سفارشی سازی صفحه محصولات ووکامرس + بهترین افزونه‌ها

شخصی سازی صفحه محصول ووکامرس

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 26 تیر 1402

سفارشی سازی صفحه محصولات ووکامرس: صفحه محصول در سایت‌های فروشگاهی بسیار مهم است چرا که کاربر اطلاعات کامل را نسبت به یک محصول را از این طریق در دسترس دارد و می‌تواند با استفاده از این صفحه خرید خود را نهایی کند و باید بسیار با دقت طراحی شود و کاربر به المان‌ها و بخش‌های مختلف صفحه و اطلاعات دسترسی خیلی ساده و سریع داشته باشد، با توجه به این موضوع باید سعی داشته باشید که این صفحه را در سایت به بهترین شکل ممکن ایجاد کنید تا کاربران راحت‌تر اطلاعات را در دسترس داشته باشند و خرید خود را در سایت انجام دهند، روش‌های زیادی برای طراحی و سفارشی سازی این صفحه وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، بهترین روش استفاده از افزونه‌های سفارشی سازی صفحات است که در مقاله سفارشی سازی صفحه محصولات ووکامرس از سری مقالات آموزش وردپرس قصد داریم بهترین افزونه‌های سفارشی سازی صفحه محصول ووکامرس را معرفی کنیم و با استفاده از آن بتوانید به بهترین شکل ممکن این صفحه محصول را در سایت خود سفارشی سازی کنید.

تجربه مثبت شخصی سازی صفحه محصول ووکامرس

می‌خواهم در این بخش مقاله یک تجربه شخصی که از سفارشی سازی صفحه محصول داشته‌ام توضیحی ارائه دهم تا بتوانید بیشتر با این مبحث و تاثیر مثبت آن آشنا شوید، من یک سال پیش به راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی مشغول بودم و برای آن فروشگاه یک قالب فروشگاهی حرفه‌ای تهیه کردم که بسیار عالی بود و قابلیت‌های زیادی داشت که توانسته بودم با استفاده از آن بسیاری از قابلیت‌های مورد نیازم را برای فروشگاه اینترنتی داشته باشم.

اما بعد از مدتی متوجه شدم طبق آمارها کاربران زیادی به صفحه محصولات می‌روند اما هیچ محصولی را خریداری نمی‌کنند! این آمار خیلی عجیب بود در حالی که من در صفحه محصول اطلاعات بسیار زیادی را ارائه می‌دادم که این اطلاعات می‌توانست نظر هر خریدار را نسبت به خرید محصول جلب کند اما با این وجود هیچ فروش خوبی نداشتند و من مشکلات زیادی از این بابت داشتم.

چرا باید صفحه محصول را شخصی سازی کنیم؟
چرا باید صفحه محصول را شخصی سازی کنیم؟

بعد از بررسی‌های زیادی که داشتم متوجه شدم قالبی که خریداری کردم صفحه محصول خوبی ندارد و کاربر اصلاً دکمه ثبت سفارش را پیدا نمی‌کرد که این مورد باعث شده بود کاربر از صفحه محصول خریدی نداشته باشد، بعد از این مورد هم سعی کردم با استفاده از روش‌های مختلفی شخصی سازی صفحه محصول را انجام بدهم که در کل یک سری از افزونه‌ها توانستند نیاز من را در سریع‌ترین زمان رفع کنند که در قالب این مقاله تمام تجربیات و افزونه‌ها را معرفی خواهیم کرد تا بتوانید با استفاده از آن‌ها به خوبی شخصی سازی صفحه محصول را داشته باشید.

بهترین افزونه‌های شخصی سازی صفحه محصول ووکامرس

همان‌طور که گفته شد شخصی سازی صفحه محصول بسیار مهم است و باید دقت بسیار زیادی نسبت شبه آن داشته باشید تا بازدهی خوبی برای شما داشته باشد، توجه داشته باشید که افزونه‌ها و روش‌های زیادی هم در این زمینه وجود دارند اما همه آن‌ها ممکن است کاربردی نباشند و نتوانید به خوبی از آن‌ها بهره ببرید پس در این بخش حتماً همراه ما باشید تا بتوانید به خوبی بهترین افزونه‌ها را بشناسید و از آن‌ها در جهت شخصی سازی صفحه محصول استفاده کنید.

