بهترین فیلم های انگیزشی کارآفرینی

بهترین فیلم های انگیزشی کارآفرینی

منتشر شده در تاریخ : 20, آذر, 1400

انگیزه یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید هر انسان برای زندگی داشته باشد و در واقع انجام دادن هر کاری و یا در کل زندگی کردن بدون انگیزه خیلی سخت خواهد بود، این انگیزه داشتن باعث خواهد شد که خیلی کار‌ها با قدرت بهتری پیش برود و ما آدم‌ها با داشتن انگیزه قطعا می‌توانیم بهره‌وری بهتری از خود داشته باشیم، موارد زیادی هم برای افزایش انگیزه وجود دارد که بسیار عالی هستند و می‌توانند تاثیر گذاری بسیاری داشته باشند، یکی از بهترین مواردی که با استفاده از آن می‌توانید انگیزه خود را به بهترین شکل ممکن حفظ کنید، فیلم انگیزشی کارآفرینی است که قطعا می‌تواند بر روی این موضوع تاثیر بسیار عالی داشته باشد، دقت داشته باشید که دیدن این فیلم‌ها باعث خواهد شد که انگیزه بسیار بیشتری نسبت به رسیدن به هدف‌های خود، زندگی کردن و… داشته باشید.

البته انگیزه داشتن صرفا برای این است که شما به سراغ کار‌ها بروید و در انجام کار‌های خود دچار نا امیدی نشوید، متاسفانه برخی از افراد هستند که این اشتباه را همیشه دارند که فکر می‌کنند انگیزه داشتن باعث خواهد شد آن‌ها همیشه موفق باشند، اما اصلا این‌طور نیست و در واقع باید با داشتن انگیزه یک اقدام کلی داشته باشید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن به موفقیت برسید..

برای مثال، من یک دوستی به نام محمد داشتم که همیشه به دنبال جذب انگیزه بود و در روز ویدیو‌ها، کتاب‌ها، فیلم و متن‌های انگیزشی بسیار زیادی را مشاهده می‌کرد و همیشه هم انگیزه داشت، اما مشکل اصلی آن اقدام نکردن بود که باعث شده بود به هیچ هدف خود نرسد و حتی هدف‌های کوتاه مدتی که داشت هم اصلا برایش محقق نشده بودند.

پس در کل باید بگوییم که فقط انگیزه داشتن مهم نیست و باید به این نکته دقت داشته باشید که با دیدن این فیلم‌های انگیزشی کارآفرینی باید بتوانید یک اقدامی را برای خود رقم بزنید تا به هدف‌های کوتاه مدت و یا بلند مدت خود برسید و از این بابت هم همیشه پیشرفت داشته باشید، اگر هنوز با فیلم‌های انگیزشی کارآفرینی آشنا نیستید، در این مقاله از سری مقالات کسب و کار اینترنتی با ما همراه باشید تا به شما یک‌سری از بهترین فیلم‌های انگیزشی مرتبط با موضوع کارآفرینی را معرفی کنیم تا بتوانید با استفاده از آن‌ها به بهترین شکل ممکن انگیزه خود را حفظ کنید و به آن‌ها را تبدیل به یک اقدام بزرگ کنید تا موفقیت‌های بزرگی هم داشته باشید.

راهنمای مطالعه:

20 فیلم انگیزشی کارآفرینی بسیار عالی

فیلم‌هایی که در این ژانر هستند بسیار زیاد هستند و ممکن است شما از همه آن‌ها خوشتان نیاید و همین موضوع باعث می‌شود که دیگر از دیدن این نوع فیلم‌ها لذت نبرید و به همین دلیل است که می‌خواهیم در این بخش از مقاله به صورت کامل به شما بهترین فیلم‌های انگیزشی زندگی و کارآفرینی را توضیح دهیم تا با استفاده از آن‌ها بتوانید انگیزه خود را به بهترین شکل ممکن حفظ کنید.


