بهترین افزونه ‌های صدور فاکتور ووکامرس | 5 افزونه صدور فاکتور

افزونه فاکتور حرفه ای ووکامرس رایگان

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 20 فروردین 1403

افزونه فاکتور حرفه ای ووکامرس رایگان: سایت‌های فروشگاهی بسیار مهم هستند و روش‌های زیادی هم دارد که شما بتوانید این فروشگاه‌ها را رسمی‌تر به کاربران خود جلوه دهید، صدور فاکتور ووکامرس برای کاربران و مشتریان سایت از مهم ترین عواملی است که شما باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید.

اما سایت‌های ووکامرسی به تنهایی قابلیت ارسال فاکتور به کاربر را ندارند و شما برای اینکه بتوانید با ووکامرس فاکتور به مشتریان خود ارائه دهید باید از یک افزونه صدور فاکتور ووکامرس استفاده کنید و آن‌ را در سایت خود راه‌اندازی کنید.

افزونه فاکتور حرفه ای ووکامرس

افزونه فاکتور ووکامرس زیادی هم در این زمینه وجود دارند که ما در مقاله دانلود رایگان افزونه صدور فاکتور ووکامرس از سری مقالات آموزش وردپرس قصد داریم به شما بهترین افزونه ‌های صدور فاکتور ووکامرس را معرفی کنیم تا یک سیستم صدور فاکتور حرفه‌ای در سایت خود داشته باشید.

پس اگر می‌خواهید بهترین افزونه های صدور فاکتور ووکامرس را بشناسید و یکی از این افزونه‌ها را برای صدور فاکتور در سایت خود انتخاب کنید، این مقاله از سری مقالات بهترین افزونه‌ های وردپرس را از دست ندهید.

5 تا از بهترین افزونه ‌های صدور فاکتور ووکامرس

خیلی خوب در این بخش به اصل مطلب می‌پردازیم و به شما 5 تا از بهترین افزونه ‌های صدور فاکتور ووکامرس را معرفی کنیم که دانلود رایگان افزونه صدور فاکتور ووکامرس را به سادگی انجام دهید و در نهایت مشتریانی که در سایت شما نیاز به فاکتور دارند بتوانند فاکتور خرید‌های خود را در دسترس داشته باشند.

افزونه صدور فاکتور ووکامرس Invoicing

اولین افزونه فاکتور ووکامرس که در لیست بهترین افزونه ‌های صدور فاکتور ووکامرس ما قرار دارد افزونه Invoicing است که بسیار قابلیت‌های عالی برای صدور فاکتور دارد و شما با استفاده از آن می‌توانید سایت ووکامرسی خود را به یک سیستم حرفه‌ای صدور فاکتور مجهز کنید، این افزونه در مخزن وردپرس تاکنون بیش از 3 هزار نصب فعال دریافت کرده است و توانسته به یکی از محبوب ترین افزونه‌های صدور فاکتور تبدیل شود.

یکی از دلایلی که این افزونه به محبوبیت بالا رسیده استفاده کاملا رایگان از آن است و شما هر تعداد فاکتور را که می‌خواهید می‌توانید برای مشتریان خود صادر کنید، البته باید توجه داشته باشید که این افزونه هنوز به زبان فارسی ترجمه نشده و شما باید به زبان انگلیسی مسلط باشید تا بتوانید تنظیمات آنرا انجام دهید.

دانلود رایگان افزونه صدور فاکتور ووکامرس Invoicing
دانلود رایگان افزونه صدور فاکتور ووکامرس Invoicing

یکی از قابلیت‌های این افزونه از سری بهترین افزونه ‌های صدور فاکتور ووکامرس این است می‌توانید فاکتور‌های قدیمی را بایگانی کنید و همه فاکتور‌ها را در دسترس خود داشته باشید. فاکتور‌هایی که در این افزونه می‌توانید صادر کنید را می‌توانید برای سایت خود شخصی سازی کنید و یک سری فاکتور‌های اختصاصی در سایت خود داشته باشید.

