با پردرامدترین شغل اینترنتی دنیا پولدار شوید!

با پردرامدترین شغل اینترنتی دنیا پولدار شوید!

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 14 اردیبهشت 1402

پردرامدترین شغل اینترنتی دنیا کدام است؟ در این مقاله از سری مقالات آموزش کسب‌وکار اینترنتی وبکیما می‌خواهیم تا بهترین و پردرآمد‌ترین شغل‌های دنیا که به صورت اینترنتی انجام می‌شوند را معرفی کنیم، پس پیشنهاد می‌کنیم که در همان‌جایی که نشسته‌اید، بنشینید، اگر هم ایستاده‌اید بازهم بنشینید! چون قرار است که بعد از مطالعه این مقاله، با پردرامدترین کارهای دنیا آشنا شوید!

امروزه شغل‌ها و کسب‌وکارهای اینترنتی بسیار رایج شده‌اند و افراد زیادی هم برای کسب درآمد و موقعیت شغلی مناسب، شغل اینترنتی را انتخاب می‌کنند، اینترنت کار‌‌ها را بسیار ساده‌تر کرده است و شما با کمترین زحمت می‌توانید درآمد‌های میلیونی از آن داشته باشید، توجه داشته باشید کسب درآمد از اینترنت روش‌های مختلفی دارد و شما به صورت آزادانه می‌توانید یکی از آن‌ها را شروع کنید و از این طریق کسب درآمد عالی داشته باشید.

این شغل‌‌ها هر کدام در زمینه‌های مختلفی است و برای هر کدام باید یک سری آموزش مرتبط را ببینید، ما در این مقاله قصد داریم پردرآمدترین شغل های اینترنتی دنیا را به شما معرفی کنیم تا شما با شناختن هر کدام از آن‌ها بتوانید بهتر تصمیم‌گیری کنید و پردرآمدترین شغل اینترنتی دنیا را انتخاب کرده و شروع به کسب درآمد از آن کنید.

چرا باید شغل اینترنتی داشته باشید؟

یکی از سوالاتی که ممکن است ذهن شما را بسیار درگیر کند این مورد است که اصلا چرا باید یک شغل اینترنتی داشته باشید، در واقع شغل‌های اینترنتی بسیار عالی هستند و شما از آن‌ها می‌توانید کسب درآمد عالی داشته باشید، توجه کنید امروزه دنیا به سمت تکنولوژی رفته است و شما اگر بخواهید با همان روش‌های سنتی درآمد کسب کنید، ممکن است اصلا نتوانید مخارج روزمره خود را تامین کنید و با مشکلات زیادی روبه‌رو باشید.

افراد زیادی هم هستند که از شغل اینترنتی برای شغل دوم خود استفاده می‌کنند و حتی بسیاری از افراد هستند که از اینترنت نسبت به شغل اول خود درآمد بسیار بیشتری دارند، پس این یعنی شما می‌توانید به شغل‌های اینترنتی با هر دیدگاهی نگاه کنید و شروع به فعالیت کنید.

با داشتن یک شغل اینترنتی پولساز، درآمد‌های خوبی کسب کنید
با داشتن یک شغل اینترنتی پولساز، درآمد‌های خوبی کسب کنید

برای مثال دانشجو‌هایی هستند که به دلیل درس خواندن نمی‌توانند یک شغل ثابت برای خود داشته باشند و از این طریق کسب درآمد کنند، به همین دلیل است که دانشجو‌های زیادی به سمت شغل‌های اینترنتی می‌روند و از این طریق کسب درآمد اینترنتی خود را آغاز می‌کنند، گاهی اوقات همین دانشجو‌‌ها هدف اصلی خود را رها می‌کنند و یک شغل عالی در اینترنت برای خود ایجاد کرده و از این طریق درآمدهای عالی کسب می‌کنند.

پس توجه داشته باشید که شغل اینترنتی برای همه افراد می‌تواند مناسب باشید و محدودیتی هم برای هیچ کسب ندارد، اگر شما هم قصد دارید یک کسب درآمد جانبی برای خود داشته باشید و یا اصلا یک کار اینترنتی برای خود داشته باشید، می‌توانید از طریق پردرامدترین شغل اینترنتی دنیا اقدام به این کار کنید و در روند کسب درآمد خود تحول بزرگی ایجاد کنید.