1. هوانورد (The Aviator)

یکی از بهترین فیلم‌های انگیزشی زندگی که بسیار پر‌طرفدار است و ساخته شده در سال 2014 می‌باشد، این فیلم بسیار می‌تواند بر روی افزایش انگیزه شما تاثیر مثبت داشته باشد، بازیگر نقش اصلی این فیلم لئوناردو دی کاپریو است و در واقع در این فیلم با عنوان یک هوانورد بسیار ماهر بازی کرده است و می‌توان گفت یکی از برترین فیلم‌های او بوده است.

فیلم انگیزشی کارآفرینی هوانورد
فیلم انگیزشی کارآفرینی هوانورد

اگر بخواهیم جمع بندی درباره این فیلم بگوییم، باید به این موارد اشاره کنیم که بر روی زندگی کردن و مدیریت کسب و کار بسیار تاثیر خوبی دارد و می‌تواند انگیزه بسیار زیادی را به شما دهد و علاوه بر انگیزه هم می‌توانید درس‌های بسیار بزرگی از این فیلم بگیرید که می‌تواند بر روی زندگی شما تاثیر مثبت بسیار زیادی داشته باشد.


2. فیلم سینمایی استارتاپ دات کام (Startup .com)

این فیلم یکی دیگر از برترین فیلم‌هایی است که می‌تواند به شما کمک کند بر روی استارت آپ خود مدیریت بهتری داشته باشید و انگیزه بسیار بیشتری هم برای راه‌اندازی استارتاپ خواهید داشت، دقت داشته باشید که این فیلم در سال 2001 ساخته شده است و جزو یکی از فیلم‌های قدیمی انگیزشی این لیست محسوب می شود.

فیلم سینمایی استارتاپ دات کام
فیلم سینمایی استارتاپ دات کام

با دیدن این فیلم می‌توانید مدیریت بسیار بهتری بر روی تیم خود داشته باشید و یا اگر تیم نداشته باشید قطعا می‌توانید با استفاده از این فیلم نکات بسیار خوبی را برای تیم سازی یادبگیری تا مدیریت راهبردی بسیار بهتری را داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم این فیلم را حتما با دقت مشاهده کنید.


3. فیلم انگیزشی کارآفرینی فضای اداری (office space)

این فیلم یکی دیگر از مواردی است که در لیست ما قرار می‌گیرد و در واقع یک فیلم بسیار عالی است که شما با فضای اداری و کارمندی به خوبی آشنا شوید، دقت داشته باشید که این فیلم سینمایی به صورت کلی در ژانر کمدی عرضه شده است اما می‌تواند برای شما مناسب باشد و اگر تا کنون با فضای کارمندی آشنا نشده‌اید می‌توانید با مشاهده این فیلم به خوبی فضای اداری را بشناسید.

فیلم انگیزشی کارآفرینی فضای اداری
فیلم انگیزشی کارآفرینی فضای اداری

پیشنهاد می‌کنیم که حتما این فیلم را مشاهده کنید چرا که کمک خواهد کرد زندگی کارمندی را در فضای اداری به خوبی بشناسید و متوجه شوید که دقیقا در اداره‌ها کار‌ها چگونه و به چه شکلی انجام می‌شود، حتی اگر یک مدیر هم هستید نیاز دارید که این فیلم را به صورت کامل مشاهده کنید تا بیشتر با دغدغه کارمندان و نوع کار آن‌ها آشنا شوید تا برنامه‌ریزی بسیار بهتری را برای تیم خود داشته باشید.


4. فیلم سینمایی سرآشپز (Chef)

فیلم سرآشپز یکی دیگر از مواردی است که می‌تواند بر روی شما تاثیر بسیار زیادی بگذارد و در واقع می‌تواند کمک کند به بهترین شکل ممکن شروع یک کسب و کار را بشناسید، دقت داشته باشید که اگرمی خواهید یک کسب و کار در زمینه غذایی راه‌اندازی کنید، حتما این فیلم سینمایی را مشاهده کنید تا به بهترین شکل ممکن دغدغه‌های این نوع کسب‌و‌کار را بشناسید.

