کسب درآمد از اینترنت در منزل بدون سرمایه (کسب درآمد اینترنتی 100% واقعی)

کسب درآمد از اینترنت در منزل بدون سرمایه (100% واقعی)

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 27 مرداد 1402
باید لاگین کنید!

کسب درآمد از اینترنت در دنیا و مخصوصا در ایران، در سال های اخیر با رشد بسیار چشم گیری روبرو بوده است، و این رشد همچنان با روندی صعودی و سرعتی بسیار بالا در حال افزایش است. امروزه با پیشرفت بسیار زیاد بستر اینترنت، کسب درآمد اینترنتی یکی از بهترین روش ها برای کسب درآمد در خانه به شمار می رود و بسیاری از افراد کسب درآمد از اینترنت در منزل را به کارهای سنتی ترجیح می دهند.

اگر کمی با حوزه های مختلف کسب و کار اینترنتی آشنایی داشته باشید خیلی خوب می دانید که کسب درآمد از اینترنت در خانه هم به راحتی امکان پذیر است و هم اکنون تعداد بسیار زیادی از کسب و کار های اینترنتی موفق در جهان از منازل اداره می شوند و درآمد های سرسام آوری هم دارند!

در این مقاله می خواهیم تمامی راه ها و روش هایی که با استفاده از آن ها می توانید کسب درآمد اینترنتی را تجربه کنید را مورد بررسی قرار دهیم، بنابراین اگر مدتی است که تما فکر و ذهن تان کسب درآمد از اینترنت است و دوست دارید برای خودتان یک کسب و کار اینترنتی موفق راه اندازی کنید، تا انتهای این مقاله همراه آکادمی وبکیما باشید 😉

راهنمای مطالعه:

آیا همه می توانند کسب درآمد اینترنتی داشته باشند؟

ابتدا اجازه بدید قبل از اینکه به بحث اصلی درآمد آنلاین بپردازیم، این سوال کلیشه ای و همیشگی را یک بار و برای همیشه پاسخ دهیم. خیلی از کاربران خوب آکادمی وبکیما از بنده سوال می کنند که آیا تمامی اشخاص می توانند کسب درآمد اینترنتی داشته باشند؟

درپاسخ این عزیزان و شمایی که هم اکنون در حال مطالعه این مقاله هستید می گویم : بله! هر شخصی، فرقی ندارد که این فرد خانم باشد یا آقا، پیر باشد یا خیلی جوان، تحصیل کرده باشد یا حتی بیسواد، پولدار باشد یا بی پول، خلاصه هر شخصی با هر جنسیتی و هر سن و سالی می تواند از اینترنت کسب درآمد داشته باشد اگر تصمیم خودش را بگیرد و روی آن بایستد! این خیلی مهم است!

اما باید توجه داشت که درآمد آنلاین هم همانند شغل های دیگر سختی ها و مشکلات خودش را دارد و تا زمانی که خودتان وارد گود نشوید اگر هزاران صفحه کتاب و مقاله هم بخوانید نمی توانید تجربه شخصی که خودش کسب درآمد اینترنتی را آغاز کرده به دست بیارید. پس اگر تصمیم تان را گرفته اید باید شروع کنید!

این رو هم بدونید که سعی نکنید ساده ترین راه کسب درآمد اینترنتی را انتخاب کنید! در این مقاله می خواهیم جدیدترین روش های کسب درآمد از اینترنت و همچنین مطمئن ترین راه های کسب درآمد اینترنتی را به شما عزیزان معرفی کنیم.

چرا باید کسب درآمد اینترنتی داشته باشیم؟
چرا باید کسب درآمد اینترنتی داشته باشیم؟

چرا کسب درآمد آنلاین؟

کسب درآمد از اینترنت بهترین شغل دنیاست! (البته این نظر شخصی بنده است!) و به نظر افرادی که هنوز وارد این حوزه نشده اند کسب درآمد اینترنتی یکی از بهترین شغل ها در جهان است. کسب درآمد اینترنتی مزیت های فراوانی دارد و به هیچ وجه به اوضاع اقتصادی کشورها وابسته نیست.

این یعنی در ایران که هم اکنون از اقتصاد جالبی برخوردار نیست، می توانید درآمد های اینترنتی بسیار بالا داشته باشید بدون اینکه نگران این باشید که اوضاع اقتصادی مملکت به چه سمتی پیش می رود! درآمد انلاین در خانه بسیار جذاب است، چون شما می توانید در عرض یک روز به اندازه حقوق چندین ماه چند کارمند درآمد داشته باشید! جالب است نه! و تمام این ها زمانی رخ می دهد که شما مخاطبان حوزه خودتان را بشناسید و اعتماد آن ها را جلب کنید، که البته به هیچ وجه کار ساده ای نیست!

کسب درآمد اینترنتی از دروغ تا واقعیت!

کسب درآمد از اینترنت ، متاسفانه بازیچه برخی سایت های سودجو قرار گرفته و افراد بسیار زیادی هم به خاطر این سایت ها از کسب درآمد اینترنتی ناامید و سرخورده شده اند. متاسفانه اکثر جوان ها گول سایت هایی را می خورند که به آنها قول درآمد های اینترنتی میلیونی در مدت زمان کوتاه می دهند و بعد از اینکه این آرزو محقق نمی شود به صورت کامل از کسب درآمد اینترنتی دلسرد می شوند و برای همیشه آن را به فراموشی می سپارند و البته همین اشخاص به همه می گویند که درآمد اینترنتی دروغی بیش نیست! در صورتی که آنها خود راهشان را اشتباه انتخاب کرده اند.

در ادامه این مقاله به شما نشان می دهم که کسب درآمد اینترنتی نه تنها دروغ نیست، بلکه واقعیتی دوست داشتنی است و زمانی که خم و چم آن را یاد بگیرید، خواهید توانست هر چیزی که تا به امروز آرزویش را در خواب می دیدید به واقعیت تبدیل کنید.

کسب درآمد از اینترنت بهترین شغل دنیاست، کسب و کار اینترنتی برای خود راه اندازی کنید تا:

 • مجبور نباشید برای دیگران کار کنید
 • مجبور نباشید ساعات کاری زیادی را کار کنید
 • مجبور نباشید تمام عمر با حقوق ثابت ماهیانه زندگی کنید
 • مجبور نباشید وقت و انرژی خود را برای موفقیت یک شخص دیگر صرف کنید

کسب درآمد در خانه بدون سرمایه

کسب درآمد انلاین بدون سرمایه! مگه میشه؟! مگه داریم؟! این هم یکی دیگه از سوالاتی هست که خیلی از دوستان و کاربران از من می پرسند. شما باید توجه داشته باشید که یکی از بهترین مزیت های کسب درآمد اینترنتی اینه که نسبت به راه اندازی یک کسب و کار سنتی و فیزیکی، راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی بسیار کم هزینه است و در مواردی حتی شما به هیچ سرمایه اولیه ای نیاز ندارید!