در کل از این افزونه بهتر است برای سایت‌های کوچک و تازه تاسیس استفاده کنید چون نسبت به افزونه‌های دیگر امکانات کمتری را در اختیار شما قرار می‌دهد و شما محدودیت‌هایی را در این افزونه تجربه خواهید کرد.

دانلود رایگان پلاگین چاپ فاکتور ووکامرس Invoicing

برای دانلود رایگان افزونه صدور فاکتور ووکامرس Invoicing روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه این افزونه در مخزن وردپرس هدایت شوید:


افزونه Sliced Invoices

این افزونه هم می‌تواند یک ابزار کار آمد برای ایجاد فاکتور مشتری باشد، فاکتور‌هایی که در این افزونه ایجاد می‌شوند کیفیت و طراحی مطلوبی را به همراه خود دارند، به طور کلی این افزونه هم می‌تواند برای سایت‌های تازه تاسیس مناسب باشد و شما می‌توانید به صورت رایگان آن‌را در مخزن وردپرس پیدا کرده و در سایت خود نصب کنید، این افزونه تاکنون توانسته از مخزن وردپرس بیش از 7 هزار نصب فعال را دریافت کند و اکثر افرادی که از آن استفاده می‌کنند کاملا از امکانات و نحوه کارکرد آن راضی هستند.

البته توجه داشته باشید که افزونه کاملا رایگان نیست و در نسخه رایگان یک سری محدودیت‌ها به همراه شما خواهند بود، برای استفاده تمامی این امکانات شما باید از نسخه حرفه‌ای افزونه استفاده کنید که به صورت پولی عرضه شده و باید آن‌را برای سایت خود از مارکت‌های فروش قالب خریداری کنید.‌

افزونه Sliced Invoices
بهترین افزونه فاکتور ووکامرس – Sliced Invoices

یکی از قابلیت‌هایی که این افزونه از سری بهترین افزونه ‌های صدور فاکتور ووکامرس دارد این است که می‌توانید با استفاده از کدهای Css فاکتور خود را کاملا شخصی سازی کنید و یک سری استایل‌های دلخواه به آن اضافه کنید، علاوه بر شخصی سازی فاکتور‌ها هم می‌توانید آن‌ها را کاملا مدیریت کنید و یا تغییراتی در آن‌ها ایجاد کنید که این قابلیت باعث می‌شود وقتی یک اشتباهی در فاکتوری رخ داده است بتوانید سریعا آن‌را رفع کنید و تغییرات خود را خیلی ساده اعمال کنید.

این افزونه هم به زبان فارسی ترجمه نشده است و تنظیماتی که دارد تماما به زبان لاتین هستند اما شما می‌توانید فاکتور‌هایی که صادر می‌کنید را به صورت فارسی صادر کنید و از این بابت هیچ مشکلی نخواهید داشت.

دانلود رایگان افزونه فاکتور ووکامرس Sliced Invoices

برای دانلود رایگان افزونه صدور فاکتور ووکامرس Sliced Invoices روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه این افزونه در مخزن وردپرس هدایت شوید:


افزونه فاکتور حرفه ای ووکامرس Print Invoice & Delivery Notes

اگر یک فاکتور کاربردی اما با ظاهری ساده و دلنشین نیاز دارید این افزونه از بهترین افزونه های صدور فاکتور ووکامرس به شما کمک خواهد کرد که فاکتور را در سایت خود به صورت اتوماتیک به مشتریان خود ارائه دهید، در حال حاضر افزونهPrint Invoice & Delivery Notes در مخزن وردپرس بیش از 50 هزار نصب فعال دریافت کرده است و همین هم باعث شده که به‌عنوان یکی از محبوب ترین موارد در زمینه صدور فاکتور باشد.