فیلم سینمایی سرآشپز (Chef)
فیلم سینمایی سرآشپز (Chef)

این فیلم سینمایی در سال 2014 اکران شد و در زمان خودش هم مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفت و مدیران زیادی این فیلم سینمایی را به عنوان یکی از فیلم‌های انگیزشی بسیار عالی شناختند و همین موضوع هم باعث شد که ما این فیلم را به عنوان یکی از فیلم های سینمایی این مقاله معرفی کنیم.


5. فیلم انگیزشی زندگی پرطرفدار راکی (Rocky)

فیلم راکی یکی از پرطرفدار ترین فیلم‌های انگیزشی زندگی بوده است و در واقع می‌توان گفت کمتر کسی است که این فیلم را ندیده باشد چرا که خیلی پر‌طرفدار شد و خیلی در زمان خود مورد استقبال قرار گرفت، این فیلم به صورت خیلی جدی بر روی سختی‌های زندگی‌های تمرکز داشته است و همین موضوع هم باعث شد که افراد بسیار زیادی به آن علاقه مند شوند.

 فیلم انگیزشی زندگی پرطرفدار راکی (Rocky)
فیلم انگیزشی زندگی پرطرفدار راکی (Rocky)

این فیلم در سبک ورزشی ساخته شده است و بازیگر اصلی آن هم سیلوستر استالونه بوده است که همین موضوع هم باعث شد خیلی دیگر از افراد بخاطر همین شخصیت خیلی بیشتر به آن علاقه‌مند شوند، این فیلم سینمایی ساخته شده در سال ۱۹۷۶ است و با توجه به تجهیزات آن سال فیلم بسیار نویسندگی عالی داشته است و کیفیت آن هم مطلوب می‌باشد که قطعا نیاز دارید آن‌را به صورت کامل مشاهده کنید.


6. فیلم انگیزشی کار آفرینی غارتگران دره سیلیکون (Pirates of Silicon Valley)

این فیلم تماما مربوط به دره سیلیکونی است که بزرگترین شرکت‌های دنیا در آن قرار دارند، دقت داشته باشید که این فیلم خیلی جنبه انگیزشی کار آفرینی دارد و اگر قصد دارید که یک کسب‌و‌کار راه‌اندازی کنید و یا یک مدیر کسب‌و‌کار هستید، قطعا نیاز دارید که این فیلم انگیزشی را مشاهده کنید.

فیلم انگیزشی کار آفرینی غارتگران دره سیلیکون
فیلم انگیزشی کار آفرینی غارتگران دره سیلیکون (Pirates of Silicon Valley)

در این فیلم به صورت کامل می‌توانید زندگی نامه بیل گیتس را مشاهده کنید و متوجه خواهید شد که بیل گیتس با چه مسیری توانسته است به این ثروت دست بیابد؛ این فیلم انگیزشی در سال 1999 ساخته شده است که در آن سال بیل گیتس پولدار‌ترین فرد دنیا بوده است و به همین دلیل هم افراد زیادی دوست داشتند یک زندگی‌نامه کلی از آن داشته باشند.


7. فیلم سینمایی انگیزشی جری مگوایر (Jerry Maguire)

فیلم سینمایی جری مگوایر را می‌توان یکی از شاهکار‌های انگیزشی سینمایی شناخت چرا که می‌تواند کمک کند شما نکات بسیار زیادی را برای درست زندگی کردن بیاموزید و همین موضوع می‌تواند کمک کند انگیزه بسیار بیشتری داشته باشید، دقت داشته باشید که دیدن این فیلم برای تمام افراد مناسب است و قطعا نیاز است که یک‌بار آن‌را به صورت کامل و دقیق مشاهده کنید.

فیلم سینمایی انگیزشی جری مگوایر
فیلم سینمایی انگیزشی جری مگوایر

یکی از دلایلی که این فیلم خیلی محبوب واقع شده است، بازیگر نقش اصلی آن یعنی تام کروز است که این موضوع توانسته است بسیار باعث شود افراد زیادی بخاطر همین بازیگر هم شده است آن‌را مشاهده کنند، پیشنهاد می‌کنیم این فیلم سینمایی فوق‌العاده را به صورت کامل مشاهده کنید.