حال اگر شما سرمایه کافی برای سرمایه گذاری در کسب و کار اینترنتی خودتان داشته باشید خیلی عالی است، چون سرمایه گذاری در هر کاری، باعث رشد سریع تر آن می شود. ولی خب بسیاری از افراد هم هستند که برای راه اندازی تجارت آنلاین خود و درآمد از اینترنت هیچ سرمایه ای ندارند، در ادامه روش هایی را برای شما خواهم گفت، تا بدون هیچ سرمایه اولیه ای بتوانید کسب درآمد از اینترنت بدون سرمایه اولیه را تجربه کنید.

کسب درآمد در تمام شرایط

یکی دیگه از مهم ترین مزیت های کسب درآمد اینترنتی اینه که شما در تمامی شرایط می تونید از اینترنت درآمد داشته باشید. یعنی زمانی که امپراطوری اینترنتی خود را راه اندازی کنید، دیگر با خیال راحت می توانید به مسافرت های طولانی بروید بدون اینکه نگران کسب درآمد خود یا نگران شغل خود باشید. شما در حالی که در کنار دریا در حال آفتاب گرفتن هستید، کار اینترنتی شما در حال فعالیت بوده و بدون حضور شما در حال کسب درآمد است! از این بهتر مگه داریم؟

برای تحقق این مساله تنها کاری که شما باید انجام بدید اینه که کسب و کار اینترنتی خود را هوشمند کنید تا حتی در نبود شما به خوبی به فعالیت خود ادامه دهد، شما می توانید با استفاده از ابزارهای هوشمند سازی کسب و کار اینترنتی به راحتی این کار را انجام دهید.

کسب درآمد در خانه بدون سرمایه

یکی از فوق العاده ترین مزیت های کسب درآمد آنلاین، کسب درآمد در منزل با کامپیوتر یا لب تاب شخصی است. شاید باور نکنید ولی تعداد بسیار زیادی از کسب و کار های اینترنتی که امروزه به موفقیت های بسیار بزرگی رسیده اند و هم اکنون صدها کارمند دارند، روزی تنها با یک کامپیوتر و در منزل کسب درآمد اینترنتی خود را آغاز کرده اند. پس چرا شما هم یکی از کارآفرینان این حوزه نباشید؟ چرا شما نتوانید با کامپیوتر شخصی خودتان یک کسب و کار آنلاین و پول ساز راه اندازی کنید؟

شما هم می توانید بدون اجاره دفترکار و بدون دریافت مجوزهای کاری کسب و کار اینترنتی خود را شروع کنید و صبر کنید تا زمانی که به درآمد مناسب رسیدید، آن زمان شروع کنید و یک دفتر کار اجاره کرده و برای مجوزهای لازم نیز اقدام کنید.

کسب درآمد با کامپیوتر
کسب درآمد با کامپیوتر

ارتباط موثر با مشتریان با ابزارهای آنلاین

از دیگر مزیت های درآمد از اینترنت این است که شما با استفاده از ابزارهای آنلاینی که در این حوزه در اختیار دارید می توانید با مشتریان و مخاطبان حوزه خود ارتباطاتی گسترده و موثر برقرار کنید و روابط خود با مشتریان را تا حد ممکن نزدیک کنید، همانطور که در ابتدای این مقاله هم گفتم ، کسب و کار اینترنتی موفق یعنی جلب اعتماد مشتری، پس زمانی که ارتباط گسترده و موثر باشد باعث افزایش چشم گیر فروش خواهد شد.

کسب درآمد اینترنتی = صرفه جویی در هزینه ها

در بخش کسب درآمد از اینترنت بدون سرمایه گفتیم که شما برای راه اندازی یک کسب و کار آنلاین نیازی به سرمایه اولیه زیادی ندارید، حال می خوام بهتون بگم که یکی دیگه از مزیت های کسب درآمد اینترنتی اینه که نیازی نیست بسیاری از هزینه ها را انجام دهید.

برای مثال شما در یک کسب و کار عادی هر روز صبح باید به محل کارتان رفته و در زمان اتمام ساعت کاری به منزل خود بازگردید و هر روز مبلغی را برای رفت و آمد به محل کار هزینه کنید، ولی در کسب کار اینترنتی شما نیازی به رفت آمد ندارید بنابراین هزینه رفت و آمد هم نخواهید داشت! یا در مثالی دیگر شما در یک کسب و کار آنلاین نیازی به چاپ کاتالوگ و بروشور ندارید و می توانید از بخش گالری تصاویر سایت به جای چاپ کاتالوگ استفاده کنید.

آموزش درآمد از اینترنت رایگان
آموزش درآمد از اینترنت رایگان

دسترسی به جامعه مخاطب بزرگتر

فرض کنید شما یک طراح گرافیک هستید که برای برند ها و شرکت های مختلف کارهای گرافیکی انجام می دهید، شما حتی یک دفتر کار هم در یکی از شهرهای ایران دارید، کلی تبلیغات محلی کردید و کلی کارت ویزیت و کاتالوگ و تراکت هم بین شرکت های شهرتان توزیع کرده اید، به نظرتان چه تعداد مشتری جذب خواهید کرد؟

حال فرض کنید شما یک طراح گرافیک هستید، دفتر کار هم ندارید و به جای آن یک وب سایت با طراحی کاربری زیبا دارید که در کلمات کلیدی کسب و کارتان هم رتبه های خوبی در گوگل کسب کرده اید. به نظرتان چه تعداد مشتری جذب خواهید کرد؟

زمانی که شما کسب و کار سنتی خود را به یک تجارت آنلاین تبدیل می کنید، در حقیقت جامعه مخاطب خود را به کشور ایران کسترش داده اید! یعنی مخاطبان هدف خود را بسیار گسترده تر کرده اید و شما می توانید از سراسر ایران برای خود مشتری جذب کنید.

تبلیغات و بازاریابی با هزینه بسیار پایین

در کسب و کار های اینترنتی ، روش ها و راه های بسیار زیاد با هزینه های بسیار کم وجود دارد که می توانید از آن ها برای تبلیغات و بازاریابی استفاده کنید. یکی از راه های بازاریابی با هزینه بسیار پایین ، بازاریابی از طریق محتوا یا همان content marketing است.