پردرامدترین شغل اینترنتی دنیا کدام است؟

همان‌طور که گفته شد شغل‌های اینترنتی بسیار زیادی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید سطح درآمدی متغیری ایجاد کنید، یکی از بهترین مزیت‌های شغل اینترنتی این است که در کسب درآمد اصلا محدودیتی ندارید و هر چقدر خوب و بیشتر کار کنید، می‌توانید درآمد بیشتری را برای خود کسب کنید.

در این بخش از مقاله با ما همراه باشید تا به شما بهترین و پردرآمدترین شغل اینترنتی دنیا را معرفی کنیم تا با استفاده از آن‌ها بتوانید در اینترنت یک شغل برای خود ایجاد کنید و از این طریق تا حدی که می‌خواهید درآمد داشته باشید.

نویسنده محتوا شوید، بهترین شغل اینترنتی

یکی از بهترین روش‌های کسب درآمد اینترنتی که می‌تواند برای افراد مناسب باشد، نویسنده محتوا است، شما اگر با اصول محتوا نویسی آشنا باشید و بتوانید محتوا‌های خوبی بنویسید، یک شغل اینترنتی عالی برای خود خواهید داشت، توجه داشته باشید که این مورد به همین سادگی‌‌ها هم نیست و شما باید بتوانید اصول حرفه‌ای محتوا نویسی را رعایت کنید تا بتوانید با افراد مختلفی همکاری کنید.

افراد زیادی در ایران هستند که از طریق محتوا نوشتن کسب درآمد دارند و یا افرادی هستند که در این زمینه کار آفرین شده‌اند و یک تیم تولید محتوا دارند، شما هم می‌توانید جزو همین دسته افراد باشید و با استفاده از تولید محتوا به صورت حرفه‌ای با سایت‌‌ها و پیج‌های اینستاگرامی مختلفی همکاری داشته باشید و از این طریق درآمد کسب کنید.

توجه داشته باشید که محدوده درآمد یک نویسنده به خودش بستگی دارد، یعنی شما اگر بتوانید در یک سایت محتوا بیشتری تولید کنید، درآمد بیشتری هم برای خود خواهید داشت و اگر هم هرچه کمتر کار کنید درآمد مختصری دارید، پس با وجود این موضوع درآمد شما بر حسب عملکرد شما خواهد بود.

یکی از مشاغل پردرآمد در ایران و جهان تولید محتوا است!
یکی از مشاغل پردرآمد در ایران و جهان تولید محتوا است!

برای یادگیری نویسندگی هم شما می‌توانید کتاب‌های مختلفی را مطالعه کنید، اما در کل اگر می‌خواهید یک نویسنده حرفه‌ای شوید، بهتر است مقاله بنویسید در موضوع‌های مختلف حتی به صورت رایگان و بعد مقالات دیگران را با خود مقایسه کنید و بعد اشکالاتی که در مقاله شما وجود دارد را رفع کنید، البته شما می‌توانید در شرکت‌های مختلفی کارآموز تولید محتوا شوید و یک تایمی را به صورت رایگان برای آن شرکت کار کنید تا آن‌ها تولید محتوا را به صورت حرفه‌ای به شما آموزش دهند.

توجه داشته باشید که اگر یک کار آموز تولید محتوا شوید می‌توانید در همان شرکت هم استخدام شوید، توجه کنید که مدت کار آموزشی اغلب بین 3 الی 6 ماه است و شما بیش از این تایم نباید یک کارآموز باشید چرا که با اصول آشنا شده‌اید و می‌توانید محتوا‌های خوبی را بنویسید.


ادمین شبکه‌های اجتماعی؛ پردرآمدترین شغل اینترنتی دنیا

شما می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی مختلف یک ادمین باشید و از این طریق درآمد کسب کنید، یکی از مزیت‌های این شغل محدود نبودن به فضای کاری است، یعنی شما در هر فضایی که هستید، مسافرت، منزل، محل کار، دانشگاه و… می‌توانید مدیریت پیج خود یا مشتریان خود را انجام دهید و از نظر مکانی هیچ مشکلی نخواهید داشت.

امروزه افراد زیادی هستند که در این زمینه فعالیت دارند و شما هم اگر می‌خواهید یک شغل اینترنتی خانگی داشته باشید، این مورد برای شما مناسب است، چرا که تخصص خیلی زیادی نیاز ندارد و اگر با شبکه‌های اجتماعی کار کرده باشید می‌توانید این شغل را برای خود انتخاب کنید، البته توجه داشته باشید که بین این شبکه‌های اجتماعی، اینستاگرام بهترین گزینه در حال حاظر است و شما می‌توانید با استفاده از از اینستاگرام و ادمین بودن یک پیج اینستاگرامی خیلی گسترده کسب درآمد داشته باشید.