8. فیلم انگیزشی نظریه همه چیز (The Theory of Everything)

قطعا اکثر افراد استیون هاوکینگ را می‌شناسیم و می‌دانیم که خیلی انسان نخبه‌ای بوده است، فیلم نظریه همه چیز دقیقا زندگی نامه و وضعیت زندگی او را به شکل کشیده است که بسیار انگیزشی می‌باشد و در واقع تمام فراز و فرود‌های زندگی او را نمایش داده است.

فیلم انگیزشی نظریه همه چیز
فیلم انگیزشی نظریه همه چیز

اگر قصد دارید زندگی نامه یک انسان محدود و موفق را به صورت کامل مشاهده کنید و درس‌های بزرگی هم از آن بگیرید، قطعا این فیلم را باید مشاهده کنید، دقت داشته باشید که حتما این فیلم درس های بزرگی برای زندگی به شما خواهد داد و می‌تواند به شما ثابت کند که هیچ محدودیتی نمی‌تواند جلوی موفقیت شما را بگیرد، پیشنهاد می‌شود که این فیلم را به صورت کامل مشاهده کنید و انگیزه بسیار بالایی را از آن دریافت کنید.


9. فیلم سینمایی انگیزشی زندگی گلن‌گری گلن راس (Glengarry Glen Ross)

یکی از فیلم‌های بسیار عالی که می‌تواند انگیزه زیادی را به شما دهد، فیلم گلن‌گری گلن راس است که داستان بسیار جذابی دارد و می‌تواند جزو بهترین فیلم سینمایی های انگیزشی باشد، این فیلم باعث می‌شود بیشتر خودتان را بشناسید و دقیقا در فکر فرو بروید و بعد خود واقعیتان و توانایی‌هایی که واقعا دارید را به بهترین شکل ممکن درک کنید.

فیلم سینمایی انگیزشی زندگی گلن‌گری گلن راس
فیلم سینمایی انگیزشی زندگی گلن‌گری گلن راس

این فیلم برای افرادی که می‌خواهند نکات زیادی در زمینه راه اندازی کسب و کار و یا سرمایه گذاری دریافت کنند، بسیار مناسب است و می‌تواند در این زمینه محتوا بسیار خوبی را به نمایش بگذارد، خود من یکی از افرادی بودم که تا چند بار این فیلم را مشاهده کردم و هر بار هم نکات جدیدی از آن دریافت کردم.


10. فیلم انگیزشی زندگی 12 سال بردگی (12 Years A Slave)

زندگی برده‌هایی که در گذشته وجود داشته خیلی سخت بوده است و بسیاری از سختی ها را به دلیل کم قدرت بودن مجبور بودند تحمل کنند چرا که هیچ کسی از آن ها دفاع نمی کرد و خودشان هم نمی توانستند به سراغ بهتر زندگی کردن بروند، 12 سال بردگی یکی از بهترین فیلم‌هایی است که در این زمینه ساخته شده است و تا‌کنون یکی از پر طرفدار‌ترین فیلم های تاریخ سینمایی جهان شناخته می‌شود.

فیلم انگیزشی زندگی 12 سال بردگی

داستان این فیلم مربوط به یکی از برده‌های سیاه پوست است که به سراغ آزادی می‌رود و سعی دارد که از بردگی رها شود که بسیار داستان زندگی آن انگیزشی است و می‌تواند شما را بسیار برای زندگی پر انگیزه‌تر کند.


11. فیلم انگیزشی سکسکه (Hichki)

سکسکه یکی از فیلم‌های انگیزشی است که می‌تواند کمک کند شما بسیار عزت نفس بیشتری داشته باشید و در واقع داستان این فیلم بر روی این مورد خیلی تمرکز داشته است تا آن‌را برای شما پر رنگ کند، دقت داشته باشید که این فیلم یکی از مهم‌ترین فیلم‌های انگیزشی است که قطعا باید هر فرد آن‌را مشاهده کند.

