12+ بهترین افزونه بازسازی تصاویر وردپرس

12+ بهترین افزونه بازسازی تصاویر وردپرس

منتشر شده در تاریخ : 3 آبان 1401
باید لاگین کنید!

افزونه های بازسازی تصاویر کوچک وردپرس عنصر ضروری برای بازسازی دقیق یک وب سایت هستند. در این مقاله از سری مقالات آموزش وردپرس و بهترین افزونه های وردپرس را برای شما آماده کرده‌ایم. تغییر ظاهر وب سایت یک فعالیت رایج است. هر صاحب وب سایت یا وبلاگ نویس ممکن است بخواهد وب سایت خود را دوباره طراحی کند تا حرفه ای تر و خیره کننده به نظر برسد. در این صورت، آنها باید با یک موضوع جدید پیش بروند. اما تغییر موضوع می تواند منجر به برخی مشکلات موقتی شود. در میان آنها، عدم تطابق اندازه تصویر کوچک با موضوع جدید رایج ترین واقعیت است.

تغییر می‌دهیم، اندازه تصویر کوچک از پیش تعریف‌شده نیز ممکن است تغییر کند. بنابراین، برای تصاویر جدید آپلود شده مشکلی وجود نخواهد داشت، اما تصاویر کوچک قدیمی ممکن است با موضوع جدید مطابقت نداشته باشند. استفاده از هر پلاگین ریز عکس بازسازی شده می تواند بدون هیچ تردیدی مشکل را حل کند.

نکته مهم دیگر این است که می‌توانید این نوع افزونه را پس از موفقیت‌آمیز بودن کار، حذف نصب کنید. نیازی به فعال نگه داشتن این افزونه مانند سایر افزونه ها نیست. در پست امروز، من قصد دارم تمام جدیدترین و محبوب ترین افزونه های وردپرس را برای بازسازی تصاویر کوچک لیست کنم.


بهترین افزونه های بازسازی تصاویر کوچک وردپرس

افزونه Regenerate Thumbnails

افزونه Regenerate Thumbnails

افزونه Regenerate thumbnails کتابخانه رسانه وردپرس شما را هدف قرار می دهد و تمام تصاویر موجود را در مدت زمان بسیار کوتاهی بازسازی می کند. شاید افزونه‌های ریز عکس‌های بازسازی‌شده زیادی وجود داشته باشد، اما آنها با مشکلات مختلفی روبرو می‌شوند. بسیاری از آنها ممکن است خوب کار نکنند. در بیشتر موارد، من دیده ام که برخی از افزونه ها فقط برای تعداد محدودی از تصاویر کار می کنند. اما این یکی برای همه تصاویر موجود شما خوب خواهد بود.

این افزونه بازسازی تصاویر بندانگشتی را نه تنها برای تغییر موضوع بلکه برای تغییر اندازه تصویر کوچک پیش فرض از تنظیمات وردپرس -> رسانه نیز مفید خواهید یافت. همچنین، اگر می‌خواهید یک اندازه تصویر کوچک جدید اضافه کنید و همه ابعاد تصاویر قدیمی را جایگزین کنید، می‌توانید این کار را از صفحه تنظیمات انجام دهید. علاوه بر این، اگر باید کتابخانه رسانه وردپرس خود را برای تصاویر یا تصاویر کوچک استفاده نشده تمیز کنید، این افزونه می‌تواند این کار را با شناسایی آنها انجام دهد و به شما امکان حذف آنها را بدهد.

دانلود


افزونه reGenerate Thumbnails Advanced

افزونه reGenerate Thumbnails Advanced

بهترین افزونه بازسازی تصاویر کوچک وردپرس یک افزونه کاملا به روز و پیشرفته برای بازسازی ریز عکسها برای وردپرس است. با تم های وردپرس تازه نصب شده عالی کار می کند . می‌تواند تصاویر کوچک را برای اندازه‌های مختلف تصویر بدون از دست دادن کیفیت تصویر به‌آرامی بازسازی کند. بنابراین لازم نیست نگران ریز عکسهای موجود باشید. همچنین، این افزونه تمام ریز عکس های قدیمی استفاده نشده را شناسایی می کند و برای صرفه جویی در فضای دیسک به طور خودکار آن ها را حذف می کند.

