کسب درآمد اینترنتی 😎 ایده های مختلف کسب درآمد آنلاین 😉

بهترین ایده های کسب درآمد اینترنتی 😉

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 1 اردیبهشت 1402
باید لاگین کنید!

کسب درآمد اینترنتی: اگر با دنیای وسیع و گسترده اینترنت آشنایی داشته باشید قطعا به این موضوع اعتقاد دارید که روش‌های مختلفی برای کسب درآمد اینترنتی وجود دارد. ابزارهای مناسبی در این حوزه وجود دارند که می‌توانند کاربران زیادی را از یک شغل اینترنتی بهره مند سازند. اما آشنا بودن به این ابزارها به تنهایی کافی نیست و به دنبال آنها باید روش‌های دیگری را هم بشناسید.

اگر واقعا به دنبال کسب درآمد اینترنتی هستید باید اول از خودتان شروع کنید، خودتان بهترین منبع برای ارائه توانایی‌هایتان هستید. شما باید با مهارت‌هایتان آشنا باشید و بدانید که برای شروع یک شغل اینترنتی چگونه می‌توان مهارت را به پول تبدیل کرد. در این مقاله قصد داریم تا راه‌هایی را به شما معرفی کنیم تا با تصمیم‌گیری خودتان بهترین آن را انتخاب کنید. پس با ما با یکی دیگر از سری مقالات آموزش کسب و کار اینترنتی همراه باشید.

راهنمای مطالعه:

کسب درآمد اینترنتی رایگان 😍

کسب درآمد از راه اینترنت تنها به یک مهارت ختم نمی‌شود و خیلی از روش‌ها وجود دارند که می‌توانند شما را در این موضوع کمک کنند. در ابتدا باید انگیزه کافی برای اینکار را داشته باشید تا بتوانید براحتی در آن موفق شوید. خب نکته‌ای که وجود دارد این است که با بر روی کار آمدن شبکه‌های اجتماعی رقبای زیادی در این حوزه بوجود آمدند. اما در کنار این موضوع روش‌هایی که به موفقیت نیز ختم می‌شوند نیز بیشتر شده است و تنها کافی است که شما صبر و حوصله به خرج بدهید.

کسب درآمد اینترنتی مطمئن

 • اگر بخواهید که یک صفحه اینستاگرامی درست کنید باید در تمام لحظات با دنبال کنندگان خود در تعامل باشید.
 • اگر بخواهید که در تلگرام فعالیت داشته باشید باید محتواهایی را تهیه کنید که همه به سمت شما جذب شوند.
 • اگر می‌خواهید فریلنسر باشید باید با استفاده از تعهدکاری و وقت شناس بودن یک رزومه درست برای خودتان تهیه کنید.
 • اگر در نوشتن مهارت دارید باید مطالب جذاب را برای محتوا نویسی انتخاب کنید.
 • اگر می‌خواهید که یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید، باید با اصول بازاریابی اینترنتی تا حدودی آشنا باشید.

همه این موارد در کنار وقت شناسی میتواند یک راه خوب برای کسب درآمد اینترنتی باشد.

برای کسب درآمد از اینترنت تلاش میکنیم اما نتیجه نمیده!

این موضوع سوال خیلی از افراد است، حقیقت این است که شما باید راه درست کسب درآمد اینترنتی را بدانید. شما به تنهایی و بدون تلاش به یک موفقیت بزرگ دست پیدا نمی‌کنید. باید مهارت‌های زیادی را فرا بگیرید و به نوعی هوشمند و بروز عمل کنید. اینکه قصد دارید یک شغل اینترنتی راه اندازی کنید خیلی ایده خوبی است؛ ولی در ابتدا از خودتان بپرسید آیا توانایی و امکانات لازم برای این کار را دارم یا خیر؟

اگر پاسختان منطقی و هوشمندانه بود شما قادر به راه اندازی شغل اینترنتی مورد نظرتان هستید. اما خیلی از موضوع اصلی دور نشویم و به کسب درآمد اینترنتی بپردازیم. در این مقاله قصد داریم تا راه رسیدن به یک شغل اینترنتی موفق را به شما آموزش دهیم، پس تا انتها با آکادمی کسب و کار اینترنتی وبکیما همراه باشید.

برای کسب درآمد از اینترنت تلاش میکنیم اما نتیجه نمیده!

در ابتدای شغل اینترنتی باید هدف مشخصی داشته باشید

واضح بگوییم اگر هدف مشخصی نداشته باشید باید از این در به آن در بروید و در نهایت همه درهای پیش رویتان را می‌بندید. باید هدف معینی را برای خود تعیین کنید و متناسب با آن تلاش کنید. جاده‌ای بدون مقصد چیزی جز تلف کردن زمان را برایتان به ارمغان نخواهد آورد.

چرا کسب و کار اینترنتی از جذابیت بالایی برخوردار است؟

کسب و کارهای اینترنتی محبوب هستند چون

 • همه افراد می‌توانند به راحتی به آن دسترسی پیدا کنند.
 • امکان استفاده در حوزه‌های متنوع.
 • سرمایه‌گذاری‌های کلان در آن وجود ندارد.
 • فقط به تجهیزات معمولی و کاربردی نیاز دارد.
 • در هر نقطه ای از دنیا که باشید می توانید به سادگی کسب و کار خود را مدیریت کنید.
 • با گسترش روز افزون استفاده از فضای مجازی و اینترنت درآمد شما هم افزایش پیدا می کند.
 • خودتان مدیر خودتان هستید و نیازی نیست به یک نفر دیگر پاسخ دهید.
 • کسب درآمد از اینترنت انتها ندارد از یک میلیون ماهیانه تا صدها میلیارد تومان 😎
 • با کمترین تعداد کارمند می توانید بیشترین درآمد را کسب کنید.
 • استخدام کارمندان از راه دور بدون نیاز به حضور در دفتر کار
 • اگر بخوام از مزایای کسب درآمد اینترنتی بهتون بگم باید یک مثنوی هزار و یک شب بنویسم!