فیلم انگیزشی سکسکه
فیلم انگیزشی سکسکه

اگر خود باوری ندارید و یا در مورد عزت نفس مشکلی دارید قطعا این فیلم می‌‌تواند به شما کمک کند بسیاری از نکات را برای زندگی بهتر درک کنید و از این بابت دیگر مشکلاتی را نداشته باشید، این فیلم را حتما مشاهده کنید و نظر خود را در آخر این مقاله در قسمت نظرات برای ما بنوسید و بگویید که چه برداشتی نسبت به آن داشته اید.


12. فیلم بسیار عالی انگیزشی ذهن زیبا (A Beautiful Mind)

فیلم انگیزشی ذهن زیبا یکی دیگر از مواردی است که در لیست ما قرار می‌گیرد و قطعا می‌تواند مورد پسند شما هم باشد و قطعا از مشاهده آن لذت خواهید بود، دقت داشته باشید که این فیلم خیلی نکات خوبی را برای بهتر زندگی کردن دارد و به همین دلیل است که باید آن‌را مشاهده کنید.

فیلم بسیار عالی انگیزشی ذهن زیبا
فیلم بسیار عالی انگیزشی ذهن زیبا

اگر در زندگی دچار نا امیدی می‌شوید قطعا نیاز دارید که این فیلم را مشاهده کنید تا انگیزه بسیار بیشتری را نسبت به زندگی کردن داشته باشید، البته دقت داشته باشید که باید در هنگام مشاهده فیلم نکاتی که به نظر می‌رسد می‌تواند برای زندگی شما هم مناسب باشد را رعایت کنید تا بتوانید آن‌را در زندگی خود به کار ببرید.


13. فیلم رستگاری در شاوشنک (The Shawshank Redemption)

این مورد یکی از فیلم‌های قدیمی انگیزشی است که می‌تواند کمک کند بسیار شما نسبت به کار‌های خود امیدوارتر باشید، در کل این فیلم بیشتر بر روی امید خیلی تاکید داشته است و به صورت مستمر متوجه خواهید شد که امیدواری در شخصیت اصلی فیلم خیلی زیاد است.

فیلم رستگاری در شاوشنک
فیلم رستگاری در شاوشنک

دقت داشته باشید که این فیلم می‌تواند کمک کند نسبت به انجام کار‌های خود امید بسیار بیشتری داشته باشید، اگر فرد نا امیدی نسبت به مسائل مختلف هستید، پیشنهاد می‌کنیم این فیلم را با دقت مشاهده کنید تا بتوانید با نکاتی که در آن گفته می‌شود زندگی بسیار بهتری را داشته باشید و نسبت به کار‌های خود امیدواری بسیار بهتری را تجربه کنید.


14. فیلم بی نظیر انگیزشی در جستجوی خوشبختی (The Pursuit of Happyness)

یکی از بی‌نظیر‌ترین فیلم‌هایی که می‌توانید مشاهده کنید، در جستجوی خوشبختی است، اگر این لیست را به ترتیب معرفی می‌کردیم، باید مورد اول را دقیقا همین فیلم می‌گذاشتیم، در کل دقت داشته باشید که این فیلم به عنوان بهترین فیلم انگیزشی این لیست قرار دارد و می‌توان گفت هیچ فیلمی مانند این مورد نمی‌تواند برای شما انگیزشی باشد و هیچ کدام از آن‌ها هم نمی‌تواند برای شما مانند این فیلم جذاب باشد.

فیلم بی نظیر انگیزشی در جستجوی خوشبختی
فیلم بی نظیر انگیزشی در جستجوی خوشبختی

این فیلم باعث می‌شود شما خیلی سخت کوش‌تر باشید و امید بسیار بسیار بیشتری را نسبت به زندگی داشته باشید، دقت داشته باشید که این فیلم نکات بسیار زیادی را برای زندگی بهتر خواهد داشت و در کل درس‌های زیادی از این فیلم دریافت خواهید کرد، پیشنهاد می‌کنیم که این فیلم را حتما و هرچه سریع‌تر مشاهده کنید و اصلا آن‌را از دست ندهید.


