بهترین افزونه های سفارشی سازی ایمیل ووکامرس

بهترین افزونه های سفارشی سازی ایمیل ووکامرس

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 31 تیر 1401

همان‌طور که می‌دانید ووکامرس بهترین افزونه فروشگاه ساز در وردپرس است و در واقع قابلیت‌های بسیار زیادی دارد که شما با استفاده از آن‌ها می‌توانید یک فروشگاه اینترنتی بسیار عالی داشته باشید و مدیریت آن‌را به بهترین شکل ممکن انجام دهید، یکی از مهم‌‌ترین بخش‌های ووکامرس ایمیل‌های ارسالی برای خریداران است و در واقع هر فردی که از سایت شما یک خریدی داشته باشد، ایمیل صورت وضعیت سفارش برای خریدار ارسال خواهد شد، این ایمیل که به‌صورت پیش‌فرض بر روی ووکامرس قرار دارد یک قالب ساده و از پیش تعیین شده دارد که ممکن است خیلی جذاب نباشید و یا اصلا برای کسب‌و‌کار شما مناسب نباشد، به همین دلیل باید با استفاده از یک‌سری از افزونه‌ها آن را شخصی سازی کنید که ما در این مقاله قصد داریم بهترین افزونه‌ های سفارشی سازی ایمیل ووکامرس را به شما معرفی کنیم و شما بتوانید با استفاده از این افزونه ایمیل‌های سفارشی برای ووکامرس داشته باشید.

البته افرادی هم هستند که این قالب را به‌صورت کد نویسی ایجاد می‌کنند، اما اگر شما دانش کد نویسی نداشته باشید قطعا نمی‌توانید آن را برای خود ایجاد کنید و به همین دلیل باید از افزونه‌ها استفاده کنید، حتما تا انتهای این مقاله را ما همراه باشید تا بهترین افزونه‌های این زمینه را بشناسید و بعد با استفاده از آن‌ها ایمیل ووکامرسی خود را ایجاد کنید.

اگر می‌خواهید یک فروشگاه حرفه‌ای داشته باشید، حتما به این مورد دقت داشته باشید تا مشتریانی که ایمیل را از شما دریافت می‌کنند، یک ایمیل خوب و زیبا را از شما دریافت کنند و این ایمیل دقیقا انحصاری با موضوع کسب‌وکار شما طراحی شده باشد.

بهترین افزونه سفارشی سازی ایمیل ووکامرس

افزونه‌های زیادی در این زمینه وجود دارد که شما با استفاده از آن‌ها می‌توانید ایمیل‌های سفارشی برای سایت خود داشته باشید و بسیار کار کردن با آن‌ها هم ساده است که دیگر نیاز نیست دانش کد نویسی داشته باشید و همین مورد می‌تواند سهولت زیادی را برای شما ایجاد کند، در این بخش با ما همراه باشید تا به‌صورت کامل این افزونه‌ها را به شما معرفی کنیم.

افزونه سفارشی سازی قالب ایمیل ووکامرس YayMail

یکی از بهترین افزونه‌هایی که در این زمینه وجود دارد و شما می‌توانید خیلی سریع قالب ایمیل خود را تغییر دهید، افزونه YayMail است که قابلیت‌های بسیار زیادی دارد و می‌تواند تمام نیاز‌های شما را در این زمینه رفع کند.

افزونه سفارشی سازی قالب ایمیل ووکامرس YayMail

نوع طراحی با استفاده از این افزونه به‌صورت کشیدن و رها کردن (drag-and-drop) است که در واقع همین موضوع باعث می‌شود شما نیاز نداشته باشید که کد نویسی کنید و خیلی ساده با المان‌هایی که به‌صورت آماده هستند می‌توانید قالب ایمیل ووکامرس را تغییر دهید.

این افزونه به‌صورت رایگان در مخزن وردپرس وجود دارد و تاکنون هم بیش از 10 هزار نصب فعال دریافت کرده که همین موضوع نشان دهنده محبوبیت آن است و پیشنهاد می‌کنیم شما هم با استفاده از این افزونه قالب ایمیل ووکامرس را در سایت خود تغییر دهید.


تغییر قالب ایمیل ووکامرس با افزونه Jilt

افزونه Jilt به نسبت افزونه قبلی سابقه کمتری دارد اما قابلیت‌های خوبی را توانسته تا‌کنون فراهم کند و سایت‌های زیادی هم هستند که از آن استفاده می‌کنند، در واقع این افزونه با رابط کاربری خوب توانسته است که این بستر را برای شما فراهم کند تا خیلی ساده‌تر ایمیل‌های ووکامرس را برای خود طراحی کنید.