ایده های کسب درآمد اینترنتی واقعی

در ادامه این مقاله میخواهیم به ایده هایی از کسب درآمد اینترنتی بپردازیم که شما همراهان عزیزی که به راه اندازی یک شغل اینترنتی علاقه دارید، بتوانید از بین این ایده ها برای خود یک کسب و کار آنلاین راه اندازی کنید؛ پس با ادامه این مقاله همراه آکادمی وبکیما باشید.

درآمد اینترنتی بدون سرمایه با تولید محتوا

کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه با استفاده از تولید محتوا یکی از ابزارهای مهم در دیجیتال مارکتینگ است که می‌توان گفت همه کسب و کارهای اینترنتی برای جذب مشتریان از این روش استفاده می‌کنند.

کسب درآمد اینترنتی مطمئن از طریق تولید محتوا
درآمدهای فوق العاده از طریق تولید محتوا ممکن می شوند

تولید و محتوا، ترکیب برنده

دلیل محبوبیت این شغل اینترنتی، سرمایه کم (در اکثر مواقع بدون سرمایه اولیه) و درآمد بالایی است که برای محتوانویسان و کارفرما به همراه دارد. شما می‌توانید به عنوان یک شخص فعال در حوزه محتوا نویسی، با استفاده از یک لپتاپ مقاله‌ای برای یک فروشگاه لوازم خانگی تهیه کنید و درباره مشخصات محصولات موجود در آن مطالب مفیدی بنویسید که مشتری با مطالعه آن برای خرید محصول مورد نظر تمایل پیدا کند.

کسب و کار بر پایه تولید محتوا، راه بی پایان

البته تولید محتوا تنها به نوشتن ختم نمی‌شود و شما می‌توانید از فیلم، پادکست و یا هرچیزی که بتواند پیام را به مخاطب برساند استفاده کنید. در کسب درآمد اینترنتی تولید محتوا در دسته شغل‌های دورکاری قرار می‌گیرد و  همانطور که گفته شد با استفاده از یک کامپیوتر مناسب و اینترنت، به صورت ماهیانه می‌توان درآمد خوبی کسب کرد.

برای اینکه یک محتوانویس خوب باشید طوری که همکاری با شما در اولویت قرار بگیرد تنها باید از نوشتن لذت ببرید و در این میان از زبان انگلیسی خوبی هم بهره مند باشید. این موارد با چاشنی کپی رایتینگ برایتان شرایطی ایده‌آل را فراهم میسازد.

تک بعدی نباشید

در بحث تولید محتوا سعی کنید که فقط به نوشتن اکتفا نکنید، زیرا بسیاری از نویسندگان، ویراستارهای خوبی هم هستند. با استفاده از ویرایش انواع متون در تلگرام و اینستاگرام نیز می‌توانید درآمد خوبی داشته باشید. البته دانش لازم را هم باید برای پیشرفت در این شغل اینترنتی کسب کنید. با استفاده از ویرایش محتوایی که دیگران تولید کرده‌اند می‌توانید بازه‌ای را برای استراحت کردن در نظر بگیرید و کمی از نوشتن فاصله بگیرید تا کلمات در ذهنتان طبقه بندی شوند.

روش های کسب درآمد هوشمندانه از طریق تولید محتوا

در موضوع محتوا نویسی شما قادر هستید که زمان را کنترل کنید در نتیجه می‌توانید درآمدتان را نیز تحت کنترل بگیرید. برای مثال اگر بتوانید در روز 2 الی 4 هزار کلمه محتوا بنویسید در ماه چیزی حدود یک الی دو تومن درآمد خواهید داشت. البته کسب درآمد اینترنتی به روش تولید محتوا به همینجا ختم نمی‌شود. شما می‌توانید از طریق روش‌ زیر براحتی در تولید محتوا درآمد کسب کنید.

همکاری در فروش محصولات سایت‌های معتبر

برای مثال شما می‌توانید با استفاده از به اشتراک گذاشتن محصولی در یک شبکه اجتماعی مانند اینستاگرام و نوشتن یک متن کوتاه و جذاب آن را بفروشید و از این راه پورسانت خوبی را دریافت کنید. این روش از کسب درآمد اینترنتی، افیلیت مارکتینگ نام دارد و هزینه‌ای اعم از ارسال پست، هزینه تولید و … را در بر نخواهد داشت.

تولید محتوا و کسب اعتماد در فروش

در این مورد لازم نیست که شما بدون فروش محصول کالا را دریافت کنید، فقط کافیست که محصول مورد نظر را در اینترنت به فروش برسانید و بعد از اینکه کالای مورد نظر مشتری را فروختید سود آن را دریافت کنید. البته خیلی از افراد هنوز با این روش آشنا نیستند اما شما می‌توانید براحتی با این روش کسب درآمد کنید و در کنار تولید محتوای نوشتاری، کالایی را هم به فروش برسانید.