15. فیلم انگیزشی شبکه اجتماعی (The Social Network)

کمتر کسی از که مارک زاکربرگ را نشناسد، خالق فیسبوک که امروزه یکی از ثروتمندترین افراد دنیا است قطعا می‌تواند داستان زندگی جذابی برای همه افراد داشته باشد و حتما هم بسیار زیاد انگیزشی است که حتما باید آن‌را مشاهده کنید.

فیلم انگیزشی شبکه اجتماعی
فیلم انگیزشی شبکه اجتماعی

فیلم شبکه اجتماعی دقیقا درباره راه‌اندازی فیسبوک و زندگی نامه مارک زاکربرگ است که بسیار جذاب بوده و می‌تواند فراز و فرود‌هایی که این جوان ثروتمند داشته است را برای شما به نمایش بگذارد، دقت داشته باشید که این فیلم به عنوان یکی از بهترین فیلم‌هایی است که برای کار آفرینی بسیار مناسب است و حتما باید آن‌را مشاهده کنید.


16. فیلم انگیزشی فارست گامپ (Forrest Gump)

اگر قصد دارید یک فیلم انگیزشی بسیار عالی را مشاهده کنید که داستان پیچیده‌ای هم داشته باشد، فارست گامپ برای شما یکی از بهترین فیلم‌های انگیزشی خواهد بود، دقت داشته باشید که این فیلم انگیزشی بسیار می‌تواند کمک کند که خودتان را باور داشته باشید و بیشتر هم روی بهبود فردی خودکار کنید.

فیلم انگیزشی فارست گامپ
فیلم انگیزشی فارست گامپ

نکات زیادی را با دیدن این فیلم متوجه خواهید شد که باعث می‌شود زندگی بسیار بهتری را با استفاده از آن‌ها داشته باشید، دقت داشته باشید که این فیلم در سال 1994 اکران شده که امروزه هم یکی از پر طرفدار‌ترین فیلم‌های تاریخ سینمایی است.


17. فیلم انگیزشی شلاق (Whiplash)

فیلم سینمایی شلاق درباره موسیقی است که یک شخصیت اصلی فیلم می‌خواهد به یک موزیسین حرفه‌ای تبدیل شود و یک استاد بسیار سخت گیر هم دارد که همین موضوع فیلم را خیلی جذاب‌تر و هیجان انگیر کرده است.

فیلم انگیزشی شلاق
فیلم انگیزشی شلاق

این فیلم حتما برای افراد علاقه‌مند به موسیقی مناسب است و نسبت به آن واکنش مثبت هم نشان خواهند داد، دقت داشته باشید که این فیلم خیلی بر روی سخت کوشی تمرکز دارد و می‌تواند نکات بسیار زیادی را برای بهتر زندگی کردن به شما دهد، در داستان اصلی فیلم هم استاد شخصیت اصلی سعی دارد همیشه سخت گیر باشد و همیشه این نکات را به شاگرد خود می‌گوید که اگر می‌خواهد موفق شود و به یک فرد فوق حرفه‌ای تبدیل شود باید سختی‌های بسیار زیادی را تحمل کند که این موضوع هم باعث شده است فیلم بسیار انگیزشی‌تر باشد.


18. فیلم سینمایی انگیزشی دست نیافتنی ها (The Intouchables)

این مورد هم یکی دیگر از فیلم‌های انگیزشی است که توانسته است انگیزه را به تماشا کننده به خوبی انتقال دهد، دقت داشته باشید که این فیلم خیلی جذاب است و در واقع همان سال اکران باعث شد که منتقدان سینمایی بسیار زیادی را وادار به تحسین کند؛ داستان فیلم هم درباره یک نویسنده بسیار ثروتمند است که با معلولیت مواجه است و نمی‌تواند راه برود و به همین دلیل برای کار‌های خود نیاز به خدمت‌کار دارد.

فیلم سینمایی انگیزشی دست نیافتنی ها
فیلم سینمایی انگیزشی دست نیافتنی ها

این نویسنده خدمت کار‌های زیادی را برای خود استخدام می کند اما بعد از مدتی به یکی از خدمت کار‌های خود خیلی علاقه‌مند می‌شود و در واقع دوستی بسیار بزرگی را بهم شکل می‌دهند که همین موضوع ادامه پیدا می‌کند و ادامه داستان فیلم را روایت می‌کند.

