بهترین افزونه‌های پنل کاربری برای وردپرس | پلاگین پنل کاربری رایگان

10+ بهترین افزونه‌ پنل کاربری پیشرفته وردپرس

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 24 خرداد 1402
باید لاگین کنید!

همان‌طور که می‌دانید سایت‌های وردپرسی بخش‌های مختلفی دارند و هر کدام از این بخش‌ها یک سری کاربرد برای کاربران خواهد داشت، یکی از اصلی‌ترین‌ بخش‌های هر سایت وردپرس پنل کاربری است که امروزه در سایت‌ها بسیار مهم شده و رواج پیدا‌‌کرده است، در واقع پنل‌های کاربری کمک خواهد‌کرد که کاربران در سایت شما یک جایگاهی داشته باشند و با استفاده از پنل کاربری خود یک سری کار‌ها را انجام دهند، به همین دلیل در این مقاله می‌خواهیم پلاگین پنل کاربری رایگان و در واقع بهترین افزونه‌های پنل کاربری برای وردپرس را معرفی کنیم.

برای مثال سایت‌های فروشگاهی را اگر مشاهده کنید پنل‌های کاربری دارند که کاربر می‌تواند از طریق پنل کاربری خود محصولاتی که خریداری‌کرده است را مشاهده کند و اطلاعاتی در مورد ‌آن‌ها در دسترس داشته باشد، ما قصد داریم در این مقاله از سری مقالات بهترین افزونه های وردپرس بهترین افزونه پنل کاربری وردپرس را به شما معرفی کنیم که بتوانید با استفاده از ‌آن‌ها یک پنل کاربری برای سایت خود ایجاد‌کرده و در دسترس کاربران خود قرار دهید.

10 مورد از بهترین افزونه‌های پنل کاربری برای وردپرس

افزونه‌های زیادی برای ایجاد‌کردن پنل کاربری در وردپرس وجود دارد که شما می‌توانید از هر کدام ‌آن‌ها استفاده کنید و پنل کاربری خود را به سادگی ایجاد کنید اما ما قصد داریم به ترتیب ‌آن‌ها را به شما معرفی کنیم که یک افزونه حرفه‌ای و پایدار در سایت خود داشته باشید و پنل کاربری شما بعد از مدتی با مشکلاتی مواجه نشود، بنابراین با ادامه این مقاله همراه باشید تا 10 مورد از بهترین افزونه‌های پنل کاربری برای وردپرس را برای شما معرفی کنیم.

افزونه MemberPress

افزونه MemberPress - بهترین افزونه‌های پنل کاربری برای وردپرس | پلاگین پنل کاربری رایگان
افزونه MemberPress – پلاگین پنل کاربری رایگان وردپرس

یکی از بهترین افزونه‌هایی که با استفاده از آن می‌توانید پنل کاربری حرفه‌ای در سایت وردپرسی خود داشته باشید افزونه Member press است، این افزونه بسیار قابلیت‌های خوبی دارد و شما با استفاده از آن محدودیتی را تجربه نمی‌کنید و می‌توانید یک پنل کاربری حرفه‌ای طبق نیاز‌های خود ایجاد کنید تا کاربران بتوانند در سایت شما عضو شوند و به پنل کاربری خود دسترسی داشته باشند.

این افزونه امکاناتی نظیر عضویت ویژه هم دارد و شما می‌توانید با استفاده از این امکانات یک سری دسترسی محدود برای کاربران تعیین کنید و برای عضویت ویژه سایت خود یک هزینه‌ای دریافت کنید و از آن کسب درآمد داشته باشید.

این افزونه تاکنون توانسته است ‌محبوبیت زیادی نزد کاربران پیدا کند و هم‌اکنون 200 هزار نصب فعال در مخزن وردپرس دریافت‌کرده است، ممبر پرس در دو نسخه رایگان و حرفه‌ای عرضه شده ‌که شما اگر پنل‌های کاربری مبتدی را می‌خواهید می‌توانید از نسخه رایگان آن استفاده کنید و امکاناتی که در اختیار شما قرار خواهد داد، محدود است، اما اگر نسخه حرفه‌ای افزونه را خریداری کنید هیچ محدودیتی نخواهید داشت و می‌توانید هر نوع پنل کاربری که می‌خواهید را اجرا کنید و در بخش‌های مختلف افزونه محدودیت‌هایی نداشته باشید.