تا اینجای مطلب به یک روش دورکاری که همان تولید محتوا بود اشاره کردیم. همانطور که گفتیم شغل‌های اینترنتی امروزه توانسته‌اند که جایگاه خوبی را در بین بسیاری از افراد کسب کنند. اما موضوع به همینجا ختم نمی‌شود. مهارت‌هایی که برای ایجاد درآمد اینترنتی وجود دارد آنقدر وسیع است که شما می‌توانید در حالی که پشت میزتان نشسته‌اید حسابتان را شارژ کنید.

اما موضوعی که می‌خواهیم در ادامه راجب آن صحبت کنیم، کسب پول اینترنتی از طریق فریلنسری است. این روش نیز مهارت و روش‌های خاص خودش را دارد، اینکه شما چگونه توانایی‌هایتان را در اینترنت به اشتراک بگذارید کاری است که باید مدیریت شده آن را انجام دهید. پس در ادامه این مقاله با آکادمی وبکیما همراه باشید.

کسب درآمد اینترنتی از طریق فریلنسری یا آزادکاری

فریلنسر بودن یعنی تعهد داشتن و وقت شناس بودن، اینترنت و دنیای نامحدود آن امروزه میدان را در اختیار کاربران قرار داده است. فریلنسر کسی است که به نهاد و یا شرکتی وابسته نیست و به طور آزادانه برای خودش کار می‌کند. فریلنسرینگ روش‌های مختلفی دارد که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تایپ
 • مترجم
 • مشاوره
 • نویسندگی
 • طراحی لوگو
 • طراحی سایت
 • طراحی اپلیکیشن
 • آموزش الکترونیک
 • موشن گرافیک یا پویا نمایی
کسب درامد اینترنتی واقعی رایگان
کسب درامد اینترنتی واقعی رایگان از طریق آزادکاری

از طریق فریلنسرینگ می‌توانید براحتی پول زیادی را پس انداز کنید. برای مثال اگر شما یک تایپیست قوی هستید می‌توانید در اینترنت آگهی تحت عنوان “کلیه کارهای تایپی، ویرایش، صفحه آرایی، جزوه نویسی و تحقیق” را قرار دهید.

چگونه برای کسب درآمد اینترنتی یک فریلنسر خوب باشید

در کنار اینکه باید یک فریلنسر متعهد باشید باید حتما در تحویل کارها در زمان تعیین شده نیز کوشا عمل کنید. شما باید کارفرما را از اینکه محتوای تحویل داده شده توسط شما بدون ایراد است مطمئن کنید. ممکن است که با چندبار خطا کارفرما با شما قطع همکاری کند. اما بر عکس این موضوع طوری می‌شود که همه برای همکاری با شما مشتاق خواهند شد و در نتیجه کارفرماهای ثابتی را هم پیدا خواهید کرد.

مزایای فریلنسر بودن

یکی از مزایایی که در فریلنسرینگ وجود دارد میزان درآمدی است که دریافت می‌کنید. با توجه به میزان محتواهای دریافتی شما می‌توانید دستمزدتان را هم بالا ببرید. صرفه جویی در زمان و جلوگیری از اتلاف وقت یکی دیگر از مزایای این شغل اینترنتی است. شما لازم نیست که رفت و آمد داشته باشید و تنها داشتن یک سیستم و اینترنت برای شما کافیست تا در ماه حقوق خوبی را برای پس انداز کردن دریافت کنید.

چه شغل‌هایی در بخش فریلنسرینگ خواهان زیادی دارند؟

 • طراحی وب
 • طراحی صنعتی
 • طراحی لوگو
 • برنامه نویسی
 • تولید محتوا، تایپ و نویسندگی
 • تهیه نرم‌افزار و پروژه‌های فریلنسری php

اگر سعی کنید هوشمندتر باشید در نتیجه درآمدتان از طریق اینترنت نیز بهتر خواهد شد. به نکته زیر توجه داشته باشید:

بیهوده دست و دلبازی نکنید

پولتان را برای چیزهای بیهوده خرج نکنید. از این رو میتوانید شخصی را که در حوزه حسابداری فعال است استخدام کنید تا بتواند هزینه‌های شما را مدیریت کند.

کسب درآمد اینترنتی راحت‌تر از آن چیزی است که فکرش را بکنید و فقط به تلاش و مهارت خودتان بستگی دارد. شغل‌های اینترنتی تنها به اینجا ختم نمی‌شوند و چندین راه دیگر برای این موضوع وجود دارد. اگر یادتان باشد در بخش تولید محتوا از فروش در سایت‌های اینترنتی صحبت کردیم. در ادامه به بررسی دقیق‌تری از این موضوع خواهیم پرداخت. پس با ما همراه باشید.

ایجاد یک فروشگاه اینترنتی؛ راهی برای میلیاردر شدن!

چندین فروشگاه موفق در ایران وجود دارد؟ آیا تا بحال به آمازون فکر کرده‌اید؟ بگذارید حقیقت را به شما بگوییم، همه این کسب و کارهای بزرگ از یک شروع کوچک اما مدیریت شده آغاز شدند. همه این افراد موفق از هدف خود مطمئن بودند. آنها می‌دانستند که چه چیزی از این شروع می‌خواهند و هرچه جلوتر بروند قطعا کارها مشکل‌تر خواهد شد اما در عوض توانایی‌های بیشتری پیدا می‌کنند.