افزونه شخصی سازی صفحه محصول WooCommerce Store Customizer

اولین افزونه ای که در لیست ما برای سفارشی سازی صفحه محصولات ووکامرس قرار می‌گیرد و می‌تواند کمک کند شخصی سازی صفحه محصول را به خوبی انجام دهید، افزونه WooCommerce Store Customizer است که قابلیت‌های بسیار زیادی را ارائه داده است، این افزونه کارایی بسیار زیادی دارد درحالی که کار کردن با آن اصلاً کار سختی نیست و خیلی ساده می‌توانید از آن استفاده کنید، البته المان‌های این افزونه بسیار زیاد هستند تا بتوانید شخصی سازی صفحه محصول را به صورت کامل نمایش دهید اما باید به این مورد هم توجه داشته باشید که کمی استفاده از این المان‌ها ممکن است چالش‌هایی را همراه خود داشته باشند که ممکن است وقت زیادی از شما بگیرند.

افزونه شخصی سازی صفحه محصول WooCommerce Store Customizer
افزونه شخصی سازی صفحه محصول WooCommerce Store Customizer

این افزونه کاملاً با ووکامرس سازگار است تا بتوانید به صورت حرفه‌ای صفحات محصولات را طراحی کنید و در زمان نمایش به کاربران با مشکل مواجه نشود. این افزونه از طریق مخزن وردپرس در دسترس است که کاملاً به صورت رایگان عرضه شده است که همین رایگان بودن باعث شده است روزبه‌روز افزونه محبوب‌تر و بهتر باشد، در حال حاضر هم این افزونه از طریق مخزن وردپرس بیش از 30 هزار نصب فعال دریافت کرده است.


افزونه سفارشی سازی صفحه محصول WooCommerce Single Product Page Customizer

دومین افزونه‌ای که در لیست ما برای سفارشی سازی صفحه محصولات ووکامرس قرار می‌گیرد، افزونه WooCommerce Single Product Page Customizer است که در این زمینه قابلیت‌های عالی را ارائه داده و می‌توانید با استفاده از آن به صورت حرفه‌ای صفحه تک محصولات خود را شخصی سازی کنید و از حالت خام بودن آن‌ها را خارج کنید. با استفاده از این افزونه می‌توانید به صورت کلی متن‌ها و یک سری تنظیمات پیش‌فرض که صفحه محصولات ووکامرس دارد را به کلی تغییر دهید و همین قابلیت باعث می‌شود تا حد بسیار زیادی شخصی سازی این صفحه را انجام دهید.

افزونه سفارشی سازی صفحه محصول WooCommerce Single Product Page Customizer
افزونه سفارشی سازی صفحه محصول WooCommerce Single Product Page Customizer

با استفاده از این افزونه می‌توانید یک سری کد‌های اختصاصی HTML هم در سایت داشته باشید که یک سری قابلیت‌ها و المان‌ها را در صفحه محصول به صورت انحصاری داشته باشید و این مورد می‌تواند کمک کند به صورت صفحه محصول حرفه‌ای‌تری داشته باشید. در حال حاضر این افزونه هم در مخزن وردپرس به صورت رایگان وجود دارد که خیلی ساده می‌توانید آن‌را نصب کنید که تا کنون هم توانسته است از این طریق 10 هزار نصب فعال دریافت کند و به عنوان یکی از محبوب‌ترین افزونه‌های سفارشی سازی صفحه محصول باشد.


افزونه طراحی صفحه محصول ووکامرس Product Addons For WooCommerce

یکی دیگر از افزونه‌هایی که می‌توانید با استفاده از آن سفارشی سازی صفحه محصولات ووکامرس را انجام دهید، افزونه Product Addons For WooCommerce است که در این زمینه قابلیت‌های زیادی را ارائه می‌دهد و می‌توانید با استفاده از آن به بهترین شکل ممکن صفحه مورد نظر خود را در سایت داشته باشید بدون این که خیلی تخصصی بر روی این مورد کار کنید. توجه داشته باشید که این افزونه بسیار سبک و کارآمد است که کار کردن با آن اصلاً سخت نیست و خیلی ساده می‌توانید از آن در جهت ساخت صفحه محصول ووکامرس استفاده کنید.