بازاریابی محتوا به این صورت است که شما مشکلات و دغدغه های مخاطبان هدف خود را شناسایی می کنید و در جهت رفع آن محتوا تولید می کنید و با این کار مخاطبان با جستجو در موتورهای جستجو به مقالات و محتواهای شما دسترسی پیدا می کنند و با کسب و کار شما آشنا شده و در نهایت درصدی از آنها به مشتریان شما تبدیل می شوند.

توجه داشته باشید که امروزه بازاریابی محتوا یکی از بهترین راه های تبلیغات و جذب مشتری برای کسب درآمد اینترنتی است که هر کسب و کار آنلاینی باید از آن به بهترین شکل ممکن در جهت ارتقای کسب و کار خود استفاده کند.

کسب درآمد اینترنتی واقعی رایگان
کسب درآمد اینترنتی واقعی بدون سرمایه

آیا کسب و کار اینترنتی واقعا حقیقت دارد؟

این هم یکی دیگر از سوالات تکراری است که خیلی از کاربران از بنده سوال می کنند، هستند دوستانی که از راه های مختلف ارتباطی از بنده سوال می کنند که آیا واقعا منم می تونم کسب درآمد اینترنتی داشته باشم؟ و آقا واقعا کسب و کار اینترنتی حقیقت دارد؟

خب پاسخ این سوال بسیار ساده است! شما برای اینکه ببینید که کسب درآمد اینترنتی حقیقت دارد یا خیر، کافیست نگاهی به سایت های پر مخاطب داشته باشید! هم اکنون درآمد اینترنتی از راه های مختلفی شکل می گیرد.

برخی از کسب و کارهای اینترنتی از راه فروش فایل های دانلودی در حال کسب درآمد هستند و برخی از وبسایت ها با ارائه خدمات خود به کسب درآمد پرداخته اند و حتی برخی هم تنها به دلیل ترافیک بالایی که از راه تولید محتوا جذب کرده اند، از طریق تبلیغات، درآمدهای میلیونی اینترنتی دارند.

شما حتی در بسیاری از موارد و با کمی دقت می توانید درآمد های ماهیانه این کسب و کارها را نیز تخمین بزنید، برای این کار کافیست رتبه های این سایت ها را در سایت گوگل و الکسا چک کنید و ترافیک روزانه آن ها را به صورت حدودی به دست بیاورید، همچنین قیمت های محصولات و خدمات را چک کنید و با پایین ترین نرخ تبدیل هم که حساب کنید متوجه خواهید شد که بسیاری از سایت های معروف درآمد های چندصد میلیونی در ماه دارند!

خب حالا یکبار دیگر عنوان این بخش را بخوانید و به آن پاسخ دهید! بله پاسخ تان صحیح بود! کسب و کار اینترنتی 100 درصد واقعی است و هر شخصی می تواند به آن دست پیدا کند، اما …! اما نه به هر روشی …!

کسب درآمد از اینترنت در منزل

کلاهبرداری به روش کسب درآمد اینترنتی!

متاسفانه به خاطر محبوب شدن درامد اینترنتی، افراد بسیار زیادی در حال سوء استفاده از این موضوع هستند و از مردم کلاه بردای می کنند! برای مثال سایت هایی هستند که با استفاده از تبلیغات گوگل ادوردز رتبه های یک گوگل را می خرند و پکیج های کسب درآمد از اینترنت را با عناوینی همانند زیر به مردم می فروشند :

 • درآمد 3 میلیون تومان در 5 دقیقه!
 • ماهیانه 30 میلیون تومان با کسب درآمد اینترنتی!
 • پکیج کسب درآمد روزانه 200 هزارتومان از اینترنت!
 • بهترین راه کسب درآمد حلال – روزی 200 هزار تضمینی!
 • و کلی عناوین وسوسه انگیز دیگر …
تبلیغات سایت های کلاهبردار کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات سایت های کلاهبردار کسب درآمد اینترنتی

این سایت ها این پکیج های دروغین را به افرادی که با این حوزه آشنایی ندارند و امیدوارند که با خرید یک پکیج یک معجزه را یاد بگیرند و با آن کسب درآمد از اینترنت را شروع کنند! می فروشند و جیب خودشان را پر پول می کنند! و آن شخص هم که از روی علاقه به کسب درآمد اینترنتی این پکیج کلاهبرداری را خریداری کرده، به صورت کامل از کسب و کار اینترنتی دلسرد می شود و با خود می گوید کسب درآمد از اینترنت دروغی بیش نیست!

به یاد داشته باشید که اگر می خواهید از کسب و کار اینترنتی یک درآمد مطمئن و موفق داشته باشید باید برای خودتان کار کنید، یعنی کسب و کار آنلاین باید متعلق به خودتان باشد و خودتان مدیر آن باشید نه فردی دیگر! توجه داشته باشید که با کار کردن برای شخصی دیگر نمی توانید یک کسب و کار اینترنتی پولساز و موفق داشته باشید!

راه های کسب درآمد از طریق اینترنت
راه های کسب درآمد از طریق اینترنت

آیا برای کسب درآمد از اینترنت حتما باید سایت داشته باشیم؟

این هم یکی دیگر از سوالاتی است که ذهن افراد زیادی را به خود مشغول ساخته، در جواب این سوال باید بگویم که: خیــــــــــــر! شما برای کسب درآمد اینترنتی حتما نیازی به داشتن وبسایت ندارید و می توانید با روش هایی که امروزه وجود دارد و در ادامه توضیح می دهم درآمد آنلاین را تجربه کنید.

البته باید توجه داشته باشید که درآمد از اینترنت با استفاده از وبسایت بسیار ساده تر از دیگر روش هاست، همچنین داشتن وبسایت در موفقیت یک کسب و کار اینترنتی بسیار مهم است، همچنین داشتن یک وبسایت می تواند به اعتماد سازی برای جذب مشتریان کمک زیادی بکند. هر چند هستند کسب و کارهای اینترنتی که هم اکنون بدون داشتن وب سایت هم درآمدهای روزانه 500 الی 1 میلیون تومان را تجربه می کنند، برای مثال همین پیج های اینستاگرامی که حتی برخی از آن ها روزانه حداقل 5 میلیون درآمد دارند!

این را هم بدانید که امروزه راه اندازی یک سایت کاری بسیار ساده شده است، و با وجود سیستم مدیریت محتوای وردپرس (برای آشنایی با وردپرس حتما مقاله وردپرس چیست را مطالعه کنید.) و همچنین آموزش های فراوان آن ، شما خودتان می توانید برای کسب و کار اینترنتی خود یک طراحی سایت حرفه ای انجام دهید. پیشنهاد می کنم حتما از صفحه آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی یا آموزش المنتور دیدن فرمایید.