برخی از ویژگی‌های این افزونه

 • امکانات عضویت ویژه در سایت
 • امنیت بسیار بالا
 • مدیریت کاربران به صورت حرفه‌ای
 • ایجاد پنل کاربری زیبا
 • ایجاد کد تخفیف وب سایت
 • سیستم گذارش دهی حرفه‌ای
 • و…

دانلود پلاگین پنل کاربری MemberPress


افزونه Ultimate Member

افزونه Ultimate Member - بهترین افزونه پنل کاربری وردپرس
افزونه Ultimate Member – بهترین افزونه پنل کاربری وردپرس

التیمیت ممبر یکی از محبوب‌ترین افزونه‌ها در زمینه مدیریت کاربران وردپرس است و تاکنون توانسته بسیاری از پنل‌‌های کاربری سایت‌های مختلف را اجرا کند، این افزونه امکانات متفاوت و حرفه‌ای در خود دارد و شما با استفاده از این امکانات می‌توانید به صورت حرفه‌ای یک پنل کاربری اختصاصی و زیبا برای سایت خود ایجاد کنید.

این افزونه در مخزن وردپرس به صورت رایگان در اختیار شما قرار دارد و با چند کلیک می‌توانید این افزونه را در سایت خود نصب و راه‌اندازی کنید، البته توجه داشته باشید، نسخه رایگان این افزونه محدودیت‌هایی دارد و اگر می‌خواهید به صورت حرفه‌ای یک پنل کاربری در سایت خود داشته باشید بهتر هست که نسخه حرفه‌ای این افزونه را خریداری کنید تا در اجرا‌کردن پنل کاربری سایت خود محدود نباشید.

تاکنون این افزونه توانسته 200 هزار نصب فعال در مخزن وردپرس دریافت کند و محبوبیت زیادی هم کسب‌کرده است، این افزونه با ووکامرس کاملا سازگاری دارد و شما با استفاده از آن می‌توانید یک پنل کاربری فروشگاهی برای مشتریان خود فراهم کنید و خیلی ساده کاربران می‌توانند محصولات خریداری شده خود را مدیریت کنند و یا تمام اطلاعات خود را در سایت شما مشاهده کنند.

برخی از ویژگی های این افزونه

 • مدیریت ساده
 • اتصال به سیستم‌های ایمیل مارکتینگ (در نسخه حرفه‌ای)
 • ورود و عضویت کاربران با شبکه‌های اجتماعی
 • اتصال به مشتریان ووکامرس
 • متصل شدن به کپچا گوگل
 • و…

دانلود افزونه Ultimate Member


افزونه User registration and user profile

افزونه Profile Builder – افزونه پنل کاربری پیشرفته

یکی دیگر از بهترین پلاگین پنل کاربری رایگان که به شما کمک خواهد‌کرد و با استفاده از آن می‌توانید پنل کاربری سایت خود را به سادگی ایجاد کنید افزونه User registration and user profile است که قابلیت‌های خوبی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد داد، این افزونه به شما کمک خواهد‌کرد که یک سیستم عضویت و ورود در سایت خود ایجاد کنید و به هر کاربر خود یک پروفایل اختصاص دهید تا بتوانند با استفاده از پنل کاربری خود اطلاعات خوشان را مدیریت کنند.

این افزونه با نام Profile builder در دسترس شما قرار دارد و شما می‌توانید برای استفاده از آن در سایت خود نام آن‌را در مخزن وردپرس جستجو‌کرده و سریعا آن‌را نصب و راه‌اندازی کنید، این افزونه تاکنون از مخزن وردپرس بیش از 60 هزار نصب فعال دریافت‌کرده و مورد رضایت اکثر کاربران بوده و توانسته است نیازهای افراد زیادی را برای پلاگین پنل کاربری رایگان رفع کند.

اگر می‌خواهید به صورت حرفه‌ای برای کاربران خود به‌صورت رایگان پنل کاربری ایجاد کنید، این افزونه بسیار برای شما مناسب خواهد بود و می‌توانید با استفاده از آن به خوبی هر مواردی که برای یک پنل کاربری نیاز است را ایجاد کنید و در اختیار کاربران خود قرار دهید تا بتوانند اطلاعات خود را به سادگی مدیریت کنند، البته توجه داشته باشید که این افزونه‌ هم مانند افزونه‌های دیگر در دو نسخه ارائه شده است و شما برای استفاده از تمام امکانات آن باید افزونه نسخه حرفه‌ای را خریداری کنید و از این طریق به صورت نامحدود به این امکانات دسترسی داشته باشید.

