بهترین سایت های تکنولوژی جهان

20+ بهترین سایت های تکنولوژی جهان

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 1 دی 1402

در این عصر فناوری مدرن که هر روز ابزارها و برنامه‌های دیجیتال جدید توسعه یا ایجاد می‌شوند، وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌های فناوری مفید هستند. کاربران اینترنت این فناوری‌های جدید را از طریق خواندن وبلاگ‌ها می‌شناسند، به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا در این مقاله بهترین سایت های تکنولوژی جهان را که از نظر گوگل و الکسا برترین این حوزه هستند را معرفی کنیم، پس اگر می‌خواهید از اخبار روز فناوری و تکنولوژی در جهان عقب نمانید مقاله بهترین سایت های تکنولوژی جهان از سری مقالات کسب و کار اینترنتی را تا انتها مطالعه بفرمایید.

بهترین سایت های تکنولوژی جهان

همان طور که در مقدمه مقاله گفتیم، در این مقاله سعی کردیم تا بهترین وبلاگ ها و سایت هایی که جدیدترین اخبار تکنولوژی های روز جهان را پوشش می‌دهند را به شما عزیزان معرفی کنیم.

چرا باید بهترین سایت های تکنولوژی را دنبال کنیم؟

شاید با خودتان بگویید که اصلا چرا باید بهترین سایت های تکنولوژی در جهان را دنبال کنیم؟ خب این موضوع کاملا بستگی به خود شما دارد، اگر شما در عاشق فناوری و تکنولوژی باشید اصلا به دلیل نیاز ندارید! خود به خود جذب این سایت‌ها خواهید شد! اما ممکن است که شما علاقه چندانی به این اخبار نداشته باشید، اما شغل‌تان وابسته به تکنولوژی های روز است! در این صورت نیز باید خودتان را بروز نگه دارید و از جدیدترین اخبار تکنولوژی با خبر باشید.


TechCrunch.com

بهترین سایت های تکنولوژی - TechCrunch.com
بهترین سایت های تکنولوژی – TechCrunch.com

Tech Crunch به عنوان یکی از وب سایت های شناخته شده و محبوب برای ارائه اطلاعات با کیفیت در رابطه با گجت های جدید و اخبار فناوری به شمار می رود. همچنین، Tech Crunch یکی از رسانه های فناوری پیشرو در اینترنت و همچنین یکی از معروف ترین وبلاگ های فناوری آنلاین است. عمدتاً مقالات مربوط به پورتال های اینترنتی، آخرین بررسی های محصولات فناوری و اخبار و غیره را ارائه می دهد.

وب‌سایت: TechCrunch.com


TheNextWeb.com

بلاگ تازه های تکنولوژی - TheNextWeb
بلاگ تازه های تکنولوژی – TheNextWeb

نکست وب یکی دیگر از وبلاگ های پیشرو در اینترنت است که مطالب فناوری را به صورت روزانه در اختیار کاربران اینترنت قرار می دهد. عمدتاً راهنماها و موضوعات مرتبط با تجارت، فرهنگ و فناوری را پوشش می دهد. همچنین، مقالات مفیدی را برای ابزارهای آینده منتشر می کند. به شدت توصیه می شود که حتماً این وب سایت را برای گجت های نسل بعدی بخوانید و ببینید. نکته جالب این است که هفت میلیون بازدید ماهانه و بیش از ده میلیون بازدید از صفحه در ماه دریافت می کند.

وب‌سایت: TheNextWeb.com


Wired.com

وب سایت های فناوری - Wired.com
وب سایت های فناوری – Wired.com

Wired.com سومین رسانه محبوب در اینترنت است که اخبار مربوط به آخرین روندهای فناوری را ارائه می دهد. همچنین، راهنماهای مفید مربوط به جدیدترین یا آینده ابزارها، علم، سرگرمی، تجارت و طراحی و غیره را منتشر می کند. پس از بازدید از این وب سایت، مطمئناً به دلیل انتشار مطالب با کیفیت، Wired.com را دوست خواهید داشت.