روشن بگوییم که کسب درآمد از طریق راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی یکی از بهترین روش‌ها است. همه ما با شنیدن نام فروشگاه فقط یاد اجناس فیزیکی می‌افتیم اما جالب است که بدانید در این فروشگاه اینترنتی علاوه بر اجناس می‌توانید بسیاری از فایل‌ها و محصولات مجازی را نیز به فروش برسانید. بسیاری از سایت‌ها با استفاده از این روش توانستند به برترین سایت‌های اینترنتی تبدیل شوند. برای موفق شدن در این روش نیاز به رعایت بسیاری از نکات را دارید که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

ساده ترین راه کسب درآمد از اینترنت
راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی برای داشتن درآمد آنلاین

ایده های ناب برای راه اندازی فروشگاه های اینترنتی

یکی از مهم ترین مواردی که توانسته خودش را در هر کاری وارد کند، اینترنت است که به یک هیولای غول پیکر تبدیل شده و همانقدر که می توان روی مخرب خود را نشان دهد، به همان اندازه نیز این قابلیت را دارد تا بتواند مسیرهای زندگی را هموارتر از آن چیزی کند که ما تصور می کنیم. تاثیر اینترنت را می توانید در دنیای مشاغل نیز مشاهده کنید. امروزه کسب و کارهای بسیار زیادی وجود دارند که این فرصت را در اختیار شما می گذارند تا بتوانید از طریق اینترنت با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید.

آن دسته از افرادی که می خواهند از فروشگاه های اینترنتی به عنوان یک منبع درآمد استفاده کنند، به دنبال مشاوران مختلف هستند. گاهی وقت ها حرف های بزرگ مردان می توانند در نقش یک مشاور ظاهر شوند. اگر به دنبال ایده های بسیاری بوده اید، به طور حتم با این جمله آقای استیو جابز نیز آشنا دارید که می گوید: ارزش هر چیزی در ارائه آن است. اگر نتوانستید مفهوم جمله را درک کنید یک پیشنهاد ویژه برای شما وجود دارد و آن دوری کردن از اینگونه مشاغل و یا کسب و کارهای جداگانه است.

برای موفقیت در کار اینترنتی باید ترس را کنار بذارید

اگر می خواهید یک کسب و کار را خلق کنید و در آن از پیشنهاد ویژه فروشگاه اینترنتی بهره مند شوید، در ابتدا باید تمامی ترس ها را کنار بگذارید و از بزرگ کردن سایت های مشابه دیگر دست بکشید. دیجی کالا نمونه ای از این سایت ها می باشد که همه روزه تخفیف ها و پیشنهادات مختلفی را به مشتریان خود ارائه می دهد. حالا بعضی از افراد وجود دارند که به خاطر ترسشان از مواجه شدن با رقیب بزرگی مانند دیجی کالا، در همان ابتدای راه، یعنی ایده پردازی، متوقف می شوند. در اینجا بیایید از چند نمونه از شعارهای تکراری استفاده کنیم. کلید موفقیت در امید داشتن و تلاش کردن است. شاید این جمله را بارها و بارها در دفترهای مشقتان نوشته باشید ولی نوشتن یک طرف قضیه است و عمل به آن طرف دیگر.

به همین خاطر است که قصد داریم به شما چند نمونه از کسب و کارها و یا به عبارتی ایده های نوین فروشگاه های اینترنتی را بگوییم و برای هر کدام از آن ها پیشنهادات ویژه ای را در میان بگذاریم. در صورت رعایت هر کدام از آن ها شما آماده شده اید تا به نتیجه تکلیف ابتدایی تان دست پیدا کنید. پس هوشیار و به همراه داشتن دفتر مشق و یک مداد همراه ما باشید.

روش های پرداخت متفاوت را حتما امتحان کنید

یکی از اولین مواردی که مشتریان به آن دقت و توجه می کنند، راحتی است که سایت از خود ارائه می دهد. شما نیز باید شرایطی را فراهم کنید تا مشتریان شما بتوانند این حس را تجربه کنند. به عنوان مثال اگر شما کارهای عمده فروشی نیز انجام می دهید، می توانید کاری کنید تا تقاضاکنندگان این مورد بتوانند در شرایطی پولشان را به صورت اقساطی پرداخت کنند. این کار می تواند باعث شود که این افراد به صورت دائمی برای خریدهای عمده به شما مراجعه نمایند.

همچنین سامانه درگاه پرداختی شما باید به اندازه کافی راحت باشد تا فرد از خرید خود پشیمان نشود. این پیشنهادات ویژه هر چند در نظر ساده به نظر می رسند ولی در بین تاثیرگذارترین مواردی هستند که می توانند در پیش روی شما قرار بگیرند. پس از کنار این پیشنهاد به سادگی نگذرید و برای یک بار هم که شده آن را امتحان کنید و تاثیر آن را ببینید.

چه پیشنهادات دیگری برای تاسیس فروشگاه های اینترنتی وجود دارند؟

شاید شما علاقه  و یا هیچ امیدی برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی موبایل نداشته باشید. نگران نباشید. چرا که این مورد فقط یک پیشنهاد از هزاران عدد بود. اگر به کسب و کارهای این چنینی علاقه مند هستید، می توانید بر روی مواردی همچون ابزارآلات، کفش (برند)، لوازم جانبی تبلت، فروش انواع عینک، هارد دیسک، وسایل آرایشی و بهداشتی، لوازم دکوراسیون خانه، عروسک، صنایع دستی، کارهای هنری و لوازم سرگرمی فکر کنید.