افزونه طراحی صفحه محصول ووکامرس Product Addons For WooCommerce
افزونه طراحی صفحه محصول ووکامرس Product Addons For WooCommerce

با استفاده از این افزونه می‌توانید یک سری ویژگی در صفحه محصول خود داشته باشید تا یک سری دیتاها از مشتریان دریافت کنید، برای مثال می‌توانید یادداشت‌هایی از مشتری در جهت بهبود محصولات و یا محتواهای خود بگیرید که به نوعی می‌تواند کاربردی باشد. در حال حاضر این افزونه به صورت کاملاً رایگان عرضه شده است و برای استفاده از آن نیاز ندارید هیچ هزینه‌ای بپردازید پس با این وجود بسیار ساده می‌توانید شخصی سازی صفحه محصول خود را انجام دهید و محدودیتی در این مورد نداشته باشید.


افزونه شخصی سازی صفحه محصول DHWCPage – WooCommerce Page Builder

این افزونه یکی از افزونه‌های پولی در زمینه سفارشی سازی صفحه محصولات ووکامرس است که قابلیت‌های بیشتری برای شخصی سازی صفحه محصول ارائه می‌دهد که همین مورد باعث می‌شود بسیار حرفه‌ای‌تر صفحات محصول را در سایت داشته باشید. توجه داشته باشید که این بدان معنا نیست که همه افزونه‌های رایگان بد هستند و حتماً باید این افزونه پریمیوم را خریداری کنید چرا ممکن است شما با استفاده از این افزونه نیازهای خود را رفع نکنید اما با یک افزونه رایگان در همین زمینه تمام نیاز خود را رفع کنید و به صورت حرفه‌ای‌تر صفحه محصول خود را طراحی کنید.

افزونه شخصی سازی صفحه محصول DHWCPage – WooCommerce Page Builder
افزونه شخصی سازی صفحه محصول DHWCPage – WooCommerce Page Builder

با استفاده از این افزونه می‌توانید اعمال طرح صفحه محصولات را نسبت به دسته بندی‌ها یا برچسب‌ها داشته باشید تا محصولات هر دسته به یک شیوع خاصی نمایش داده شوند کاربران به روش‌های مختلفی به اطلاعات دسترسی داشته باشند که مورد بسیار عالی است و می‌تواند کمک کننده باشد. در حال حاضر این افزونه با 39 دلار در مارکت‌های فروش افزونه خارجی در دسترس است که برای سایت‌های تازه تاسیس ممکن است هزینه زیادی باشد و پیشنهاد می‌کنیم برای کارهای ساده‌تر و سریع‌تر از افزونه‌های رایگان استفاده کنید.


خیلی خوب دوستان تا این بخش از مقاله به صورت کامل با بهترین افزونه‌ های سفارشی سازی صفحه محصولات ووکامرس آشنا شدید و می‌توانید با استفاده از این افزونه‌ها به صورت حرفه‌ای شخصی سازی صفحه محصولات ووکامرس را انجام دهید، توجه داشته باشید که هر کدام از این افزونه‌ها می‌توانند مناسب باشند و فقط طبق نیاز است که باید توسط شما انتخاب شوند و ببینید که کدام افزونه می‌تواند بیشتری حد نیاز شما را رفع کند و از آن استفاده کنید.

شخصی سازی صفحه محصول در ووکامرس با صفحه سازها

یکی از روش‌های دیگری که می توانید با استفاده از آن صفحه محصول خود را طراحی و یا سفارشی سازی کنید، استفاده از صفحه سازها است که بسیار می‌تواند کمک کند بهترین صفحه محصول را برای سایت خود داشته باشید، البته این مورد وقت بسیار زیادی می‌خواهد چرا که نیاز دارید از صفر تا صد برگه را دوباره طراحی کنید و دانشی هم باید برای استفاده از این افزونه‌ها داشته باشید.

المنتور یکی از بهترین گزینه‌هایی است که می‌توانید با استفاده از آن طراحی صفحه مجصول را انجام دهید و اصلاً هم در این زمینه محدود نباشید، در کل المنتور قادر به این است که صفر تا صد سایت را طراحی کند که همین صفحه محصول هم یکی از بخش‌های مهم سایت است.

البته قبل از استفاده این صفحه سازها باید توجه داشته باشید که با سایت شما سازگار هستند و قابل شما با آن‌ها تداخل ندارد یا خیر، اگر قالب‌ها و افزونه‌ها با این صفحه ساز تداخل داشته باشند نه تنها نمی‌توانید صفحه محصول را طراحی کنید، بلکه بسیار هم مشکلات زیادی را خواهید داشت.