برای پروژه گرفتن در این زمینه هم می‌توانید از سایت‌های استخدامی و پروژه‌یاب اقدام به این کار کنید، توجه داشته باشید که در اول کار خود اصلا نباید شبکه‌های اجتماعی که دنبال کننده‌های زیادی دارند را بپذیرید چرا که کم تجربه هستید و ممکن است آن اکانت اجتماعی را دچار مشکلات زیادی کنید و یک هزینه خسارت هم به کارفرما خود پرداخت کنید.

ادمین شبکه‌های اجتماعی یکی از شغل‌های پردرآمد و عالی
ادمین شبکه‌های اجتماعی یکی از شغل‌های پردرآمد و عالی

کار‌هایی که یک ادمین شبکه‌هایی انجام می دهد به صورت متغیر است و نسبت به درخواست‌های کارفرما تعیین می شود، برای مثال برخی از کارفرما‌‌ها می‌خواهند که شما تولید محتوا هم داشته باشید، برخی هم فقط نیاز به پیگیری دایرکت‌‌ها، کامنت‌‌ها و… دارند که این موارد هر کدام حقوق متغیر خود را دارد، اما در کل این کار با یک موبایل هم قابل انجام است و شما نیاز نیست که یک سیستم کامپیوتری خیلی حرفه‌ای داشته باشید.

اگر سایت‌های کاریابی و پروژه‌یابی را بررسی کنید، متوجه خواهید شد که چه مقدار درخواست برای این مورد کار وجود دارد و شما چه میزان می‌توانید درآمد کسب کنید، روز به روز درخواست برای ادمین شبکه‌های اجتماعی درحال افزایش است و اگر شما بتوانید در این زمینه تجربه خوبی کسب کنید، می‌توانید ادمین چند شبکه اجتماعی مختلف باشید و از این طریق درآمد خوبی را برای خود ایجاد کنید.


طراحی سایت، شغل پر درآمد اینترنتی اما تخصصی

شما با تخصص طراحی سایت می‌توانید کسب درآمد بسیار عالی را برای خود داشته باشید، یکی از پردرامدترین شغل های اینترنتی دنیا که درآمد عالی دارد، طراحی سایت است که اگر به آن مسلط شوید هم یک متخصص خواهید بود و هم می‌توانید به صورت دورکاری یا قرار دادی با شرکت‌‌ها و افراد مختلف درآمد داشته باشید.

البته طراحی سایت چون یک کار زمان بر و تخصصی است نیاز به آموزش دارد و شما بدون آموزش نمی‌توانید از این زمینه درآمد داشته باشید و یا آن را به عنوان یک شغل خطاب کنید، آموزش‌های زیادی در طرح اینترنت وجود دارند که شما با استفاده از این آموزش‌‌ها می‌توانید شروع کنید طراحی سایت را یاد بگیرید.

توجه داشته باشید که برای طراحی سایت نیاز نیست حتما یک برنامه نویس ماهر باشید، شما می‌توانید با استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوا دانش طراحی سایت بدون کد نویسی را به دست بیاورید و همین باعث خواهد شد که شما بدون نیاز به هیچ‌گونه آموزش کد نویسی سایت طراحی کنید، شما برای اینکه به صورت حرفه‌ای به طراحی سایت بدون کد نویسی مسلط شوید می‌توانید از دوره‌های آموزشی آکادمی وبکیما استفاده کنید.

طراحی سایت پردرآمدترین شغل اینترنتی دنیا
طراحی سایت پردرآمدترین شغل اینترنتی دنیا

ما در آکادمی وبکیما دوره‌های آموزشی مختلفی را برای شما آماده کردیم که می‌توانید با استفاده از آن‌ها هر نوع سایتی که می‌خواهید بدون کد نویسی طراحی و اجرا کنید، ما در این آموزش‌‌ها سعی داشتیم از صفر تا صد تمامی روش‌های ممکن را به شما توضیح دهیم تا شما بتوانید با استفاده از این موارد هر تعداد سایت که می‌خواهید طراحی کنید و کیفیت عالی را به مشتریان خود تحویل دهید.

توحه داشته باشید که یک طراح سایت هم در ایران و هم در سراسر دنیا درآمد بسیاری عالی دارد و شما از نظر درآمدی تامین خواهید بود و مشکلی را در این زمینه نخواهید داشت، با استفاده از این روش شما هم می‌توانید به صورت آزادکاری یک سری پروژه‌‌ها را از مشتری‌های مختلف قبول کنید و از طراحی آن‌ها کسب درآمد داشته باشید و هم می‌توانید در یک شرکت استخدام شوید و با یک حقوق ثابت با آن شرکت کار کنید.

