بهترین افزونه LMS رایگان وردپرس

بهترین افزونه LMS رایگان وردپرس

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 14 فروردین 1403

بهترین افزونه LMS رایگان وردپرس: آیا به دنبال بهترین افزونه های وردپرس رایگان یا پریمیوم (سیستم مدیریت یادگیری) هستید؟ ما فهرستی از بهترین افزونه های رایگان LMS و افزونه های پریمیوم LMS را در این مقاله از سری مقالات آموزش وردپرس و بهترین افزونه های وردپرس جمع آوری کرده ایم تا به شما در انتخاب بهترین افزونه برای سایت خود کمک کنیم.

افزونه LMS چیست؟

افزونه LMS یا Learning Management System یک نرم‌افزار یا افزونه است که برای مدیریت و ارائه آموزش‌های آنلاین استفاده می‌شود. این افزونه‌ها به مدرسان و مدیران امکان می‌دهند تا دوره‌های آموزشی را بسازند، محتوا را بارگذاری و سازماندهی کنند، تمارین و آزمون‌ها را ایجاد کنند، و همچنین فعالیت‌های دانش‌آموزان را پیگیری و ارزیابی کنند.

اگر به دنبال یک نسخه رایگان برای شروع یک نسخه پیشرفته با گزینه‌های بیشتر و پشتیبانی عالی هستید، مجموعه‌ی ما از بهترین قالب‌های آموزشی رایگان وردپرس که با هر افزونه LMS رایگان سازگار است را بررسی کنید. این قالب‌های آموزشی برتر وردپرس مناسب برای مربیان زندگی یا کلاس‌های آنلاین هستند.

بهترین افزونه های کلاس آنلاین وردپرس

افزونه LearnDash

افزونه LearnDash

انتخاب شماره 1 از بین 500 شرکت ها، دانشگاه های بزرگ، سازمان های آموزشی و کارآفرینان در سراسر جهان برای ایجاد (و فروش) دوره های آنلاین خود. به راحتی دوره‌ها را ایجاد و بفروشید، آزمون‌ها را ارائه دهید، گواهی‌های اعطا کنید، کاربران را مدیریت کنید، گزارش‌ها را دانلود کنید، و خیلی چیزهای دیگر! با استفاده از LearnDash به آخرین روندهای صنعت آموزش الکترونیکی برای ایجاد تجربیات یادگیری قوی دسترسی دارید. بهترین تم های رایگان وردپرس سازگار LearnDash ،LMS خود را به راحتی مدیریت کنید.

پیش نمایش و دانلود


افزونه ProProfs LMS

افزونه ProProfs LMS

اشتراک گذاری یا فروش آسان دوره ها، درس ها و تست های آنلاین، وب سایت وردپرس خود را به یک پورتال یادگیری الکترونیکی تبدیل کنید. نصب و استفاده از افزونه ProProfs با وردپرس به همین سادگی است.

کتابخانه ممتاز: LMS یک کتابخانه ممتاز از بیش از 100 دوره و الگوهای پیش فرض در طیف وسیعی از موضوعات آموزشی شرکتی ارائه می دهد. این منابع توسط افراد حرفه ای طراحی شده اند و به راحتی قابل تنظیم و استفاده هستند.

تخصیص و پیگیری آسان دوره: با استفاده از افزونه، می توانید به راحتی دوره ها یا آزمون هایی را اضافه کنید و آنها را مستقیماً از داشبورد وردپرس خود به زبان آموزان اختصاص دهید. بهترین شما می توانید پیشرفت یادگیری را ردیابی کنید و گزارش های روشنگری را از همان داشبورد دریافت کنید.

پیش نمایش و دانلود


LMS by LifterLMS

LMS توسط LifterLMS – دوره آنلاین، عضویت و پلاگین سیستم مدیریت یادگیری برای وردپرس

افزونه LMS قدرتمند وردپرس است که ایجاد، فروش و محافظت از دوره های آنلاین جذاب و وب سایت های عضویت مبتنی بر آموزش را آسان می کند. LifterLMS با هر تم وردپرس خوب کدگذاری شده و همه صفحه سازهای محبوب وردپرس (مانند Elementor، Beaver Builder، Divi و غیره) کار می کند.

LifterLMS به عنوان یک عضو متعهد جامعه وردپرس، فعالانه سایر افزونه‌های عالی مانند Affiliate WP، Monster Insights،WP Fusion، محبوب‌ترین افزونه‌های فرم، GamiPress،Astra Pro، Course Scheduler و بسیاری دیگر را تشویق می‌کند و به آنها کمک می‌کند تا با LifterLMS ادغام شوند. همچنین می توانید وب سایت LMS وردپرس خود را از طریق Zapier به بیش از 1500 برنامه دیگر متصل کنید. LifterLMS یکی از تنها 11 افزونه وردپرس است که در فهرست برنامه Zapier فهرست شده است.

پیش نمایش و دانلود


افزونه وردپرس MasterStudy

افزونه وردپرس MasterStudy

آموزش آنلاین یک زمینه رو به رشد در صنعت آموزش است. دوره های آنلاین به روشی محبوب برای پیشرفت افراد در زندگی یا در زمینه های مربوطه بدون نیاز به هزینه زیاد تبدیل شده است.

