی

در انتهای جلسه آموزش طراحی منو موبایل در المنتور امیدواریم که توانسته باشید ریسپانسیو هدر برای موبایل در المنتور را به صورت کامل انجام دهید، اگر سوالی در این رابطه دارید در بخش کامنت های همین مقاله با ما در ارتباط باشید.

هر گونه سوال، پیشنهاد یا انتقادی در رابطه با دوره رایگان آموزش المنتور دارید در بخش دیدگاه‌ها مطرح نمایید تا بتوانیم بهترین آموزش ها را برای شما علاقمندان به آموزش وردپرس و طراحی سایت تهیه کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تا 90 درصد تخفیف روی تمامی دوره‌های سایت 😍 به مدت محدود...برو به جشنواره
+