نکاتی که باید برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی بدانید

در ادامه نکاتی که باید برای کسب درآمد اینترنتی توسط راه اندازی فروشگاه اینترنتی رعایت کنید را لیست کرده ایم.:

تا می‌توانید بنویسید

همیشه در مقاله‌ها به این موضوع اشاره کردیم. نوشتن حد و مرز ندارد، پس لیستی از توانایی‌هایتان تهیه کنید. بنویسید که در آینده می‌خواهید از یک صفحه کوچک به چه جایگاهی برسید.

در بین خواندن مطلبی به پیامی برخوردم که نوشته بود “فکر کنم تعداد فروشندگان در اینستاگرام بیشتر از دنبال کننده‌های این شبکه اجتماعی شده” واقعا هم درست است. فروش و داشتن یک فروشگاه اینترنتی آنقدرها هم کار دشوار و مشکلی نیست.

ابزارها را بشناسید

در بحث داشتن یک فروشگاه اینترنتی نباید تنها به شبکه‌های اجتماعی اکتفا کنید. اینستاگرام، تلگرام و فیسبوک و … هر چیزی که فکرش را بکنید تنها یک ابزار برای بیشتر دیده شدن هستند. بهتر است که در کنار داشتن این ابزار، یک سایت اینترنتی هم داشته باشید تا شاهد رشد چشمگیر دنبال کنندگان باشید. می‌توانید در قسمت پروفایل شبکه های اجتماعی خود، آدرس سایتتان را هم درج کنید تا مشتریان به راحتی بتوانند شما را پیدا کنند و محصول مورد نظر را تهیه کنند.

مزایای داشتن یک فروشگاه اینترنتی

خواب یا بیدار فرقی ندارد

یکی از مزیت‌های داشتن یک فروشگاه اینترنتی این است که در همه زمان می‌توانید پول در بیاورید. هر لحظه شاهد شارژ شدن حسابتان خواهید بود و خب این یعنی در 24 ساعت شبانه روز می‌توانید کالاهای زیادی را به دست مشتریان برسانید.

سایت داشتن؛ کسب و کار بی دردسر

همانطور که اشاره کردیم داشتن سایت خیلی در کار شما تاثیرگذار خواهد بود. یکی از دلایل اصلی این است که نیاز نیست شما 24 ساعته سفارش مشتری را ثبت کنید بلکه مشتری می‌تواند تنها با مراجعه به سایت، خود سفارش را ثبت کند و در نهایت پول را به حساب شما واریز کند.

در کنار این مزایا، باید برای سایتتان یک نماد اعتماد الکترونیک تهیه کنید تا مشتری از خرید مطمئن شود. همچنین حتما اصول سئو را در سایت رعایت کنید تا در نتیجه هم بازدید سایت در موتور جستجوگر بالاتر برود و هم مشتری زیادی به این واسطه به سایت شما جذب شود.

قطعا با روش‌های اصلی کسب درآمد اینترنتی آشنا شدید، اما همانطور که گفته شد این روش تنها به اینجا ختم نمی‌شود و راه‌های دیگری هم وجود دارد تا با استفاده از آنها بتوانید به یک شخص موفق در حوزه شغل‌های اینترنتی تبدیل شوید.

کسب درآمد اینترنتی از باینری آپشن

کسب درآمد اینترنتی به دلار از طریق باینری آپشن یکی دیگر از روش‌های اینترنتی است که بسیار هم پولساز است. البته اگر قصد درآمد به صورت دلار را دارید می‌توانید از این روش استفاده کنید. کسب درآمد از طریق باینری آپشن به این صورت است که شما به عنوان یک دورکار باید با استفاده از پیش بینی معاملات درآمد زایی کنید. اگر می‌خواهید که با استفاده از دلار به بهترین شکل ممکن حسابتان را شارژ کنید این روش یکی از بهترین روش‌ها برای درآمد زایی است.

البته باید به این موضوع توجه کنید، از آنجایی که ایران تحریم است استفاده از این روش سخت و دشوار خواهد بود. البته باز هم بعضی از افراد هستند که به راحتی و با دانش کافی که دارند می‌توانند اینکار را انجام دهند. واضح است که باید برای این معاملات یکسری حساب‌های خارجی مانند پی پال را برای خود ایجاد کنید تا بتوانید راحت‌تر بر روی خط قرار بگیرید. یکی از روش‌های کسب درآمد از باینری آپشن همکاری با فروشگاه‌های آمازون و گوگل است.

راه های کسب درآمد از طریق اینترنت
کسب درآمد از طریق باینری آپشن

کسب درآمد از باینری آپشن چگونه است؟

باینری آپشن تقریبا مشابه بورس است، با این تفاوت که شما با استفاده از بروکرهایی که در آن‌ها ثبت نام می‌کنید کسب درآمد خواهید کرد. همانطور که گفته شد برای شروع هرکاری بهتر است که دانش کافی و لازم را برای آن داشته باشید. برای باینری آپشن نیز باید از تخصص خاصی بهره مند باشید؛ زیرا این روش یک روش کسب درآمد به صورت آنلاین است و همانطور که مشهود است روش‌های آنلاین ریسک پذیر هستند پس برای اینکه ریسک از دست دادن سرمایه را به جان نخرید حتما حتما با دانش کافی و مشورت گرفتن از افراد مطمئن وارد این روش شوید.

