آموزش کار با المان کادر تصویر در المنتور :
در ادامه آموزش المنتور و در جلسه یازدهم یک سکشن دیگر از برگه ی مورد نظرمان را طراحی کردیم . در این جلسه کار با المان کادر تصویر در افزونه صفحه ساز المنتور را به خوبی فرا خواهید گرفت. در زیر تصویری از سکشن طراحی شده در این جلسه را مشاهده می کنید:

بخش طراحی شده در جلسه یازدهم کار با افزونه المنتور
بخش طراحی شده در جلسه یازدهم کار با افزونه المنتور

هر گونه سوال ، پیشنهاد یا انتقادی در رابطه با دوره کار با المنتور دارید در بخش دیدگاه ها مطرح نمایید تا بتوانیم بهترین آموزش ها را برای شما علاقمندان به طراحی سایت تهیه کنیم.

نظرات در “آموزش کار با المان کادر تصویر در المنتور (آموزش المنتور- جلسه ۱۱)

  1. الهام میگوید:

    سلام خدمت شما.
    ببخشید چکار کنیم که انیمیشن هنگام ورود هر المانی عمل کنه، مثل پروژه ای که خودتون در این آموزشها ساختین.ممنون میشم من رو با توضیح کوتاهی راهنمایی کنید چون در حال کار روی پروژه ام هستم و جوابش رو پیدا نمیکنم

    • نبی عبدی میگوید:

      با درود خدمت شما، برای اینکه روی هر المانی در المنتور یک انیمیشن در زمان لود صفحه قرار دهید، ابتدا المان مورد نظر را انتخاب کنید، سپس از قسمت تنظیمات پیشرفته به بخش => Motion Effects بروید؛ حال در بخش پایین این قسمت یک گزینه به نام => (انمیشین هنگام ورود) وجود دارد که می توانید انیمیشن مورد نظرتان را از آن لیست انتخاب کنید، توجه داشته باشید که انیمیشن هایی که اعمال می کنید را در حالت موبایل خاموش کنید تا در حالت ریسپانسیو با مشکل روبرو نشوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *