بهترین درگاه پرداخت واسط اینترنتی | درگاه های پرداخت اینترنتی واسط

بهترین درگاه پرداخت واسط اینترنتی | درگاه پرداخت اینترنتی واسط

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 28 اسفند 1401
باید لاگین کنید!

بهترین درگاه پرداخت اینترنتی واسط: درگاه پرداخت اینترنتی یکی از نیازمندی های اساسی یک وب سایت فروشگاهی آنلاین می باشد. به عبارت دیگر، اگر مایل هستید تا از طریق اینترنت کسب درآمد داشته باشید، لازم است تا حتما یک درگاه پرداخت به جهت فراهم آوردن امکان خرید، در سایت خود قرار دهید. البته این مورد برای فروشگاه های موجود فضاهای  مجازی نیز لازم می باشد. سایت های ارائه دهنده درگاه پرداخت، با دریافت مجوز از PSP می توانند به عنوان یک واسط عمل کنند و برای سایت های فروشگاهی یک درگاه اینترنتی ارائه دهند تا کسب و کارهای اینترنتی، به صورت مستقیم به بانک رجوع نکنند.

دریافت درگاه پرداخت اینترنتی واسط (ویکی پدیا) نیاز به مجوز خاصی ندارد، شما می توانید در کمتر از چند ساعت این مورد را در سایت خود قرار دهید. البته گفتنی است که این قابلیت تنها به سایت خلاصه نمی شود. کانال های شبکه های مجازی که ماهیت فروشگاهی دارند نیز، می تواند از این درگاه های پرداخت اینترنتی واسط استفاده کنند. در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین سایت های ارائه دهنده درگاه پرداخت اینترنتی واسط آشنا کنیم و مزایا و معایب هر یک از آنها را شرح دهیم. با این مقاله از سری مقالات کسب و کار اینترنتی همراه باشید.

راهنمای مطالعه:

بهترین درگاه پرداخت اینترنتی واسط

در حال حاضر اگر بخواهید برای وب سایت خود درگاه پرداخت اینترنتی فعال کنید، می توانید از 2 طریق عمل کنید:

 1. مراجعه حضوری به بانک و طی نمودن روال اداری (بدین منظور باید اینماد داشته باشید).
 2. استفاده از سایت های واسط که درگاه پرداخت اینترنتی ارائه می دهند.

درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم

دریافت درگاه پرداخت از طریق بانک و به صورت مستقیم گزینه خوبی است اما دردسر های زیادی دارد. به طور مثال لازم است تا سایت شما دارای محتوای خوب و با کیفیتی باشد. از طرف دیگر می بایست حتما برای وب سایت خود، نماد اعتماد الکترونیک یا اینماد دریافت کرده باشید. این روال نیز همچون سایر فعالیت های اداری نیاز به زمان بسیاری دارد.

حالتی را در نظر بگیرید که شخص، هیچ سایتی ندارد. با توضیحات بالا چگونه می تواند از بانک به صورت مستقیم درگاه تهیه کند؟ اگر سایتی نداشته باشید پس نمی توانید اینماد بگیرید و در نتیجه از بانک هم نمی توانید درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم دریافت کنید. قطعا مطلع هستید که در شبکه های مجازی، بسیاری از کسب و کارها دارای درآمد های میلیونی می باشند. لذا برای این افراد نیز باید راه حل هایی در نظر گرفت تا پرداخت ها در کانال های فعالیتی آنان به راحتی انجام شود. در این بین اهمیت سایت های واسط و درگاه های پرداخت اینترنتی واسط مشخص می شود.

درگاه پرداخت واسط اینترنتی

درگاه های واسط پرداخت اینترنتی، برای افرادی که زمان زیاد، برای صرف نمودن در بانک ها ندارند یا بدون سایت و از طریق کانال های شبکه های مجازی فعالیت می کنند، بسیار مفید می باشد. سایت های واسط ارائه دهنده درگاه پرداخت اینترنتی در کمتر از چند ساعت و تنها با چند کلیک ساده، امکان پرداخت اینترنتی را برای شما فعال می کنند.

البته این سایت ها یک ویژگی خوب به افرادی که سایت ندارند، ارائه می کنند. این افراد نیز می توانند یک صفحه شخصی برای خود طراحی کرده و درگاه خود را در آن قرار دهند. در واقع با دریافت درگاه پرداخت واسط شما مجموعه ای از امکانات را دریافت می کنید که می تواند جایگاه فعالیت های شما را ارتقا دهد.

ویژگی درگاه های پرداخت واسط اینترنتی معتبر

با توجه به لزوم و مزایای استفاده از سایت های واسط درگاه پرداخت، در ادامه مطالب ویژگی های یک درگاه مناسب و مزیت های آن به تفصیل شرح داده می شود:

1. راه اندازی و فعال سازی سریع

سایت های ارائه دهنده درگاه پرداخت واسط از این جهت طرفداران بسیار دارند که راه اندازی درگاه توسط آنان بسیار سریع است. حال هر چه فرآیند احراز هویت و راه اندازی درگاه سریع تر باشد، بیشتر مورد تایید خواهد بود و افراد بیشتری جلب آن می شوند.

2. نیاز به دریافت مجوز خاصی ندارند

درگاه های واسط برای فعالسازی به مجوز ارگان و نهاد خاصی نیاز ندارند. در مقابل اگر برای درگاه پرداخت شخصا به بانک مراجعه کنید، درگیر روال اداری و تایید هویت از مراکز مختلف می شوید.

3. امکان تسویه حساب ها و دریافت مبالغ فروش به صورت روزانه

در وضعیت اقتصادی امروز، بیشتر افراد مایل هستند تا بتوانند سود حاصل از فروش خود را در همان روز دریافت کنند. درگاه پرداخت واسط این امکان را برای شما فعال می کند تا در طی روز و به صورت چند مرحله بتوانید تسویه حساب خود را انجام دهید. تسویه حساب ها در این درگاه ها به دو صورت است:

پایا

اگر از این روش برای تسویه حساب خود استفاده کنید، هیچگونه کارمزدی دریافت نمی شود. این روش نیاز به زمان بیشتری دارد. ضمن اینکه در روزهای تعطیل نیز امکان تسویه حساب از طریق پایا وجود ندارد. انجام پایا تنها در ساعات اداری و روزهای کاری ممکن است.

کارت به کارت

در روش کارت به کارت به ازای هر بار تسویه، مبلغ 500 تومان به عنوان کارمزد در نظر گرفته می شود. معمولا در همان لحظه که درخواست تسویه حساب دارید، تسویه انجام می شود. یکی از مزیت های این روش آن است که در روزهای تعطیل نیز می توان از این امکان استفاده کرد. روش کارت به کارت سریع ترین روش تسویه، به حساب می آید.

4. شخصی سازی صفحه پرداخت

شما می توانید صفحه پرداخت درگاه های واسط را دقیقا مطابق با سلیقه خود و متناسب با سایت یا کانال فعالیت خود تغییر دهید. درگاه پرداخت واسط یک سری پلتفرم های آماده دارد که در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید آن ها را ویرایش نموده و جای هر کدام از عناصر را تغییر دهید.

از جمله کاربرد های صفحات شخصی می توان به واریز وجه مستقیما به حساب مالک، حمایت از کسب و کار و افزایش اعتماد اشاره کرد.

درگاه پرداخت اینترنتی چیست؟-شخصی سازی صفحه پرداخت
شخصی سازی صفحه پرداخت درگاه واسط

5. گزینه های پرداخت سفارشی

دکمه های سفارشی یکی از گزینه های جالب سایت های ارائه دهنده درگاه پرداخت واسط هستند. دکمه های مذکور به شما این امکان را می دهند تا فرم های از پیش تعریف شده ای برای مبلغ های ثابت در نظر بگیرید که با وارد نمودن آیتم هایی مانند نام، ایمیل، شماره تماس و … کاربران بتوانند پرداخت خود را انجام دهند.

این گزینه برای افرادی که تنها 1 محصول جهت ارائه دارند، مفید است. وقتی شما یک گزینه پرداخت سفارشی طراحی می کنید، می توانید به ازای پرداخت موفق و پرداخت ناموفق، کاربر خود را به پیج جداگانه و آدرس خاصی ریدایرکت کنید. به طور مثال، صفحه “تلاش مجدد” یا ” پرداخت موفق” از این دسته می باشند.

6. امکان ارائه آدرس و لینک پرداخت

در بالا ذکر شد که اگر شخص سایتی نداشته باشد، باز هم ممکن است که نیاز به لینک پرداخت داشته باشد. سایت های ارائه دهنده درگاه پرداخت واسط، می توانند به راحتی لینک پرداخت را در اختیار شما قرار دهند. با این روش مشتری شما به آسانی می تواند پرداخت خود را انجام داده و به صورت آنلاین با شما تسویه حساب کند.

شاید برای شما نیز این سوال به وجود آید که چه تفاوتی بین لینک پرداخت و صفحه پرداخت وجود دارد؟ در پاسخ باید عنوان نمود که در تکنیک ارائه لینک پرداخت، شما می توانید صفحاتی با مبلغ ثابت به ازای هر محصول تهیه نموده و لینک های جداگانه در اختیار کاربران خود به ازای هر محصول قرار دهید.

در انواع ربات ها می توان از این لینک ها استفاده کرد. امروزه فروشگاه های تلگرامی مختلفی وجود دارند که به محض سفارش یک محصول، ربات لینک خرید متناسب با همان محصول را ارائه می کند. لینک های پرداخت امکانات متفاوتی دارند، لینک پرداخت موفق، ناموفق، لینک پرداخت با قیمت متغیر و … از جمله مزایای آنها می باشند.

بهترین درگاه پرداخت اینترنتی بانکی-امکان ارائه آدرس و لینک پرداخت
امکان ارائه آدرس و لینک پرداخت

7. تحویل درگاه واسط

اگر از درگاه پرداخت واسط استفاده می کنید، پس از اینکه به صفحه پرداخت هدایت می شوید، می توانید نام شرکت ارائه دهنده درگاه را مشاهده کنید. گاها برای بعضی افراد این گزینه مهم تلقی می شود زیرا کاربران شما مطلع می شوند که درگاه به نام کسب و کار شما نیست. اما ویژگی خاصی نیست. باید در نظر داشت که میزان کارمزد در درگاه های واسط کمتر است.

8. درگاه پرداخت مستقیم

خدمات جدید هم اکنون توسط سایت های ارائه دهنده درگاه ارائه می شود که نام برند شما در صفحه درگاه پرداخت ذکر می شود. به عبارت دیگر درگاه پرداخت مستقیم ارائه می کند. این مورد می تواند اعتماد مشتریان را جلب کرده و اعتماد آنها را افزایش دهد. البته باید در نظر داشت که میزان کارمزد در این درگاه ها بیشتر می باشد.

9. نصب و فعال سازی آسان

به جرات می توان گفت، استفاده از درگاه پرداخت واسط، یک روش بسیار آسان است. راه اندازی و نصب آن به کمک افزونه ها و پلاگین های موجود، کار را بسیار راحت نموده است.

اگر از فروشگاه ساز هایی نظیر ووکامرس، اپن کارت، پرستاشاپ و … استفاده می کنید، بدون آنکه نیاز به کدنویسی باشد، می توانید درگاه پرداخت را به سایت خود متصل کنید. در مواردی که درگاه به صورت مستقیم از بانک تهیه شده است، گاها نیاز است تا توسط برنامه نویسی اتصال آن به سایت را برقرار نمود.

10. نوع پشتیبانی

وقتی شما از خدمات اینترنتی استفاده می کنید، توقع دارید تا پشتیبانی خوبی نیز در هر زمان مد نظر خود دریافت کنید. وقتی صحبت از درگاه پرداخت می شود، اهمیت این موضوع بیش از پیش خواهد بود. پشتیبانی سایتی که قرار است از آن درگاه پرداخت دریافت کنید، می بایست در کمترین زمان ممکن مشکل را برطرف نموده و به شما پاسخ دهد.

تا به اینجا در خصوص برخی از ویژگی های یک درگاه پرداخت اینترنتی صحبت شد. در ادامه به معرفی برخی از پرطرفدار ترین درگاه های پرداخت اینترنتی واسط و ویژگی های آنان پرداخته می شود.

درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال

درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال-زرین پال چیست
درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال

در ایران زرین پال جز اولین سایت هایی بود که درگاه اینترنتی واسط ارائه می کرد. می توان به جرات عنوان کرد که گام موثر در این عرصه به کمک موسسان و مدیران زرین پال برداشته شد. زرین پال هیچ گاه درگیر بحث فیلترینگ نشد و همیشه پابرجا به فعالیت خود ادامه داد.

این شرکت ارائه دهنده درگاه پرداخت واسط، خدماتی از جمله زرین کارت را ارائه می دهد که همه امکانات یک کارت عابر بانک معمولی را دارد. در زرین پال شما در سریع ترین زمان ممکن می توانید تسویه حساب کنید. البته این مورد نیز در نظر داشته باشید که کمترین کارمزد برای تسویه حساب از شما با استفاده از زرین کارت، کسر می شود. کارمزد با استفاده از زرین کارت در حدود نیم درصد است. البته یک گزینه ویژه نیز برای زرین کارت وجود دارد که در روزهای سه شنبه میزان کارمزد صفر در نظر گرفته می شود.

