آموزش ساخت شماره مجازی رایگان

آموزش ساخت شماره مجازی رایگان

منتشر شده در تاریخ : 9, آذر, 1400

ساخت شماره مجازی و پیدا کردن بهترین نرم افزار ساخت شماره مجازی یکی از محبوب‌ترین موضوعات بین افراد است که در واقع بسیار از افراد هستند از آن استفاده می‌کنند و از کاربرد‌های مختلف آن بهره‌مند می شوند، دقت داشته باشید که این شماره مجازی برای موارد مهمی می‌تواند مورد استفاده قرار می‌گیرد، شماره مجازی می‌تواند برای صاحبان کسب‌و‌کار خیلی مورد استفاده قرار بگیرد و یا افرادی که در بازار‌های خارجی سرمایه گذاری می‌کنند قطعا نیاز به این شماره‌های مجازی دارند.

در این مقاله از سری مقالات کسب و کار اینترنتی قصد داریم اطلاعات بیشتری درباره شماره مجازی به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آن آشنا شوید و اگر بخواهید برای خود شماره مجازی بسازید بتوانید با نرم افزار‌های مربوطه این کار را خیلی بهتر انجام دهید.

در کل شماره مجازی بسیار عالی است و می‌تواند به شما کمک‌های بسیار زیادی کند و قطعا برای یک سری از کار ها که نمی‌خواهید شماره ایرانی خود را وارد کنید و نیاز دارید یک شماره از کشور‌های دیگر داشته باشید به آن نیاز خواهید داشت و باید از آن استفاده کنید.

من خودم سال قبل می‌خواستم در یک سامانه خارجی ثبت نام کنم با توجه به آن که سامانه با شماره‌های ایرانی سازگار نبود باید یک شماره خارجی را ایجاد می‌کردم که فکر می‌کردم خیلی این کار سخت است اما اصلا این‌طور نبود و با ساخت شماره مجازی توانستم خیلی ساده نیاز خودم را بر‌طرف کنم و نیاز نبود دیگر برای این موضوع نگرانی داشته باشم.

شماره مجازی چیست؟

اول هر چیزی که بخواهیم درباره نرم افزار‌های شماره مجازی به شما اطلاعاتی را ارائه دهیم بهتر است به صورت کلی درباره شماره مجازی یک سری اطلاعات به شما ارائه دهیم تا بتوانید اول آن‌را به خوبی بشناسید و با کاربرد‌های مختلف آن آشنا شوید و در ادامه مقاله با یک‌سری نرم افزاری که بهش ما معرفی می‌کنیم بتوانید برای خود شماره مجازی ایجاد کنید.

شماره مجازی چیست؟
شماره مجازی چیست؟

شماره مجازی را اگر بخواهیم خیلی ساده توضیح دهیم، باید بگوییم که یک شماره در اختیار شما خواهد بود مانند سیم کارت‌هایی که دارید و اما تفاوت آن این است که شماره از کشور‌های دیگر است و شما سیم کار آن‌را در اختیار خود ندارید و از طریق نرم افزاری که آن‌را ساخته‌اید می‌توانید این شماره را مدیریت کنید و از این بابت هم محدود نخواهید بود.

این شماره به صورت کامل مجازی است و در واقع اصلا نیازی نیست که کار سختی هم برای ایجاد آن داشته باشید، این شماره مجازی کاربرد‌های مختلفی هم دارد که بسیار می‌تواند برای افراد عادی و یا صاحبان کسب‌و‌کار و یا سرمایه گذاران مناسب باشد.

دوره 0 تا 100 آموزش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

1,95 میلیون تومان

در این دوره از صفر کار را شروع می‌کنیم، ابتدا طراحی UI و UX یک وب‌سایت فروشگاهی را انجام می‌دهیم، سپس طرح UI و UX را با برنامه‌نویسی HTML و CSS و JS به یک قالب استاتیک تبدیل می‌کنیم، سپس طرح HTML,CSS را به یک قالب وردپرس حرفه‌ای تبدیل می‌کنیم، در قدم بعدی قالب را به یک قالب فروشگاهی تبدیل می‌کنیم، در قدم بعدی قالب را با صفحه ساز المنتور سازگار می‌کنیم و در نهایت یک وب‌سایت فروشگاهی کاملا حرفه‌ای خواهیم داشت.

