دانلود عکس از پینترست برای ویندوز و اندروید

دانلود از پینترست برای ویندوز و اندروید

منتشر شده در تاریخ : 4, دی, 1400

منابع بسیار زیادی هستند که از طریق آ‌ن‌ها می‌توانید به دانلود تصاویر به صورت اصولی بپردازید و این منابع خیلی هم تصاویر عالی دارند که به شما کمک بسیار شایسته‌ای می‌کنند، یکی از بهترین منابعی که برای تصاویر با کیفیت استفاده می‌شود، شبکه اجتماعی پینترست است که بسیار تصاویر با کیفیتی را دارد و در واقع خیلی ساده می‌توانید از آن‌ها به ساده‌ترین شکل ممکن استفاده کنید، این ابزار با توجه به کیفیت تصاویری که دارد مورد استقبال وبمستر‌ها خیلی قرار می‌گیرد و آن‌ها خیلی از آن استفاده می‌کنند، اما مشکلی که در وجود دارد این است که نمی‌توانید از این شبکه اجتماعی به صورت انحصاری از خود نرم افزار تصاویر را دانلود کنید و باید با استفاده از یک‌سری روش‌های خاص آن‌ها را دانلود کنید، در مقاله دانلود عکس از پینترست برای ویندوز و اندروید از سری مقالات کسب و کار اینترنتی قصد داریم به صورت کلی درباره این موضوع یک‌سری اطلاعات ارائه دهیم تا بتوانید دانلود از پینترست را به خوبی انجام دهید و از این بابت مشکلی نداشته باشید.

شاید در ذهن شما سوال باشد که اصلا چرا به این موضوع پرداخته ایم، در واقع اگر خیلی ساده بخواهیم توضیح دهیم باید بگوییم که ما خودمان در بخش تولید محتوا نیاز بود که از تصاویر زیادی استفاده کنیم که مشکلات زیادی در دانلود تصاویر داشتیم و کاربران زیادی هم بودند که این سوال را از ما می‌پرسیدند که چگونه باید از پینترست دانلود انجام دهند، بعد از به وجود آمدن این نیازها سعی کردیم این مقاله را با کامل‌ترین اطلاعات ممکن برای شما آماده کنیم تا بتوانید با استفاده از این اطلاعات هر تصویری که از پینترست می‌خواهید را مورد استفاده خود قرار دهید.

پینترست چیست؟

قبل از این که به سراغ آموزش دانلود از پینترست برویم بهتر است به صورت کلی درباره این شبکه اجتماعی یک‌سری اطلاعات به شما ارائه دهیم تا بهتر آن‌را بشناید و بعد از شناخت بتوانید از آن و تصاویری که دارد استفاده کنید.

این شبکه اجتماعی به صورت کلی برای اشتراک گذاری تصاویر است که می‌توانید از طریق آن تصاویر واقعی و بسیار با کیفیتی را با سایز‌های مختلف در دسترس داشته باشید که این موضوع برای وب مستر‌ها بسیار جذاب است و افراد زیادی هم هستند که از آن استفاده می‌کنند.

استارت این شبکه اجتماعی در سال 2019 بود و در واقع از همان سال توانست توجه‌های بسیار زیادی را به خود جلب کند و همین موضوع هم باعث شد که از همان اوایل کار خود به عنوان یکی از پرفعالیت‌ترین شبکه‌های اجتماعی شمرده شود.

پینترست چیست؟
پینترست چیست؟

این شبکه اجتماعی برای پلتفرم‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد و در واقع اگر شما اندروید، ای او اس، یا ویندوز داشته باشید و یا از هر سیستم عامل دیگری هم استفاده کنید می‌توانید این شبکه اجتماعی را خیلی خوب و ساده در دسترس خود داشته باشید و در نهایت هم از تصاویر موجود آن استفاده کنید.

امروزه با توجه به گزارش‌های سالانه‌ای که از پینترست وجود دارد، ماهیانه بیش از 322 میلیون کاربر فعال در این شبکه اجتماعی هستند و فعالیت مستمر دارند، به همین دلیل است که آرشیو تصاویر این شبکه اجتماعی کامل است و در واقع هر نوع تصویری را می‌توانید با استفاده از این شبکه اجتماعی داشته باشید.

روند پیشرفت این شبکه اجتماعی به این صورت بوده است که در واقع بعد از 2 سال توانسته بود بیش از 10 میلیون کاربر فعال را جذب کند و همین آمار باعث شده بود که افراد زیادی تعجب کنند چرا که سابقه این موضوع تا‌کنون وجود نداشته است که این رشد به این سرعت اتفاق بی‌افتد.

با توجه به آمار‌ها این شبکه اجتماعی توسط بانوان خیلی زیاد استفاده می‌شود و در واقع 71 درصد از کاربران فعال این شبکه اجتماعی بانوان هستند، این موضوع می‌تواند برای افرادی که در زمینه آرایشی فعالیت دارند فرصت خوبی باشد تا از این طریق بتوانند مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کنند و در واقع کسب‌و‌کار خود را رشد دهند.