مراحل کسب درآمد از باینری آپشن

درست است که وارد شدن به این روش از کسب درآمد اینترنتی نیاز به تخصص دارد، اما شما می‌توانید با استفاده از تمرین و مراجعه به سایت‌های مختلف که می‌تواند به شما کمک کند به آگاهی در این زمینه دست پیدا کنید. موضوع خیلی پیچیده‌ای نیست و شما با دو الی سه هفته وقت گذاشتن به راحتی می‌توانید آنالیز داشته باشید.

برای اینکه از طریق باینری آپشن کسب درآمد کنید باید به موارد زیر توجه داشته باشید:

 1. اولین مرحله برای باینری آپشن این است که شما باید یک بروکر انتخاب کنید. تمام کسب درآمد و درآمدزایی از این روش توسط بروکرها صورت می‌گیرد. یکسری از سایت‌ها وجود دارند که در این زمینه به بسیاری از علاقه مندان خدماتی را ارائه می‌دهند که با توجه به آنها می‌توان معاملات باینری را پیش بینی کرد. البته برای اینکه این پیش بینی به درستی بیانجامد نیاز به استراتژی قوی می‌باشد. توصیه ما این است که برای شروع از بروکر آلپـــــاری استفاده کنید.
 2. یکی دیگر از روش‌ها این است که از یک کیف پول بیت کوین استفاده کنید. در ابتدا وارد سایت بشوید و حساب مورد نظرتان را بسازید و سپس کیف پولتان را شارژ کنید. شما برای اینکه بتوانید بروکر آلپـــــاری خودتان را شارژ بکنید نیاز دارید تا از یک حساب خارجی استفاده کنید.
 3. در روش سوم برای اینکه بتوانید کسب درآمد اینترنتی از باینری آپشن داشته باشید می‌توانید از صرافیهای آنلاین کمک بگیرید. از آنها بخواهید که برای شارژ بروکرهای‌تان به شما کمک کنند. برای کسب درآمد از طریق باینری آپشن حدودا ۲۵ الی ۳۵ دلار سرمایه اولیه نیاز دارید. پس اگر از آن دسته از افرادی هستید که در همان ابتدا همه سرمایه‌تان را به پای کار می‌ریزید ، باید بگوییم که استفاده از باینری آپشن اصلا مناسب شما نیست.

پس در اولین قدم استراتژی‌های قوی یاد بگیرید و هی تمرین و تکرار کنید. بعد از گذشت مدتی که مطمئن شدید می‌توانید به این روش درآمد اینترنتی خودتان را داشته باشید، بروکرتان را شارژ کنید و به سوی معاملات بر خط بشتابید.

کسب درآمد اینترنتی از دیجی کالا

یکی دیگر از کارهایی که در کسب درآمد اینترنتی کمک کننده و پولساز است، استفاده از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا است. دیجی کالا که در کشور خودمان اداره می‌شود، یکی از بهترین و مطمئن ترین روش‌های کسب درآمد آنلاین است. اگر به شما بگوییم که درآمد روزانه این فروشگاه در روز چیزی حدود چندین میلیارد تومان است، باور می‌کنید؟

شاید باورش سخت باشد اما دقیقا همینطور است. بتازگی دیجی کالا برای درآمدزایی سیستم جدیدی را به آپشن‌های موجود در این برنامه اضافه کرده است که هم امکان دسترسی آسان‌تر خواهد بود و هم ایده‌های خاصی را در برمی‌گیرد‌. با ما همراه باشید تا به شما بگوییم که چگونه از این فروشگاه اینترنتی بزرگ در ایران کسب درآمد کنید.

البته کمی پیشتر به این موضوع یعنی کسب درآمد از فروشگاه‌های اینترنتی اشاره کردیم اما هدف این است که بازده بیشتری برای کاربران فراهم شود.

کسب درآمد اینترنتی از همکاری در فروش دیجی کالا
کسب درآمد اینترنتی از سیستم همکاری در فروش دیجی کالا

سیستمی که بتوان با استفاده از آن در دیجی کالا کسب درآمد کرد چگونه است؟

سیستم کسب درآمد از دیجی کالا یا همان سیستم همکاری در فروش در واقع شرایطی است که شما با فروش یک محصول می‌توانید مبلغی را به صورت پورسانت دریافت کنید. شما می‌توانید کالاهای فیزیکی را به دیگران بفروشید و به ازای آن سود خوبی را بدست آورید.

البته همانطور که مطلع هستید فروشگاه‌هایی مانند آمازون و علی بابا نیز از این روش برخوردار هستند اما به دلیل تحریم این موضوع برای کاربران ایرانی کمی سخت و دشوار خواهد بود و برای بهره بردن از خدمات این فروشگاه‌ها نیاز به داشتن حساب‌های خارجی مانند پی پال خواهید داشت.

دیجی کالا یکی از بزرگترین فروشگاه‌های اینترنتی در ایران است که روزانه هزاران هزار نفر از آن استفاده می‌کنند. برای اینکه بتوانید در سیستم همکاری در فروش این فروشگاه عضو شوید نیاز به مهارت و تخصصی خاصی ندارید و می‌توانید با استفاده از آن به درآمدهای چند ده میلیونی در ماه برسید. پس در ادامه با ما همراه باشید تا با روش‌های ثبتنام در این آپشن آشنا شوید.