وب‌سایت: Wired.com


Tech2.com

برترین سایت های تکنولوژی جهان - Tech2.com
برترین سایت های تکنولوژی جهان – Tech2.com

Tech2.com بیشتر مقالات و راهنماهای مربوط به ابزارهای جدید مانند تلویزیون، موبایل، تبلت، لپ تاپ و دستگاه های بازی را به اشتراک می گذارد. جدا از این، پادکست ها، فیلم ها و عکس های مربوط به آخرین روندهای فناوری را نیز پوشش می دهد. همچنین، برای مقایسه وب سایت ها یا ابزارهای جدید به طور همزمان در این وب سایت به راحتی بسیار مفید است. مطمئناً با مطالعه روزانه این وب سایت اطلاعات ارزشمند زیادی به دست خواهید آورد.

وب‌سایت: www.firstpost.com


Gizmodo.com

  Gizmodo.com - بلاگ تکنولوژی های برتر
Gizmodo.com – بلاگ تکنولوژی های برتر

یکی دیگر از منابع پیشرو در اینترنت است که بیشتر اخبار و راهنماهای مربوط به گجت ها را پوشش می دهد و یکی از بهترین پورتال های آنلاین برای دوستداران گجت است. این عمدتا آخرین اخبار مربوط به ابزارها، بهترین راهنماها برای ابزارها و همچنین آموزش های مربوط به ابزار را پوشش می دهد. اگر از عاشق ابزارها هستید، پس این وب سایت ها واقعاً ارزش دارند و برای یافتن آخرین و جدیدترین اخبار اسباب بازی ها باید این وب سایت را بررسی کنید

وب‌سایت: Gizmodo.com


Mashable.com

 Mashable.com - بلاگ تکنولوژی سایبری
Mashable.com – بلاگ تکنولوژی سایبری

همانطور که بسیاری از شما ممکن است درباره یکی از برترین و معروف ترین وبلاگ های فناوری در اینترنت که آخرین اخبار فناوری، ابزارها، علم و چیزهای جالب را پوشش می دهد، ایده داشته باشید یا بدانید و راهنماهای مفیدی را برای کاربران اینترنت ارائه می دهد. بهترین بخش در مورد این وب سایت این است که می توانید ویدیوهای مربوط به آخرین اخبار فناوری را نیز مشاهده کنید. همچنین، بیش از بیست میلیون بازدید منحصر به فرد دریافت می کند و بیش از شش میلیون دنبال کننده رسانه های اجتماعی دارد .

وب‌سایت: Mashable.com


TheVerge.com

 TheVerge.com - تکنولوژی سایت
TheVerge.com – تکنولوژی سایت

The Verge یکی دیگر از محبوب‌ترین و معروف‌ترین وبلاگ‌های فناوری برای دوستداران فناوری است که عمدتاً در خواندن اخبار فناوری، بررسی‌های محصول و اطلاعات محصولات و غیره جالب است.

وب‌سایت: TheVerge.com


DigitalTrends.com

 DigitalTrends.com - اخبار جدید تکنولوژی کامپیوتر
DigitalTrends.com – اخبار جدید تکنولوژی کامپیوتر

Digital Trends یکی دیگر از بزرگترین هاب فناوری، دستگاه های بازی کامپیوتری و راهنمای سبک زندگی جالب است. همچنین راهنماهای مربوط به موسیقی، اتومبیل و عکاسی و غیره را پوشش می دهد و گاهی در مورد اخبار اپل نیز می نویسد.

وب‌سایت: DigitalTrends.com


TechRadar.com

بهترین سایت های تکنولوژی -  TechRadar.com
بهترین سایت های تکنولوژی – TechRadar.com

این محبوب‌ترین وب‌سایت مربوط به اخبار و ابزارهای فناوری در اینترنت است. همچنین، راهنماهای مفیدی در رابطه با تبلت، لپ‌تاپ و موبایل و غیره ارائه می‌کند. بهترین چیز این است که اگر عاشق اندروید هستید، پس این وب سایت اخبار و راهنماهای مربوط به اندروید را نیز در وب سایت منتشر می کند.

وب‌سایت: TechRadar.com


Technorati.com

 Technorati.com - سایت تازه های تکنولوژی
Technorati.com – سایت تازه های تکنولوژی

Technorati مفید و محبوب ترین وب سایت فناوری در دنیای اینترنت است که به وبلاگ نویسان و صاحبان وبلاگ های فناوری کمک می کند تا بازدیدهای بیشتری از وب سایت خود داشته باشند و راهنماها و اخبار فناوری با کیفیت زیادی را ارائه می دهد. جدای از این، راهنماهای مربوط به اندروید، اپل، گجت‌ها و غیره و موارد دیگر را نیز پوشش می‌دهد.