یا حتی می توانید از شرکت های طراحی وب سایت برای راه اندازی و طراحی یک وب سایت حرفه ای برای درآمدزایی اینترنتی استفاده کنید. پیشنهاد می کنم از صفحه سفارش طراحی سایت وبکیما دیدن فرمایید.

چگونه از اینترنت کسب درآمد داشته باشیم؟

درآمدزایی از اینترنت از روش های بسیار زیادی قابل انجام است و با توجه به شرایط مختلف راه ها و روش های مختلفی را می توان استفاده کرد. در واقع هم اکنون راه های بسیار زیادی برای کسب درآمد اینترنتی وجود دارد، و البته ما قصد نداریم که یک کسب وکار آنلاین همانند دیجی کالا یا اسنپ راه اندازی کنیم! ما قصد داریم راه های ساده تر و بدون سرمایه را در این مقاله به شما معرفی کنیم. پس با آموزش کسب درآمد از اینترنت رایگان، با آکادمی وبکیما همراه باشید.

ساده ترین راه درآمد اینترنتی
ساده ترین راه درآمد اینترنتی

کسب درآمد اینترنتی با فروش محصولات فیزیکی

بسیاری از افراد تمایل دارند که برای درآمد از اینترنت یک فروشگاه اینترنتی همانند دیجی کالا راه اندازی کنند! من خودم شخصا از افراد بسیاری شنیده ام که می خواهند یک کسب و کار اینترنتی مثل سایت دیجی کالا داشته باشند… باید توجه کنید که طراحی یک سایت مثل دیجی کالا کار زیاد سختی نیست و با پرداخت هزینه آن شما می توانید یک وبسایت دقیقا مثل دیجی کالا و با امکانات آن راه اندازی کنید.

ولی باید بهتون بگم که ساده ترین مرحله همون مرحله طراحی سایت و راه اندازی اولیه آن است، کار تازه از آنجا شروع می شود که شما باید بتوانید با فروشگاه های اینترنتی که سالهاست در این حوزه تجربه کسب کرده اند رقابت کنید. ولی خب حالا چرا باید این همه زحمت را به جان بخرید و این همه هزینه کنید ؟! شما می توانید بدون هیچ گونه دردسر و سرمایه ای برای خودتان یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید.

امروزه روش های مختلفی برای کار اینترنتی وجود دارد و یکی از روش های بسیار مرسوم آن که درآمد بسیار خوب و دردسر کمی هم دارد، فروش محصولات دیگر شرکت ها و فروشگاه های معمولی و اینترنتی است. برای اینکه بتوانید یک فروشگاه اینترنتی قدرتمند راه اندازی کنید نیازی نیست که یک انبار 10 هکتاری با یک میلیون قلم محصول داشته باشید!

شما می توانید یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید و محصولات دیگر فروشگاه ها را در سایت خود برای فروش قرار دهید و هر زمان که سفارشی ثبت شد ، محصول مورد نظر را تهیه کنید و به دست مشتریان خود برسانید. شاید ندانید و باورتان هم نشود ولی دیجی کالا هم در حال حاضر دقیقا همین کار را به روش مارکت پلیس انجام می دهد!

کسب درآمد اینترنتی رایگان
کسب درآمد اینترنتی رایگان

درآمد از اینترنت با فروش محصولات تولیدی خودتان

کار آنلاین به روش فروش محصولاتی که خودتان تولید کرده اید بسیار لذت بخش و همچنین درآمدزا خواهد بود. بسیاری از خانم های خانه دار محصولات دست سازی را درست می کنند که می توانند از آن ها کسب درآمد اینترنتی داشته باشند.

من شخصا دیده ام افرادی که با علاقه فراوان عروسک های بسیار زیبایی را تنها از روی علاقه و سرگرمی درست می کنند و به عزیزان و دوستان و آشنایان خود هدیه می دهند. حالا همین افراد با راه اندازی یک سایت و حتی یک پیج اینستاگرامی می توانند درآمدهای بسیار خوبی را از بستر اینترنت کسب کنند.

یا مثلا فرض کنید شخصی کارگاه تولیدی جوراب دارد، و در محدوده یک شهر به مثلا 20 فروشگاه پوشاک محصولات خودش را می فرشد، به نظر شما اگر همین شخص یک سایت داشته باشد نمی تواند به شهرهای دیگر محصولاتش را ارسال کند؟ فکرش بکنید با یک مدیریت خوب خیلی زود می تواند به تمامی ایران جوراب بفروشد!

اگر بخواهم برای گزینه => درآمد از اینترنت با فروش محصولات تولیدی خودتان، مثال بزنم می تونم حداقل 50 مثال خوب و قابل اجرا بزنم، پس اگر شما صاحب یک تولیدی هستید و محصولات مختلفی را تولید می کنید، حتما به فکر کسب درآمد اینترنتی با محصولات تولیدی خودتان باشید، چون تنها با کسب و کار اینترنتی می توانید درآمد های میلیاری داشته باشید.

کسب درآمد اینترنتی مطمئن

درآمد اینترنتی از سایت فروش فایل دانلودی

وبسایت فروشگاه محصولات دیجیتالی یا همان محصولاتی که قابل دانلود شدن هستند، یکی از بهترین و کم دردسرترین روش ها برای درامد روزانه در منزل است. فایل های کامپیوتر شما عتیقه هستند و قابل فروش ! برای مثال شما می توانید یک فروشگاه آنلاین برای فروش فایل های آماده لایه باز نرم افزار فتوشاپ راه اندازی کنید و فایل های لایه باز خود را در آن بفروشید و کسب درآمد اینترنتی داشته باشید!

خوبی فروشگاه اینترنتی فایل این است که شما می توانید در آن هر فایلی که قابل دانلود شدن باشد را به فروش برسانید! یعنی شما می توانید برای مثال سایتی برای فروش قالب و افزونه وردپرس راه اندازی کنید! یا برای مثال سایتی راه اندازی کنید که فایل های مورد نیاز گرافیست ها رو در آن به فروش برسانید و کلی ایده دیگر که با آن ها می توانید کسب درآمد اینترنتی را شروع کنید.

کسب درآمد از طریق آموزش آنلاین

کسب درآمد از طریق آموزش آنلاین یکی از پردرآمد ترین شغل ها و کسب و کار های اینترنتی به شما می رود. امروزه دیگر همانند گذشته مردم وقت ندارند که برای یادگیری یک حرفه ، در کلاس های آموزشی حضوری ثبت نام کنند و حرفه مورد نظر خود را یاد بگیرند. شما می توانید از این فرصت به وجود آمده به نفع خود استفاده کنید و در هر کاری که خبره هستید شروع کنید و آموزش های آنلاین تولید کنید و آن ها را در سایت خود برای فروش قرار دهید.