ثبت نام در سیستم همکاری در فروش دیجی کالا

در ابتدا شما باید برنامه دیجی کالا را بر روی سیستم عامل مورد نیاز خود نصب کنید. سپس با انتخاب گزینه ثبت نام در سیستم همکاری در فروش تمام اطلاعات شخصی خودتان را وارد کنید تا اکانت تان از طرف دیجی کالا ثبت شود.

سپس از طریق دیجی کالا یک لینک اختصاصی دریافت خواهید کرد که با استفاده از آن پورسانت خود را دریافت خواهید کرد. در ضمن هر موقع که نیاز داشتید می‌توانید پورسانت‌های خود را به داخل کارت بانکی‌تان منتقل کنید. این روش از کسب درآمد اینترنتی یکی از بهترین و آسان‌ترین روش‌هایی است که کارت بانکی‌تان را در هر لحظه شارژ می‌کند‌.

درآمد اینترنتی با کلیک ها

درآمد آنلاین از طریق سایت های تبلیغات کلیکی
درآمد آنلاین از طریق سایت های تبلیغات کلیکی

در سایت‌های کلیکی فعال باشید

یکی از راه‌هایی که بدون دردسر می‌توانید از آن کسب درآمد کنید، این است که در سایت‌های کلیکی به عنوان یک بازدیدکننده عمل کنید. این سایت معمولا واسطه‌هایی هستند که برای شرکت‌های مختلف تبلیغاتی را تهیه می‌کنند و از این رو شما می‌توانید تنها با داشتن یک خط اینترنتی و یک سیستم بر روی این تبلیغات کیلک کنید و به نوعی از این سایت‌ها بازدید کنید. هرچه بازدید از این سایت‌های تبلیغاتی بیشتر باشد در نتیجه درآمدی را که می‌توانید کسب کنید نیز بیشتر خواهد بود.

کسب درآمد آنلاین از طریق طراحی اپلیکیشن

در بحث فریلنسرینگ به این موضوع اشاره شد. طراحی اپ و برنامه نویسی از آن دسته از کسب و کارهای اینترنتی است که موفق شدن در آنها مهارت خاصی را می‌طلبد. با گسترده‌تر شدن دنیای اینترنت و ظهور سیستم عامل‌هایی مانند ios و اندروید شاهد بیشتر شدن اپلیکیشن‌ها بر روی موبایل‌ها هستیم. شما می‌توانید در حوزه‌هایی که نیاز بازار در آن بیشتر اولویت دارند مانند خودرو، گوشی‌های موبایل، کتاب، آشپزی و … مطالبی را تهیه کنید و با اضافه کردن این دستورات به یک داده، اپلیکیشنی را طراحی و به فروشگاه‌های اینترنتی ارائه دهید. از این طریق هم شما کسب درآمد می‌کنید و هم فروشگاه اینترنتی که اپلیکیشن خود را در آن معرفی کرده‌اید.

کسب درآمد از مشاوره اینترنتی

خب این مورد از کسب درآمد اینترنتی نیاز به تخصص در حوزه مورد نظر را دارد. بسیاری از خطوط تلفنی هستند که امروزه به صورت مداوم به افراد در زمینه‌های مختلف مشاوره می‌دهند، اما اگر به عنوان دورکاری می‌خواهید این کار را انجام بدهید بهتر است که یک صفحه در گوگل و یا شبکه‌های اجتماعی برای خودتان ایجاد کنید. برای مثال اگر روانشناس هستید می‌توانید در حوزه روانشناسی مشاوره بدهید. این روش یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسب و کار اینترنتی است.

چند اشتباه بزرگ کسب درآمد اینترنتی

در هر کاری ممکن است که افراد اشتباهات مختلفی را مرتکب شوند، گاهی این اشتباهات در مسیر راه قابل جبران هستند و گاهی هم ممکن است افراد اشتباهاتی انجام دهند که دیگر غیر قابل جبران باشد. در ادامه با برخی از اشتباهات رایج کسب درآمد اینترنتی آشنا می شوید.


کسب درآمد اینترنتی رایگان

بهترین سایت کسب درآمد اینترنتی

کسب درآمد بدون اینترنت

درآمد اینترنتی بدون سرمایه
اشتباهات رایج در راه اندازی تجارت آنلاین

پولدار شدن با اینترنت؛ یک شبه ممکن؟

همه ما بارها و بارها در تبلیغات زیادی شاهد این جمله بودیم” با ما یک شبه پولدار شوید” اما واقعا یک شبه می‌توان پولدار شد؟ خب بیایید کمی ریزتر به این موضوع نگاه کنیم. چه کسی از پول خوشش نمیآید! ولی با نگاهی منطقی‌تر به این موضوع درمیابیم که پولدار شدن اراده و زحمت زیادی می‌طلبد. البته در این میان هستند افرادی که راه کوتاهی را طی کرده‌اند اما وقتی زندگینامه ثروتمندان جهان مانند اپرا و یا جف بیزوس را مطالعه می‌کنید در میابید که هیچ چیزی در این دنیا آسان بدست نمی‌آید.

استعفا دادن از شغل قبلی

بسیاری از افراد فکر تصور می‌کنند که با استفاده از یک کسب و کار اینترنتی دیگر باید از شغل قبلی خودشان استعفا بدهند. اما این نگرش درستی نیست زیرا به این نکته اشاره کرده بودیم که اگر قصد دارید به صورت اینترنتی مشغول بکار شوید باید پولی که از این طریق بدست میاورید را از کار روزانه و روتین خود جدا کنید و این درآمد را به عنوان یک پس انداز در نظر بگیرید. همچنین به ریسک آن نمی‌ارزد که شما یک شغل ثابت را رها کنید و به یک شغل اینترنتی که هنوز از پایه آن اطمینان ندارید بسنده کنید.