یکی از قابلیت‌های این افزونه این است که شما می‌توانید یک سری افزودنی به آن اضافه کنید تا بتوانید قابلیت‌های بیشتری را تجربه کنید و برای ساخت یک پنل کاربری در سایت امکانات بیشتری را در دسترس داشته باشید.

برخی از ویژگی های این افزونه

 • ایجاد فرم‌های مختلف عضویت و ورود
 • ساخت پروفایل کاربری
 • راه‌اندازی سریع و ساده
 • داشتن افزودنی‌های مختلف
 • اتصال صفحه ورود به شبکه‌های اجتماعی
 • و…

دانلود افزونه پنل کاربری پیشرفته Profile Builder


افزونه UserPro

افزونه UserPro یکی از بهترین افزونه‌های ساخت پنل کاربری در وردپرس
افزونه UserPro یکی از بهترین افزونه‌های ساخت پنل کاربری در وردپرس

یکی از بهترین انتخاب‌هایی که برای افزونه پنل کاربری پیشرفته می‌توانید داشته باشید افزونه یوزر پرو هست، این افزونه امکانات فوق العاده کاربردی را به شما ارائه خواهد داد که می‌توانید با استفاده از ‌آن‌ها پنل کاربری بسیار حرفه‌ای را طراحی و اجرا کنید، این افزونه به زبان فارسی هم ترجمه شده و می‌توانید پنل کاربری سایت خود‌ را به زبان فارسی اجرا کنید و مدیریت آن برای شما با این زبان خیلی ساده‌تر خواهد بود و نیاز نیست ‌که به زبان انگلیسی مسلط باشید.

این افزونه به تنهایی امکانات خوبی دارد و با استفاده از آن می‌توانید فرم‌های عضویت و ورود سایت خود را با کیفیت بالا اجرا کنید و یک پروفایل کاربری به کاربران خود اختصاص دهید اما اگر می‌خواهید پنل کاربری حرفه‌ای در سایت داشته باشید تا کاربران بتوانند به خوبی در این پنل کاربری امور خود را انجام دهند می‌توانید یکی از افزودنی‌های یوزر پرو با نام User Dashboard را در سایت خود نصب کنید تا قابلیت‌هایی که یوزر پرو دارد بسیار بیشتر شود و بتوانید به صورت حرفه‌ای یک پنل کاربری اجرا کنید.

این افزونه در یک نسخه پریمیوم عرضه شده و شما برای استفاده از آن باید حتما هزینه بپردازید و آن‌را خریداری کنید البته ارزش این‌ را دارد که این نسخه را خریداری کنید چون بسیار حرفه‌ای و پر از امکانات مختلف است که شما در آن محدود نخواهید بود و خیلی ساده می‌توانید به مدیریت کاربران بپردازید.

این افزونه یک پروفایل کاربری برای هر کاربر سایت شما ایجاد خواهد‌کرد که کاربران حتی مانند شبکه‌های اجتماعی می‌توانند همدیگر را فالو کنند و این بین یک ارتباطی بین کاربران ایجاد خواهد شد.

برخی از ویژگی های این افزونه

 • صفحه ورود و عضویت زیبا
 • متصل‌کردن به شبکه‌های اجتماعی
 • امکان فالو‌کردن کاربران
 • امکان امتیاز دادن به کاربران
 • پنل کاربری حرفه‌ای
 • مدیریت آسان
 • پشتیبانی از زبان فارسی
 • و…

دانلود افزونه پنل کاربری پیشرفته UserPro


افزونه Ultimate Membership Pro

افزونه Ultimate Membership Pro

این افزونه برای عضویت ویژه در سایت وردپرسی شما بسیار مناسب خواهد بود و شما با استفاده از آن می‌توانید به صورت خیلی ساده یک پنل کاربری حرفه‌ای برای کاربران ویژه سایت خود در نظر بگیرید که به یک سری محتوا خاص شما دسترسی داشته باشند، توجه داشته باشید که این افزونه بیشتر برای عضویت VIP در سایت‌ها استفاده می‌شود و برای پنل‌های کاربری ساده کمتر سایتی از آن استفاده خواهد‌کرد.

