مدرس دوره

مدرس دوره

نبی عبدی

مدت زمان ویدیو

زمان ویدیو

08:35 دقیقه

دیگر جلسات دوره

برو به دیگر جلسات

آموزش HTML و CSS

دانلود ویدیو

برای دانلود ویدیو

وارد شوید

بهترین ویرایشگر کد برای HTML و CSS کدام است؟

منتشر شده در تاریخ : 28, خرداد, 1400

در این جلسه از سری آموزش HTML و CSS می‌خواهیم بهترین ویرایشگر کد برای HTML و CSS و ابزارهای لازم برای شروع کار با زبان‌های نشانه‌گذاری HTML و CSS را بررسی کنیم، پس پیشنهاد می‌کنیم این جلسه از دوره رایگان آموزش html و css را از دست ندهید.

ویرایشگر کد چیست؟

Code Editor یا همان ویرایشگر نرم‌افزاری است که با استفاده از آن می‌توانید بسیار ساده‌تر کد بنویسید، یعنی در واقع شما می‌توانید از نرم‌افزار Notepad خود ویندوز هم استفاده کنید، اما زمانی که از کد ادیتور‌های حرفه‌ای مثل Visual Studio Code برای کدنویسی استفاده کنید، سرعت عمل شما بسیار بیشتر خواهد شد، همچنین ویرایشگر‌های حرفه‌ای به شما در کدنویسی هم حتی کمک می‌کنند، یعنی با قابلیت Auto Complete کدهایی که شما در حال تایپ آن‌ها هستید را کامل می‌کنند و همین موضوع باعث سرعت بالاتر کدنویسی خواهد شد.

بهترین ide برای کدنویسی زبان‌های HTML و CSS کدام است؟

IDE یا محیط توسعه یکپارچه (Integrated Development Environment) در حقیقت نرم‌افزاری است که به برنامه نویس در توسعه برنامه‌های مختلف کمک می‌کند، حال در این آموزش ما سعی کردیم بهترین و معروف‌ترین IDE ها یا ویرایشگرهای کد را برای زبان HTML و CSS معرفی کنیم.

لینک‌های مورد نیاز این جلسه:

جمع‌ بندی

در انتها امیدواریم که این آموزش برای شما عزیزان مفید بوده باشد، هر سوالی در رابطه با این جلسه دارید در انتهای همین مطلب مطرح کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشیم. با تشکر از همراهی شما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 7 =

عیـــد غدیــــــر مبارکـــــ ! از 33% تا 67% تخفیــــف ویــــژه... به مدت محدود ...بـــزن بریـــــــم!
+