البته اگر به صورت تخصصی بتوانید در این زمینه کار کنید، می‌توانید علاوه بر طراحی سایت، پشتیبان یک سایت هم باشید و از طریق پشتیبانی به صورت ماهانه از مشتریان خود یک مبلغی را دریافت کنید و هر مشکلی که برای سایت آن‌ها به وجود خواهد آمد را رفع کنید.


گرافیست خلاق باشید، پردرآمدترین کار اینترنتی دنیا

یکی از نیرو‌هایی که عمده شرکت‌های بزرگ و کوچک به آن نیاز دارند، گرافیست جهت انجام کار‌های گرافیکی است، شما می‌توانید دوره‌های آموزشی گرافیک را بگذرانید و کم کم به نرم افزار‌های گرافیکی مسلط شوید، این شغل می‌تواند درآمد خوبی داشته باشد، چرا که اگر شما خلاق باشید و بتوانید طرح‌های حرفه‌ای و خلاقه را طراحی کنید، می‌توانید افراد زیادی را مشتری خود کنید و روز به روز کسب درآمد خود را افزایش دهید و در واقع صاحب یکی از پردرامدترین شغل های اینترنتی دنیا شوید‍!

یکی از اصل‌های با کیفیت بودن کار‌های گرافیکی، خلاقیت در طرح‌‌ها است، شما اگر یک فرد خلاق باشید و طرح‌های جدید و خلاقانه‌ای داشته باشید، افراد زیادی مشتری شما خواهند بود، چرا که شرکت و افراد بیشتر به دنبال خلاقیت و نوآوری هستند.

گرافیست‌ها درآمدهای خوبی از اینترنت کسب می‌کنند
گرافیست‌ها درآمدهای خوبی از اینترنت کسب می‌کنند

کار‌های گرافیکی اغلب با نرم افزار‌های شرکت adobe پیش می‌روند و یک گرافیت باید بتوانید با این نرم افزار‌‌ها کار کند، برای مثال یکی از نرم افزار‌های محبوب این شرکت فوتوشاپ است که اگر شما با این نرم افزار بتوانید طراحی انجام دهید تقریبا یک گرافیست محسوب خواهید شد، فوتوشاپ قدرت بسیار زیادی دارد و می‌تواند در امور طراحی گرافیکی تصویری به شما کمک شایسته‌ای کند.

در این شغل هم شما می‌توانید به صورت فریلنسری کار کنید و هم شما می‌توانید در یک شرکت استخدام شوید و یک حقوق ثابت بگیرید، اگر دانشجو هستید و یک کار اینترنتی می‌خواهید که به عنوان شغل دوم شما باشد، می‌توانید فریلنسر زمینه گرافیک باشید و پروژه‌های مربوط به گرافیک را انجام دهید.

البته گرافیک هم خودش یک سری سرشاخه دارد که درآمد شما را این شاخه فعالیت اصلی تعیین می‌کند، یعنی اگر شما یک تدوین‌گر ویدئو باشید یک درآمد دارید، اگر طراح بنر‌های تبلیغاتی باشید درآمد دیگری خواهید داشت و اگر هم یک سری کار‌های تصویر سازی داشته باشید درآمد شما متفاوت خواهد بود، توجه داشته باشید هر کدام از این موارد درآمد عالی می توانند  برای شما داشته باشند و این بدین معنا نیست که شما اگر تدوین ویدئو مسلط نباشید درآمد کمی‌خواهید داشت، اصلا این‌طور نیست بستگی به تخصص و حرفه‌ای بودن شما در آن زمینه خاص دارد.

سعی کنید به صورت کلی تمام بخش‌های گرافیک را مورد هدف یادگیری و کاری خود انجام ندهید، چرا که این باعث خواهد شد شما در یک شاخه اصلی گرافیک خیلی حرفه‌ای نباشید و فقط یک دانش کلی درباره گرافیک کسب کرده باشید.