اطلاعات بیشتر

کاربرد‌های مخلتف شماره مجازی

شماره مجازی یک‌سری کاربرد‌های مختلفی دارد که اگر یک شماره مجازی برای خود داشته باشید می‌توانید از این کاربردهای مختلف بهره‌مند شوید و از این مزایا بسیار عالی که دارد بهره‌مند شوید، در این بخش قصد داریم به صورت کامل به شما یک‌سری از این مزیت‌ها را توضیح دهیم تا بتوانید آن‌ها را خیلی بهتر بشناسید و بعد به سراغ ساخت شماره مجازی خواهیم رفت.

عدم نیاز داشتن به سیم کارت

یکی از بهترین مزیت‌هایی که با شماره مجازی دارید این است اصلا با داشتن شماره مجازی شما هیچ سیم کارتی ندارید و در واقع تمام موارد مربوط به شما با همان نرم افزاری کنترل می‌شود که شماره را ایجاد کرده‌اید که همین موضوع بسیار می‌تواند برای شما مناسب باشد و سهولت بیشتری در استفاده از آن داشته باشید.

در ضمن اگر به هر دلیلی هم آن نرم‌افزار حذف شود هیچ مشکلی وجود ندارد و می‌توانید دوباره با همان اکانتی که در آن نرم افزار ایجاد کردید به بخش مدیریت شماره خود بروید و تمام موارد مربوطه را در دسترس داشته باشید.

راه‌اندازی سریع و ساده

یکی دیگر از قابلیت‌های بسیار عالی شماره‌های مجازی این است که در کمتر از 5 دقیقه می‌توانید برای خود شماره مجازی ایجاد کنید و ساخت آن بسیار ساده و سریع خواهد بود که نیاز به هیچ‌گونه مراجعه حضوری به‌ جایی را ندارد و اصلا احراز هویتی را هم ندارد، دقت داشته باشید که این موضوع بسیار می‌تواند کمک کند که کار خود را سریع‌تر انجام دهید.

استفاده برای شبکه‌های اجتماعی

یکی دیگر از قابلیت‌هایی که می‌تواند این شماره‌های مجازی داشته باشد این است که می‌توانید آن‌را در شبکه‌های اجتماعی مخلتف استفاده کنید که این موضوع بسیار مناسب است و می‌توانید چندین اکانت در پیام رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی داشته باشید، دقت داشته باشید که این موضوع دغدغه بسیاری از افراد است که نمی‌توانند اکانت‌های مختلفی داشته باشند چرا که پیام رسان‌هایی مانند تلگرام و یا واتساپ نیاز دارد که حتما یک شماره جدید داشته باشید تا بتوانید در آن‌ها عضو شوید و فعالیت داشته باشید.

برای این که بخواهید با استفاده از این شماره‌ها برای خود در شبکه‌های اجتماعی و یا پیام رسان‌ها فعالیت داشته باشید کافی است که برای عضو شدن در آن‌ها شماره مجازی را وارد کنید و کدی که ارسال می‌شود، در نرم افزار شماره مجازی نمایان خواهد شد و خیلی ساده می‌توانید از آن استفاده کنید.

پنهان ماندن شماره

یکی دیگر از مزیت‌هایی که شماره‌های مجازی دارند این است که می‌توانید با استفاده از آن‌ها شماره اصلی خود را پنهان بگذارید و در پیام رسان‌ها عضو شوید و با استفاده از شماره مجازی فعالیت داشته باشید، این موضوع می‌تواند از نظر امنیتی بسیار مناسب باشد و ممکن است بخواهید که کسی شماره شما را نداشته باشد که شماره مجازی می‌تواند به شما بسیار کمک کند.

بهترین برنامه ایجاد شماره مجازی

نرم افزار‌ها و سایت‌های زیادی برای ساخت شماره مجازی وجود دارند که می‌توانید با استفاده از آن‌ها به صورت کاملا رایگان برای خود شماره مجازی ایجاد کنین و این‌کار اصلا سختی و دشواری ندارد، در این بخش می‌خواهیم به معرفی بهترین نرم افزار‌ها و سایت ساخت شماره مجازی بپردازیم تا بتوانید از آن‌ها برای ساخت شماره مجازی استفاده کنید.


نرم افزار و سایت text now

یکی از بهترین نرم افزار‌ها و یا وب سرویس‌هایی که با استفاده از آن می‌توانید به ساده‌ترین شکل ممکن برای خود شماره مجازی ایجاد کنید، نرم افزار بسیار عالی تکست نو است که قابلیت‌های خوبی دارد و می‌تواند شماره‌های مختلفی را به شما ارائه دهد.