با استفاده از این افزونه می‌توانید یک سری قیمت برای عضویت ویژه سایت خود در نظر بگیرید تا افراد با پرداخت این هزینه بتوانند به پنل کاربری ویژه سایت دسترسی داشته باشند، این افزونه کاملا فارسی‌سازی شده است و با درگاه پرداخت‌های ایرانی هم کاملا سازگاری دارد و شما می‌توانید این درگاه‌ها را به این افزونه متصل کنید تا در زمان پرداخت‌ها کاربران سریع پرداخت را انجام دهند.

برای دسترسی کاربران ویژه هم می‌توانید از طریق یکی از بخش‌های این افزونه یک سری دسترسی برای افراد خاصی در نظر بگیرید تا با پرداخت هزینه عضویت ویژه بتوانند به یک سری محتوا و یا محصول خاص شما دسترسی داشته باشند و این دسترسی برای افراد عادی غیر ممکن باشد.

این افزونه با ووکامرس هم کاملا سازگاری دارد و شما می‌توانید آن‌را به محصولات ووکامرس هم متصل کنید تا کاربران ویژه بتوانند به یک سری محصول خاص دسترسی داشته باشند و این دسترسی‌ها را خیلی ساده می‌توانید محدود کنید.

در ضمن این افزونه به سیستم‌های ایمیل مارکتینگ هم متصل خواهد شد و شما می‌توانید با متصل‌کردن این سیستم‌ها به افزونه ایمیل‌های کاربران را ذخیره‌کرده و عملیات‌های مارکتینگ بر روی این ایمیل‌ها انجام دهید تا بتوانید محصولات سایت خود را به فروش برسانید.

برخی از ویژگی های این افزونه:

 • ایجاد محتوا دوره‌ای
 • پنل کاربری حرفه‌ای
 • مدیریت ساده کاربران
 • تعیین Level برای کاربران
 • پشتیبانی از زبان فارسی
 • و…

دانلود افزونه Ultimate Membership Pro


افزونه RegistrationMagic

افزونه RegistrationMagic - یکی از بهترین افزونه‌های پنل کاربری در وردپرس
افزونه RegistrationMagic – یکی از بهترین افزونه‌های پنل کاربری در وردپرس

اگر می‌خواهید یک فرم عضویت و ورود برای سایت خود داشته باشید و یک پنل کاربری تقریبا ساده هم برای کاربران سایت خود ایجاد کنید این افزونه بسیار برای شما مناسب خواهد بود و نیاز نیست که حتی تنظیمات پیچیده‌ای هم در این افزونه وارد کنید و می‌توانید خیلی ساده فرم عضویت و ورود سایت خود را ایجاد کنید و در دید قرار دهید.

افزونه RegistrationMagic به صورت رایگان در اختیار شما قرار دارد و می‌توانید آن‌را با چند کلیک در سایت خود نصب و راه‌اندازی کنید، این افزونه تاکنون توانسته است 10 هزار نصب فعال در مخزن وردپرس دریافت‌کند و به یکی از بهترین افزون های پنل کاربری وردپرس تبدیل شود.

کار با این افزونه همانطور که گفتیم بسیار ساده است و شما نیاز نیست که تنظیمات زیادی را انجام دهید بلکه خیلی ساده ‌می‌توانید فرم های عضویت و ورود خود را ایجاد کنید که کاربران بتوانند از طریق آن فرم در سایت شما عضو شوند و یا هر وقت که خواستند به پنل کاربری خود دسترسی داشته باشند با استفاده از فرم ورود اطلاعات خود را در سایت وارد‌کرده تا دسترسی آن‌ها به پنل کاربری آزاد شود.

البته توجه داشته باشید که یکی از معایب این افزونه ترجمه نشدن به زبان فارسی هست و شما باید با زبان انگلیسی با این افزونه کار کنید اما می‌توانید فرم‌ها را به صورت فارسی ایجاد کنید فقط تنظیمات افزونه است‌که به صورت انگلیسی است.