تنظیمات این افزونه اصلا کار پیچیده‌ای نیست و شما می‌توانید خیلی ساده این افزونه را در سایت خود تنظیم کنید، نحوه کار افزونه به این صورت است که یک فایل و یا صفحه‌ای را به صورت جدول بندی شده و فاکتوری به مشتری نمایش خواهد داد که کاربر می‌تواند با استفاده از آن فاکتور خود را به صورت چاپی هم داشته باشد، این مورد بیشتر برای شرکت‌ها و یا سازمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بهترین افزونه فاکتور حرفه ای ووکامرس - Print Invoice & Delivery Notes
بهترین افزونه فاکتور حرفه ای ووکامرس – Print Invoice & Delivery Notes

یکی از اصلی‌ترین قابلیت‌های آن که با دو افزونه قبلی بسیار متفاوت هست این است که به صورت فارسی سازی شده در مخزن وردپرس قرار گرفته و شما می‌توانید تنظیمات آن‌را خیلی ساده با زبان فارسی در دسترس داشته باشید تا در تنظیم کردن آن با مشکلات مواجه نباشید.

اگر سایت شما پنل کاربری ووکامرس هم برای کاربران داشته باشد شما می‌توانید این قابلیت را فعال کنید که تمامی فاکتور‌های مربوط به هر مشتری در پنل کاربری خوش قرار گیرد و بتواند خیلی ساده با وارد شدن به پنل خود در سایت شما به این فاکتور‌ها دسترسی داشته باشد.

دانلود رایگان افزونه صدور فاکتور ووکامرس Print Invoice & Delivery Notes

برای دانلود رایگان افزونه صدور فاکتور ووکامرس افزونه Print Invoice & Delivery Notes روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه این افزونه در مخزن وردپرس هدایت شوید:


افزونه فاکتور ووکامرس WooCommerce PDF Invoices

چهارمین مورد هم افزونه WooCommerce PDF Invoices در لیست ما قرار می‌گیرد که بسیار کیفیت داره و شما با استفاده از آن قادر خواهید بود فاکتور‌های بسیار خوبی را به کاربران خود ارائه دهید، این افزونه تاکنون بیش از 300 هزار نصب فعال از مخزن وردپرس دریافت کرده و عنوان محبوب ترین افزونه صدور فاکتور ووکامرس شناخته می‌شود.

این افزونه به کاربران شما یک فایل PDF ارائه می‌دهد تا کاربر هم بتواند آن‌را دانلود کند و در سیستم یا موبایل شخصی خود ذخیره سازی کند و هم می‌تواند از آن یک نسخه چاپی داشته باشد که این بسیار برای سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌تواند مناسب باشد.

بهترین افزونه فاکتور برای ووکامرس - WooCommerce PDF Invoices
بهترین افزونه فاکتور برای ووکامرس – WooCommerce PDF Invoices

شما با استفاده از این افزونه از سری بهترین افزونه ‌های صدور فاکتور ووکامرس می‌توانید یک سری کد HTML و CSS هم در سایت وارد کنید تا اگر نیاز داشتید با استفاده از کد نویسی اختصاصی خود فاکتور‌ها را شخصی سازی کنید.

با استفاده از این افزونه قادر خواهید بود که تمامی پرداختی‌های خود را پیگیری کنید و گزارشی داشته باشید که چه تعداد فاکتور پرداخت شده دارید و چه تعدادی از فاکتور ها در وضعیت معلق و پرداخت نشده قرار دارند این مزیت باعث خواهد شد شما از نظر سفارش‌های سایت خود بتوانید مدیریت بهتری داشته باشید.

تمامی فاکتور‌ها به صورت PDF برای ایمیل مشتری ارسال خواهد شد اما به هر دلیلی مشتری نتواند ایمیل را دریافت کند قادر خواهد بود که با مراجعه به پنل کاربری خود در سایت به فاکتور‌های خود دسترسی داشته باشد. در آموزش صدور فاکتور ووکامرس با WooCommerce PDF Invoices به صورت کامل نحوه کار با این پلاگین را آموزش داده‌ایم.