در نهایت این بخش هم باید بگوییم که اگر قصد دارید صفحه محصول بسیار حرفه‌ای و تا حد زیادی شخصی سازی شده داشته باشید، نیاز است که از افزونه‌هایی مانند المنتور استفاده کنید تا بخش به بخش را باز طراحی کنید، اما اگر قصد دارید یک سری تغییرات کلی داشته باشید می‌توانید از افزونه‌هایی که معرفی کردیم استفاده کنید و مشکلی هم نخواهید داشت و تنها کمی در سفارشی سازی یا طراحی محدودتر خواهید بود.

سفارشی سازی ووکامرس با افزونه WooCustomizer

با توجه به افزونه‌هایی که معرفی کردیم سعی داشتیم در انتها مقاله هم به صورت کامل یکی از این افزونه‌ها که محبوب هست را آموزش دهیم تا روند کلی کار این افزونه‌ها را بشناسید و بعد از آن‌ها استفاده کنید، افزونه WooCustomizer به صورت کامل کمک می‌کند تا صفحه محصول سایت ووکامرسی خود را شخصی سازی کنید که بسیار کاربردی است و در اول همین مقاله هم درباره آن توضیحات زیادی را ارائه دادیم.

اول از هرچیزی باید افزونه را از مخزن وردپرس دانلود و نصب کنید تا به سراغ ادامه آموزش برویم و صفحه محصول خود را شخصی سازی کنیم، البته توجه داشته باشید که قبل از نصب این افزونه باید ووکامرس را نصب کرده باشید و این افزونه فقط برای محصولات ووکامرسی صدق می‌کند. اگر در نصب افزونه‌ها در وردپرس مشکل دارید به آموزش نصب افزونه وردپرس مراجعه کنید.

سفارشی سازی ووکامرس با افزونه WooCustomizer
سفارشی سازی صفحه محصولات ووکامرس با افزونه WooCustomizer

بعد از نصب افزونه یک گزینه در ووکامرس با عنوان store customizer ایجاد خواهد شد که تنظیمات این افزونه را به صورت کامل از این طریق می‌توانید انجام دهید، این گزینه بسیار جامع و کامل است تا افزونه هر آن چه که می‌تواند تغییر دهد را بتوانید در اختیار داشته باشید و تغییرات را اعمال کنید. در بخش اول این افزونه 2 گزینه وجود دارد که به ترتیب این گزینه‌ها را تک به تک در هر بخش توضیح می‌دهیم تا بتوانید کاربرد آن‌ها را درک کنید و از آن‌ها استفاده کنید.

 • Turn off the Customizer Tour: با فعال کردن این گزینه می‌توانید تعیین کنید که افزونه در سایت غیرفعال شود و صفحه محصول همان استایل قبلی خود را داشته باشد.
 • Delete all plugin data when StoreCustomizer is deleted: اگر دکمه این مورد هم فعال کنید و این بخش را ذخیره کنید تمامی دیتاهای موجود به افزونه در سایت پاک خواهد شد و به عبارتی افزونه یک‌بار در سایت به صورت کامل ریست می‌شود.

مابقی بخش‌های دیگری که در این صفحه وجود دارند کاملاً در نسخه رایگان محدود هستند و نمی‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، برای دسترسی به آن‌ها نیاز است که هزینه‌ای بپردازید و نسخه پرو افزونه را خریداری کنید که قیمت افزونه دلاری است و اگر یک وب سایت تازه تاسیس و کم درآمد داشته باشید قاعدتاً این هزینه زیاد خواهد بود و نمی‌توانید آن‌را خریداری کنید.

شاید فکر کنید که با وجود این محدودیت‌ها افزونه عملاً بی کاربرد است اما اصلاً این‌طور نیست و تمام بخش‌هایی که به صورت رایگان در این افزونه قرار گرفته‌اند تا بتوانید صفحه محصول را سفارشی سازی کنید، در بخش سفارشی سازی پیشخوان وردپرس هستند و قابلیت‌های بسیار عالی هستند که می‌توانید از آن‌ها خیلی ساده و سریع استفاده کنید تا به صفحه محصول مورد نظر خود برسید.

