ایمیل مارکتینگ رایگان | راهنمای انتخاب بهترین شرکت ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ رایگان | راهنمای انتخاب بهترین شرکت ایمیل مارکتینگ

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 1, آذر, 1399

ایمیل مارکتینگ رایگان: در این مقاله از سری مقالات کسب و کار اینترنتی می خواهیم در ابتدا ببینیم که ایمیل مارتینگ چیست، سپس بهترین شرکت های ایمیل مارکتینگ رایگان را به شما همراهان خوب آکادمی وبکیما معرفی کنیم، تا شما هم بتوانید با استفاده از خدمات رایگان این شرکت های ایمیل مارکتینگ، فروش بیشتری را در کسب و کار خود تجربه کنید، پس اگر می خواهید تمام خم و چم ایمیل مارکتینگ رایگان را فرا بگیرید این مقاله مخصوص شما منتشر شده است.

ایمیل مارکتینگ چیست؟

ایمیل مارکتینگ (Email Marketing) یا بازاریابی ایمیلی (Email Advertising) یکی از ابزارهایی است که در دیجیتال مارکتینگ برای فروش بیشتر محصولات یک کمپانی استفاده می شود. در حقیقت به ارسال انبوهی از ایمیل به گروهی از مشتریان را ایمیل مارکتینگ می گویند، حال ممکن است هدف از ارسال ایمیل فروش بیشتر یک محصول باشد، یا جذب مخاطب و حتی اطلاع رسانی درباره یک موضوع خاص، به صورت کلی می توان ایمیل مارکتینگ را در جمله زیر خلاصه کرد:

نکته مهمتعریف ایمیل مارکتینگ به زبان ساده:
به ارسال ایمیل های بیزینسی به صورت انبوه برای مشتریان بالفعل یا بالقوه که می تواند هدف های مختلفی داشته باشد را ایمیل مارکتینگ می گویند.

شرکتهای ایمیل مارکتینگ رایگان

در ادامه می خواهیم بهترین شرکت های ایمیل مارکتینگ را که خدمات آنها برای کسب و کارهای کوچک تا متوسط رایگان است را معرفی کنیم تا بتوانید یک ایمیل مارکتینگ حرفه ای را برای کسب و کار اینترنتی خود راه اندازی کنید.

میلرلایت MailerLite

شرکت ایمیل مارکتینگ mailerlite بهترین سرویس بازاریابی ایمیل با 1000 عضو رایگان برای کسب و کار های اینترنتی ایران

میلرلایت یا به انگلیسی mailerlite اولین سرویس ایمیل مارکتینگ هست که می خوام بهتون معرفی کنم در حقیقت میلرلایت بهترین سرویس ایمیل مارکتینگی است که برای شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ و کوچک ایرانی بسیار مناسب است، دلیل این که تاکید می کنم که بهترین سرویس بازاریابی ایمیلی برای ایرانی ها میلرلایت است، این است که سرویس میلرلایت هیچگونه مشکلی با کسب و کار های ایرانی ندارد و به هیچ عنوان ایران را تحریم نکرده است و شما در زمان ثبت نام می توانید بدون هیچگونه مشکلی حتی برای دامنه های ir خود اکانت میلرلایت بسازید و از همان ابتدا به صورت کاملا رایگان ایمیل مارکتینگ خود را انجام دهید.

نکته مهم اگر برای ثبت نام از لینک های داخل آکادمی وبکیما (این لینک) استفاده کنید در همان ابتدای ثبت نام 20$ هدیه دریافت می کنید که می توانید برای ایمیل مارکتینگ حرفه ای خود استفاده کنید.

مزیت های سرویس ایمیل مارکتینگ میلرلایت

 • دریافت 20 دلار هدیه در همان ابتدا (در صورت استفاده از لینک های وبکیما)
 • لیست ایمیل تا 1000 عضو کاملا رایگان است و نیاز به هیچ پرداختی ندارد
 • ارسال 12000 ایمیل در ماه به صورت کاملا رایگان
 • امکانات متنوع برای ساخت لیست ایمیل واقعی از سایت خودتان
 • ابزار رایگان ساخت فرم های جمع آوری ایمیل در سایت
 • ابزارهای حرفه ای آنالیز و گزارش گیری از ایمیل های ارسالی
 • استفاده بسیار ساده و تنظیم سریع کمپین های ارسال ایمیل
 • دارای فرم های آماده برای ساخت ایمیل های جذاب
 • دارای ابزار ارسال خبرنامه توسط فید سایت به صورت کاملا رایگان
 • دارای سیستم اتوماتیک سازی آسان ایمیل ها Automation
 • و کلی امکانات ریز و درشت دیگر که شما را در ایمیل مارکتینگ رایگان بسیار کمک خواهد کرد.