خیلی خوب تا این بخش از مقاله به درستی درباره این شبکه اجتماعی اطلاعاتی را کسب کردید و با آن آشنا شدید، البته ما سعی کردیم به صورت خلاصه‌ای این شبکه اجتماعی را معرفی کنیم تا بتوانیم سریعا به سراغ آموزش دانلود از این شبکه اجتماعی را به شما توضیح دهیم تا بتوانید از تصویر بسیار با کیفیت و عالی آن استفاده کنید.

آموزش دانلود عکس از پینترست

همان طور که گفته شد افراد زیادی هستند که دوست دارند از محتوا ها و تصاویری که در پینترست وجود دارد استفاده کنند، اما یکی از اصلی‌ترین مشکلاتی که وجود دارد این است که پینترست به شما این امکان را نداده است تا بتوانید به سادگی تصاویر خود را دانلود و نصب کنید، به همین دلیل در این بخش از مقاله قصد داریم شروع کنیم روش‌های مختلف دانلود از آن‌را به شما آموزش دهیم تا بتوانید با استفاده از آن‌ها به بهترین شکل ممکن تصاویر را دانلود کنید و مورد استفاده قرار دهید.

دانلود از پینترست برای اندروید

همان‌طور که می‌دانید این شبکه اجتماعی برای پلتفرم‌های مختلف وجود دارد و می‌توانید نرم افزار آن‌را برای موبایل خود دانلود کنید، اگر از موبایل‌های اندرویدی استفاده می‌کنید می‌توانید نرم افزار را دانلود و نصب کنید و بعد از این که در این نرم افزار ثبت نام می‌کنید می‌توانید به سراغ دانلود آن بروید.

دانلود از پینترست اندروید
دانلود از پینترست اندروید

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید برای دانلود تصاویر از طریق سه نقطه بالای تصویر می‌توانید منو آن را باز کنید و بعد بر روی گزینه download image کلیک کنید تا دانلود تصویر آغاز شود، این مورد ساده‌ترین روشی است که می‌توانید هر نوع تصویری را از این شبکه اجتماعی دانلود کنید.

دانلود از پینترست برای ویندوز

اگر از ویندوز استفاده می‌کنید و یا در واقع از سیستم کامپیوتری استفاده می‌کنید و می‌خواهید در آن‌جا تصاویر را دانلود کنید، می‌توانید از روش‌های مختلفی استفاده کنید تا تصاویر را دانلود کنید.

دانلود از پینترست با کامپیوتر
دانلود از پینترست با کامپیوتر

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید دانلود از طریق کامپیوتر هم مانند دانلود از طریق موبایل اندرویدی ساده است و در واقع دقیقا مانند همان باید بر روی سه نقطه بالا تصویر کلیک کنید تا منو آن برای شما نمایان شود و دانلود تصویر را بزنید تا تصویر برای شما دانلود شود.

دانلود ویدیو از پینترست

پینترست علاوه بر این که یک منبع بسیار عالی برای تصاویر است، در آن اشتراک گذاری ویدیوهای کوتاه هم صورت می‌گیرد و در واقع افراد زیادی هم هستند که از این فضا برای انتشار ویدیو‌های خود استفاده می‌کنند چرا که می‌تواند در این زمینه بسیار مفید باشد و ویدیو‌های شما بسیار زیاد دیده خواهد شد، اما خود پینترست برای این ویدیو‌ها هیچ‌راه دانلودی قرار نداده است و اگر بخواهید ویدیو‌های آن‌را دانلود کنید محدود خواهید بود.

در این بخش از مقاله می‌خواهیم به صورت کامل به شما توضیح دهیم که چگو‌نه می‌توانید با استفاده از روش‌هایی دانلود ویدیو از پینترست را انجام دهید و در این زمینه هم مشکلی نداشته باشید، پس حتما از ادامه مقاله هم با ما همراه باشید تا روش‌هایی را به شما معرفی کنیم و با استفاده از آن‌ها بتوانید دانلود ویدیو از پینترست را هم به خوبی انجام دهید.

استفاده از idm برای دانلود فایل از پینترست

یکی از ابزار‌هایی که با استفاده از آن می‌توانید ویدیو را از پینترست دانلود و ذخیره کنید، نرم افزارinternet download manager است که به صورت رایگان هم عرضه شده است و می‌توانید خیلی ساده آن‌را دانلود و نصب کنید، دقت داشته باشید که با استفاده از این نرم افزار می‌توانید مدیریت دانلود‌های خود را به خوبی انجام دهید و در واقع می‌تواند نیاز های شما را در این زمینه رفع کند.
این نرم افزار برای دانلود هر نوع فیایلی می‌تواند مناسب باشد و برای شما هم می‌تواند برای پینترست استفاده شود.