همچنین، گزارش کاملی از تعداد تصویر در صف پردازش، تعداد خطاهای ایجاد شده دریافت خواهید کرد و یک نوار پیشرفت به شما اطلاع می‌دهد که چه مقدار کار از طریق درصد انجام شده است. در نهایت، می توانم بگویم که یکی از مفیدترین پلاگین های بازسازی مجدد در میان همه افزونه ها است.

دانلود


افزونه WP Thumbnails Regenerator

افزونه WP Thumbnails Regenerator

اگرچه WP Thumbnails Regenerator بسیار جدید است، این پلاگین بند انگشتی دارای برخی ویژگی های مفید است. در واقع، جذاب ترین چیزی که در مورد این افزونه یافتم این است که از سرور شما اجرا نمی شود. از ابر کار می کند. بنابراین، این افزونه می تواند تعداد زیادی تصویر را در مدت زمان بسیار کوتاهی پردازش کند. عملکرد کلی این افزونه 100 برابر بهتر از سایر پلاگین های ریز عکس بازسازی شده است. علاوه بر این، نیازی به ثبت نام یا استفاده از API ندارد. پس از نصب افزونه می توانید تصاویر را نصب کرده و شروع به بازسازی کنید.

همه می دانند که این نوع افزونه کار فشرده سرور را انجام می دهد. به همین دلیل، بسیاری از افزونه های معمولی نتوانستند کار را به یکباره انجام دهند. اگر چندین بار سعی کنید تصاویر کوچک را بازسازی کنید، استفاده از CPU سرور وب شما به نقطه انتخابی می رسد که ممکن است باعث تعلیق موقت حساب میزبانی وب شما شود. به نظر من، شما باید با استفاده از این پلاگین ساده و سبک وزن، همه این خطرات را دور نگه دارید.

دانلود


افزونه Resize post thumbnails

افزونه Resize post thumbnails

خوب، این یکی دیگر از افزونه های زیبای ریز عکس وردپرس است که می تواند نقش یک بازسازی کننده ریز عکسها را ایفا کند. به طور دقیق تر، می توان گفت، این افزونه کمک می کند تا اندازه تصاویر برجسته شما را تغییر دهید یا تصاویر بندانگشتی را به طور خودکار از پست های خود ارسال کنید هر زمان که می خواهید صفحه یا پستی را از وب سایت خود باز کنید، این افزونه به طور خودکار اندازه تمام تصاویر آن پست یا صفحه را تغییر می دهد.

اگرچه بعد از نصب تمام تصاویر وب سایت شما را تغییر اندازه می داد، اما یک افزونه کاربرپسند برای تم شما است. بنابراین، با اجرای کار تغییر اندازه تصویر کوچک، حجم کاری شما را کاهش می دهد. حتی، تمام تصاویر تغییر اندازه در همان اندازه هستند که شما مجبور نیستید به صورت دستی کار کنید تا سفارشی‌سازی را انجام دهید تا آنها را در اندازه یکسان دریافت کنید.

دانلود


افزونه Auto Post Thumbnail

یکی دیگر از پلاگین های قدرتمند در لیست! این یک افزونه وردپرس با ویژگی های غنی است که هدف آن تولید تصاویر کوچک از پست، پیوندهای خارجی و فیدهای RSS است. همچنین اگر ویدیویی در پست جاسازی شده باشد، با ایجاد تصویر کوچک کار می کند. به طور کلی، با استخراج اولین تصویر از هر پست یا صفحه، یک تصویر کوچک از تصویر برجسته ایجاد می کند.