دانلود افزونه صدور فاکتور ووکامرس رایگان WooCommerce PDF Invoices

برای دانلود رایگان افزونه صدور فاکتور ووکامرس افزونه WooCommerce PDF Invoices روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه این افزونه در مخزن وردپرس هدایت شوید:


پلاگین فاکتور ووکامرس YITH WooCommerce PDF Invoice

آخرین افزونه لیست ما هم افزونه YITH WooCommerce PDF Invoice هست که با استفاده از آن قادر خواهید بود هر نوع فاکتوری که برای محصولات سایت خود نیاز دارید را صادر کنید، این افزونه قابلیت‌های بسیار خوبی دارد و شما می‌توانید با استفاده از این قابلیت‌ها بدون محدودیت فاکتور برای مشتریان خود صادر کنید.

برترین پلاگین صدور فاکتور ووکامرس - YITH WooCommerce PDF Invoice
بهترین افزونه ‌های صدور فاکتور ووکامرس – YITH WooCommerce PDF Invoice

در کل مجموعه افزونه‌های YITH بسیار کاربردی و حرفه‌ای هستند که هر کدام از آن‌ها قابلیت‌های خاصی را به شما ارائه خواهند داد، این افزونه از سری بهترین افزونه ‌های صدور فاکتور ووکامرس هم همین‌طور است و می‌تواند به شما کمک کند، در حال حاضر این افزونه در مخزن وردپرس بیش از 6 هزار نصب فعال دریافت کرده و توانسته که رضایت اکثر کاربرانش را به خود جلب کند.

یکی از قابلیت‌های این افزونه این هست که می‌توانید با استفاده از آن به صورت دستی هم فاکتور صادر کنید و به مشتریان فیزیکی خود که در فروشگاه شما تشریف دارند ارائه دهید.

دانلود رایگان افزونه صدور فاکتور ووکامرس YITH WooCommerce PDF Invoice

متاسفانه دانلود رایگان افزونه صدور فاکتور ووکامرس YITH WooCommerce PDF Invoice در حال حاضر در دسترس نیست، به دلیل اینکه این پلاگین به دلیل آپدیت نشدن از سمت توسعه دهنده، در مخزن وردپرس از دسترس خارج شده است.


نیاز است که در سایت فاکتور صادر کنیم؟

یکی از سوالات متداول که همیشه مطرح بوده این هست که اصلا نیاز هست فاکتور در سایت صادر کنیم؟!! در جواب این سوال باید به شما پاسخ دهیم بله حتما مورد نیاز خواهد بود و شما ممکن است که یک سری مشتری داشته باشید که از سازمان‌ها و شرکت‌ها باشند، اکثر سازمان و شرکت‌ها نیاز به فاکتور خواهند داشت چون این فاکتور‌ها را به واحد‌های مالی و حسابداری ارائه می‌دهند و اگر شما فاکتور ارائه ندهید ممکن از خرید خود منصرف شوند و به همین روند شما مشتریان خود را از دست خواهید داد.

صدور فاکتور اصلا سختی ندارد و شما با این افزونه‌هایی که به شما معرفی کردیم می‌توانید بدون هیچگونه کد نویسی به مشتریان خود فاکتور ارائه دهید تا اگر آن‌را نیاز دارند بتوانند از آن استفاده کنند.

جمع بندی

ما در این مقاله قصد داشتیم که به 5 مورد از بهترین افزونه‌ های صدور فاکتور ووکامرس بپردازیم تا شما بتوانید با استفاده از آن‌ها سیستم صدور فاکتور در سایت خود داشته باشید، همه افزونه‌هایی که به شما معرفی کردیم کاملا رایگان هستند و نیاز نیست اصلا ریالی بابت دریافت آن‌ها بپردازید، امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید و اطلاعات کافی را نسبت به افزونه‌های صدور فاکتور کسب کرده باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!