سفارشی سازی صفحه محصولات ووکامرس با افزونه woocustimizer
سفارشی سازی صفحه محصولات ووکامرس با افزونه woocustimizer

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید در بخش سفارشی سازی می‌توانید بخش‌های زیادی را با استفاده از این افزونه در دسترس داشته باشید که بسیار مهم هستند و کاربردهای زیادی هم برای شما دارند، به ترتیب این موارد در این بخش مقاله توضیح خواهیم داد که بتوانید از آن‌ها استفاده کنید و صفحه محصول مورد نظر خود را شخصی سازی کنید.

آموزش بخش woocommerce shop pgae در افزونه woocustomizer

در این بخش یک سری تنظیمات کلی برای تغییر صفحه اصلی فروشگاه خواهید داشت و همان طور که از قبل هم گفته شد می‌توانید با استفاده از این افزونه تغییراتی در بخش‌های دیگر ووکامرس هم داشته باشید که این مورد بسیار مهم است و مزیت ویژه‌ای برای این افزونه به حساب می‌آید.

آموزش بخش woocommerce shop pgae در افزونه woocustomizer
آموزش بخش woocommerce shop pgae در افزونه woocustomizer

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید بسیاری از گزینه‌ها در این بخش وجود دارند که می‌توانید با استفاده از این گزینه‌ها تنظیمات خوبی را نسبت به صفحه اصلی فروشگاه خود داشته باشید.

 • Remove Shop Page Breadcrumbs: اگر این گزینه را فعال کنید آدرس راهنمای صفحه در بخش فروشگاه حذف می شود که در واقع به اصطلاح برد کرامپ هم گفته می‌شود و اغلب برای صفحه اصلی فروشگاه نباید فعال باشد اما در صفحه محصول آن‌را نیاز داریم.
 • Remove Shop Title: اگر این گزینه را فعال کنید نام برگه فروشگاه در صفحه فروشگاه نمایش داده نمی‌شود.
 • Remove Shop Sorting Dropdown: با فعال کردن این گزینه منو کشویی و یا همان همبرگری در صفحه فروشگاه حذف می‌شود که بهتر است این کار را انجام ندهید.
 • Turn off Editing Products per row/page: با استفاده از این گزینه می‌توانید محصولات را سطربندی کنید که بسیار عالی است و می‌توانید تعیین کنید که در یک صفحه چند محصول و در چند ردیف باشند.
 • Sale Banner Text: این کادر می‌توانید متن برن فروش را تعیین کنید که می‌تواند این مورد تاثیری مستقیم بر روی فروش هم داشته باشد.

بخش woocommerce product page

بعد از این موارد ما بیشتر به این مبحث نمی‌پردازیم و سعی داریم که بیشتر صفحه محصول را با استفاده از این افزونه سفارشی سازی کنیم و به همین دلیل به بخش بعدی افزونه یعنی woocommerce product page می‌رویم تا این بخش را به صورت کامل توضیح دهیم و با استفاده از این بخش بتوانید به بهترین شکل ممکن صفحه محصول را برای خود سفارشی سازی کنید.

 راهنمای تنظیمات woocommerce shop pgae - سفارشی سازی صفحه محصولات ووکامرس
راهنمای تنظیمات woocommerce shop pgae – سفارشی سازی صفحه محصولات ووکامرس

گزینه اول که مانند بخش قبلی است که اگر آن‌را فعال کنید می‌توانید آدرس صفحه را به صورت متنی به کاربر نمایش دهید که از چه صفحاتی عبور کرده که صفحه این محصول رسیده است که بهتر است این مورد در صفحه محصول باشد و آن‌را تیک نزنید تا حذف نشود.