از طرف دیگر، اگر هیچ مجموعه تصویر ویژه ای با پست وجود نداشته باشد، این افزونه یک تصویر کوچک از اولین تصویر پیوستی که پیدا می کند ایجاد می کند. همچنین، اگر تصویر ویژه ای در دسترس نباشد، می توانید تصویر ویژه پیش فرض را کامپایل کنید. فرض کنید که گاهی اوقات ممکن است نخواهید یک تصویر کوچک برای چندین پست در سایت خود داشته باشید. در این صورت، این افزونه به شما این امکان را می دهد که با افزودن یک فیلد سفارشی در صفحه تنظیمات پست، این کار را انجام دهید و این افزونه تولید تصویر کوچک از پست را متوقف می کند.

Post Thumbnail، یک آیتم جدید از منو، در انتهای مراحل نصب در منوی ابزار اضافه می شود. اگرچه یک نسخه حرفه ای از این افزونه در دسترس است، اما می توانید این ویژگی های رایگان را که قبلاً در مورد آن صحبت کردم، دریافت کنید. علاوه بر این، با مراجعه به لینک سایت رسمی ارائه شده در زیر، کمی از نسخه حرفه ای این افزونه ایده بگیرید.

دانلود


افزونه UpdraftPlus Backup

افزونه UpdraftPlus Backup

در این مرحله از فهرست، ما یک پلاگین کوچک و در عین حال قدرتمند برای بازسازی تصاویر کوچک وردپرس داریم که می تواند تصویر کوچک تصویر را از پشتیبان UpdraftPlus استخراج کند. اگرچه، این یک نرم افزار منبع باز است، اما به عنوان یک افزونه وردپرس استفاده قوی دارد.

با استفاده از این افزونه می توانید تصاویر اصلی و با اندازه کامل را که در نسخه پشتیبان موجود است، بازیابی کنید. علاوه بر این، می‌توانید با کاهش حجم داده‌ها و ثابت نگه داشتن وضوح، تصاویر را فشرده کنید. خبر خوب این است که این روش تغییر اندازه تصویر برای همه انواع تصویری که با تم و افزونه ارائه می شود کار می کند.

دانلود


افزونه Thumbnails

افزونه Thumbnails

اگر می خواهید زیبایی وب سایت وردپرسی خود را با نمایش تصویر ویژگی پست به عنوان تصویر کوچک افزایش دهید، باید از افزونه Thumbnail وردپرس استفاده کنید. این افزونه بازسازی ریز عکسها به روش بهتری برای بازسازی تصویر کوچک از پست هر تصویر ویژگی با اندازه کار می کند.

در بیشتر موارد، کاربران وردپرس تصویر کوچک خود را برای اندازه‌های مختلف سفارشی می‌کنند، اما وردپرس اجازه نمی‌دهد تصاویر کوچکی را که اندازه‌های متفاوتی دارند بازسازی کنند. از سوی دیگر، می‌توان گفت، همه پلاگین‌های بازسازی تصاویر کوچک از انواع نسخه‌های کوچک و همچنین تصاویر با اندازه بزرگ برای پردازش پشتیبانی نمی‌کنند.

در این صورت، این افزونه مانند یک شعبده باز کار می کند. این نوع تصویر بندانگشتی مناسب را ایجاد می کند که از نظر ابعاد عالی و بدون هیچ استرسی است. این افزونه عملکرد جمع آوری تصویر برجسته را از پستی دارد که هیچ تصویری ندارد. اگرچه تصویر کوچک معمولاً برای گالری‌ها استفاده می‌شود، می‌توانید برای به دست آوردن اندازه‌های هسته تغییراتی ایجاد کنید. می توانید گالری خود را از پانل تنظیمات رسانه بهینه کنید تا اندازه زیبای تصویر کوچک خود را بدست آورید.