هم اکنون بسیاری از کسب و کار های اینترنتی توانسته اند با استفاده از همین روش آموزش آنلاین، در ماه ده ها میلیون تومان و در مواردی هم صدها میلیون تومان درآمد کسب کنند.

برای مثال فرض کنید شما به صورت حرفه ای کار با نرم افزار فتوشاپ را بلدید، شما تا امروز یک گنج داشته اید و خودتان خبر نداشتید! کافیه همون چیزی که بلدید رو در آموزش های آنلاین خود هم توضیح دهید و آموزش های ویدیویی خود را برای فروش در سایت خود قرار دهید.

ایده شکل گرفتن آکادمی وبکیما نیز به همین صورت بود ، و هدف اصلی بنده این است تا به افرادی که می خواهند کسب و کار اینترنتی راه اندازی کرده و کسب درآمد از اینترنتی را آغاز کنند، کمک کنم تا بتوانند یک کسب و کار اینترنتی موفق و پولساز راه اندازی کنند.

بهترین سایت کسب درآمد اینترنتی
بهترین سایت کسب درآمد اینترنتی

کسب درآمد اینترنتی با تولید محتوا

اگر کسب و کارهای اینترنتی موفق را مورد بررسی قرار دهید در بین همه آن ها یک مورد مشترک پیدا خواهید کرد، بله درست حدس زدید: تولید محتوا، هر کسب و کار آنلاینی که می خواهد در بین رقبا حرفی برای گفتن داشته باشد، باید تولید محتوای فوق العاده ای داشته باشد. این برای آن دسته از افرادی که می خواهند درآمد‌‌ آنلاین را با تولید محتوا تجربه کنند، یک فرصت فوق العاده است!

کسب درآمد واقعی با تولید محتوا به 2 روش کلی انجام می شود:

 • در روش اول شما برای سایت خودتان تولید محتوا انجام می دهید.
 • در روش دوم شما برای سایت های دیگر تولید محتوا را انجام می دهید.

روش اول به این صورت است که شما برای وبسایت خود شروع به تولید محتوای گسترده و یونیک می کنید و از این طریق ترافیک سایت خود را بالا می برید سپس محصولات سایت خود را به فروش می رسانید و کسب درآمد اینترنتی شما به این روش خواهد بود.

روش دوم به این صورت است که شما یک وبسایت خدمات تولید محتوا برای خود راه اندازی می کنید و با روش های مختلف مشتری جذب می کنید و سپس شروع می کنید برای مشتریان خود (که همان کسب و کار های اینترنتی دیگر هستند) تولید محتوا می کنید و به ازای هر محتوایی که تولید می کنید مبلغی را دریافت می کنید.

توجه داشته باشید که منظور ما از تولید محتوا تنها محتواهای متنی نیست، شما می توانید محتوا های خود را با فرمت های مختلفی اعم از : ویدیویی ، صوتی ، اینفوگرافیک و … تولید کنید و از آنها برای کسب در آمد اینترنتی استفاده کنید.

یک مثال از کسب درآمد اینترنتی با تولید محتوا

هم اکنون وب سایت هایی وجود دارند که برای کسب و کارهای مختلف، محتوا با فرمت های مختلف تولید می کنند که محتوای متنی ارزان ترین نوع تولید محتوای این سایت ها به شمار می رود. حالا بزارید با یک حساب سرانگشتی ببینیم که تولید 5 محتوای متنی 2000 کلمه ای چقدر ارزش دارد؟

سایت هایی که خدمات تولید محتوا انجام می دهند، قیمت محتواهای متنی آنها به صورت کلمه ای محاسبه می شود، و قیمت هر کلمه آن در تاریخ نگارش این مقاله چیزی حدود 40 الی 70 تومان بسته به نوع محتوا و خدمات مختلفی که ارائه می دهند است.

حال ما قیمت هر کلمه را 50 تومان در نظر می گیریم ، با این حساب قیمت هر محتوای 2000 کلمه ای برابر 100 هزار تومان است و 5 محتوای متنی 2000 کلمه ای قیمتی برابر با 500 هزار تومان دارد! پس اگر توانایی تولید محتوا دارید این فرصت رو از دست ندید و همین امروز برای خود یک وبسایت بسازید و کسب در آمد اینترنتی را شروع کنید.

کسب درآمد اینترنتی واقعی رایگان

کسب درآمد از فریلنسینگ و آزاد کاری

کار اینترنتی با روش فریلنسری یا همان آزادکاری یکی از روش های کسب درآمد اینترنتی است که هیچگونه سرمایه اولیه ای نیاز ندارد و شما با توجه به تخصصی که دارید می توانید همین الان در این حوزه مشغول به فعالیت شوید و از فریلنسری کسب درآمد کنید.

طرفداران شغل فریلنسری در جهان روز به روز افزایش پیدا می کند و حتی بنده در گزارشی خوندم که در کشور آمریکا بیش از 30 درصد افراد به شغل فریلنسری روی آورده اند.

در حال حاضر تعداد بسیار زیادی آزادکار در حال فعالیت هستند و پروژه های مختلفی را قبول می کنند و کسب درآمد اینترنتی دارند، بدون اینکه سایتی داشته باشند که برایشان مشتری جذب کند! پس این افراد چگونه پروژه های مختلفی را پیدا می کنند؟ در پاسخ باید بگم که سایت هایی وجود دارند که شما در آنها عضو می شوید و با توجه به حوزه کاری که در آن تخصص دارید پروفایل خود را تکمیل می کنید و در مراحلی پروژه هایی که می توانید انجام دهید را قبول می کنید و بعد از اتمام پروژه پول خود را دریافت می کنید.

یکی از سایت هایی که در حوزه فریلنسری کافرما را به فریلنسر متصل می کند سایت پونیشا است. اگر می خواهید در سایت پونیشا شروع به فعالیت کنید حال چه به عنوان کارفرما یا فریلنسر می توانید از لینک زیر استفاده کنید و از طرف بنده 15000 تومان هدیه اولیه برای ایجاد پروژه یا ارتقای حساب کاربری دریافت کنید:

کسب و کار اینترنتی با تبلیغات

کسب در آمد اینترنتی با تبلیغات هم یکی از روش های پرطرفدار برای کسب درآمد اینترنتی است. بسیاری از افراد را دیده ام که می خواهند یک سایت راه اندازی کنند و مطالب رایگان برای دانلود قرار دهند و ترافیک زیادی را به همین روش جذب کنند و با کاهش رتبه الکسا به زیر 1000 ایران، سفارش تبلیغات بگیرند و کسب درآمد اینترنتی داشته باشند.