سفارشی سازی صفحه محصولات ووکامرس در افزونه woocustomizer
سفارشی سازی صفحه محصولات ووکامرس در افزونه woocustomizer
 • Remove Image Zoom: اگر قصد دارید زوم کردن بر روی تصاویر حذف شود می‌توانید تیک این گزینه را بزنید.
 • Remove Image Lightbox: اگر نمی‌خواهید تصاویر محصولات لایت باکس داشته باشند می‌توانید این گزینه را فعال کنید تا در سایت حذف شود.
 • Remove Image Slider: اگر نمی‌خواهید تصاویر محصولات به صورت اسلایدی نمایش داده شوند می‌توانید تیک این گزینه را بزنید و اسلایدر تصاویر را در سایت حذف کنید.
 • Sale Banner Text: این مورد هم مانند بخش قبلی است و باید متن خرید را تعیین کنید.
 • Remove Product Title: اگر قصد داشته باشید که عنوان محصول را در سایت حذف کنید و به کاربر نمایش داده نشود می‌توانید تیک این گزینه را بزنید که منطقی نیست این کار را انجام دهید و بهتر است که تیک آن‌را فعال نکنید.
 • Add a default Price Prefix: اگر می‌خواهید پیشوند قیمت را به صورت خودکار در صفحه محصول نمایش دهید می‌توانید این گزینه را فعال کنید.
 • Add a default Price Suffix: اگر یک قیمت پیش‌فرض برای محصولات دارید می‌توانید این گزینه را فعال کنید تا وقتی یک محصول را قیمت گذاری نکردید این قیمت به کاربر نمایش داده شود.
 • Edit Product Button Text: اگر این گزینه را فعال کنید کادر افزودن به سبد خرید ایجاد می‌شود که می‌توانید متن دکمه را تغییر دهید که بسیار عالی است و اما به صورت پیش‌فرض هم بر روی مقدار درستی قرار گرفته که اگر خودتان تصمیم دارید یک متن خاص‌تر برای این دکمه داشته باشید می‌توانید از این کادر استفاده کنید.
 • Remove Product Categories: اگر نمی‌خواهید کاربر متوجه شود محصول در کدام دسته بندی قرار گرفته است می‌توانید این گزینه را فعال کنید تا آن حذف شود.
 • Remove Product Tags: اگر تیک این گزینه را بزنید کاربران نمی‌توانند برچسب‌های محصول را مشاهده کنند که اغلب این برچسب‌ها جای درستی قرار نمی‌گیرند و باید آن‌ها با استفاده از همین گزینه حذف کنیم.
 • Show Amount Sold: اگر قصد دارید کاربران تعداد فروش محصولات هم در سایت مشاهده کنند این گزینه را می‌توانید فعال کنید که خیلی ساده به آمار فروش دسترسی داشته باشند.
تغییر صفحه محصول در افزونه woocustomizer
تغییر صفحه محصول در افزونه woocustomizer

اگر باز هم صفحه را به پایین اسکرول کنید همانند تصویر بالا یک سری گزینه‌های دیگر هم برای تنظیم صفحه محصول وجود دارد که کاربردهای خاص خود را دارند و می‌توانند کمک کننده باشند.

 • Add button to ‘Continue Shopping: اگر این گزینه را فعال کنید یک دکمه در صفحه محصول ایجاد می‌شود با عنوان ادامه خرید که کاربر با کلیک بر روی آن دکمه می تواند به خرید خود ادامه دهد و به صفحه فروشگاه رفته تا یک سری محصول دیگر هم به سبد خرید خود اضافه کند.
 • Set ‘Add To Cart’ Increment values: با استفاده از این گزینه می‌توانید مقادیری مربوط به دکمه سبد خرید تنظیم کنید که می تواند به مراتب برای شما کاربردی باشد.
 • Edit Stock Status Texts: با فعال کردن تیک این گزینه می‌توانید متن‌هایی را در سفارش‌ها و ثبت سفارش‌های صفحه محصول تغییر دهید.

بخش product page tab

یک بخشی برای تب‌های ارائه اطلاعات در صفحه محصولات وجود دارد که با استفاده از این تب ها می‌توانید به بهترین شکل ممکن اطلاعات محصولات را ارائه دهید پس با این وجود باید توجه ویژه‌ای به این موضوع و تنظیمات داشته باشید.

 آموزش بخش product page tab - سفارشی سازی صفحه محصولات ووکامرس
آموزش بخش product page tab – سفارشی سازی صفحه محصولات ووکامرس
 • Description Tab: با استفاده از این گزینه می‌توانید تب مربوط به توضیحات اصلی محصول را تغییر دهید، البته صورت پیش‌فرض این موارد خوب هستند و به درستی تنظیم شده‌اند و فقط اگر قصد دارید سفارشی سازی شده باشند بهتر است آن‌ها را تغییر دهید.
 • Additional Info Tab: با استفاده از این گزینه می‌توانید تب مربوط به جدول مزیت‌ها و مشخصات محصول را تغییر دهید.
 • Reviews Tab: اگر قصد دارید تب نقد و بررسی در سایت خود داشته باشید از طریق این گزینه می‌توانید این را مدیریت کنید و به بهترین شکل ممکن آن‌را ایجاد کنید.
 • Add Product Long Description after Tabs: اگر قصد دارید توضیحات طولانی‌تری بعد از تب ها داشته باشید می‌توانید این مورد را فعال کنید و مقادیر آن‌را نسبت به نیاز خود تنظیم کنید.
 • Add Product Additional Info after Tabs: اگر باز هم می‌خواهید اطلاعات اضافی‌تری برای محصولات داشته باشید و بعد از برگه‌ها این اطلاعات قرار بگیرند می‌توانید این گزینه را در سایت خود فعال کنید.
 • Add Product Reviews after Tabs: اگر نیاز دارید که تب نظرات محصول را هم داشته باشید می‌توانید این گزینه را تیک بزنید.