وب‌سایت: Technorati.com


BusinessInsider.com

بهترین وب سایت های فناوری - BusinessInsider.com
بهترین وب سایت های فناوری – BusinessInsider.com

Business Insider یک سایت تجاری با رشد سریع است که دارای جنبه های عمیق مالی، رسانه ای، فنی و سایر صنایع است. پرچمدار عمودی، Silicon Alley Insider، در 19 ژوئیه 2007، به رهبری دوایت مریمن و کوین رایان، بنیانگذاران DoubleClick و هنری بلاجت، تحلیلگر سابق وال استریت، راه اندازی شد.

وب‌سایت: BusinessInsider.com


Macrumors.com

بهترین سایت های تکنولوژی جهان - Macrumors.com
بهترین سایت های تکنولوژی جهان – Macrumors.com

MacRumors.com وب سایتی است که بر روی اخبار و شایعات اپل تمرکز دارد. MacRumors مخاطبان گسترده ای از مصرف کنندگان و متخصصان علاقه مند به آخرین فناوری ها و محصولات را جذب می کند. این سایت همچنین دارای یک جامعه فعال متمرکز بر تصمیمات خرید و جنبه های فنی پلتفرم های iPhone، iPod و Macintosh است.

وب‌سایت: Macrumors.com


Venturebeat.com

  Venturebeat.com - سایت معرفی تکنولوژی های برتر
 Venturebeat.com – سایت معرفی تکنولوژی های برتر

VentureBeat یک شرکت رسانه ای است که وسواس زیادی به پوشش فناوری شگفت انگیز و اهمیت آن در زندگی ما دارد. از مبتکرانه‌ترین شرکت‌های فناوری و بازی – و افراد باورنکردنی پشت سر آنها – گرفته تا پولی که به همه آن‌ها دامن می‌زند، ما به پوشش جامع انقلاب فناوری اختصاص داده‌ایم.

وب‌سایت: Venturebeat.com


Blog.playstation.com

 Blog.playstation.com - اخبار جدید تکنولوژی کامپیوتر
Blog.playstation.com – اخبار جدید تکنولوژی کامپیوتر

Sony Interactive Entertainment (SIE) که به عنوان یک رهبر جهانی در سرگرمی های تعاملی و دیجیتال شناخته شده است، مسئولیت برند پلی استیشن و خانواده محصولات را بر عهده دارد. پلی استیشن محصولات نوآورانه ای را از زمان راه اندازی اولین پلی استیشن در ژاپن در سال 1994 به بازار عرضه کرده است. خانواده محصولات و خدمات پلی استیشن شامل پلی استیشن 4، پلی استیشن وی آر، فروشگاه پلی استیشن، پلی استیشن نو و پلی استیشن ویو می باشد. 

SIE همچنین بر استودیوی جهانی نظارت دارد که مسئولیت توسعه بازی های انحصاری و در سطح جهانی برای پلی استیشن را بر عهده دارد. دفتر مرکزی آن در سن متئو، کالیفرنیا، SIE یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت سونی است و دارای دفتر مرکزی منطقه‌ای در لندن و توکیو است.

وب‌سایت: Blog.playstation.com


Gigaom.com

 Gigaom.com - بهترین سایت های تکنولوژی
Gigaom.com – بهترین سایت های تکنولوژی

Gigaom یک شرکت تحقیق و تحلیل فناوری است. تمرکز این سایت بر کمک به رهبران کسب‌وکار است که مفاهیم فناوری‌های نوظهور و تأثیرات آنها بر تجارت، رسانه و جامعه را درک کنند.

وب‌سایت: Gigaom.com


Engadget

 Engadget - بهترین سایت های تکنولوژی
Engadget – بهترین سایت های تکنولوژی

از سال 2004، Engadget به طور کامل دستگاه‌های پیشرفته و فناوری‌هایی را که به آنها قدرت می‌دهد پوشش داده است. همانطور که وارد دهه دوم زندگی خود می شویم، به دنبال این هستیم که فراتر از خود ابزارها بررسی کنیم که چگونه بر زندگی ما تأثیر می گذارد.

