بهترین فیلم های انگیزشی کارآفرینی

بهترین فیلم های انگیزشی کارآفرینی

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 22 آذر 1402

انگیزه یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید هر انسان برای زندگی داشته باشد و در واقع انجام دادن هر کاری و یا در کل زندگی کردن بدون انگیزه خیلی سخت خواهد بود، این انگیزه داشتن باعث خواهد شد که خیلی کار‌ها با قدرت بهتری پیش برود و ما آدم‌ها با داشتن انگیزه قطعا می‌توانیم بهره‌وری بهتری از خود داشته باشیم، موارد زیادی هم برای افزایش انگیزه وجود دارد که بسیار عالی هستند و می‌توانند تاثیر گذاری بسیاری داشته باشند، یکی از بهترین مواردی که با استفاده از آن می‌توانید انگیزه خود را به بهترین شکل ممکن حفظ کنید، فیلم انگیزشی کارآفرینی است که قطعا می‌تواند بر روی این موضوع تاثیر بسیار عالی داشته باشد، دقت داشته باشید که دیدن این فیلم‌ها باعث خواهد شد که انگیزه بسیار بیشتری نسبت به رسیدن به هدف‌های خود، زندگی کردن و… داشته باشید.

البته انگیزه داشتن صرفا برای این است که شما به سراغ کار‌ها بروید و در انجام کار‌های خود دچار نا امیدی نشوید، متاسفانه برخی از افراد هستند که این اشتباه را همیشه دارند که فکر می‌کنند انگیزه داشتن باعث خواهد شد آن‌ها همیشه موفق باشند، اما اصلا این‌طور نیست و در واقع باید با داشتن انگیزه یک اقدام کلی داشته باشید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن به موفقیت برسید..

برای مثال، من یک دوستی به نام محمد داشتم که همیشه به دنبال جذب انگیزه بود و در روز ویدیو‌ها، کتاب‌ها، فیلم و متن‌های انگیزشی بسیار زیادی را مشاهده می‌کرد و همیشه هم انگیزه داشت، اما مشکل اصلی آن اقدام نکردن بود که باعث شده بود به هیچ هدف خود نرسد و حتی هدف‌های کوتاه مدتی که داشت هم اصلا برایش محقق نشده بودند.

پس در کل باید بگوییم که فقط انگیزه داشتن مهم نیست و باید به این نکته دقت داشته باشید که با دیدن این فیلم‌های انگیزشی کارآفرینی باید بتوانید یک اقدامی را برای خود رقم بزنید تا به هدف‌های کوتاه مدت و یا بلند مدت خود برسید و از این بابت هم همیشه پیشرفت داشته باشید، اگر هنوز با فیلم‌های انگیزشی کارآفرینی آشنا نیستید، در این مقاله از سری مقالات کسب و کار اینترنتی با ما همراه باشید تا به شما یک‌سری از بهترین فیلم‌های انگیزشی مرتبط با موضوع کارآفرینی را معرفی کنیم تا بتوانید با استفاده از آن‌ها به بهترین شکل ممکن انگیزه خود را حفظ کنید و به آن‌ها را تبدیل به یک اقدام بزرگ کنید تا موفقیت‌های بزرگی هم داشته باشید.

20 فیلم انگیزشی کارآفرینی بسیار عالی

فیلم‌هایی که در این ژانر هستند بسیار زیاد هستند و ممکن است شما از همه آن‌ها خوشتان نیاید و همین موضوع باعث می‌شود که دیگر از دیدن این نوع فیلم‌ها لذت نبرید و به همین دلیل است که می‌خواهیم در این بخش از مقاله به صورت کامل به شما بهترین فیلم‌های انگیزشی زندگی و کارآفرینی را توضیح دهیم تا با استفاده از آن‌ها بتوانید انگیزه خود را به بهترین شکل ممکن حفظ کنید.