یک راه خوب برای دسترسی به چنین یادگیرندگانی، ساختن یک وب سایت است. با این حال، اکثر سایت‌های معمولی عملکردی را ندارند که امکان یادگیری آنلاین را فراهم کنند، این جایی است که  افزونه LMS وردپرس  وارد می‌شود.

افزونه های سیستم مدیریت یادگیری (LMS) به شما امکان می دهد دوره های آنلاین مانند Udemy را با وردپرس ایجاد و اجرا کنید. شما باید مطمئن شوید که  بهترین افزونه LMS  را برای وب سایت یادگیری آنلاین خود انتخاب می کنید. اینها خدمات سرتاسری را ارائه می‌کنند که شامل ابزارها و ویژگی‌هایی برای مدیریت محتوای دوره آنلاین شما، مدیریت اشتراک‌ها، اجرای آزمون‌ها و درجه‌بندی، پذیرش پرداخت‌ها و موارد دیگر می‌شود.

پیش نمایش و دانلود


افزونه Tutor LMS

افزونه Tutor LMS

Tutor یک افزونه کامل، پر از ویژگی و قوی وردپرس LMS برای ایجاد و فروش آسان دوره های آنلاین است. تمام ویژگی های این سیستم مدیریت یادگیری به تمام نقاط بازرسی برای یک بازار دوره آنلاین کامل می رسد. می‌توانید آزمون‌های چالش‌برانگیز و سرگرم‌کننده، درس‌های تعاملی، گزارش‌های قدرتمند و آمار ایجاد کنید و Tutor را به طور بالقوه بهترین افزونه رایگان وردپرس LMS کنید. آموزش، مدرسه آنلاین و دوره های آنلاین خود را بدون نیاز به نوشتن یک خط کد مدیریت و کسب درآمد کنید.

پیش نمایش و دانلود


WP CourseWare

WP CourseWare

ما به هر کسی که یک وب سایت وردپرسی دارد کمک می کنیم تا به راحتی دوره های آنلاین را ایجاد و بفروشد و دانش خود را بدون به اشتراک گذاشتن آنها با یک بازار یا پرداخت هزینه ماهانه به سود تبدیل کند.

WP Courseware چگونه ایجاد دوره را ساده می کند؟ مهم نیست که چه چیزی را می خواهید آموزش دهید، چگونه می خواهید آن را آموزش دهید یا چقدر می خواهید از آن درآمد کسب کنید، با WP Courseware تنها چیزی که نیاز دارید یک وب سایت وردپرس و یک ایده است. WP Courseware شما را وادار می‌کند که در کمترین زمان به یک جریان درآمد منفعل و سودآور از دوره دیجیتالی خودتان برسید!

پیش نمایش و دانلود


Sensei LMS

Sensei LMS

یکپارچه سازی بدون درز وردپرس: Sensei LSM بدون زحمت با سایت وردپرس شما ادغام می شود و ایجاد دوره ها، درس ها و آزمون ها را آسان می کند.

کسب درآمد منفعل: افزونه دوره های پولی WooCommerce ما به شما امکان می دهد دوره های خود را با استفاده از محبوب ترین پلت فرم تجارت الکترونیک در وب – WooCommerce بفروشید.

بدون کدگذاری مورد نیاز است: شما زمانی برای استخدام یک توسعه دهنده برای عالی جلوه دادن دوره های آنلاین خود ندارید و نباید مجبور باشید. Sensei LMS فقط با تم وردپرس دلخواه شما کار می کند.

پیش نمایش و دانلود


پلاگین LifterLMS Plugin

پلاگین LifterLMS Plugin

انعطاف پذیرترین LMS وردپرس برای وب سایت آموزش آنلاین شما

صرفه جویی در هزینه و افزایش موفقیت یادگیرنده از دوره قابل تنظیم یا وب سایت عضویت خود که مالک و کنترل آن هستید. سیستم LMS یکپارچه و مقرون به صرفه برای راه اندازی، اجرا و توسعه کسب و کار شما.

برنامه آموزشی آنلاین کامل خود را بسازید: دوره‌های آنلاین زیبا، آزمون‌ها و موارد دیگر را از یک صفحه با سازنده دوره‌های انعطاف‌پذیر کشیدن و رها کردن ما ایجاد کنید. دوره‌های آنلاین ساده، وب‌سایت‌های عضویت مبتنی بر آموزش چند مربی پیشرفته و همه چیز را در این بین بسازید. چه آن را دوره آموزشی، سایت عضویت یا سیستم مدیریت یادگیری بنامید، ما به شما کمک می کنیم تا آن را بسازید.

جذب زبان آموزان و دریافت حقوق: با مهارت ها، دانش و تجربه خود از وب سایت آموزشی بهینه سازی تبدیل خود، درآمد کسب کنید. هر مدل قیمتی و تجاری امکان پذیر است. فروش دوره ها فروش عضویت فروش هر بسته آموزشی ساده نگه دارید یا جریان نقدی خود را از طریق فروش های هوشمند و درآمدهای تکراری افزایش دهید. بدون نیاز به تجارت الکترونیک یا افزونه عضویت جداگانه. پرداخت و ثبت نام را فوراً بدون محدودیت بپذیرید.