البته این برنامه ساخت شماره مجازی به شما می‌تواند فقط شماره‌های کانادا و آمریکا ارائه دهد و در غیر این‌صورت هیچ پیش شماره دیگری نخواهید داشت.

نرم افزار و سایت text now
نرم افزار و سایت text now

ساخت شماره مجازی با استفاده از این برنامه خیلی ساده است و فقط کافی است با یک ایمیل و اطلاعات خود یک اکانت برای خود ایجاد کنید تا بعد از ساخت اکانت نرم افزار شماره مجازی به شما ارائه دهد که هر وقت هم این نرم افزار حذف شود و دوباره با همان ایمیل و رمز عبور خود می‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید و شماره مجازی خود را مدیریت کنید.

البته سایت این نرم افزار هم وجود دارد که این قابلیت را ارائه می‌دهد تا شما بتوانید برای خود شماره مجازی ایجاد کنید و از این بابت هم مشکلی نداشته باشید.


برنامه ساخت شماره مجازی TextPlus

تکست پلاس یکی دیگر از نرم افزار‌هایی است که می‌توانید با استفاده از آن شماره مجازی‌های مختلفی را ایجاد کنید که کار کردن با آن هم به نسبت نرم افزار‌های دیگر ساده است، این نرم افزار برای اندروید و ios وجود دارد.

برنامه ساخت شماره مجازی TextPlus
برنامه ساخت شماره مجازی TextPlus

این نرم افزار با هر اکانتی که در آن ایجاد می‌کنید یک شماره مجازی به شما ارائه خواهد داد و اگر بخواهید شماره مجازی‌های دیگری را ایجاد کنید باید اکانت‌های مختلفی هم برای خود ایجاد کنید تا نرم افزار بتواند یک‌سری شماره مجازی دیگر هم به شما ارائه دهد.

شماره‌های مجازی این برنامه هم برای کانادا است و هم آمریکا که به انتخاب خودتان می‌توانید شماره‌ها را ایجاد کنید.


نرم افزار شماره مجازی رایگان NextPlus

نکست پلاس یکی دیگر از محبوب‌ترین نرم افزار‌های ساخت شماره مجازی است که این مورد هم می‌تواند برای انواع افراد مناسب باشد چرا که از نظر امنیتی بسیار خوب است و شماره‌هایی که ارائه می‌دهد می‌توانند مناسب شبکه‌های اجتماعی مختلف باشند و با استفاده از آن‌ها می‌توانید برای خود اکانت‌های مختلفی در شبکه‌های اجتماعی و پیام رسان‌ها داشته باشید.

نرم افزار ایجاد شماره مجازی رایگان NextPlus
نرم افزار ایجاد شماره مجازی رایگان NextPlus

این نرم افزار به‌صورت کاملا رایگان است و تنها در زمانی که شما بخواهید با استفاده از نرم افزار تماس حاصل کنید و یا پیامک ارسال کنید نیاز دارید که به‌صورت دلاری هزینه‌ای را پرداخت کنید که اصولا افراد به این قابلیت نیاز نخواهند داشت.


برنامه شماره مجازی Text me

نرم افزار تکست می یکی از بهترین مواردی است که می‌توانید با استفاده از آن برای خود شماره مجازی ایجاد کنید که البته تفاوت آن در ارائه شماره‌های مجازی است، اگر بخواهید از این نرم افزار برای خود شماره مجازی دریافت کنید نسبت به نرم افزار‌های دیگر کمی ممکن است سخت‌تر ثبت نام کنید و فرایند طولانی‌تری داشته باشید اما تنوع شماره‌های مجازی می‌تواند باعث شود که تمایز بسیار زیادی بین این نرم افزار و دیگر برنامه‌های ساخت شماره مجازی باشد.

برنامه شماره مجازی Text me
برنامه شماره مجازی Text me

رابط کاربری این نرم افزار بسیار ساده و قابل فهم است که می‌تواند کمک کند شما راحت تر از آن استفاده کنید و شماره مجازی خود را بهتر مدیریت کنید.


برنامه ساخت شماره مجازی Talkatone

این نرم افزار مختص شماره مجازی‌های آمریکا و کانادا است که می‌توانید تنها این پیش شماره‌ها را دریافت کنید، دقت داشته باشید که نرم‌افزار به صورت کاملا رایگان است و اصلا نیاز نیست هزینه‌ای برای آن بپردازید و این یعنی شما می‌توانید چندین شماره مجازی را به‌صورت کاملا رایگان برای خود ایجاد کنید.