SendPulse

sendpulse یکی از سرویس های بازاریابی ایمیلی دارای پلن رایگان

شرکت ایمیل مارکتینگ sendpulse یکی دیگر از سرویس های ایمیل مارکتینگ است که می توانید به سادگی از آن برای ارسال ایمیل های خود استفاده کنید. با پلن رایگان سرویس sendpulse می توانید به یک لیست ایمیل 500 تایی 15000 تا ایمیل به صورت ماهیانه ارسال کنید، که برای کسب و کارهای نوپا که نمیخواهند برای ایمیل مارکتینگ خود هزینه کنند، مناسب است.

یکی از مزیت های بارز این شرکت بازاریابی این است که علاوه بر سرویس ایمیل مارکتینگ، یک سرویس SMTP به صورت کاملا جدا از سرویس بازاریابی ایمیلی در اختیار شما قرار می دهد که با استفاده از آن می توانید ایمیل های عضویت و خرید سایت تان را ارسال کنید، با استفاده از سرویس SMTP پلن رایگان این شرکت می توانید در هر ساعت 50 ایمیل کاملا رایگان ارسال کنید.

همچنین شرکت sendpulse دارای سرویس رایگان پوش نوتیفیکیشن Push Notification است. با استفاده از سرویس پوش نوتیفیکیشن می توانید به اعضای این سرویس توسط مرورگر نوتیفیکیشن های دلخواه تان را ارسال کنید.

پیشنهاد می کنم مقاله تولید محتوا با کیفیت را از دست ندهید.


Mailchimp

شرکت Mailchimp یکی از بهترین سرویس های ایمیل مارکتینگ حرفه ای و رایگان

سرویس ایمیل مارکتینگ Mailchimp یکی از معروف ترین سرویس های بازاریابی ایمیلی در جهان است و در حقیقت سرویس میل چیمپ، لیدر بازاریابی ایمیلی در جهان است، در پلن رایگان میل چیمپ می توانید یک لیست ایمیل با 2000 عضو داشته باشید و به این 2000 عضو در هر ماه 6 بار ایمیل ارسال کنید که برای پلن رایگان واقعا معرکست! و برای کسب و کار های اینترنتی کوچک تا متوسط واقعا عالی است.

این شرکت به شدت با ایمیل های تبلیغاتی و اسپم مخالف است و کوچکترین موردی در اکانت شما مشاهده کند بدون هیچ قید و شرطی اکانت تان را مسدود می کند.

شرکت Mailchimp متاسفانه ایران را به صورت کامل تحریم کرده است و اگر شما حتی اکانت پرمیوم و پولی داشته باشید و این شرکت متوجه ایرانی بودن شما شود، اکانت تان را مسدود می کند.

اگر بین انتخاب دو شرکت میل چیمپ و میلرلایت مردد هستید، انتخاب بهتر شرکت میلرلایت است که با ایران مشکلی ندارد.


Getresponse

سرویس Getresponse از شرکت های ایمیل مارکتینگ رایگان

یکی دیگر از شرکت های مطرح در زمینه بازاریابی ایمیلی شرکت Getresponse است، بعد از ثبت نام در این سرویس می توانید تا یک ماه به صورت کاملا رایگان و با کمترین محدودیت نسبت به دیگر سرویس ها، ایمیل های خود را به مشتریان خود ارسال کنید.

یکی از بارزترین مزیت های این شرکت این است که علاوه بر خدمات ایمیل مارکتینگ، خدمات وبینار هم ارائه می دهد، یعنی علاوه بر تبلیغات ایمیلی می توانید از خدمات وبینار این شرکت هم به صورت کاملا رایگان استفاده کنید. از دیگر امکانات این پلتفرم می توان به امکان ساخت فرم ها و نظرسنجی ها و لندینگ پیج برای ایجاد لیست ایمیل اشاره کرد.