بخش Related & Recommended Products

یک سری تنظیمات دیگر هم باز برای صفحه محصول وجود دارد که اگر کمی صفحه را به پایین اسکرول کنید آن‌را با عنوان Related & Recommended Products می‌توانید مشاهده کنید.

سفارشی سازی صفحه محصولات ووکامرس در افزونه woocustomizer
سفارشی سازی صفحه محصولات ووکامرس در افزونه woocustomizer
 • Product Recommendations: اگر می‌خواهید محصولات دیگری هم در آخر صفحه محصول شما به کاربر نمایش داده شود می‌توانید این مورد را فعال کنید که باعث افزایش فروش هم خواهد شد و افراد محصولات شما را بیشتر و بهتر خواهند شناخت.
 • Products Per Row: این گزینه تعیین کننده ردیف محصولات است که می‌خواهید در چند ردیف و به چه صورتی نمایش داده شوند.
 • Amount of products to show: در این کادر هم به صورت عددی باید تعیین کنید که چه تعداد محصول می‌خواهید نمایش داده شود.
 • Related Products: در این گزینه از شما می‌خواهد که محصولات مرتبط را با چه نامی به کاربران نمایش دهد که می‌توانید عنوان آن‌را تغییر دهید، 2 گزینه بعدی هم مربوط به تعداد و ردیف محصولات مرتبط است که باید آن‌ها را هم تعیین کنید.

بخش Design Elements

آخرین بخش طراحی صفحه محصول دیزاین المنت است که خیلی پیچیده نیست و سادگی را در تنظیمات تجربه می‌کنید که آن‌را هم در این بخش از مقاله به صورت کامل توضیح می‌دهیم.

آموزش بخش Design Elements در افزونه woocustomizer

همان‌طور که در تصویر بالا هم مشاهده می‌کنید گزینه‌های زیادی در این بخش وجود ندارد و می‌توانید خیلی ساده از آن‌ها استفاده کنید تا سفارشی سازی را بیشتر انجام دهید.

 • Customize Product Title: با استفاده از این گزینه می‌توانید سایز فونت و رنگ عنوان محصول را به سادگی تغییر دهید.
 • Customize Product Price: با استفاده از این گزینه می‌توانید تغییراتی همچون گزینه قبلی برای قسمت‌های محصول داشته باشید.
 • Customize Product Button Colors: در نهایت هم می‌توانید با استفاده از این گزینه دکمه افزودن به سبد خرید صفحه محصول را از این طریق در دسترس داشته باشید.

بعد از انجام تمامی این موارد شما یک صفحه محصول ووکامرس شخصی سازی شده دارید و دیگر هم در این زمینه مشکلی نخواهید داشت به همین سادگی توانستیم با استفاده از تنظیماتی بسیار ساده سفارشی سازی صفحه محصولات ووکامرس را انجام دهیم.

جمع بندی

در کل سفارشی سازی صفحه محصولات ووکامرس بسیار اهمیت دارد و باید به آن توجه ویژه‌ای داشت، اگر هنوز برای این مورد اقدام نکردید باید سریعاً طبق همین آموزش سفارشی سازی صفحه محصولات ووکامرس خود را طبق نیازهای سایت و استایل سایت انجام دهید تا به صورت بسیار ساده‌تر کاربران با محصولات آشنا شود. امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید و اطلاعات کافی را نسبت به موضوع مقاله کسب کرده باشید، در ضمن هر سوالی در این زمینه دارید می‌توانید از طریق نظرات مقاله با ما در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کنیم.

4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین ساعات جشنواره بلک فرایدی! ... تا 90 درصد تخفیف روی تمامی دوره‌ها ...تخفیف‌تو بگیر!
+
آموزش‌های ویدیویی جدید در یوتیوب