7+ بهترین پلاگین ماشین حساب وردپرس

7+ بهترین افزونه ماشین حساب وردپرس

منتشر شده در تاریخ : 17 مرداد 1401

آیا به دنبال بهترین ماشین حساب وردپرس برای وب سایت وردپرس خود هستید؟ در این مقاله از سری مقالات آموزش وردپرس می خواهیم بهترین افزونه های ماشین حساب در وردپرس را معرفی کنیم. بنابراین همراه ما باشید.

از آنجایی که تعداد زیادی افزونه ماشین حساب رایگان و پولی مختلف برای وردپرس وجود دارد، ما بهترین و محبوب ترین را با بهترین رتبه بندی پنج ستاره و فعال ترین کاربران انتخاب می کنیم. در این پست ما بر روی پلاگین های ماشین حساب برای موارد استفاده مختلف مانند داده ها، وام مسکن، حمل و نقل ووکامرس، تاریخ ها و فیلدها تمرکز می کنیم. اگر بتوانید از پلاگین های از پیش ساخته شده و اصلاح شده مطابق با نیاز خود استفاده کنید، نیازی به ساخت ماشین حساب خود از ابتدا نیست.

بهترین افرونه ماشین حساب وردپرس

مطمئن شوید که پلاگین ماشین حساب پاسخگو و آماده برای موبایل را انتخاب کنید تا در همه دستگاه ها کار کند اگر شما مشتریان یا مشتریان نیاز به جستجوی داده ها در تلفن همراه یا رایانه لوحی داشته باشند، عالی به نظر می رسد.

Cost Calculator Builder

Cost Calculator Builder

WP Cost Calculator – اگر به دنبال ابزاری هوشمند و ساده می گردید که به شما امکان می دهد به راحتی فرم های تخمین قیمت ایجاد کنید تا به مشتریان خود این فرصت را بدهید تا اطلاعاتی در مورد هزینه های خدمات و محصولات شما دریافت کنند، در جای مناسبی هستید. WP Cost Calculator به شما کمک می کند تا هر نوع فرم تخمینی را در چند مرحله آسان بسازید. این افزونه سازنده فرم محاسبه drag-n-drop خود را ارائه می دهد. علاوه بر این، می توانید تعداد نامحدودی از فرم های محاسبه ایجاد کنید و آنها را در هر صفحه یا پستی درج کنید.

افزونه ما برای بازدیدکنندگان وب سایت وردپرس شما بسیار آسان ساخته شده است، در صورت متغیر بودن خدمات یا محصولات، محاسبه گر هزینه بسیار مناسب است، و گزینه های زیادی برای تخمین هزینه وجود دارد. آیا برای اطلاع از هزینه پروژه خود نیاز به یک ماشین حساب قیمت دارید؟ – این ابزار برای شما، ماشین حساب وام است؟ – فقط پلاگین ما را نصب کنید. ترتیب میز؟ – آسان. امکانات نامحدود است. اجازه دهید WP Cost Calculator به دستیار مجازی شما تبدیل شود و تبدیل وب سایت شما را افزایش دهد.


 Formidable Forms

 Formidable Forms

ما کاملاً آن را درک می کنیم – میلیون ها کار وجود دارد که شما ترجیح می دهید به جای صرف وقت برای جستجوی افزونه فرم ساز کامل وردپرس انجام دهید. خبر خوب! Formidable Forms بهترین افزونه فرم های وردپرس است که به شما کمک می کند کارهای بیشتری را در زمان کمتر انجام دهید. قبل از اینکه متوجه شوید، پروژه‌های بزرگ‌تری را انجام می‌دهید و سریع‌تر از همیشه آنها را تکمیل می‌کنید.

فرم های تماس ساده یا فرم های پیچیده چند صفحه ای با آپلود فایل، منطق شرطی و محاسبات بسازید. سپس داده های جمع آوری شده را با نماها و نمودارها نمایش دهید. خیلی بیشتر از فرم های وردپرس دریافت کنید. آیا می خواهید چند فرم پیچیده بسازید؟ یا شاید چندین فرم ساده؟ در هر صورت، Formidable در جایی می ایستد که دیگر فرم سازان وردپرس کوتاهی می کنند. فرم ساز سفارشی وردپرس ما تمام ویژگی های فرم سازی را دارد که برای موفقیت در هر مقیاسی نیاز دارید.


Calculated Fields Form

Calculated Fields Form

افزونه “فرم فیلدهای محاسبه شده” به شما امکان می دهد فرم های وب با فیلدهای محاسبه شده ایجاد کنید که مقادیر آنها به صورت پویا بر اساس مقادیر سایر فیلدها در فرم وب محاسبه می شود. امکانات نامحدود است. به عنوان مثال، می توانید فرم هایی با محاسبات مالی، عملیات تاریخ برای ایجاد فرم های رزرو، و محاسبه قیمت محصول ایجاد کنید. این افزونه شامل عملیات متنی برای ویرایش، ترجمه یا خدمات تبلیغاتی است. عملیات پیشرفته تری مانند تعیین فاصله بین آدرس ها یا تولید نمودارها در دسترس هستند. فرم های به دست آمده 100٪ پاسخگوی تلفن همراه هستند.