همچنین با استفاده از ابزارهای این سرویس می توانید ایمیل های خودتان را کاملا اتوماتیک کنید، برای مثال تنظیم کنید که اگر کاربری ایمیل شما را باز نکرد مجدد 24 ساعت بعد برایش همان ایمیل ارسال شود تا نرخ باز شدن ایمیل ها افزایش یابد.


ElasticEmail

بهترین سرویس ها برای انجام ایمیل مارکتینگ رایگان

سرویس بازاریابی ایمیلی ElasticEmail، یکی از ارزان ترین سرویس های تبلیغات ایمیلی را در بین دیگر شرکت ها دارد و با استفاده از یک پلن 10 دلاری در ماه می توانید به یک لیست ایمیل 10 هزار نفری، هر تعداد که بخواهید ( Unlimited ) ایمیل ارسال کنید، شما با استفاده از امکانات متنوعی که این سرویس در اختیارتان قرار می دهد می توانید به سادگی ایمیل مارکینگ سایت تان را به صورت کاملا حرفه ای انجام دهید.

اگر بخواهیم برخی از امکانات سرویس ElasticEmail را نام ببریم، می توانیم به امکان ساخت فرم های مختلف برای جمع آوری لیست ایمیل اشاره کنیم، همچنین این سرویس با تمپلیت های آماده ایمیل کار شما را برای ساخت ایمیل های زیبا و بهینه شده بسیار راحت کرده است.


Sender

شرکت Sender یکی از سرویس های بازاریابی ایمیلی رایگان

شرکت Sender هم یکی دیگر از شرکت های معتبر در زمینه بازاریابی ایمیلی است که به سادگی می توانید در آن ثبت نام کنید و به یک لیست ایمیل 2500 تایی به صورت ماهیانه 15 هزار ایمیل ارسال کنید که برای پلن رایگان واقعا عالی است! پلن بعدی شرکت Sender یک پلن 10 دلاری است که به شما اجازه می دهد به یک لیست ایمیل 5000 تایی، ماهیانه تا 60 هزار ایمیل ارسال کنید.

یکی دیگر از امکانات خوب شرکت Sender سرویس پوش نوتیفیکیشن رایگان است، یعنی در کنار تبلیغات ایمیلی می توانید از سرویس ارسال نوتیفیکیشن این شرکت نیز استفاده کنید.

پیشنهاد می کنم مقاله راهنمای جامع تنظیم بیزینس پلن و طرح و هدف کسب و کار را از دست ندهید.


Constant Contact

شرکت ایمیل مارکتینگ Constant Contact

شرکت ایمیل مارکتینگ  Constant Contact یکی دیگر از شرکت هایی است که با استفاده از آن می توانید ایمیل مارکتینگ رایگان را به سادگی هرچه تمام تر انجام دهید.  Constant Contact بسیار مناسب کسب و کارهای اینترنتی کوچک است و با استفاده از این سرویس می توانید تا ۲ ماه تمام از تمام خدمات آن به صورت کاملا رایگان استفاده کنید و اگر از امکانات آن راضی بودید می توانید یکی از پنل ها را تهیه کنید.

جالب اینجاست که این سرویس یک آموزش رایگان چند ساعته برای اشخاصی که نیاز به آموزش دارند، برگزار می کند که البته به زبان انگلیسی است که می توانید استفاده کنید.


بهترین شرکت ایمیل مارکتینگ رایگان

اگر بخواهیم یکی از شرکت های ایمیل مارکتینگ که در بالا نام بردیم را به عنوان بهترین شرکت برای انجام بازاریابی های ایمیلی انتخاب کنیم، قطعا انتخاب ما شرکت میلرلایت می باشد، و مهمترین دلیل آن هم این است که شرکت میلرلایت علاوه برآنکه در زمان ثبت نام کاربران آکادمی وبکیما، 20 دلار هدیه می دهد، یک پلن کاملا رایگان دارد که به 1000 عضو به صورت ماهیانه می توان 12 هزار ایمیل ارسال کرد، همچنین ایران را تحریم نکرده است، بنابراین بهترین انتخاب برای کسب و کار های ایرانی شرکت میلرلایت می باشد.

نظرات در “ایمیل مارکتینگ رایگان | راهنمای انتخاب بهترین شرکت ایمیل مارکتینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 17 =

تخفیفات ویژه آخر تابستان شروع شد! تا 67% تخفیف روی تمامی دوره‌ها! مدت محدود ...بـــزن بریـــــــم!
+