اگر شما از زرین کارت استفاده می کنید، می توانید به راحتی حساب خود را مدیریت کنید، به طور مثال به حساب سایر افراد پول واریز کنید و یا هر عمل مد نظر خود را انجام دهید. در نظر داشته باشید که شرکت زرین پال، نسخه اپلیکیشن موبایل این درگاه را نیز ارائه کرده است، که مدیریت کارت های بانکی، حساب، خرید شارژ و مواردی از این قبیل آسان تر می باشد.

آشنایی با مزایای درگاه پرداخت واسط زرین پال

 • خدمات زرین کارت
 • ارائه درگاه دقیقا مطابق با لوگو و نام فعالیت شما
 • ارائه لینک پرداخت و صفحه اختصاصی
 • ارائه اپلیکیشن موبایل
 • کارمزد صفر برای سه شنبه ها

آشنایی با معایب زرین پال

 • در درگاه های پرداخت زرین پال، هزینه جداگانه زیادی در خصوص زرین گیت و زرین کارت دریافت می شود.

درگاه پرداخت واسط دیجی پی

درگاه پرداخت واسط دیجی پی

معمولا با کمی جستجو در اینترنت برای دریافت درگاه پرداخت واسط اینترنتی، با نام شرکت نوآوران پرداخت مجازی ایرانیان با برند دیجی پی برخورد می کنید که تحت مجوز پرداخت‌یاری فعالیت می کند. این سایت می تواند درگاه پرداخت اینترنتی ارائه دهد. درگاه های پرداخت میتوانند همزمان به 10 بانک متصل شوند و شما بر اساس علاقه خود، درگاه مد نظر را انتخاب کنید.

اگر دارای اپلیکیشن موبایل هستید، می توانید از خدمات خاص دیجی پی استفاده کنید. به عبارت دیگر می توانید از طریق سایت این شرکت پرداخت درون برنامه ای داشته باشید. البته یکی دیگر از ویژگی های منحصر بفرد دیجی پی ارائه درگاه پرداخت واسط اینترنتی است که در این سطح تمام تراکنش ها بدون کارمزد انجام می شوند.

آشنایی با مزایای درگاه پرداخت واسط دیجی پی

 • درگاه اختصاصی به نام فعالیت شما
 • درگاه IPG هوشمند
 • بازگشت وجه دستی و خودکار
 • درگاه خرید با کیف پول
 • درگاه خرید اعتباری
 • امکان خرید از دیجی کالا به صورت اقساطی
 • پشتیبانی خوب و حرفه ای

آشنایی با معایب درگاه پرداخت واسط دیجی پی

 • اگر مبلغ تسویه حساب شما بیش از 200 هزار تومان باشد، ممکن است 2 الی 3 روز زمان نیاز باشد، تا پول به حساب شما واریز شود.

آشنایی با درگاه پرداخت اینترنتی پی دات آی آر

پی دات آی آر یکی دیگر از سایت های معتبر ارائه دهنده درگاه پرداخت واسط است که دارای رتبه الکسای 188 می باشد. در پی دات آی آر می توانید برای کیف پول خود محدودیت هایی اعمال کنید که امکان تفکیک جداگانه درآمد چندین سایت در آن به وجود آید.

اگر شما مبالغی در کیف پول خود داشته باشید، می توانید از طریق درگاه پی دات آی آر بدون مراجعه به صفحه مربوط به واریز بانک، آن را به کاربران دیگر که عضو سایت پی دات آی آر هستند، واریز کنید. این گزینه زمانی اهمیت پیدا می کند که در زمان هایی درگاه ها دچار مشکل شدند، بتوانید از این طریق پرداخت خود را انجام دهید.

یکی دیگر از گزینه های خوب و قابل تامل در خصوص پی دات آی آر، کارمزد 1 درصدی و نسبتا کم آن می باشد.

درگاه پرداخت اینترنتی پی دات آی آر-بهترین درگاه پرداخت اینترنتی
درگاه پرداخت اینترنتی پی دات آی آر

آشنایی با مزایای درگاه پرداخت پی دای آی آر

 • کارمزد 1 درصد برای تمام درگاه ها
 • امکان استفاده از خدمات کیف پول
 • پشتیبانی خوب و سریع
 • امکان استفاده از درگاه با نام کسب و کار خودتان
 • امکان ارائه لینک و صفحه پرداخت

آشنایی با معایب پی دات آی آر

 • این شرکت به سایت های معمولی درگاه اختصاصی ارائه نمی کند.