دانلود


افزونه Square Thumbnails

افزونه Square Thumbnails

این یک نرم افزار متن باز است که به عنوان یک افزونه وردپرس برای ایجاد یک تصویر کوچک مربع شکل از تصاویر بسیار استفاده می شود. این افزونه تصویر کوچک مربعی را با برش تصاویر پردازش می کند و احتمالاً برای تنظیم تصاویر پس زمینه در CSS استفاده می شود.

این یک پلاگین سبک وزن است که دارای ویژگی اصلی تبدیل تصاویر تمام اندازه ها به تصویر کوچک مربعی صفحات پست به صورت خودکار پس از اتمام مرحله نصب است. در واقع، اگر هر پلاگین Regenerate thumbnail را در سایت خود اجرا کنید، تمام تصاویر شما را به صورت دستی استخراج می کند و آنها را به تصاویر کوچک مربعی تبدیل می کند. علاوه بر این، اگر از سایت Woocommerce استفاده می کنید، نمی توانید با فعال کردن گزینه “Hard Crop” از هیچ ویژگی برش استفاده کنید.

دانلود


افزونه Regenerate HTML

افزونه Regenerate HTML

در اینجا یکی از قوی‌ترین و خوش‌طراحی‌ترین افزونه‌های بازسازی وردپرس است که به کاربران وردپرس کمک می‌کند تا تصاویر کوچک را هنگام تغییر موضوع سایت خود بازسازی کنند. زمانی که اندازه رسانه پست ها یا صفحات سایت وردپرس خود را تغییر می دهید اهمیت دارد. در این مثال، برای دریافت تصاویر کوچک جدید باید به سراغ گزینه Regenerate بروید.

به طور کلی، پلاگین‌های Regenerate تصاویر را از پست جمع‌آوری می‌کنند و تصویر کوچک را بازسازی می‌کنند، اما تصاویر پست بدون تغییر باقی می‌مانند. این می تواند سلامت وب سایت شما را به سرعت در معرض خطر قرار دهد. در این مورد، این افزونه با بازسازی HTML برای تصاویر کوچک یا تصاویری که در محتوای سایت استفاده می شود، نقش مهمی ایفا می کند.

بهتر است از ابزارهایی مانند مدیا پاک کننده در سایت خود استفاده کنید تا فایل های بی فایده را پیدا کنید و پایگاه داده خود را تمیز کنید. یکی دیگر از مواردی که باید رعایت کنید این است که قبل از استفاده از این افزونه از پایگاه داده خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. دلیل آن این است که این افزونه فقط پایگاه داده شما را اصلاح می کند نه فایل را.

دانلود


افزونه Dynamic Thumbnails

ریز عکسهای پویا را می توان برای ایجاد تنها تصویر کوچک از نوع مناسب تصاویر که شایسته سایت است استفاده کرد. معمولاً، این افزونه اجازه تولید تصویر بندانگشتی را از تصاویری که ابعاد لازم را ندارند یا حقایق منطبق و همچنین تم یا تصاویر ثبت شده در افزونه را ندارند، نمی دهد. در این صورت، به آن‌ها اجازه می‌دهد تا در صورت نیاز به تدریج تصاویر کوچک تولید کنند.

علاوه بر این، زمانی که تم را به یک تم جدید تغییر می دهید، معمولاً نسبت اندازه تصویر به طور خودکار تغییر می کند. در اینجا، این افزونه با انتخاب تصویر با ابعاد نزدیکتر از سایت به تولید تصویر کوچک کمک می کند. حتی گاهی اوقات تصویر در اندازه کامل را می گیرد که بیشتر برای صفحه شما مناسب است. ممکن است بگویم، این یک پلاگین هوشمند است!

در نهایت، اگر تعداد زیادی عکس در سایت خود داشته باشید، این افزونه گزینه timeout را در سرور مشترک نشان می دهد.