برخی از ویژگی های این افزونه:

 • دارا بودن فرم‌ساز قدرتمند
 • اتصال به‌ افزونه فرم تماس 7
 • متصل شدن به ووکامرس
 • رایگان بودن
 • متصل شدن به سیستم های ایمیل مارکتینگ
 • و…

دانلود پلاگین پنل کاربری رایگان RegistrationMagic


افزونه User Registration

افزونه User Registration - افزونه پنل کاربری پیشرفته وردپرس
افزونه User Registration – افزونه پنل کاربری پیشرفته وردپرس

این افزونه یکی دیگر از بهترین مواردی است که می‌توانید با استفاده از آن پنل کاربری برای سایت خود ایجاد کنید تا کاربران بتوانند از طریق آن اطلاعات خود را در سایت شما کنترل کنند، افزونهUser Registration به صورت رایگان در مخزن وردپرس عرضه شده و شما برای استفاده از آن هزینه ای لازم نیست بپردازید.

این افزونه تاکنون توانسته از مخزن وردپرس 60 هزار نصب فال دریافت کند که به یکی از محبوب ترین افزونه ها در زمینه پنل کاربری تبدیل شده و تواسته است که پنل کاربری سایت های زیادی را با قدرت زیاد اجرا کند.

افزونه User Registration یک فرم ساز بسیار قدرتمند دارد که به شما کمک خواهد‌کرد فرم عضویت در سایت و ورود را به سادگی طراحی و اجرا کنید تا کاربران شما بتوانند از طریق این فرم در سایت شما عضو شوند، نحوه طراحی با این فرم هم به صورت کشیدن و رها‌کردن (Drag And Drop) هست که نیاز به هیچ‌گونه کد نویسی نخواهد داشت و شما خیلی ساده این فرم‌ها را برای سایت خود طراحی و اجرا می‌کنید.

برخی از ویژگی های این افزونه:

 • فرم ساز حرفه ای
 • نیاز نداشتن به کد نویسی
 • پنل کاربری مناسب
 • تنظیمات آسان
 • پشتیبانی از کپچا گوگل
 • رایگان بودن
 • و…

دانلود پنل کاربری رایگان User Registration


افزونه WP User Manager

افزونه WP User Manager - یکی از بهترین افزونه‌های پنل کاربری پیشرفته وردپرس
افزونه WP User Manager – یکی از بهترین افزونه‌های پنل کاربری پیشرفته وردپرس

اگر می‌خواهید آمار دقیق از کاربران خود داشته باشید و فرم‌های عضویت، ورود و پروفایل کاربری برای سایت خود ایجاد کنید این افزونه بسیار برای شما مناسب خواهد بود و می‌توانید با استفاده از آن نیاز خود را رفع کنید.

این افزونه هم مانند دیگر افزونه‌های دیگری که به شما معرفی‌کردیم کاملا رایگان است و شما می‌توانید آن‌را به صورت کاملا رایگان از مخزن وردپرس دانلود و نصب کنید که با استفاده از آن یک پنل کاربری برای سایت خود ایجاد کنید، تاکنون از مخزن وردپرس بیش از 10 هزار نفر این افزونه را در سایت خود نصب‌کردند و به استفاده از آن پرداختند.

این افزونه هم امنیت بسیار خوبی دارد و نیاز نیست که نگران امنیت اطلاعات کاربران خود باشید بلکه افزونه کاملا ایمن است و شما امنیت این اطلاعات را کاملا حفظ‌کرده‌اید، در ضمن شما با فرم ساز این افزونه می‌توانید خیلی ساده فرم‌های خود را با استایل زیبا طراحی و اجرا کنید تا کاربران ساده‌تر بتوانند به پنل کاربری خود دسترسی داشته باشند.

برخی از ویژگی های این افزونه:

 • طراحی فرم های زیبا
 • پنل کاربری جذاب
 • فرم عضویت و ورود
 • تنظیمات ساده
 • رابط کاربری ساده
 • و…

دانلود پلاگین پنل کاربری WP User Manager


افزونه Easy Registration Forms

افزونه Easy Registration Forms - افزونه ساخت پنل کاربری در وردپرس
افزونه Easy Registration Forms – افزونه ساخت پنل کاربری در وردپرس

اگر می‌خواهید خیلی ساده و سریع یک فرم عضویت و ورود برای سایت خود طراحی و اجرا کنید که زیاد دردسر نداشته باشد و وقت زیادی هم از شما نگیرد این افزنه برای شما بسیار مناسب خواهد بود و می‌تواند نیاز شما را رفع کند.