آشنایی با درگاه پرداخت اینترنتی واسط آیدی پی

درگاه پرداخت آیدی پی-Idpay قابل اعتماد است
درگاه پرداخت اینترنتی واسط آیدی پی

در آیدی پی شما می توانید دو نوع خدمات پرداختی برای فعالیت های فروشگاهی مشاهده کنید. شما می توانید از درگاه پرداخت آیدی پی هم به عنوان درگاه های شخصی و هم برای سایت و اپلیکیشن استفاده کنید. اشخاص یا شرکت ها از این ویژگی استفاده می کنند تا هرگونه پرداختی را به وسیله درگاه خود انجام دهند. به طور مثال شما می توانید در آیدی پی ثبت نام کنید و یک صفحه شخصی با آیتم های مد نظر خود طراحی کنید. سپس اطلاعات آن را در اختیار کسانی قرار دهید، که می بایست به حساب شما پول واریز کنند.

همچنین شما می توانید از آیدی پی، درگاه پرداخت اینترنتی برای فروشگاه خود دریافت کنید. همچنین شما می توانید برای هر محصول یک صفحه پرداخت منحصر بفرد ایجاد کنید. این سایت، امکانات متفاوت و خوبی در اختیار کاربران قرار می دهد. شما می توانید انواع قطعه کد ها، پلاگین، افزونه و .. را از سایت آیدی پی دریافت کنید و مطابق با سیستم فروشگاه ساز خود از آنها استفاده کنید.

آیدی پی دارای تاییدیه از بانک مرکزی است. این درگاه می تواند برای دو گروه از افراد مناسب باشد:

 • افرادی که سایت اینترنتی ندارند و به صورت تخصصی در فضا های مجازی فعالیت های خرید و فروش آنلاین می کنند.
 • افرادی که دارای وب سایت های فروشگاهی و یا اپلیکیشن های موبایل هستند.

استفاده از سرویس های درگاه پرداخت آیدی پی چه مزایایی دارد؟

 • اگر شما بخواهید تا از خدمات درگاه پرداخت اینترنتی برای وب سایت خود استفاده کنید، هزینه ناچیزی در حدود 1500 تومان به عنوان کارمزد دریافت می شود.
 • به صورت سیستماتیک هر روز راس ساعت 11 صبح تسویه حساب انجام می شود.
 • اگر جز مشتریان vip و اختصاصی باشید، می توانید هر روز صبح راس ساعت 6 درخواست تسویه حساب خود را ارسال کنید. (کانال ویژه)
 • امکان ارائه انواع افزونه ها، پلاگین ها، کد های آماده
 • پشتیبانی سریع و خوب

معایب استفاده از سرویس های درگاه پرداخت آیدی پی

 • در کنار تمام مزایای خوب آیدی پی، این سرویس دهنده هیچ گونه پلاگین و افزونه آسانی برای تهیه فرم های مخصوص سایت ندارد.

مزایای درگاه پرداخت شخصی سایت آیدی پی

 • هرگونه تبدیل شماره کارت یا شماره شبا به آیدی امکان پذیر است
 • می توانید تا میزان 50 میلیون از طریق هر بانکی جا به جایی داشته باشید
 • می توانید صفحه اختصاصی خود را داشته باشید
 • می توانید برای لینک پرداخت خود هرگونه شخصی سازی را انجام دهید
 • می توانید فاکتور را به صورت پیامکی ارسال کنید ( این مورد شامل هزینه جداگانه است)
 • می توانید از خدمات پیامکی رایگان آیدی پی نیز استفاده کنید

معایب درگاه پرداخت شخصی سایت آیدی پی

در این درگاه ها گزینه سبد خرید وجود ندارد.
به صورت کلی آیدی پی برای کاربرانی که سایت اینترنتی ندارند و تنها از طریق فضاهای مجازی فعالیت می کنند، گزینه خوبی است. البته اگر می خواهید تا استفاده از درگاه شخصی را نیز تجربه کنید، پیشنهاد می شود تا از خدمات آیدی پی بهره ببرید.


درگاه پرداخت واسط زیبال

درگاه پرداخت واسط زیبال
درگاه پرداخت آنلاین زیبال

شرکت زیبال که نام کامل آن راهکار نوین زیبال است به صورت تخصصی بر روی خدمات پرداخت فعالیت می کند. این شرکت از سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 1398 توانست تاییدیه بانک مرکزی را دریافت کند. یکی از خدمات پرطرفدار زیبال، ارائه درگاه پرداخت اینترنتی آنلاین است. قابلیت سوئیچینگ سریع در این درگاه منجر می شود تا هرگونه پرداخت از طریق این کانال سریعا انجام شود. از طرف دیگر با استفاده از بروزترین تکنولوژی، امنیت و عدم قطعی درگاه تضمین می شود.