دانلود


افزونه Imager

افزونه Imager

اگرچه، این یک افزونه وردپرس واحد است اما می‌تواند بسیاری از وظایف اخلاقی مانند بهینه‌سازی اندازه تصویر، بازسازی انگشت شست، ایجاد واترمارک و ساخت فیلترها و انیمیشن‌های CSS را انجام دهد. بنابراین، می توان گفت این یک افزونه چند منظوره برای سایت های وردپرسی است. این افزونه وردپرس برای تولید تصاویر بندانگشتی می‌تواند اندازه‌های انگشت شست را در اندازه سفارشی نگه دارد، اما شما می‌توانید آنها را با اندازه‌های مختلف اجرا کنید زیرا اندازه‌های نامحدودی را برای ریز عکس‌ها اجازه می‌دهد. اگر می خواهید تصویر کوچک را با برش ایجاد کنید، این افزونه به شما این امکان را می دهد.

در حالی که می خواهید اندازه انگشت شست خود را که از موضوع یا به روز رسانی سایت شما ایجاد می شود مدیریت کنید، این افزونه آن را به طور خودکار ذخیره می کند. علاوه بر این، می توانید از این تصاویر به روز شده برای دریافت تصاویر کوچک با یک کلیک ماوس خود استفاده کنید.

این افزونه کل ریز عکسها را با اندازه سفارشی در رسانه WP نگه می دارد که می توانید با توجه به نیاز خود انتخاب کنید. در غیر این صورت، گزینه فیلتر CSS سفارشی را برای اضافه کردن انیمیشن CSS سفارشی برای تصاویر کوچک بازسازی شده و همچنین قادر به اضافه کردن واترمارک روی تصاویر مورد نظر خود دریافت می کنید. این افزونه غنی از ویژگی را تنها با 24 دلار دریافت کنید و ارزشش را دارد.

دانلود


افزونه WordPress Real Thumbnail Generator

افزونه WordPress Real Thumbnail Generator

این یکی از سریع‌ترین افزونه‌های بازآفرینی تصاویر کوچک وردپرس است که می‌تواند سریع‌تر از هر افزونه بازسازی‌کننده دیگری، تصاویر کوچک ایجاد کند. ویژگی هایی که در آن گنجانده شده است شگفت انگیز هستند و گزینه پیشرفته بازسازی شما را به سطح دیگری از ایجاد تصاویر کوچک می برد. با انتخاب تصاویر کوچک موجود خود از کتابخانه رسانه، می توانید آنها را با یک کلیک دوباره تولید کنید. همچنین می توانید تصویر کوچک خود را به صورت جدول یا نمای شبکه ای در کتابخانه رسانه نمایش دهید. علاوه بر این، ساختار آپلود سفارشی برای گزینه بندانگشتی در افزونه گنجانده شده است تا کار شما را آسان کند.

وانمود کنید که تم وردپرس را تغییر داده اید و به تصاویر یا تصاویر کوچک کتابخانه رسانه قدیمی نیاز ندارید. در این صورت، این افزونه می‌تواند با شناسایی فایل‌های رسانه‌ای استفاده نشده یا غیرضروری یا تصاویر کوچک از کتابخانه رسانه‌تان به شما کمک کند و بتوانید آنها را انتخاب و حذف کنید. علاوه بر این، می‌توانید گزینه بازسازی تصویر کوچک یا انبوه را از کتابخانه رسانه انتخاب کنید و تصاویر کوچک تولید شده خودکار جدید را برای پست خود دریافت کنید. همچنین، می‌توانید با این افزونه اقداماتی را برای ساختار اندازه تصویر، ساختار آپلود تصاویر کوچک سفارشی و عملکرد کل رسانه تنظیم کنید.

دانلود


جمع بندی

در انتها امیدواریم که مقاله بهترین افزونه بازسازی تصاویر وردپرس مورد پسند شما قرار گرفته باشد، هر گونه سوالی در این رابطه دارید در بخش کامنت ها با ما در ارتباط باشید.

به این محتوا امتیاز دهید

دیدگاه و پرسش

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!