پیش نمایش و دانلود


CLUEVO LMS

CLUEVO LMS

به سیستم مدیریت یادگیری CLUEVO برای وردپرس خوش آمدید. LMS ما به شما امکان می دهد ماژول های آموزش الکترونیکی SCORM، آموزش های ویدئویی، پادکست ها و سایر رسانه ها را به سایت وردپرس خود اضافه کنید. این محتوا را می توان در دوره ها، فصل ها و ماژول ها سازماندهی کرد و به راحتی می توانید مجوزهای کاربران و گروه های مختلف را مدیریت کنید.

ساختار یادگیری: LMS شامل دوره های مختلفی است که به نوبه خود شامل فصل هایی است که شامل ماژول ها می باشد. اولین کاری که باید انجام دهید این است که یک ماژول SCORM را آپلود کنید. برای انجام این کار از آپلود کننده در صفحه مدیریت یادگیری در تب ماژول ها استفاده کنید. هنگامی که یک (یا بیشتر) ماژول را آپلود کردید، می توانید شروع به ایجاد ساختار یادگیری خود کنید. چند دوره ایجاد کنید و فصل ها و ماژول ها را اضافه کنید.

پیش نمایش و دانلود


افرونه WPLMS

افرونه WPLMS

استفاده رایگان و آسان از LMS :WP Courses یک سیستم مدیریت یادگیری (LMS) با امکانات کامل و رایگان است که با یک رابط بصری، ابزارهای کشیدن و رها کردن، آموزش های ویدیویی و موارد دیگر، ایجاد دوره ها را در سایت وردپرس شما آسان تر از همیشه می کند.

به طور یکپارچه با عملا هر موضوعی ادغام می شود: دوره های WP یک LMS است که برای ادغام یکپارچه با هر موضوعی طراحی شده است. همچنین دارای گزینه های طراحی زیادی است که به شما کمک می کند تا با طراحی وب سایت خود مطابقت داشته باشید.

سازگار با موبایل: دوره ها به راحتی قابل پیمایش هستند و در هر دستگاهی زیبا به نظر می رسند.

پیش نمایش و دانلود


افرونه Edwiser Bridge

افرونه Edwiser Bridge

Edwiser Bridge – پلاگین شماره 1 وردپرس و یکپارچه سازی Moodle که یک پلتفرم قوی برای فروش دوره های Moodle به صورت آنلاین فراهم می کند.

آیا شما یک کاربر مودل هستید که دوره‌هایی ایجاد می‌کنید و می‌خواهید برای فروش آن‌ها با WordPress/WooCommerce ادغام قوی داشته باشید.
سپس در مکان مناسبی هستید Edwiser Bridge تنها افزونه وردپرس است که یکپارچگی پایدار و قوی بین این دو پلتفرم را فراهم می کند.

Edwiser Bridge بستر لازم را برای شما فراهم می کند تا دوره های Moodle خود را از طریق درگاه پرداخت پیش فرض PayPal بفروشید.

به منظور گسترش عملکرد آن و ایجاد یک راه حل کامل تجارت الکترونیک خودکار برای فروش Moodle خود، باید افزونه های زیر را در سایت وردپرس خود قرار دهید.

پیش نمایش و دانلود


Namaste! LMS

Namaste! LMS

با Namaste دوره ها و کلاس های آنلاین با کیفیت بالا ایجاد  کنید! Namaste!  LMS یک سیستم مدیریت یادگیری رایگان برای وردپرس است

  • دوره های نامحدود را مدیریت  کنید و دانش آموزان را ثبت نام کنید یا اجازه دهید خودشان ثبت نام کنند.
  • برای تشویق به اشتراک ، توضیحات دوره  را در سایت خود منتشر کنید.

پیش نمایش و دانلود


افزونه Awesome Support

افزونه Awesome Support

Awesome Support همه کاره ترین و غنی ترین افزونه پشتیبانی برای وردپرس است. این تنها افزونه helpdesk و پشتیبانی بلیط است که می تواند با مجموعه ویژگی های راه حل SAAS مانند Zendesk یا Helpscout مطابقت داشته باشد. و مشتریان شما می توانند تنها در 5 دقیقه از آن استفاده کنند! پس از نصب و فعال سازی افزونه، کافیست به چند سوال در ویزارد راه اندازی پاسخ دهید تا میز کمک شما برای مشتریان شما آماده باشد.

پیش نمایش و دانلود


جمع بندی

در انتها، این متن به افزونه‌های LMS رایگان وردپرس اشاره دارد که به عنوان بهترین‌ها شناخته می‌شوند. این افزونه‌ها به مدرسان امکان می‌دهند تا دوره‌های آموزشی را مدیریت کنند، محتوا را بارگذاری و سازماندهی کنند، تمارین و آزمون‌ها را ایجاد کنند و به صورت کلی فرآیند یادگیری آنلاین را اداره کنند.

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!