همان گونه که در بالا توضیح داده شد، پشتیبانی یکی از ویژگی های مهم یک درگاه پرداخت اینترنتی است. زیبال شرایطی را فراهم آورده است که بتوان از طریق تیکت و تلفن مشکلات را بیان نمود و در سریع ترین زمان ممکن آنها را رفع کرد. پشتیبان های زیبال در تمام مراحل نصب، کنار شما خواهند بود.

برخی از مزایای درگاه پرداخت آنلاین زیبال

در ادامه مقاله بهترین درگاه های پرداخت اینترنتی واسط، با مزایای درگاه زیبال آشنا می شوید.

1. نحوه سوئیچینگ و ریدایرکت سریع

مسیردهی هوشمند و سریع این اطمینان را برای کاربران فراهم آورده است که بتوانند بدون دغدغه و نگرانی، هرگونه تراکنشی را از طریق درگاه ها انجام دهند.

2. تقسیم

سرویس تقسیم، این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید مبلغی که در کیف پول حساب کاربری خود دارید، بین حساب های بانکی مختلف در زمان های دلخواه منتقل کنید.

3. ارائه گزارش های تحلیلی و تکنیکی

هرگونه گزارش تحلیلی و آماری از طریق پیامک، تلگرام و … به صاحبان درگاه ها ارسال می شود تا بتوانند در خصوص فروش خود اطلاعات لازم را به دست آورند.

آشنایی با انواع درگاه های پرداخت آنلاین شرکت راهکار نوین زیبال

زیبال تلاش نموده است تا برای هر نوع نیاز ، یک درگاه پرداخت مخصوص ارائه کند. در همین راستا 3 نوع درگاه ارائه می شود:

 • استفاده از درگاه پرداخت واسط: در این روش کاربران وب سایت شما، ابتدا وارد بخش تاییدیه سایت زیبال شده و پس از تایید به درگاه پرداخت اصلی هدایت می شوند.
 • استفاده از درگاه پرداخت مستقیم: کاربران در زمان خرید، مستقیم وارد درگاه پرداخت اصلی می شوند.
 • استفاده از درگاه پرداخت اختصاصی: اگر مایل هستید تا کاربران پس از اتصال به درگاه پرداخت، نام سایت و لوگوی اختصاصی شما را مشاهده کنند، می بایست از این درگاه استفاده کنید.

آشنایی با خدمات ارائه شده توسط شرکت زیبال

 • امکان پرداخت در محل حضور خریدار: شرکت زیبال دارای کارتخوان های مخصوص است که می توانند به سایت و اپلیکیشن شما متصل شود و هر زمان تراکنش انجام شد، سریعا نتیجه را به سایت یا اپلیکیشن ارسال کنند. یکپارچگی این مورد موجب پاسخگویی سریع به کاربران می شود.
 • کیف پول ناحیه کاربری: اگر مبلغی در کیف پول زیبال باشد، می توانید با توجه به موارد مد نظر خود به هر شخصی با هر نسبتی، بین حساب های بانکی تقسیم کنید. در نظر داشته باشید برای استفاده از خدمات کیف پول نیاز به دانش فنی و کد نویسی ندارید. تمام این موارد از قبل در پنل زیبال به صورت api های آماده قرار دارد.

آشنایی با درگاه پرداخت بیت پی

درگاه پرداخت بیت پی-ثبت نام در بیت پی
درگاه پرداخت بیت پی

درگاه پرداخت واسط بیت پی فعالیت خود را از سال 95 آغاز  کرده است و امروزه جز بهترین سایت های ارائه دهنده درگاه واسط و اختصاصی است. بیت پی سال ها قبل با نام پی لاین فعالیت می کرد که به دلیل مشکلات فیلترینگ از سال 95 تغییر نام داشته است.

این سایت برای افراد یا شرکت هایی که دارای تراکنش های بالا هستند، می تواند یک درگاه پرداخت اختصاصی ارائه کند که دارای لوگو و نام همان شرکت باشد. یکی از مزیت های اصلی بیت پی این مورد می باشد که می تواند درگاه اختصاصی از بانک ملت ارائه کند. نحوه دریافت کارمزد درگاه بیت پی به صورت زیر است:

 • درگاه های اختصاصی: 1 درصد
 • درگاه های واسط: نیم درصد تا حداکثر 5000 تومان
 • درگاه های مستقیم: 1 درصد تا حداکثر 10 هزار تومان

در بیت پی برای تسویه حساب می توانید از روش هایی همچون کارت به کارت و پایا استفاده کنید. باید عنوان کرد که این سایت ارائه کننده درگاه پرداخت اینترنتی می تواند در هر ساعت از شبانه روز، درخواست تسویه حساب را دریافت کند و سریعا به شما پاسخ دهد.