استفاده از ابزار آنلاین PokoPin

یکی از ابزار‌های آنلاینی که با استفاده از آن می‌توانید به بهترین شکل ممکن ویدیو‌های خود را دانلود کنید، ابزار PokoPin استفاده از این ابزار خیلی ساده بوده و به بهترین شکل ممکن می‌توانید از طریق آن به دانلود ویدیو برای خود بپردازید.
این ابزار کاربرد بسیار عالی دارد و در واقع با استفاده از آن نیاز نیست که دیگر نرم افزاری را دانلود کنید و خیلی ساده می‌توانید از طریق این سایت لینک دانلود مورد نظر خود را در آن قرار دهید تا این ابزار یک لینک دانلود مستقیم به شما ارائه دهد و از طریق آن لینک دانلود قادر خواهید بود به دانلود این ویدیو بپردازید.

 استفاده از ابزار آنلاین PokoPin برای دانلود فایل از پینترست
استفاده از ابزار آنلاین PokoPin برای دانلود فایل از پینترست

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید ما لینک پست پینترست را وارد کردیم و بعد از کلیک بر روی دکمه download خیلی ساده می‌توانیم لینک مستقیم ویدیو را دریافت کرده و آن‌را دانلود کنیم.

 استفاده از ابزار آنلاین PokoPin برای دانلود فایل از پینترست
استفاده از ابزار آنلاین PokoPin برای دانلود فایل از پینترست

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید یک دکمه قرمز رنگ ایجاد شده است که با کلیک بر روی آن ویدیو شروع به دانلود خواهد کرد، البته اگر چند کیفیت از ویدیو در دسترس باشد، می‌توانید با کیفیت‌های مختلف هم ویدیو را برای خود دانلود کنید و از این بابت هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت.

استفاده از ابزار pinterestvideodownloader.com

سایت pinterestvideodownloader.com یکی دیگر از ابزار‌های خوبی است که با استفاده از آن می‌توانید به دانلود ویدیو از پینترست بپردازید و در واقع بسیار هم کار کردن با آن ساده است، دقت داشته باشید که این سایت از چند سرور مختلف تشکیل شده است و همین موضوع هم موجب می‌شود هیچ وقت سایت با مشکل دانلودی مواجه نباشد و همیشه می‌توانید از آن برای دانلود ویدیو‌های خود استفاده کنید.

دانلود از پینترست
دانلود از پینترست

بعد از وارد شدن به این سایت با صفحه بالا مواجه خواهید شد که می‌توانید از کادر مربوطه، لینک پست پینترست را وارد کنید تا این ویدیو برای شما قابل دانلود باشد و خود ابزار این ویدیو را به صورت لینک مستقیم به شما ارائه خواهد داد.

دانلود ویدیو و فایل از پینترست
دانلود ویدیو و فایل از پینترست

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید این ابزار هم لینک مستقیم ویدیو را با کیفیت 1080 به ما ارائه داده است و حتی می‌توانیم تصویر اولیه و یا همان کاور این ویدیو هم دانلود کنیم که این یک مزیت بسیار عالی است و می‌تواند به ما کمک زیادی کند.

استفاده از ابزار catch.tube

یکی دیگر از ابزار‌های بسیار عالی که همیشه می‌تواند برای شما کاربردی باشد و با استفاده از آن قادر خواهید بود ویدیو‌های مورد نظر خود را در سطح اینترنت دانلود کنید، ابزار catch.tube است که قابلیت‌های بسیار عالی دارد.
شما با استفاده از این ابزار می‌توانید هر نوع ویدیویی را که در رسانه‌های اجتماعی مانند، یوتیوب، پینترست، توئیچ و… منتشر شده است را دانلود کنید و از این بابت هیچ محدودیتی هم نداشته باشید، دقت کنید که این ابزار برای شما می‌تواند کاربرد بسیار زیادی داشته باشد پس حتما آدرس آن‌را ذخیره کنید.

جمع بندی

در این مقاله سعی داشتیم درباره دانلود از پینترست به شما اطلاعاتی را ارائه دهیم تا بتوانید با استفاده از به درستی از طریق پینترست دانلود تصاویر و ویدیوهای مورد نظر خود را داشته باشید، البته دقت داشته باشید که این مورد خیلی ساده است، امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید و اطلاعات کاملی را نسبت به موضوع مقاله کسب کرده باشید، در ضمن هر سوالی درباره این مقاله دارید می‌توانید از طریق نظرات با ما در میان بگذارید تا سریعا شما را راهنمایی کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا آدرس صحیح ایمیل خود را وارد کنید چون هر زمان پاسخ کامنت شما داده شود از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود.

جشنواره بزرگ فروش ... تا 67 درصد تخفیف روی تمامی دوره‌ها ...تخفیف‌تو بگیر!
+
آموزش‌های ویدیویی جدید در یوتیوب