هوانورد (The Aviator)

فیلم انگیزشی کارآفرینی هوانورد

یکی از بهترین فیلم‌های انگیزشی زندگی که بسیار پر‌طرفدار است و ساخته شده در سال 2014 می‌باشد، این فیلم بسیار می‌تواند بر روی افزایش انگیزه شما تاثیر مثبت داشته باشد، بازیگر نقش اصلی این فیلم لئوناردو دی کاپریو است.


فیلم سینمایی استارتاپ دات کام (Startup .com)

فیلم سینمایی استارتاپ دات کام

این فیلم یکی دیگر از برترین فیلم‌هایی است که می‌تواند به شما کمک کند بر روی استارت آپ خود مدیریت بهتری داشته باشید و انگیزه بسیار بیشتری هم برای راه‌اندازی استارتاپ خواهید داشت، دقت داشته باشید که این فیلم در سال 2001 ساخته شده است و جزو یکی از فیلم‌های قدیمی انگیزشی این لیست محسوب می شود.


فیلم انگیزشی کارآفرینی فضای اداری (office space)

فیلم انگیزشی کارآفرینی فضای اداری

این فیلم یکی دیگر از مواردی است که در لیست ما قرار می‌گیرد و در واقع یک فیلم بسیار عالی است که شما با فضای اداری و کارمندی به خوبی آشنا شوید، دقت داشته باشید که این فیلم سینمایی به صورت کلی در ژانر کمدی عرضه شده است اما می‌تواند برای شما مناسب باشد و اگر تا کنون با فضای کارمندی آشنا نشده‌اید می‌توانید با مشاهده این فیلم به خوبی فضای اداری را بشناسید.


فیلم سینمایی سرآشپز (Chef)

فیلم سینمایی سرآشپز (Chef)

یکی دیگر از مواردی است که می‌تواند بر روی شما تاثیر بسیار زیادی بگذارد و در واقع می‌تواند کمک کند به بهترین شکل ممکن شروع یک کسب و کار را بشناسید، دقت داشته باشید که اگرمی خواهید یک کسب و کار در زمینه غذایی راه‌اندازی کنید، حتما این فیلم سینمایی را مشاهده کنید تا به بهترین شکل ممکن دغدغه‌های این نوع کسب‌و‌کار را بشناسید.


فیلم انگیزشی زندگی پرطرفدار راکی (Rocky)

فیلم انگیزشی زندگی پرطرفدار راکی (Rocky)

این فیلم در سبک ورزشی ساخته شده است و بازیگر اصلی آن هم سیلوستر استالونه بوده است که همین موضوع هم باعث شد خیلی دیگر از افراد بخاطر همین شخصیت خیلی بیشتر به آن علاقه‌مند شوند، این فیلم سینمایی ساخته شده در سال ۱۹۷۶ است و با توجه به تجهیزات آن سال فیلم بسیار نویسندگی عالی داشته است و کیفیت آن هم مطلوب می‌باشد که قطعا نیاز دارید آن‌را به صورت کامل مشاهده کنید.


فیلم انگیزشی کار آفرینی غارتگران دره سیلیکون (Pirates of Silicon Valley)

فیلم انگیزشی کار آفرینی غارتگران دره سیلیکون

این فیلم تماما مربوط به دره سیلیکونی است که بزرگترین شرکت‌های دنیا در آن قرار دارند، دقت داشته باشید که این فیلم خیلی جنبه انگیزشی کار آفرینی دارد و اگر قصد دارید که یک کسب‌و‌کار راه‌اندازی کنید و یا یک مدیر کسب‌و‌کار هستید، قطعا نیاز دارید که این فیلم انگیزشی را مشاهده کنید.


فیلم سینمایی انگیزشی جری مگوایر (Jerry Maguire)

فیلم سینمایی انگیزشی جری مگوایر

فیلم سینمایی جری مگوایر را می‌توان یکی از شاهکار‌های انگیزشی سینمایی شناخت چرا که می‌تواند کمک کند شما نکات بسیار زیادی را برای درست زندگی کردن بیاموزید و همین موضوع می‌تواند کمک کند انگیزه بسیار بیشتری داشته باشید.