البته با این همه مزایا، بیت پی یک عیب اساسی دارد و آن این مورد است که نمی توان فاکتور پرداختی را به صورت جداگانه ارسال کند و دکمه پرداخت وجود ندارد.

آشنایی با مزایای بیت پی

 • در نظر گرفتن امکانات کیف پول
 • کسر کارمزد کم برای افرادی که از درگاه مستقیم استفاده می کنند.
 • تسویه حساب در کمترین زمان
 • پشتیبانی خوب و حرفه ای
 • امکان ارائه درگاه اختصاصی از بانک ملت
 • امکان راه اندازی سریع و فعالسازی اکانت کاربری

آشنایی با معایب شرکت بیت پی

امکان ارائه فاکتور پرداخت به صورت جداگانه نیست. همچنین دکمه پرداخت را نیز نمی توان در خدمات این شرکت مشاهده کرد.


آشنایی با درگاه پرداخت نکست پی

درگاه پرداخت نکست پی-نکست پی چیست
درگاه پرداخت نکست پی

فعالیت رسمی نکست پی از سال 95 آغاز شد. خدمات و پشتیبانی نکست پی باعث شد که در مدت زمان کوتاهی بتواند کاربران زیادی به سمت خود جلب کند. فعالسازی درگاه نکست پی بسیار سریع و در عرض کمتر از 5 دقیقه انجام می شود. بعضی از کاربرانی که از این درگاه اینترنتی در سایت خود استفاده می کنند با مشکل کندی روبرو می شوند.

ظاهرا این مورد به دلیل عدم سازگاری افزونه ووکامرس با درگاه این شرکت است. در نکست پی شما یک سوئیچینگ و ریدایرکت حرفه ای را مشاهده می کنید. با درگاه های این شرکت هیچ گاه قطعی مشاهده نمی کنید زیرا سیستم آنها در صورت مشاهده قطعی به بانک دیگر سوئیچ می شود.

آشنایی با مزایای درگاه نکست پی

 • راه اندازی سریع در کمترین زمان
 • امکان فعالیت تا 45 روز بدون پرداخت کارمزد
 • تسویه حساب سریع و در اولین فرصت
 • چنانچه عضو جدید به پنل نکست پی معرفی کنید، می توانید از امکان کسب درآمد آن استفاده کنید.

آشنایی با معایب نکست پی

 • این شرکت درگاه پرداخت مستقیم ارائه نمی کند
 • شما برای پرداخت ها تنها می توانید از دو بانک استفاده کنید

آشنایی با درگاه پی پینگ

درگاه پی پینگ-کارمزد پی پینگ
درگاه پرداخت واسط پی پینگ

پی پینگ یک شرکت نوپا با خدمات جدید است. این شرکت کاملا روش و فعالیت خود را از رقبایش متمایز ساخته است. هدف پی پینگ بر این بوده است که برای هر نیاز و هر کسب و کاری بتواند خدمات جداگانه و صحیحی ارائه کند. در ادامه به معرفی خدمات پی پینگ پرداخته می شود:

1. خدمات شخصی

اگر جز افرادی هستید که فعالیت آنلاین خاصی ندارید اما برای فعالیت خود به درگاه پرداخت نیاز دارید، می توانید از خدمات پی پینگ استفاده کنید. به طور مثال از شخصی مبلغی طلبکار می باشید، می توانید با استفاده از پی پینگ یک فرم اختصاصی پرداخت برای وی طراحی کرده و به او تحویل دهید تا با اتصال به درگاه، آن را پرداخت کند. البته پی پینگ دارای اپلیکیشن کارآمدی نیز می باشد که از طریق آن می توانید هر گونه انتقال وجهی را انجام دهید. برای استفاده از این اپلیکیشن، شخص مد نظر شما لازم نیست تا حتما عضو سایت و یا اپلیکیشن پی پینگ باشد.

با کمک اپلیکیشن می توانید اشخاص مد نظر خود را به همراه مشخصات و اطلاعات حساب بانکی آنها در حافظه ذخیره کنید. شما می توانید برای پرداخت ماهیانه، واریز کارت به کارت و .. می توان از این خدمات بهره برد.

2. خدمات شرکتی و تجاری

اگر دارای برند ثبت شده و شرکت های تجاری هستید، پی پینگ امکانات خاصی برای شما در نظر گرفته است. شما می توانید برای هر یک از محصولات یک صفحه پرداخت ایجاد کنید و با درج کد مخصوص، آن را در سایت خود قرار دهید. شما می توانید فرم های پرداخت را در فضاهای مجازی به اشتراک بگذارید. مزیت این روش آن است که با قرار دادن عکس محصول به همراه کد کالا و لینک پرداخت، به راحتی خرید از سایت شما انجام می شود.