Cost Calculator

Cost Calculator

افزونه Cost Calculator ابزاری مفید برای ایجاد فرم های سفارشی برای محاسبه تخمین قیمت محصول یا خدمات شما است.

چرا باید از افزونه Cost Calculator استفاده کنم؟

افزونه Cost Calculator به شما امکان می دهد با استفاده از گزینه های طرح بندی مختلف و انواع فیلدهای مختلف (انتخاب، لغزنده، سوئیچر و غیره) فرم های نامحدود ایجاد کنید. برای هر فیلد استفاده شده می توانید قیمت خاصی را تعیین کنید که بسته به تعامل و انتخاب کاربر تغییر می کند. افزونه Cost Calculator برای نشان دادن برآورد هزینه محصول یا خدمات شما به کاربر بسیار مفید است و کاربر را تشویق می کند تا برای اطلاعات بیشتر با شرکت شما تماس بگیرد.


Estatik

Estatik

ماشین حساب وام مسکن Estatik به بازدیدکنندگان وب سایت شما اجازه می دهد تا پرداخت های وام مسکن خود را تخمین بزنند. این عالی و آموزنده است و کاملا رایگان است! می توانید از آن به عنوان ماشین حساب ساده با قیمت خرید، پیش پرداخت، نرخ بهره استفاده کنید یا گزینه های پیشرفته را فعال کنید و بیمه خانه اضافی، مالیات املاک و PMI را روشن کنید.


shipping calculator for WooCommerce

shipping calculator for WooCommerce

این افزونه به مشتری شما اجازه می دهد تا   قبل از افزودن محصول به سبد خرید، هزینه حمل و نقل را محاسبه کند. مشتری می‌تواند بداند که آیا  محصول را می‌توان به آنجا ارسال کرد یا خیر ، بنابراین لازم نیست به صفحه تسویه‌حساب برود تا متوجه شود که شما به آن منطقه ارسال نمی‌کنید. افزونه روش حمل و نقل موجود را حتی زمانی که مشتری آدرس خود را اضافه نکرده است نشان می دهد، افزونه روش را بر اساس منطقه حمل و نقل اختصاص داده شده توسط ووکامرس به مشتری نشان می دهد.


Responsive

Responsive

ماشین حساب وام مسکن پاسخگو یک ویجت و کد کوتاه جی کوئری است که به راحتی در هر موضوعی، در هر دستگاه و با هر اندازه ای طراحی شده است. همان چیزی است که هر “نماینده املاک در حال حرکت” به آن نیاز دارد. نتیجه پرداخت وام مسکن در زیر فرم نمایش داده می شود – بسیار ساده و بسیار آسان برای پیگیری. برای کاربر باهوش، با کلیک بر روی نماد اطلاعات، جزئیات بیشتر وام مسکن نشان داده می شود…


Stylish Cost Calculator

Stylish Cost Calculator

با ماشین حساب هزینه شیک، یک فرم نقل قول (برآورد) فوری جذاب   در وب سایت خود بسازید. اکنون، کاربران شما می توانند،هزینه محصولات و خدمات شما را تجسم کنند. برای پذیرش پرداخت های فوری به PayPal، Stripe یا WooCommerce پیوند دهید. از طرف دیگر، با حذف دکمه‌های پرداخت و قیمت کل، این فرم را به یک  فرم تولید سرنخ تبدیل  کنید، و کاربران خود را تشویق کنید تا ایمیل خود را برای دانلود فرم نقل قول PDF به شما بدهند.


بهترین افزونه وردپرس ماشین حساب رایگان چیست؟

WP Cost Calculator – اگر به دنبال ابزاری هوشمند و ساده می گردید که به شما امکان می دهد به راحتی فرم های تخمین قیمت ایجاد کنید تا به مشتریان خود این فرصت را بدهید تا اطلاعاتی در مورد هزینه های خدمات و محصولات شما دریافت کنند، در جای مناسبی هستید.

بهترین ماشین حساب برای وب سایت های وردپرسی چیست؟

Formidable Forms – فرم های تماس ساده یا فرم های پیچیده چند صفحه ای را با آپلود فایل، منطق شرطی و محاسبات بسازید. سپس داده های جمع آوری شده را با نماها و نمودارها نمایش دهید. خیلی بیشتر از فرم های وردپرس دریافت کنید.


جمع بندی

در این مقاله سعی شد به صورت کامل درباره بهترین افزونه ماشین حساب وردپرس توضیح دهیم، شما از چه پلاگینی استفاده می‌کنید، برامون در بخش نظرات کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین ساعات جشنواره بلک فرایدی! ... تا 90 درصد تخفیف روی تمامی دوره‌ها ...تخفیف‌تو بگیر!
+
آموزش‌های ویدیویی جدید در یوتیوب