کسب و کار اینترنتی کار تنبلها است

خیلی‌ها فکر می‌کنند که درآمد از طریق اینترنت برای تنبل‌ها است زیرا آنها به صورت دورکاری و بدون رفت و آمد در یک جا نشسته‌اند و کار می‌کنند. خب باید به این افراد گوشزد کنیم که زمانی که شما در رفت و آمد هستید افراد دوکار درحال کسب درآمد هستند. شما خواب هستید اما حساب بانکی افرادی که در شغل‌های اینترنتی فعال هستند درحال شارژ شدن است. تمرکز روحی افراد دورکار درگیر و معطوف به چند بخش است. فکر کنم همین دلایل برای این دسته از افراد قانع کننده باشد.

تخصص چندانی لازم نیست

خب به این موضوع اشاره شد که نیاز به امکانات خیلی درجه یک نیست و با یک سرمایه‌گذاری کم در کنار روش‌های صحیح هم می‌توان به یک نتیجه درست دست یافت. اما افراد زیادی هم وجود دارند که می‌گویند نیاز به تخصص خاصی برای درآمد در اینترنت نیست. خب باید بگوییم اگر می‌خواهید یک تایپیست و محتوا نویس موفق باشید باید با روش‌های نوشتن و نگارشی آشنایی کامل داشته باشید. در غیر اینصورت سئو سایت دچار مشکل خواهد شد و شما هم از کارتان برکنار می‌شوید.

6 نکته برای اینکه در کسب درآمد از اینترنت موفق شوید

 1. نیاز بازار را بشناسید
 2. برنامه ریزی داشته باشید
 3. طبقه بندی درستی داشته باشید
 4. دانش کافی و بهینه‌ای را برای کارتان کسب کنید
 5. خلاق باشید و عناوین جذابی را برای کارتان در نظر بگیرید
 6. آنالیز درستی داشته باشید و نتیجه را به درستی تحویل بگیرید
 7. با محیطی که در آن هستید به خصوص دیجیتال مارکتینگ آشنا باشید و رقبایتان را بشناسید

سوالات متداول پیرامون کسب درآمد اینترنتی

آیا کسب درآمد از اینترنت تضمینی هم دارد؟

همانطور که در پاراگراف‌های قبلی هم به این موضوع اشاره کردیم، شما نباید تنها به داشتن یک کسب و کار اینترنتی دل ببندید بلکه باید فرای این موضوع فکر کنید و هر لحظه به دنبال یادگیری ایده‌های نو و به نوعی نیاز بازار باشید. اما به طور کلی به دلیل حجم گسترده‌ای که اینترنت برای کاربران ایجاد کرده است می‌توان گفت که چشم انداز روشن‌تری در رابطه با این موضوع مشاهده می‌شود.

آیا می‌شود سایت راه‌اندازی نکنیم؟

همانطور که گفتیم اگر واقعا قصد فروش به صورت اینترنتی را دارید بهتر است که یک سایت برای خودتان راه اندازی کنید تا بتوانید از شرایط و زمانی که در دست دارید به بهترین نحو استفاده کنید. راه انداختن یک سایت چندان هم سخت نیست و شما می‌توانید با استفاده از یک وردپرس براحتی و کمتر از یک ساعت سایت مورد نظرتان را راه اندازی کنید. همچنین می توانید از آموزش وردپرس رایگان آکادمی وبکیما استفاده کنید.

میزان درآمد از اینترنت چقدر است؟

میزان درآمد از اینترنت ثابت نیست و بستگی به خودتان دارد. اگر برای تولید محتوا در اینترنت مشغول به کار هستید، بسته به میزان کاری است که در روز تحویل می‌دهید. به هر جهت، درآمد از اینترنت در روزهای اول کمی ثابت است و اگر عملکردتان مثبت باشد شیب صعودی پیدا خواهد کرد.

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم تا به ابعاد دقیق تری از کسب درآمد اینترنتی بپردازیم. روش‌های درست، نکات مورد نیاز و هرآنچه که برای کسب درآمد به آن نیاز دارید را برایتان بیان کردیم. انتخاب با شما است که چه روشی را برای خودتان برگزینید زیرا خودتان از مهارت‌هایی که دارید، آگاه هستید.

فقط یک نکته را به خاطر داشته باشید آن هم اینکه متعهد باشید، زمانتان را صرف چیزهای بیهوده نکنید تا بتوانید درست‌ترین نتیجه را برای خود رقم بزنید. در بحث کسب درآمد اینترنتی نیازی نیست که در همه زمینه‌ها فعال باشید و به نوعی بخواهید از همه چیز سر در بیاورید بلکه تنها باید هدف بازار و نیاز مشتری را به نحو احسن بشناسید تا نهایت کار برایتان درخشان باشد.

هر گونه سوالی در رابطه با کسب درآمد از اینترنت دارید، یا اگر شما هم ایده ای برای کسب درآمد اینترنتی می شناسید که در این مقاله به آن نپرداخته ایم، می توانید در پایین همین صفحه و در قسمت دیدگاه های سایت مطرح کنید، تا بتوانیم با هم در ارتباط باشیم.

4.8/5 - (5 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!