برنامه ساخت شماره مجازی Talkatone
برنامه ساخت شماره مجازی Talkatone

ساخت شماره مجازی در این نرم افزار خیلی سریع انجام می‌شود و در کمتر از 5 دقیقه می‌توانید برای خود شماره مجازی ایجاد کنید.


برنامه شماره مجازی SafeUM

نرم افزار‌های قبلی که معرفی کردیم اغلب برای ساخت شماره مجازی آمریکا و کاندا بودند و در کل نمی‌توانستید شماره کشور‌‌های دیگر را ایجاد کنید، نرم افزار SafeUM این طور نیست و می توانید شماره‌های مجازی با پیش شماره 371 ایجاد کنید که مختص کشور دیگری است و می‌تواند متمایز‌تر باشد، این نرم افزار در دو نسخه رایگان و پریمیوم عرضه می‌شود که می‌توانید با نسخه رایگان یک شماره مجازی برای خود ایجاد کنید.

برنامه شماره مجازی SafeUM
برنامه شماره مجازی SafeUM

اما اگر قصد داشته باشید که شماره‌های بیشتری را بدون محدودیت ایجاد کنید و از این بابت مشکلی نداشته باشید، می‌توانید از نسخه پرو استفاده کنید که قابلیت‌های بسیار عالی دارد و هر نوع کاربردی را می‌تواند برای شما محقق کند.


نرم افزار Text Free

تکست فری یکی از نرم افزار‌های کاملا رایگان است و اصلا محدودیتی را برای شما ایجاد نکرده است که همین موضوع می‌تواند کمک کند بدون هیچ هزینه‌ای برای خود شماره مجازی داشته باشید و از آن‌ها استفاده کنید.

 نرم افزار شماره مجازی Text Free
نرم افزار شماره مجازی Text Free

با توجه با بررسی‌هایی که داشتیم متوجه شدیم تمام بخش‌های این نرم افزار به صورت رایگان است و حتی می‌توانید برای افراد مختلف پیامک‌هایی را به صورت رایگان ارسال کنید و نیاز به پرداختی نخواهید داشت و هر چقدر هم که پیامک دریافت کنید رایگان است.


اپلیکیشن ساخت شماره مجازی My Second Line

یکی دیگر از متفاوت‌ترین سیستم‌هایی که با استفاده از آن می‌توانید برای خود شماره مجازی ایجاد کنید، نرم افزار پر‌کاربرد My Second Line است و می‌تواند کمک کند به بهترین شکل ممکن برای خود هر نوع شماره مجازی آمریکایی را که می‌خواهید ایجاد کنید.

اپلیکیشن ساخت شماره مجازی My Second Line
اپلیکیشن ساخت شماره مجازی My Second Line

دقت داشته باشید که این نرم افزار خیلی ساده است و اصلا نیاز به تحقیق زیادی ندارید و فقط کافی است پیش شماره مورد نظر خود را به همراه شماره‌ای که مورد نیاز است انتخاب کنید تا بتوانید به بخش مدیریت آن بروید و از آن به ساده‌ترین شکل ممکن استفاده کنید.


جمع بندی

در این مقاله سعی داشتیم به صورت کامل درباره ساخت شماره مجازی اطلاعاتی را ارائه دهیم تا با استفاده از این اطلاعات بتوانید برای خود شماره مجازی‌های مختلفی را ایجاد کنید و از این بابت مشکلی نداشته باشید، دقت کنید که این نرم افزار‌ها بسیار عالی هستند و در کل می‌توانند نیاز شما را برای داشتن یک شماره مجازی خوب بر طرف کنند.

امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید و اطلاعات کافی را نسبت به موضوع مقاله کسب کرده باشید، در ضمن هر سوالی درباره این مقاله دارید می‌توانید از طریق نظرات همین مقاله با ما در میان بگذارید تا سریعا شما را راهنمایی کنیم.

3.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا آدرس صحیح ایمیل خود را وارد کنید چون هر زمان پاسخ کامنت شما داده شود از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود.

جشنواره بزرگ فروش ... تا 67 درصد تخفیف روی تمامی دوره‌ها ...تخفیف‌تو بگیر!
+
آموزش‌های ویدیویی جدید در یوتیوب