راه‌اندازی فروشگاه محصولات فیزیکی، بهترین کسب و کار اینترنتی

شما می‌توانید در اینترنت یک کسب و کار برای خودتان راه‌اندازی کنید و اصلا یک کارآفرین اینترنتی باشید، توجه داشته باشید که فروشگاه‌های اینترنتی زیادی به وجود آمده‌اند که مدیران آن‌ها از صفر کار خود را شروع کرده‌اند، شما اگر یک کسب و کار فیزیکی دارید که یک سری محصولات را به صورت فیزیکی به مشتریان خود می‌فروشید، می‌توانید این فروش را به صورت اینترنتی هم داشته باشید و از این طریق یک شغل بسیار خوب و پر درآمد اینترنتی برای خود ایجاد کنید و صاحب پردرامدترین شغل اینترنتی دنیا شوید!

توجه داشته باشید بهترین روش درآمدزایی و ایجاد شغل در اینترنت راه‌اندازی کسب و کار است که می‌تواند شما را بسیار موفق کند، در واقع شما با راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی قادر خواهید بود که هم یک کسب درآمد عالی از آن داشته باشید و هم در آینده یک کسب و کار اینترنتی برای خود داشته باشید که می توانید یک تیم ایجاد کنید این کسب و کار را برای شما مدیریت کنند و شما فقط نیاز باشد که مدیریت کنید، این روش در واقع یک نوع کسب درآمد فعال است که به مررور زمان شما می‌توانید آن‌را به درآمد غیر فعال تبدیل کنید.

راه‌اندازی سایت فروش محصولات فیزیکی، پردرامدترین شغل اینترنتی دنیا
راه‌اندازی سایت فروش محصولات فیزیکی، پردرامدترین شغل اینترنتی دنیا

توجه داشته باشید که شما در اینترنت می‌توانید هر نوع محصولی را به فروش برسانید، اصلا این محدودیت را برای خود ایجاد نکنید که محصول شما در اینترنت قابل فروش نیست، اگر کمی در اینترنت جستجو کنید متوجه خواهید شد که خیلی محصولات مختلف و عجیبی هستند که به فروش می‌رسند و آمار فروش بسیار بالایی هم دارند.

البته اگر یک فروشگاه اینترنتی برای خود راه‌اندازی کنید هم حتما نیاز نیست خودتان محصول داشته باشید، بلکه می‌توانید با تولید کنندگان محصولات صحبت کنید تا محصولات خود را در اختیار شما قرار دهند و شما بتوانید آن‌ها را به فروش بگذارید، این مورد در حال حاظر بسیار رایج است و سایت‌های زیادی هم هستند که بدون هیچ محصولی و با این روش فروش‌های میلیونی دارند.


فروش محصولات آموزشی، یک شغل اینترنتی پولساز

اگر یک تخصص خاصی دارید و می‌توانید این تخصص را به افراد دیگر هم آموزش دهید، اینترنت بهترین ابزار برای ارائه آموزش‌‌ها و کسب درآمد از آن‌ها است، شما در اینترنت می‌توانید یک سری پکیج و دوره آموزشی از تخصص خود تولید و ارائه کنید و یک قیمتی هم برای آن‌ها بگذارید، این روش از کسب درآمد بسیار رایج است و خیلی هم قبل توجه است در حقیقت فروش محصولات آموزشی یکی از پردرامدترین شغل های اینترنتی دنیا است!

البته باید آموزش شما به صورت حرفه‌ای تهیه شود و اگر شما یم آموزش پایه داشته باشید و بخواهید آن‌را به فروش بگذارید، قطعا کسی هم به سراغ آن نخواهد آمد، پس حتما توجه داشته باشید که این آموزش به صورت حرفه‌ای تهیه و شود و تمام مباحث مربوط را توضیح دهید.

فروش محصولات آموزشی و پردرآمدترین شغل اینترنتی دنیا
فروش محصولات آموزشی و پردرامدترین شغل اینترنتی دنیا

آموزش هم در هر زمینه و تخصصی می‌تواند تههی شود و شما در این زمینه محدودیتی ندارید، چرا که به هر حال افراد زیادی هستند در زمینه کاری شما دوست دارند آموزش‌هایی ببینند و در این زمینه متخصص شوند، پس این تفکر را نداشته باشید که افراد تمایل به شرکت در آموزش‌های شما را نخواهند داد چرا که این تفکر اشتباه است و حتما بازار شما در اینترنت بسیار گسترده می باشد.

آموزش‌های ارائه شده هم می‌تواند به صورت ویدئویی باشد، هم به صورت متنی و کتابی باشد، هم شما می‌توانید به صورت صوتی یک سری آموزش را ارائه دهید، برای تهیه آموزش متنی و صوتی خیلی تجهیزات حرفه‌ای با هزینه زیاد نیاز ندارید و شما نهایتا نیاز به یک میکروفن برای آموزش‌های صوتی خود نیاز دارید که قیمت آن‌ها هم متفاوت است.