آشنایی با مزیت پی پینگ

 • انجام هرگونه پرداخت آسان به کمک اپلیکیشن
 • امکان تهیه فرم شخصی پرداخت
 • ارائه صفحه های شخصی به نام کسب و کار شما
 • امکان ایجاد لینک های پرداخت مستقیم

آشنایی با معایب پی پینگ

 • برای حساب های تجاری، عموما کمی تاخیر مشاهده می شود
 • برای خدمات شخصی هیچ گونه کارمزد تعریف شده ای وجود ندارد
 • امکان اتصال به سیستم های مدیریت شخصی وجود ندارد.

آشنایی با درگاه اینترنتی پرداخت واسط

سایت پرداخت واسط که در زمینه ارائه درگاه پرداخت اینترنتی فعالیت می کند، به تازگی کار خود را آغاز کرده است. راه اندازی یک  درگاه با استفاده از سایت این شرکت به سرعت انجام می شود. شما می توانید از طریق پنل پرداخت خود تمام تراکنش ها را به سیستم مدیریت محتوای خود متصل کنید.

یکی از مزیت های مهم و اساسی درگاه پرداخت واسط این مورد است که تسویه حساب به صورت آنی انجام می شود. شما می توانید لینک پرداخت را از طریق ایمیل، تلگرام و … به مشتریان خود ارسال کنید و درگیر یادآوری فاکتور پرداخت نشده به کاربران نشوید.

درگاه اینترنتی پرداخت واسط-درگاه پرداخت واسط چیست
درگاه اینترنتی پرداخت واسط

مزایای استفاده از درگاه پرداخت واسط

 • استفاده سه ماه از پنل بدون نیاز به پرداخت کارمزد
 • فعالسازی سریع
 • تسویه حساب سریع از طریق شبکه بانکی کشور
 • سازگاری با انواع CRM
 • امکان ارائه درگاه به نام کسب و کار شما
 • اتصال درگاه به بانک مد نظر شما
 • ارائه انواع افزونه ها متناسب با سایت شما
 • امکان پیگیری واریز ها از طریق اتوماسیون
 • ارسال خودکار لینک های پرداخت

آشنایی با درگاه پرداخت آقای پرداخت

درگاه پرداخت واسط آقای پرداخت فعالیت خود را از سال 97 آغاز کرد. یک سایت نو و پر مخاطب که با دریافت نیم درصد و یک درصد برای تراکنش های مالی، جز پرطرفدار ترین ها در این عرصه می باشد.

این درگاه به سرعت فعال می شود اما برای فعالسازی نیاز به احراز هویت دارد. این شرکت فعالیت خود را زیر نظر شاپرک آغاز کرده است و به همین دلیل قابل اطمینان است. در پنل کاربری آقای پرداخت هرگونه آموزش، برای کار با سایت و پلاگین ها برای کاربران درج شده است.

درگاه پرداخت آقای پرداخت-بهترین درگاه پرداخت اینترنتی
درگاه پرداخت آقای پرداخت

مزایای استفاده از درگاه اینترنتی آقای پرداخت

 • کارمزد کم بین نیم تا 1 درصد
 • فعالسازی سریع درگاه اینترنتی
 • ارائه انواع افزونه ها
 • ارائه راهنمای کار با سایت
 • امکان ارائه درگاه مستقیم و غیرمستقیم
 • پشتیبانی تلفنی و آنلاین
 • امکان بررسی تراکنش ها
 • کاربرپسند

جمع بندی

باید در نظر داشت که امروزه سایت ها و شرکت های زیادی هستند که در زمینه ارائه درگاه پرداخت اینترنتی فعالیت می کنند. هر کدام از این شرکت ها به یک سری از نیاز ها پاسخ داده و مزایا و معایب مختلفی دارند. کاربران متناسب با نوع نیازشان می بایست از درگاه مناسب استفاده کنند.

درگاه های اینترنتی که در این مقاله ارائه شدند، همگی قابل اعتماد می باشند لذا می توانید بر اساس نیاز خود و بررسی ویژگی های آنان، یک درگاه مناسب را انتخاب کنید. در انتها شما همراهان آکادمی وبکیما از کدام درگاه پرداخت واسط استفاده می کنید؟ اگر از خدمات هر یک از این درگاه های پرداخت استفاده کردید، تجربه خودتان را در پایین همین مقاله و در بخش دیدگاه ها با ما به اشتراک بذارید. ممنون از همراهی شما 😉

4.2/5 - (6 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!