تغییر قالب ایمیل ووکامرس با افزونه Jilt
تغییر قالب ایمیل ووکامرس با افزونه Jilt

روش طراحی با استفاده از این افزونه هم به‌صورت کشیدن و رها کردن است و در واقع اگر با المان‌های آن به خوبی آشنا شوید و می‌توانید خیلی ساده قالب ایمیل ووکامرس را برای خود طراحی کنید، البته دقت داشته باشید که این افزونه کمی نیاز به دقت زیاد دارد تا بتوانید قالب‌های ایمیل حرفه‌ای را برای خود اجرا کنید و ممکن است چندین‌بار محبور باشید تا طراحی مختلف را تست کنید و در نهایت به نتیجه مطلوبی برسید.

نصب و استفاده از این افزونه به‌صورت رایگان است و همین الان می‌توانید از طریق مخزن وردپرس آن‌را برای خود دریافت کنید و از آن برای طراحی قالب ایمیل استفاده کنید.


افزونه سفارشی سازی ایمیل ووکامرس MailPoet

MailPoet را می توان غول طراحی ایمیل های ووکامرسی شناخت چرا که قابلیت های به نسبت دیگر افزونه‌ها بسیار بیشتر است و در واقع شما برای طراحی ایمیل ووکامرس اصلا محدود نیستید و همه المان‌ها را برای خود در دسترس دارید تا قالب ایمیل خود را به بهترین شکل ممکن طراحی کنید.

افزونه سفارشی سازی ایمیل ووکامرس MailPoet
افزونه سفارشی سازی ایمیل ووکامرس MailPoet

این افزونه یکی از محبوب‌ترین مواردی هم است که در زمینه طراحی ایمیل ووکامرس فعالیت می‌کند چرا که تا‌کنون از طریق مخزن وردپرس توانسته بیش از 400 هزار نصب فعال دریافت کند و همین موضوع نشان دهنده محبوبیت بسیار زیاد آن است.

اگر قصد دارید تمام نیاز‌های خود را در قالب یک افزونه برای طراحی ایمیل ووکامرس رفع کنید، این افزونه را برای خود انتخاب کنید و با استفاده از آن سعی کنید در سریع ترین زمان ممکن تمامی ایمیل‌های ووکامرس را برای خود طراحی کنید.


افزونه سفارشی سازی ایمیل ووکامرسEmail Template Customizer for

WooCommerce

همان‌طور که از نام این افزونه پیداست به‌صورت کامل این امکان را برای شما فراهم می‌کند که ایمیل‌های ووکامرس را سفارشی سازی کنید و خیلی ساده آن‌ها را بر اساس کسب‌و‌کار خود طراحی کنید، افزونهEmail Template Customizer for WooCommerce قابلیت‌های بسیار زیادی دارد و در واقع همین قابلیت‌ها می‌توانند نیاز شما را برای طراحی قالب ایمیل ووکامرس رفع کنند.

افزونه سفارشی سازی ایمیل ووکامرسEmail Template Customizer for
WooCommerce
افزونه سفارشی سازی ایمیل ووکامرسEmail Template Customizer for
WooCommerce

افزونه Email Template Customizer for WooCommerce به نسبت دیگر افزونه‌ها ممکن است امکانات کمتری داشته باشد اما بسیار پر‌کاربرد است و شما با استفاده از آن محدودیت زیادی را ندارید، اگر قصد دارید ایمیل‌های ساده‌ای را طراحی کنید و خیلی طراحی‌های شما پیچیده نیست پیشنهاد می‌کنیم که از این افزونه خوب استفاده کنید.

در ضمن این افزونه هم به‌صورت رایگان در مخزن وردپرس وجود دارد و تا‌کنون هم بیش از 10 هزار نصب فعال دریافت کرده که عدد قالب توجهی است.


افزونه سفارشی سازی ایمیل ووکامرس Decorator

این افزونه هم می‌تواند یکی از بهترین افزونه‌هایی باشد که شما با استفاده از امکانات آن می‌توانید به طراحی قالب ایمیل ووکامرس بپردازید، دقت داشته باشید که این افزونه بسیاری از امکانات را برای شما فراهم کرده است که شما اصلا نیاز نباشد که کد نویسی داشته باشید و خیلی ساده می‌توانید با المان‌های موجود در افزونه قالب ایمیل خود را برای ووکامرس ایجاد کنید.