یکی از قابلیت‌هایی که این افزونه دارد این است شما می‌توانید خیلی ساده آن‌را به فرم تماس 7 متصل کنید و فرم عضویت و ورود سایت خود را با این افزونه طراحی‌کرد و اجرا کنید، البته توجه داشته باشید که این افزونه در خود یک فرم ساز بسیار عالی دارد که می‌توانید از آن هم برای طراحی فرم ها استفاده کنید.

برای فراخوانی فرم‌های عضویت و ورود سایت هم شما ‌می‌توانید از یک سری شورت کد در برگه‌های مختلف سایت خود استفاده کنید تا کاربران با مراجعه به آن برگه‌ها سریعا به این فرم‌ها دسترسی داشته باشند و به پنل کاربری خود دسترسی پیدا کنند.

برخی از ویژگی های این افزونه:

 • کاملا رایگان است
 • تنظمیات ساده
 • ایجاد انواع فرم ورود و عضویت
 • و…

دانلود افزونه Easy Registration Forms


افزونه ARMember

افزونه ARMember - یکی از افزونه‌های ساخت حساب کاربری در وردپرس
افزونه ARMember – یکی از افزونه‌های ساخت حساب کاربری در وردپرس

خیلی خب به آخرین افزونه رسیدیم، توجه داشته باشید که این افزونه با افزونه های دیگر متفاوت است و هیچ نسخه رایگانی ندارد بلکه شما برای استفاده از آن باید حتما نسخه پریمیوم آن‌را خریداری کنید و به استفاده از آن در سایت خود بپردازید.

این افزونه در بیش از 5 هزار سایت فعال است و بسیاری از سایت‌ها هستند که با استفاده از این افزونه توانسته‌اند که پنل کاربری بسیار پیشرفته‌ای برای خود ایجاد کنند، شما اگر یک سایت فروشگاهی دارید و یا سایت شما نیاز به پنل کاربری بسیار حرفه‌ای دارد این افزونه برای شما مناسب خواهد بود و می‌توانید با استفاده از آن تمام مواردی که می‌خواهید را در پنل کاربری خود اجرا کنید.

قیمت افزونه هم اکنون 49 دلار است که با این قیمت دلار بسیار زیاد خواهد بود اما می‌تواند پاسخگو نیاز‌های شما برای پنل کاربری باشد.

برخی از ویژگی‌های افزونه:

 • پنل کاربری پیشرفته
 • امکانات ویژه جهت طراحی پنل کاربری
 • فرم عضویت و ورود
 • مدیریت آسان
 • ایجاد محتوا دوره‌ای
 • و…

دانلود افزونه ARMember


جمع‌بندی

خیلی خب ما در این مقاله قصد داشتیم 10 مورد از بهترین افزونه‌های پنل کاربری وردپرس توضیحاتی ارائه دهیم تا شما بیشتر با ‌آن‌ها شوید و بتوانید با استفاده از ‌آن‌ها برای سایت خود یک پنل کاربری حرفه‌ای داشته باشید و این پنل کاربری را در اختیار کاربران خود قرار دهید، توجه داشته باشید این افزونه‌ها کاملا نسبت به رضایت کاربران به شما معرفی شده‌اند و حتما برای شما کار‌آمد خواهند بود و اصلا نیاز نیست که نگران بی‌کیفیت بودن ‌آن‌ها باشید، همچنین پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌های بهترین افزونه های وردپرس و بهترین افزونه‌های امنیت وردپرس و بهترین فرم سازهای وردپرس و بهترین قالب‌های فروشگاهی وردپرس را نیز مطالعه کنید.

در ضمن شما هر سوالی هم درباره این افزونه‌ها داشته باشید می‌توانید در زیر همین مقاله و قسمت نظرات سوال خود را مطرح کنید تا ما سریعا پاسخگو شما باشیم.

4.6/5 - (8 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

 1. ماندگار میگوید:

  من با استفاده از این مقاله تونستم یک افزونه پنل کاربری بسیار عالی برای سایتم انتخاب کنم، با تشکر از شما

 2. سروش رنجبر میگوید:

  لطفا اموزش طراحی پروفایل کاربری در وردپرس هم بگذارید با تشکر از سایت خوبتون

  • پشتیبانی میگوید:

   بله سعی خواهیم برای این مبحث نیز دوره‌ای را در سایت منتشر کنیم. با تشکر از همراهی شما.

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!