برای فروش این آموزش‌‌ها هم می‌توانید خودتان یک سایت ایجاد کنید و آموزش‌های خود را از این طریق به فروش برسانید و هم می‌توانید با استفاده از پلتفرم‌های آموزشی آنلاین می‌توانید آموزش‌های خود را ارائه کنید.


همکاری در فروش راهی پر درآمد و بدون دردسر

همکاری در فروش به این معنی است که شما محصولات یک شرکت و یا یک سایت خاصی را به فروش برسانید و از فروش محصولات یک سود به شما تعلق بگیرد، شما با استفاده از همکاری در فروش می‌توانید بدون داشتن هیچ محصولی از فروش محصول کسب درآمد کنید و بهترین و پردرامدترین شغل اینترنتی دنیا را داشته باشید!

برای مثال امروزه دیجی کالا یکی از بهترین سیستم‌های همکاری در فروش ایران را دارد که شما با استفاده از این سیستم به بیش از 3 میلیون محصول دیجی کالا دسترسی دارید و می‌توانید آن‌ها را به فروش برسانید، شما در همکاری در فروش دیگر نگران تامین نشدن محصول، بسته بندی، پست محصول، مرجوعی‌‌ها و… نیستید و فقط باید در بخش فروش حرفه‌ای باشید و محصولات را به فروش برسانید.

این سیستم همکاری در فروش اولین بار توسط فروشگاه آمازون در دنیا اجرا شد و توانست یک سیستم همکاری بین کاربران ایجاد کند هم فروش خود را افزایش دهد و هم کاربران بتوانند از این فروش‌‌ها یک سودی داشته باشند و از این طریق کسب درآمد کنند.

همکاری در فروش راهی پر درآمد و بدون دردسر
همکاری در فروش راهی پر درآمد و بدون دردسر

اما امروزه این سیستم در سراسر دنیا اجرا شده و فروشگاه‌های اینترنتی سعی کرده‌اند که کاربران خود را ترغیب به فروش محصولات کنند تا بتوانند از این طریق فروش بیشتری داشته باشند، روند کاری این سیستم‌‌ها هم به صورت لینکی است، یعنی شما در سیستم همکاری در فروش دیجی کالا ثبت نام می کنید و تعیین می کنید که کدام محصول را به می‌خواهید بفروشید، بعد سیستم یک لینک در اختیار شما خواهد گذاشت که هر کسی با این لینک از دیجی کالا خریدی داشته باشد یک سود ثابتی به شما تعلق خواهد گرفت.

در حال حاظر افرادی هستند که از این طریق ماهیانه بیش از 50 میلیون تومان درآمد دارند و این درآمد به صورت غیر فعال هم است، یعنی اگر شما هیچ فعالیتی هم در یک ماه یا چند ماه نداشته باشید، این درآمد به صورت متسمر بدون وقفه خواهد بود و برای شما سود خواهد داشت.


طراح بازی و اپلیکیشن موبایلی، بهترین کار اینترنتی

در سراسر دنیا موبایل فراگیر شده و استفاده کنندگان بسیار زیادی هم دارد شما اگر دانش برنامه نویسی و یا بازی سازی داشته باشید، قادر خواهید بود درآمد‌های میلیونی از طریق اینترنت برای خود کسب کنید و یا حتی بعد از مدتی که برنامه‌‌ها و بازی‌هایی که توسط شما طراحی شده‌اند به معروفیت برسند، شما به یک کارآفرین هم می‌توانید تبدیل شوید و یک شرکت بزرگ در همین راستا داشته باشید.

برای طراحی بازی و اپلکیشن هم بدون ایده و موضوع خوب نباید پیش بروید و شما باید بتوانید که نیاز مردم را از طریق این بازی‌‌ها و یا اپلکیشن‌‌ها بر طرف کنید،اگر قصد دارید یک اپلکیشن ارائه کنید، باید اول نیاز مخاطب‌‌ها را بسنجید و متوجه شوید که به چه چیزی نیاز دارند، بعد از پیدا کردن نیاز، شما باید برای رفع نیاز افراد اپلیکیشن موبایلی خود را طراحی و ارائه کنید.