وب‌سایت: Engadget


Slashgear.com

 Slashgear.com - بهترین سایت های تکنولوژی
Slashgear.com – بهترین سایت های تکنولوژی

SlashGear که از سال 2005 به برجسته‌ترین و جدیدترین فناوری‌های شخصی اختصاص دارد، همه چیز را از تجهیزات پیشرفته فناوری گرفته تا آخرین روند سبک زندگی دیجیتال را پوشش می‌دهد. متمایز، آموزنده و تازه، Slashgear اطلاعات دستگاه و بررسی هایی را که می توانید به آنها اعتماد کنید و همچنین تفسیرهای تامل برانگیز را برای شما به ارمغان می آورد.

وب‌سایت: Slashgear.com


Ubergizmo.com

 Ubergizmo.com - بهترین وب سایت های فناوری
Ubergizmo.com – بهترین وب سایت های فناوری

Ubergizmo عاشق ابزارها و فناوری‌هایی است که اسباب‌ها را به کار می‌اندازند. آنها به گونه‌ای در مورد الکترونیک صحبت می‌کنند که همه بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند. از طراحی، رابط کاربری گرفته تا عملی بودن، قیمت‌گذاری و رقابت، فهرست‌هایی تهیه می‌کنند تا به شما کمک کنند تصمیم بگیرید به چه ابزارهایی نیاز دارید (یا نه).

وب‌سایت: Ubergizmo.com


Droid-life.com

 Droid-life.com - سایت تکنولوژی های برتر
Droid-life.com – سایت تکنولوژی های برتر

Droid-life دارای بزرگترین انجمن اندروید در جهان است. آنها درباره اخبار عمومی صحبت می کنند، برنامه ها را مشخص می کنند، تلفن ها را بررسی می کنند و حتی به شما یاد می دهند که چگونه کمی هک کنید. اگر به دنبال بهترین مکان برای یادگیری در مورد Android و صحبت با افراد همفکر در مورد همه چیزهای فنی بودید، Droid Life برای شما مناسب است.

وب‌سایت: Droid-life.com


Eurogamer.net

بهترین سایت های تکنولوژی
Eurogamer.net – بهترین سایت های تکنولوژی

Eurogamer در سپتامبر 1999 تأسیس شد و از آن زمان تاکنون بازی های ویدیویی را پوشش می دهد. این سایت زندگی خود را با تمرکز بر رایانه شخصی و علاقه شدید به صحنه رقابتی FPS در آن زمان آغاز کرد، اما در طول سال ها رشد کرده است تا همه جنبه های بازی را پوشش دهد – رایانه شخصی، کنسول، مستقل، بازی های تخته ای و هر چیز دیگری که تیم و برای خوانندگان سایت جالب است.

وب‌سایت: Eurogamer.net


جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم تا بهترین سایت های حوزه تکنولوژی و فناوری های نوین در جهان را به شما عزیزان معرفی کنیم، البته همان‌طور که می‌دانید سایت های حوزه تکنولوژی بسیار زیاد هستند اما سایت‌هایی که در این مقاله معرفی شدند، بهترین سایت‌ها از نظر سایت الکسا و گوگل بودند. امیدواریم که این مقاله نیز برای شما مفید و کاربری واقع شده باشد.

4/5 - (5 امتیاز)

نظرات در “20+ بهترین سایت های تکنولوژی جهان

  1. ادیب میگوید:

    عبدی عزیز تشکر بابت معلومات مفید تان. جناب عبدی من میخواهم که چند سایت را مورد بررسی قرار بدهم که مدار اعتبار جهانی باشد تا بتوانم محتوا از آن استخراج کنم ( تجارتی،تکنالوژی) . چون با مطالب استخراج شده با کمی افغانیزه کردن یک مجله آنلاین تجارتی ایجاد کنم و هر هفته یا هر ماه برای سکتور های تجارتی از طریق ایمیل ارسال کنم. اگر در توان تان باشد لطف کنید با من به اشتراک بگذارید سایت های یادشده را ! مرسی.

    • پشتیبانی میگوید:

      جناب ادیب عزیز در همین مقاله بهترین سایت ها و منابع آنلاین تکنولوژی دنیا معرفی شده‌اند، برای آشنایی بیشتر با منابع جهانی تجاری می‌توانید به زبان انگلیسی در گوگل تحقیق کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!