توجه داشته باشید که این روش هم خوب و قابل انجام است و در واقع در سایت هایی که تنها از تبلیغات درآمد دارند، بازدیدکنندگان سایت شان سرمایه آن ها است و مدیران این مدل سایت ها باید روزانه با هر روش ممکن ترافیک سایت خود را بالا ببرند و اینکه بخواهید سایتی را برای گرفتن تبلیغات آماده کنید، کاری بسیار سخت و زمان بر است و راه های خیلی بهتر و با بازدهی زودتر و همچنین دردسر کمتری وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید.

با تمام این مشکلات، بازهم هستند دوستانی که می خواهند با این روش درآمد از اینترنت را تجربه کنند. باید بدانید که سایت هایی که تبلیغات محور هستند از طریق تولید محتوای گسترده و هدفمند بازدیدهای بسیاری را به صورت روزانه از گوگل جذب می کنند. یکی از سایت هایی که با تولید محتوای گسترده توانسته است مخاطب زیادی را جذب کند و هزینه تبلیغات در آن هم سرسام آور است سایت زومیت است.

بنابراین بدانید که اگر می خواهید با این روش کسب درآمد اینترنتی داشته باشید باید با سایت هایی همانند زومیت یا soft98 رقابت کنید تا بتوانید درآمد خوبی داشته باشید.

درآمد از اینترنت با تلگرام
درآمد از اینترنت با تلگرام

کسب درآمد آنلاین با تلگرام

یکی دیگر از روش های خوب و بدون سرمایه برای درآمد واقعی از اینترنت، راه اندازی یک کسب و کار تلگرامی است. یکی از مزیت های کسب درآمد از تلگرام این است که شما به هیچ سرمایه اولیه ای نیاز ندارید! اکثر روش های کسب درآمد از اینترنت حداقل به یک لب تاب یا کامپیوتر به عنوان سرمایه اولیه نیاز دارند و خوبی کسب و کار اینترنتی تلگرامی اینه که تنها سرمایه شما موبایل شماست!

خیلی جالب است که تعداد بسیار زیادی از افرادی که قصد دارند از طریق تلگرام کسب درآمد اینترنتی داشته باشند هم می خواهند یک کانال تلگرام با تعداد فالوورهای بالا راه اندازی کنند و با گرفتن سفارش تبلیغات به کسب درآمد بپردازند! جالب است که اکثر افراد تنها به فکر درآمد از طریق تبلیغات که سخت ترین روش ممکن است، هستند!

بیشتر افراد می خواهند یک کانال تلگرامی تاسیس کنند و با گذاشتن مطالب جذاب و تبادل با کانال های پر مخاطب ، فالوورهای زیادی را جذب کنند و با افزایش اعضا و با بالابردن بازدید پست های کانال ، سفارش تبلیغات گرفته و کسب درآمد اینترنتی داشته باشند. باید خدمت شما عرض کنم که این سخت ترین راه ممکن است که می توانید انتخاب کنید!

ایده ای برای کسب و کار تلگرامی

ایده های بسیار زیادی برای راه اندازی کسب و کار تلگرامی موفق وجود دارد. برای مثال من چند وقت پیش یک کانال تلگرامی دیدم که سورس کدهای html & css هایی را از سرتاسر وب جمع آوری می کرد و با گذاشتن لوگو و نام کانال روی سورس کدها آن ها را برای دانلود محدود مثلا برای 100 نفری که زودتر اقدام به دانلود کنند قرار می داد، سپس بعد از آن برای تهیه سورس کد مورد نظر باید هزینه عضویت در کانال اعضای ویژه پرداخت می کردید تا به سورس کدها دسترسی داشته باشید.

این ایده ای نو و جالب است که در یک کانال تلگرامی اجرا شده است، مطمئنا اگر کمی زمان بذارید شما هم می توانید ایده هایی این چنینی را در کانال تلگرام خود اجرا کنید و درآمد از اینترنت را شروع کنید.

درآمد از اینترنت با اینستاگرام
درآمد از اینترنت با اینستاگرام

درآمدزایی آنلاین از شبکه اجتماعی اینستاگرام

درآمد واقعی از اینترنت با شبکه اجتماعی اینستاگرام هم همانند تلگرام یک کسب و کار اینترنتی بسیار کم هزینه است که به سرمایه اولیه نیازی ندارد و شما تنها با ساختن یک پیج اینستاگرام و فعالیت در آن می توانید به کسب درآمد از اینترنت بپردازید.

بسیار جالب است که در این روش هم ، اکثر افراد می خواهند یک پیج اینستاگرام با فالوورهای زیاد راه اندازی کنند و با گرفتن تبلیغات به کسب درآمد بپردازند، برای همین هم بازار فروش فالوورهای فیک اینستاگرامی آنقدر داغ است، چون اکثرا تجربه ای در این زمینه ندارند ، با خود فکر می کنند که با خرید فالوور فیک می توانند سفارش تبلیغات بگیرند! حال آن فردی که می خواهد در اینستاگرام برای تبلیغات خودش هزینه بپردازد، مطمئنا پیج هایی که فالوور فیک دارند را خیلی راحت تشخیص می دهد!

ایده هایی برای کسب و کار اینستاگرامی

اگر از آن دسته از افرادی هستید که مدت زمان زیادی را در اینستاگرام سر می کنید، حتما پیج های مختلفی را دیده اید که با روش های مختلف در حال کسب درآمد از اینترنت هستند. برای مثال فردی در پیج اینستاگرام خودش آموزش های یک دقیقه ای زبان منتشر می کند و با این کار کلاس های آموزش زبان را تبلیغ می کند و از این طریق کسب درآمد اینترنتی دارد.

یا فردی دیگر کار نقاشی از چهره را انجام می دهد و با قرار دادن نمونه کارهای خودش در اینستاگرام مخاطبان این حوزه را جمع می کند و آنها را به مشتریان خودش تبدیل می کند.

یا من خودم یک پیج اینستاگرامی دیدم که یک زن و شوهر از تهران که اصالتا اهل کرمان بودند، محصولات خوراکی محلی تولید می کردند ، برای مثال ترشی های مختلف یا روغن زرد یا حتی غذاهای محلی تولید می کردند و پیج اینستاگرام شان هم 200 هزار فالوور داشت! اونقدر سرشان شلوغ بود که دیگه دو نفری نمی رسیدند به سفارشات خود پاسخ دهند! این هم یک روش درآمد از اینترنت است که شما هم می توانید با توجه به توانایی های خود آن را انجام دهید و کسب درآمد اینترنتی خود را آغاز کنید.