فیلم انگیزشی نظریه همه چیز (The Theory of Everything)

فیلم انگیزشی نظریه همه چیز

قطعا اکثر افراد استیون هاوکینگ را می‌شناسیم و می‌دانیم که خیلی انسان نخبه‌ای بوده است، فیلم نظریه همه چیز دقیقا زندگی نامه و وضعیت زندگی او را به شکل کشیده است که بسیار انگیزشی می‌باشد و در واقع تمام فراز و فرود‌های زندگی او را نمایش داده است.


فیلم سینمایی انگیزشی زندگی گلن‌گری گلن راس (Glengarry Glen Ross)

فیلم سینمایی انگیزشی زندگی گلن‌گری گلن راس

یکی از فیلم‌های بسیار عالی که می‌تواند انگیزه زیادی را به شما دهد، فیلم گلن‌گری گلن راس است که داستان بسیار جذابی دارد و می‌تواند جزو بهترین فیلم سینمایی های انگیزشی باشد، این فیلم باعث می‌شود بیشتر خودتان را بشناسید و دقیقا در فکر فرو بروید و بعد خود واقعیتان و توانایی‌هایی که واقعا دارید را به بهترین شکل ممکن درک کنید.


فیلم انگیزشی زندگی 12 سال بردگی (12 Years A Slave)

زندگی برده‌هایی که در گذشته وجود داشته خیلی سخت بوده است و بسیاری از سختی ها را به دلیل کم قدرت بودن مجبور بودند تحمل کنند چرا که هیچ کسی از آن ها دفاع نمی کرد و خودشان هم نمی توانستند به سراغ بهتر زندگی کردن بروند، 12 سال بردگی یکی از بهترین فیلم‌هایی است که در این زمینه ساخته شده است.


فیلم انگیزشی سکسکه (Hichki)

فیلم انگیزشی سکسکه

یکی از فیلم‌های انگیزشی است که می‌تواند کمک کند شما بسیار عزت نفس بیشتری داشته باشید و در واقع داستان این فیلم بر روی این مورد خیلی تمرکز داشته است تا آن‌را برای شما پر رنگ کند، دقت داشته باشید که این فیلم یکی از مهم‌ترین فیلم‌های انگیزشی است که قطعا باید هر فرد آن‌را مشاهده کند.


فیلم بسیار عالی انگیزشی ذهن زیبا (A Beautiful Mind)

فیلم بسیار عالی انگیزشی ذهن زیبا

فیلم انگیزشی ذهن زیبا یکی دیگر از مواردی است که در لیست ما قرار می‌گیرد و قطعا می‌تواند مورد پسند شما هم باشد و قطعا از مشاهده آن لذت خواهید بود، دقت داشته باشید که این فیلم خیلی نکات خوبی را برای بهتر زندگی کردن دارد و به همین دلیل است که باید آن‌را مشاهده کنید.


فیلم رستگاری در شاوشنک (The Shawshank Redemption)

فیلم رستگاری در شاوشنک

این مورد یکی از فیلم‌های قدیمی انگیزشی است که می‌تواند کمک کند بسیار شما نسبت به کار‌های خود امیدوارتر باشید، در کل این فیلم بیشتر بر روی امید خیلی تاکید داشته است و به صورت مستمر متوجه خواهید شد که امیدواری در شخصیت اصلی فیلم خیلی زیاد است.


فیلم بی نظیر انگیزشی در جستجوی خوشبختی (The Pursuit of Happyness)

فیلم بی نظیر انگیزشی در جستجوی خوشبختی

یکی از بی‌نظیر‌ترین فیلم‌هایی که می‌توانید مشاهده کنید، در جستجوی خوشبختی است، اگر این لیست را به ترتیب معرفی می‌کردیم، باید مورد اول را دقیقا همین فیلم می‌گذاشتیم، در کل دقت داشته باشید که این فیلم به عنوان بهترین فیلم انگیزشی این لیست قرار دارد و می‌توان گفت هیچ فیلمی مانند این مورد نمی‌تواند برای شما انگیزشی باشد.