افزونه سفارشی سازی ایمیل ووکامرس Decorator
افزونه سفارشی سازی ایمیل ووکامرس Decorator

افزونه Decorator به‌صورت رایگان در مخزن وردپرس عرضه شده است و تا‌کنون هم بیش از 8 هزار نصب فعال دریافت کرده است که البته به نسبت افزونه‌های دیگر تعداد نصب کمتری دارد اما می‌تواند مورد مناسبی برای سفارشی سازی ایمیل ووکامرس باشد.

البته با استفاده از این افزونه شما اگر خودتان به CSS مسلط باشید می‌توانید استایل‌های اختصاصی نسبت به ایمیل‌های خود داشته باشید که همین قابلیت در این افزونه می‌تواند مورد مناسبی برای شما باشد.


افزونه سفارشی سازی ایمیل ووکامرس Email Customizer for WooCommerce

این افزونه هم یکی دیگر از مواردی است که شما با استفاده از آن و بدون کد نویسی می‌توانید ایمیل‌های اختصاصی برای ووکامرس داشته باشید، دقت کنید که این افزونه به‌صورت پیش‌فرض یک‌سری قالب هم دارد که شما با استفاده از این قالب‌ها می‌توانید خیلی ساده‌تر تغییر قالب ایمیل ووکامرس را انجام دهید و از حالت خام پیش‌فرض آن‌را خارج خواهید کرد.

افزونه سفارشی سازی ایمیل ووکامرس Email Customizer for WooCommerce
افزونه سفارشی سازی ایمیل ووکامرس Email Customizer for WooCommerce

اگر خیلی وقت ندارید که طراحی ایمیل را به‌صورت اختصاصی انجام دهید اما می‌خواهید حالت پیش‌فرض ایمیل ووکامس را تغییر دهید، پیشنهاد می‌کنیم که از این افزونه و قالب‌های آماده‌ای که دارد استفاده کنید و این نیاز خود را رفع کنید.

این افزونه در مخزن وردپرس به‌صورت رایگان وجود دارد و تا‌کنون هم بیش از 8 هزار نصب فعال دریافت کرده است.


افزونه سفارشی سازی ایمیل ووکامرس YITH WooCommerce Email Templates

یکی دیگر از افزونه‌هایی که شما با استفاده از آن می‌توانید خیلی ساده و سریع قالب‌های ایمیل را در سایت خود به‌صورت کامل تغییر دهید و از این بابت هیچ مشکلی نداشته باشید، افزونه YITH WooCommerce Email Templates است که قابلیت‌های بسیار عالی دارد و شما با آن می‌توانید هرگونه طراحی را که می‌خواهید برای ایمیل‌های سایت خود داشته باشید.

افزونه سفارشی سازی ایمیل ووکامرس YITH WooCommerce Email Templates
افزونه سفارشی سازی ایمیل ووکامرس YITH WooCommerce Email Templates

این مورد یکی از افزونه‌های مجموعه YITH است که با توجه به فعالیت‌های عالی این مجموعه، مشخص است که کیفیت خوبی را با استفاده از این افزونه خواهید داشت و می‌توانید بدون محدودیت قالب ایمیل خود را طراحی کنید.

با توجه به تجربه‌ای که داشتیم متوجه شدیم که استفاده از این افزونه خیلی ساده است و شما با استفاده از آن هیچ مشکلی را نخواهید داشت.


جمع بندی

در این مقاله قصد داشتیم به‌صورت کامل به شما توضیح دهیم که چگونه می‌توانید بهترین افزونه های سفارشی سازی ایمیل ووکامرس، خیلی ساده ایمیل‌های ووکامرسی را برای سایت خود سفارشی سازی کنید، دقت داشته باشید که ما قصد داشتیم بهترین افزونه‌ها را به نسبت تجربه‌ای که داشتیم معرفی کردیم تا شما با استفاده از آن‌ها بتوانید بهترین نتیجه را دریافت کنید.

امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید و اطلاعات کاملی را نسبت به این موضوع کسب کرده باشید، در ضمن هر سوالی دارید می‌توانید از طریق نظرات همین مقاله با ما در ارتباط باشید تا سریعا شما را راهنمایی کنیم.

3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!