کسب درآمد راحت از اینترنت

بهترین راه کسب درآمد اینترنتی چه روشی است؟

تا اینجا راه ها و روش های زیادی را برای درامد اینترنتی به شما معرفی کردیم، اما یک سوال که همیشه افرادی که می خواهند کسب درآمد اینترنتی داشته باشند از بنده می پرسند این است که به نظر شما بهترین روش برای کسب درآمد از اینترنت چیست ؟ سریع ترین روش برای کسب درآمد از اینترنت را معرفی کنید تا ما وقت زیادی را صرف تجربه مدل های مختلف کسب درآمد اینترنتی نکنیم!؟

در حقیقت بهترین روش کسب درآمد اینترنتی برای من یک روش است و برای شما یک روش دیگر ، یعنی در شرایط مختلف بهترین روش هم فرق می کند، یعنی ممکن است یک شخص با توانایی هایی که دارد بهترین برایش روش درآمد از اینترنت با آموزش آنلاین باشد، یا برای شخصی دیگر که سرمایه و دانش کافی دارد بهترین روش کسب درآمد اینترنتی برایش راه اندازی فروشگاه اینترنتی باشد.(مقاله مکمل: بهترین راه های کسب درآمد اینترنتی)

بنابراین این سوال از پایه و اساس مشکل دارد و پاسخ آن با توجه به فاکتورهایی مثل شرایط مالی ، شرایط مکانی ، توانایی ها و … می تواند برای هر شخص متفاوت باشد.

نکته مهم: به نظر من بهترین روش برای درآمد از اینترنت، کسب و کار اینترنتی محتوا محور است، یعنی شما یک سایت راه اندازی کنید و در آن به تولید محتوای یونیک و گسترده بپردازید، و از این روش به کسب درآمد اینترنتی بپردازید. مطمئن باشید اگر یک کسب و کار اینترنتی محتوا محور راه اندازی کنید با روش های مختلفی می توانید از آن به کسب درآمد برسید.

بهترین راه کسب درآمد از اینترنت برای نوجوانان چیست

کار در منزل با اینترنت برای نوجوانان

بهترین راه برای درآمد زایی اینترنتی برای نوجوانان، کسب درآمد از طریق بلاگری و تولید محتوا است به 2 دلیل خیلی مهم، اول اینکه بلاگری به سرمایه اولیه زیادی نیاز ندارد، دوم اینکه کسب درآمد اینترنتی از روش بلاگری یکی از مطمئن ترین روش های کسب درآمد از اینترنت است.

نوجوانان عزیز، اگر می خواهید در آینده یک کسب و کار اینترنتی پرسود و موفق داشته باشید می توانید از همین امروز شروع کنید و با راه اندازی یک وبسایت و تولید محتوا در آن تا چند سال آینده می توانید در حوزه ای که انتخاب می کنید یکی از برترین ها باشید.

فرض کنید شما یک نوجوان 14 ساله هستید که می خواهید از همین امروز پایه های درامد اینترنتی خودتان را محکم کنید، یک سایت راه اندازی می کنید و یک حوزه را برای تولید محتوا انتخاب می کنید و ماهیانه 10 مقاله یونیک روی سایت خود قرار می دهید، حساب کنید تا سن 20 سالگی شما یک وب سایت قدرتمند دارید که 6 سال سابقه تولید محتوا دارد و در گوگل محبوب به خاطر قدمت و محتوای ارزشمندش محبوب شده است. به نظرتان همین کسب و کار چقدر می ارزد؟

بعد از اینکه سایت مورد نظر مخاطب هدف خودش را جذب کرد از طریق همکاری در فروش می توان از همین سایت به صورت ماهیانه میلیون ها تومان درآمد کسب کرد! پس اگر هنوز نوجوان هستید یا والده یک نوجوان هستید از همین امروز به فکر آینده باشید.

جمع بندی

در این مقاله تلاش کردیم تا بهترین روش های کسب درآمد از اینترنت را گردآوری کنیم و به شما عزیزان معرفی کنیم. توجه داشته باشید که کسب درآمد از اینترنت یک شبه تحقق پیدا نکرده و نخواهد کرد، پس اگر تصمیم گرفته اید که کسب درآمد اینترنتی را شروع کنید باید بسیار تلاش کنید و در کنار آن صبر هم داشته باشید و انتظار نداشته باشید یک ماهه به درآمد های میلیونی دست پیدا کنید.

همچنین به یاد داشته باشید که تمام کسب و کارهای سنتی به زودی از بین خواهند رفت و جای آن ها را کسب و کارهای اینترنتی خواهند گرفت، پس هر چه سریعتر به فکر باشید و درامد انلاین را شروع کنید، چون هر چه دیرتر شروع کنید باید با رقبای بیشتری رقابت کنید، اما اگر امروز شروع کنید آنهایی که دیرتر از شما شروع می کنند باید با شما رقابت کنند.

این را هم در نظر داشته باشید که با اوضاع اقتصادی فعلی کشورمان بهتر است که هر چه سریع تر کسب درآمد از اینترنت را شروع کنید، حتی اگر دانش و سرمایه لازم را ندارید مهم نیست از همین الان برای کسب دانش مورد نیاز اقدام کنید و از راه های بدون نیاز به سرمایه کسب درآمد از اینترنت را آغاز کنید. مهم این است که شروع کنید.

4.9/5 - (18 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

 1. Mobin Sackaee میگوید:

  دیدگاه من در مورد این است که بسیار یک دوره عالی انشالله پیش رو خواهیم داشت

 2. علیرضا میگوید:

  حرفی برا گفتن نیست عالی عالی

 3. آغه گلدی (نوری) میگوید:

  سلام اسم من آغه گلدی (نوری) من میخوام کار کنم تا که اقتصاد خود را ترقی کنم. ممنون

 4. ati میگوید:

  با سلام
  چند ماهی هست که با وبکیما آشنا شدم و از تمامی مقالات و آموزش ها استفاده میکنم بسیار عالی هستند و باید بگم بسیار حس خوبی از استفاده از این سایت بی نظیر میگیرم .
  موفق و پایدار باشید…

  • پشتیبانی میگوید:

   درود، ممنون از حمایت و همراهی شما.

 5. حامد میگوید:

  عالییی

 6. امیرحسین میگوید:

  سلام و خسته نباشید. ببخشید کارش چیه و چجوریه باید در منزل خودمون کار کنیم؟سپاس

  • پشتیبانی میگوید:

   سلام آقا امیر عزیز، این مقاله راهنمایی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی در منزل است، ابتدا یک بار از اول تا آخر مقاله را با دقت مطالعه کنید اگر سوالی دارید در همین بخش مطرح نمایید.

 7. فربد رضایی میگوید:

  یکی از بهترین انتخاب هایی که میشه تو این دوران کرونایی سپری کرد؛ فریلنسری هست.برای خود من یه توفیق اجباری بود و مجبور شدم بصوریت فریلنسری به تولید محتوا و نوشتن مقاله بپردازم.