طراح بازی و اپلیکیشن موبایلی، بهترین کار اینترنتی
طراح بازی و اپلیکیشن موبایلی، بهترین کار اینترنتی

بازی سازی هم یک تخصص و هم یکی از پردرآمدترین شغل های اینترنتی دنیا است و اگر در این زمینه کمی پیشروتر از بقیه باشید می‌توانید درآمد عالی کسب کنید و یا حتی در این زمینه کسب و کار بسیار بزرگی داشته باشید؛ اگر به موبایل دیگران توجه کنید تقریبا همه افراد 1 تا 5 بازی در موبایل خود دارند و این یعنی افراد خیلی به دنبال سرگرمی هستند، شما باید این سرگرمی را با استفاده از بازی برای افراد ایجاد کنید.

با استفاده از تخصص بازی می‌توانید در شرکت‌های مختلف شروع به کار کنید و یا یک بازی ایجاد کنید و تبلیغات درون بازی داشته باشید تا با استفاده از این تبلیغات درآمد عالی کسب کنید، بازی سازی امروزه به یک صنعت بسیار پر طرفدار و پر درآمد تبدیل شده؛ برای یادگیری بازی سازی هم می‌توانید به سایت‌های آموزش آنلاین مراجعه کنید و یا از طریق کلاس‌های آموزشی حضوری این تخصص را کسب کنید.


تایپ و ترجمه، شغل اینترنتی مناسب دانشجویان

تایپ و ترجمه هم به عنوان یک شغل پر درآمد اینترنتی معرفی می‌شود که شما می‌توانید در منزل خودتان هم به این شغل بپردازید و برای تمامی افرادی که دانش تایپ و ترجمه دارند مناسب است، اگر در اینترنت یک جستجو ساده داشته باشید، متوجه خواهید شد که چه تعداد پروژه تایپ وجود دارد و چقدر فرصت درآمدزایی در انتظار شما است.

ترجمه هم دقیقا به همین صورت است سایت‌های زیادی هستند که در زمینه ترجمه فعالیت دارند و شما می‌توانید با این سایت‌‌ها همکاری داشته باشید و از آن‌ها پروژه ترجمه بگیرید و مقالات مورد نظر یا صفحات و… را ترجمه کنید تا کسب درآمد عالی برای خود داشته باشید.

تایپ و ترجمه، شغل اینترنتی مناسب دانشجویان
تایپ و ترجمه، شغل اینترنتی مناسب دانشجویان

البته در این زمینه هم می‌توانید با موسسه‌های تایپ و ترجمه همکاری داشته باشید، هم می‌توانید با استفاده از سایت‌های پروژه‌یابی یک سری پروژه تایپ و ترجمه‌ای که وجود دارد را قبول کنید و انجام دهید، در هر دو صورت شما درآمد قابل توجهی خواهد داشت و محدودیتی هم برای این درآمد وجود نخواهد داشت.

مراقب موسسه‌های کلاهبرداری باشید!!

در زمینه تایپ و ترجمه افراد زیادی هستند که چه در اینستاگرام و در سایت تبلیغات زیادی دارند و ادعا می‌کنند که به شما شغل اینترنتی می دهند تا شما بتوانید کسب درآمد میلیونی از این طریق داشته باشید، توجه کنید که این موارد اصلا حقیقت ندارد و در واقع قصد آن‌ها کلاهبرداری است.

این سایت‌‌ها و یا پیج‌‌ها در واقع با وعده‌های دروغ درآمد بالا از اینترنت و شغل آسان شما را وسوسه می‌کنند که با آن‌ها همکاری کنید، بعد از این مورد از شما یک مبلغی را به عنوان اعتماد سازی دریافت می‌کنند و ادعا دارند که (ما نماد اعتماد داریم (اینماد چیست)، اصلا کلاهبرداری نیست، ما موسسه رسمی هستیم، این هزینه فقط جهت اطمینان سازی همکاری است و…) در کل توجه داشته باشید که با هر کسی کار می‌کنید، شما نباید به او هزینه‌ای بپردازید و باید او یک هزینه‌ای را به شما پرداخت کند، کار غیر منطقی است که برای همکاری شما پولی را به کسی دهید و کارفرما این درخواست را داشته باشد.

پس به هیچ وجه با این پیج‌‌ها و سایت‌های دروغین همکاری نداشته باشید تا شما هم دام این افراد نباشید، سعی کنید با موسسه‌های معتبر در این زمینه که بسیار زیاد هم هستند فعالیت داشته باشید تا بتوانید کسب درآمد خود را شروع کنید.