اگر قصد دارید درباره بهتر زندگی کردن نکات بسیار خوبی را کسب کنید و یک فیلم جذاب هم در این زمینه مشاهده کنید، قطعا این فیلم برای شما مناسب‌ترین مورد خواهد بود و می‌تواند کمک کند که در این زمینه اطلاعات بسیار عالی را کسب کنید.


19. فیلم سینمایی استیو جابز (Steve Jobs)

کمتر کسی است که در دنیا استیو جابز را نشناسد، این شخصیت باعث شده است که شرکت اپل یکی از بزرگ ترین کمپانی‌های دنیا تحول بسیار بزرگی را برای خود رقم بزند، استیو جابز زندگی بسیار متفاوتی نسبت به دیگر شخصیت‌های موفقیت دنیا داشته است و همین موضوع می‌تواند برای شما بسیار جذاب باشد.

فیلم سینمایی استیو جابز
فیلم سینمایی استیو جابز

این فیلم می‌تواند بسیار برای شما جذاب باشد چرا که زندگی سخت استیو جابز را به شما نمایش خواهد داد و همین موضوع می‌تواند بسیار برای شما انگیزشی باشد که باید دقت داشته باشید نکات بسیار مهم آن‌را برای خود یادداشت کنید تا بتوانید تاثیر بسیار بیشتری را دیدن آن داشته باشید.


20. فیلم سینمایی وال استریت (Wall Street)

یکی از پر سر و صدا ترین فیلم‌های تاریخ وال استریت است که بسیاری از افراد علاقه‌مندی بسیار زیادی را نسبت به آن دارند و بسیار هم منتقد آن هستند، این فیلم به نسبت فیلم‌های دیگر خیلی متفاوت است و اصلا داستان ساده‌ای ندارد چرا که بر اساس کتاب گرگ وال استریت ساخته شده است و ممکن است برای خیلی از افراد جذاب باشد و برای تعداد محدودی هم خیلی زیبا نباشد.

فیلم سینمایی وال استریت
فیلم سینمایی وال استریت

اگر یک فروشنده هستید و یا به تخصص فروش علاقه دارید قطعا نیاز دارید که این فیلم را به صورت کامل مشاهده کنید تا بتوانید از آن نکات بسیار زیادی درباره فروش دریافت کنید.


جمع بندی

در مقاله بهترین فیلم های انگیزشی کارآفرینی سعی داشتیم به صورت کامل یک‌سری از بهترین فیلم‌های انگیزشی را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با مشاهده کردن آن‌ها به بهترین شکل ممکن انگیزه خود را حفظ کنید، دقت داشته باشید که این فیلم‌ها خیلی تاثیر مثبتی دارند و اصلا نباید آن‌ها را دست کم بگیرید، البته همان‌طور که اول مقاله هم گفتیم فقط انگیزه مهم نیست و باید شما اقدام درستی هم داشته باشید تا بتوانید به هدف‌های خود برسید پس این مورد را اصلا دست کم نگیرید.

امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید و اطلاعات کاملی را نسبت به موضوع مقاله کسب کرده باشید، در ضمن هر سوالی نسبت به موضوع این مقاله دارید می‌توانید از طریق نظرات مقاله با ما در میان بگذارید تا سریعا شما را راهنمایی کنیم.

حالا نوبت شماست!

برای ما کامنت کنید که اولا کدام یک از فیلم‌های معرفی شده در این لیست را مشاهده کردید و ثانیا شما کدام فیلم را برای بالا بردن انگیزه پیشنهاد می‌کنید؟ نظرات و پیشنهادات خود را در انتهای همین مقاله برای ما ارسال کنید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا آدرس صحیح ایمیل خود را وارد کنید چون هر زمان پاسخ کامنت شما داده شود از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود.

جشنواره بزرگ فروش ... تا 67 درصد تخفیف روی تمامی دوره‌ها ...تخفیف‌تو بگیر!
+
آموزش‌های ویدیویی جدید در یوتیوب