 8. سبا میگوید:

  به کارهای خرید و فروش لباس و طراحی و دیزاین علاقه دارم

  • پشتیبانی میگوید:

   بسیار عالی است می توانید در همین حوزه به کسب درآمد از اینترنت بپردازید.

 9. فرزاد میگوید:

  بسیار عالی بودید

 10. علی زارعی میگوید:

  سلام
  سپاس از مقاله خوبتان
  بنده مقاله رو تا آخر خوندم و باهاش کلی ارتباط برقرار کردم وهمینطور چند نکته خوب هم ازش یاد گرفتم.
  یه توضیح مختصر از خودم میدم و خوشحال میشم بتونید با توجه به توانایی هام کمکم کنید چون واقعاً به کمک و راهنمایی یک نفر متخصص و کار بلد نیاز دارم و شرایطم جوری هست که باید حتماً یه کسب و کار اینترنی هر چند کوچک رو یاد بگیرم و راه اندازی کنم.
  بنده لیسانس مترجمی زبان خوندم و یک سالی میشه به عنوان فریلنسر توی زمینه ترجمه و بعضی کارای دیگه مثل مقاله نویسی و موارد مشابه فعالیت دارم.
  همینطور در کنار کارم تقریبا یک سالی هم میشه که به طور خود آموز دارم اسپانیای یاد میگیرم و تا حدی خوبی تا الان پیشرفت داشتم.
  برای اینکه بتونم کسب و کار اینترنتی خودم رو راه اندازی کنم تقریباً یک هفته هم میشه که دارم آموزش های مختلف راه اندازی ساخت وب سایت رو با ورد پرس یاد میگرم ولی نمیدونم آیا وردپرس جواب کارم رو میده یا خیر.
  بنده قصد دارم توی یکی از گرایشات زبان ادامه تحصیل بدم ولی در کنار درس و کار شدیداً احتیاج دارم کسب و کار اینترنتی خودم رو راه اندازی کنم،
  چون واقعاً درآمدم به قدری نیست که بتونم باهاش زندگیم رو ادامه بدم.
  دوست دارم یک کسب و کار اینترنتی برای خودم راه اندازی کنم ولی دقیقاً نمیدونم در چه زمینه ای وب سایتم رو راه اندازی کنم ، آیا بهتره در زمینه فریلنسری وب سایت و کارم رو راه اندازی کنم ، در زمینه آموزش زبان و مسائل مرتبط با اون فعالیت کنم یا چی.. یه کم سرگردان هستم ولی، به این نتیجه رسیدم که باید در زمینه ای فعالیت کنم که افراد بهش نیاز داشته باشند تا هم من بتونم به رشد مالی و علمی برسم و هم اینکه نیاز های مخاطب های هدف کاری که درآینده پیش میگیرم رو رفع کنم.
  خوشحال میشم بنده رو راهنمایی کنید.
  با سپاس فراوان 🙂

  • پشتیبانی میگوید:

   با سلام و احترام آقای زارعی عزیز، اگر بخوام دوتا از مهمترین موارد در انتخاب حوزه کسب و کار اینترنتی رو بهتون بگم، اولیش علاقه هست، شما باید حوزه ای را انتخاب کنید که وقتی در حال کار هستید برای شما اون کار حکم تفریح رو داشته باشه و مثل این باشه که رفتید تعطیلات! باور کنید ما خودمون در وبکیما به همین صورت کار می کنیم! پس مهمترین گزینه عشقو علاقه شدید به کار کردن در آن حوزه است و دومین نکته مهم شما باید توانایی های خودتون رو بسنجید، برای مثال اگر شما حوزه ای که هیچ توانایی در آن ندارید رو انتخاب کنید خوب حداقل باید چند سال اول را به یادگیری در اون حوزه اختصاص بدید، با توجه به مواردی که عرض کردید به نظر میرسه شما در حوزه آموزش زبان خارجی هم علاقه دارید و هم استعداد که پیشنهاد ما هم انتخاب حوزه آموزش زبان خارجی هست که اون رو به صورت کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید، و در آخر وردپرس برای شما بهترین انتخاب برای راه اندازی وب سایت است. موفق و پیروز باشید.

 11. سامان میگوید:

  سلام. واقعآ ممنون بابت ارائه این مطلب مفید…

 12. سیدمحمود غفاری میگوید:

  نمایندگی سامانه پیامک یکی از کارهایی هست که می توان با سرمایه اولیه بسیار کم و کمتر از یک میلیون تومان انجام داد.

 13. زهرا میگوید:

  با سپاس از مطالب ارزشمندتان

 14. سمیه میگوید:

  فریلنسری یکی از بهترین شیوه های نوین کسب درامد از اینترنت است که در سرتاسر جهان در حال رشد است و افراد زیادی را جذب میکنه که در همین شیوه های نوین کسب درامد از اینترنت و کار کنید . خودم تقریبا یک ساله از راه فریلنسری کسب درامد می کنم که از سایت های ایرانی پروژه می گیرم .

 15. پدرام میگوید:

  یکی از جامع ترین مقالات در رابطه با راه اندازی کسب و کار خانگی اینترنتی بود که تا به امروز خوندم ، ولی تعجب می کنم با اینکه مقالات بسیار جذابی راجه به کار اینترنتی منتشر می کنید اما تعدادشان کم است! من از دنبال کنندگان سایت تان هستم و منتظر مقالات شغل اینترنتی ام که منتشر می کنید! توروخدا یکم بیشتر در رابطه با کسب درآمد از اینترنت با توجه به اوضاع اقتصادی این روزای مردم منتشر کنید تا ما هم بتونیم کار خودمون رو توی اینترنت راه اندازی کنیم. ممنون از تیم فوق العاده وبکیما

  • نبی عبدی میگوید:

   خوشحالیم که این مقاله رضایت شما را جلب کرده است، با توجه به اینکه وب سایت آکادمی وبکیما یک سایت جامع در حوزه راه اندازی کسب و کار اینترنتی است و اینکه پوشش تمام حوزه کسب و کار اینترنتی واقعا کاری دشوار است، گاهی اوقات مقالات با تاخیر زیادی منتشر می شود. با این حال تلاش می کنیم که مقالات مورد نیاز برای راه اندازی و کسب درآمد از اینترنت را در الویت بالاتری قرار دهیم . ممنون از اینکه با ثبت دیدگاه خود به ما انگیزه کار بیشتر می دهید.

 16. رامین میگوید:

  عالی عالی

  • نبی عبدی میگوید:

   خوشحالیم که مقاله مورد توجه شما قرار گرفته است.

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!