سئو و بهینه ساز وب سایت، پردرامدترین شغل اینترنتی دنیا

اگر حوصله طراحی سایت و دانش کد نویسی را ندارید و یا اصلا وقت یادگیری آن زبان‌های پیچیده برنامه‌نویسی را ندارید، می‌توانید در زمینه سئو و بهینه سازی وب سایت فعالیت کنید و از این طرق درآمدزایی اینترنتی خود را آغاز کنید، توجه داشته باشید که امروزه سایت‌های زیادی هستند به نیرو سئو نیاز دارند و شما اگر این تخصص را داشته باشید می‌توانید با این سایت‌‌ها همکاری داشته باشید، اجازه دهید همین جا خدمت‌تون عرض کنم که اگر سئوکار ماهری شوید می‌توانید صاحب پردرامدترین شغل اینترنتی دنیا شوید و حتی به صورت دلاری به کسب درآمد بپردازید.

سئو در واقع به یک سری از اصول و فاکتور‌هایی که توسط موتور‌های جستجو تعیین شده که در سایت باید آن‌ها رعایت شود تا سایت رتبه بگیرد گفته می شود که اگر یک کارشناس سئو باشید، ماهیانه تا 50 میلیون تومان هم می‌توانید درآمد کسب کنید، چرا که کارشناس سئو خیلی حرفه‌ای در ایران خیلی زیاد نیست و اکثرا افراد از سئو منفی و کلاه سیاه استفاده می‌کنند.

سئو و بهینه ساز وب سایت، پردرامدترین شغل اینترنتی دنیا
سئو و بهینه ساز وب سایت، پردرامدترین شغل اینترنتی دنیا

برای یادگیری سئو هم اصلا نگران نباشید!! ما برای شما یک دوره رایگان سئو در آکادمی وبکیما منتشر کردیم که شما با استفاده از این دوره می‌توانید به اصول مهم سئو مسلط شوید و از این راه کسب درآمد داشته باشید برای کسب اطلاعات بیشتر روی آموزش سئو کلیک کنید، در ضمن اگر سئو را به اندازه کافی و حرفه‌ای یاد گرفته باشید، می‌توانید برای خودتان هم یک سایت ایجاد کنید و آن‌ را به صورت اصولی سئو کنید تا محصولات خود را به صورت خیلی گسترده به فروش برسانید.

در این مورد توجه داشته باشید که برای سئو وب سایت باید از پروژه‌های کوچک شروع کنید چرا که سئو وب سایت بسیار حساس است و اگر شما از همین اول کار پروژه بزرگ بگیرید ممکن است سایت را تا نابودی ببرید و مجحبور به پرداخت خسارت بزرگی شوید.

با پردرامدترین شغل اینترنتی دنیا پولدار شوید!
فقط یادتان باشد که با هیچ شغلی یک شبه پولدار و موفق نمی‌شوید!

نکته مهم: فقط یادتان باشد که با هیچ شغلی یک شبه پولدار و موفق نمی‌شوید و باید در هر کدام از شغل‌های معرفی شده، ابتدا حرفه‌ای شوید و کلی عرق بریزید و زحمت بکشید! هر چقدر بیشتر یاد بگیرید درآمدتان هم بیشتر خواهد شد…


جمع بندی

در کل شغل‌های اینترنتی امروزه بسیار افزایش یافته‌اند و ما سعی داشتیم که پردرامدترین شغل های اینترنتی دنیا را به شما معرفی کنیم تا شما بتوانید به درآمد عالی از طریق این شغل‌‌ها برسید، اگر دانشجو هستید و یا یک خانم هستید که وقت آزاد زیادی دارید، برای درآمدزایی، این شغل‌های اینترنتی عالی هستند و شما وقت آزاد خود را بیهوده نمی گذرانید.

امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید و اطلاعات کافی را نسبت به شغل‌های اینترنتی پر درآمد و پردرامدترین شغل اینترنتی دنیا کسب کرده باشید، در ضمن برای یادگیری این شغل‌های اینترنتی، از طریق دوره‌های آموزشی آکادمی وبکیما می‌توانید آموزش‌های زیادی را در دسترس داشته باشید و به یک متخصص تبدیل شوید. هر مشکلی هم در زمینه شغل‌های اینترنتی دارید می‌توانید از طریق نظرات همین مقاله در میان بگذارید تا کارشناسان وبکیما شما را راهنمایی کنند.

4.2/5 - (4 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

  1. Mobin میگوید:

    ببخشید ازتون یک راهنمایی میخواستم ؟
    بهترین برنامه ها برای فروش محصولات فیزیکی کدام ها هستند ؟

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!