فیلم انگیزشی شبکه اجتماعی (The Social Network)

فیلم انگیزشی شبکه اجتماعی

کمتر کسی از که مارک زاکربرگ را نشناسد، خالق فیسبوک که امروزه یکی از ثروتمندترین افراد دنیا است قطعا می‌تواند داستان زندگی جذابی برای همه افراد داشته باشد و حتما هم بسیار زیاد انگیزشی است که حتما باید آن‌را مشاهده کنید.


فیلم انگیزشی فارست گامپ (Forrest Gump)

فیلم انگیزشی فارست گامپ

اگر قصد دارید یک فیلم انگیزشی بسیار عالی را مشاهده کنید که داستان پیچیده‌ای هم داشته باشد، فارست گامپ برای شما یکی از بهترین فیلم‌های انگیزشی خواهد بود، دقت داشته باشید که این فیلم انگیزشی بسیار می‌تواند کمک کند که خودتان را باور داشته باشید و بیشتر هم روی بهبود فردی خودکار کنید.


فیلم انگیزشی شلاق (Whiplash)

فیلم انگیزشی شلاق

فیلم سینمایی شلاق درباره موسیقی است که یک شخصیت اصلی فیلم می‌خواهد به یک موزیسین حرفه‌ای تبدیل شود و یک استاد بسیار سخت گیر هم دارد که همین موضوع فیلم را خیلی جذاب‌تر و هیجان انگیر کرده است.


فیلم سینمایی انگیزشی دست نیافتنی ها (The Intouchables)

فیلم سینمایی انگیزشی دست نیافتنی ها

این مورد هم یکی دیگر از فیلم‌های انگیزشی است که توانسته است انگیزه را به تماشا کننده به خوبی انتقال دهد، دقت داشته باشید که این فیلم خیلی جذاب است و در واقع همان سال اکران باعث شد که منتقدان سینمایی بسیار زیادی را وادار به تحسین کند.


فیلم سینمایی استیو جابز (Steve Jobs)

فیلم سینمایی استیو جابز

کمتر کسی است که در دنیا استیو جابز را نشناسد، این شخصیت باعث شده است که شرکت اپل یکی از بزرگ ترین کمپانی‌های دنیا تحول بسیار بزرگی را برای خود رقم بزند، استیو جابز زندگی بسیار متفاوتی نسبت به دیگر شخصیت‌های موفقیت دنیا داشته است و همین موضوع می‌تواند برای شما بسیار جذاب باشد.


فیلم سینمایی وال استریت (Wall Street)

فیلم سینمایی وال استریت

یکی از پر سر و صدا ترین فیلم‌های تاریخ وال استریت است که بسیاری از افراد علاقه‌مندی بسیار زیادی را نسبت به آن دارند و بسیار هم منتقد آن هستند، این فیلم به نسبت فیلم‌های دیگر خیلی متفاوت است و اصلا داستان ساده‌ای ندارد چرا که بر اساس کتاب گرگ وال استریت ساخته شده است و ممکن است برای خیلی از افراد جذاب باشد و برای تعداد محدودی هم خیلی زیبا نباشد.


جمع بندی

در مقاله بهترین فیلم های انگیزشی کارآفرینی سعی داشتیم به صورت کامل یک‌سری از بهترین فیلم‌های انگیزشی را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با مشاهده کردن آن‌ها به بهترین شکل ممکن انگیزه خود را حفظ کنید، دقت داشته باشید که این فیلم‌ها خیلی تاثیر مثبتی دارند و اصلا نباید آن‌ها را دست کم بگیرید، البته همان‌طور که اول مقاله هم گفتیم فقط انگیزه مهم نیست و باید شما اقدام درستی هم داشته باشید تا بتوانید به هدف‌های خود برسید پس این مورد را اصلا دست کم نگیرید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!