بهترین افزونه های پرسش های متداول (FAQ) وردپرس

بهترین افزونه پرسش متداول (FAQ) وردپرس

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 16 اسفند 1402
باید لاگین کنید!

بهترین افزونه پرسش متداول (FAQ) وردپرس: بازدیدکنندگان سایت شما اغلب در زمان تصمیم‌گیری برای خرید، نیاز به پاسخ به سوالات مختلف خود دارند. از طریق ارائه پرسش‌های متداول، امکان دارید اطلاعات مورد نیاز آنها را فراهم کنید. این کار می‌تواند به کاهش موانع موجود در مسیر تصمیم‌گیری آن‌ها کمک کند و به طور کلی تجربه‌ی آنها را بهبود بخشد.

هرچند می‌توانید پرسش‌های متداول را بدون نیاز به هیچ افزونه‌ای در وردپرس ایجاد کنید، اما برنامه‌نویسی آن ممکن است زمان‌بر باشد، به خصوص اگر عناصر دیگری از سایت خود مانند طراحی و محتوا برای شما اولویت دارند. برای نمایش پرسش‌های متداول در یک صفحه اختصاصی یا در چندین بخش مختلف از سایت، استفاده از یک افزونه با کیفیت می‌تواند به شما کمک کند.

بهترین افزونه های پرسش و پاسخ برای وردپرس

هنگام راه‌اندازی یک وب‌سایت جدید وردپرس، احتمالاً با انتخاب یک موضوع و چند پلاگین اولیه برای عملکردهایی مانند طراحی و سئو شروع می‌کنید. همانطور که پایگاه مشتریان شما رشد می کند، سایت شما باید با آنها رشد کند. بهترین افزونه پرسش متداول (FAQ) وردپرس در این مرحله، مشتریان شما برای یافتن راه‌حل‌هایی برای سؤالات رایجی که قبل از تکمیل خرید خود در سایت شما دارند، به کمک بیشتری نیاز دارند. پرسش‌های متداول یا پایگاه دانش می‌تواند به شما در ارائه خدمات استثنایی به مشتریان کمک کند.

افزونه Quick and Easy FAQs

افزونه Quick and Easy FAQs

ایجاد یک نوع پست سفارشی که شامل سؤالات متداول باشد، به سرعت و سهولت امکان‌پذیر است. در این نوع پست، تمامی سؤالات متداول شما جمع‌آوری می‌شوند و سپس می‌توانید آن‌ها را بر اساس گروه‌بندی‌های مختلف نمایش دهید یا بر اساس عنوان و تاریخ مرتب‌سازی کنید.

لینک افزونه


افزونه Easy Accordion

افزونه Easy Accordion

این یک افزونه سبک و کارآمد است. با این حال، با این افزونه هنوز هم می‌توانید از تنظیمات جذاب برای سفارشی‌سازی استفاده کنید؛ از جمله انتخاب از صدها گزینه تایپوگرافی، مجموعه‌های آیکون، رنگ‌ها و تم‌ها.

لینک افزونه


افزونه Ultimate FAQ

افزونه Ultimate FAQ

یکی از مزایای بارز این افزونه این است که می‌توانید آن را با استفاده از کدهای کوتاه به سادگی پیاده‌سازی کنید، همچنین امکان ادغام آن با ویرایشگر گوتنبرگ نیز وجود دارد. تنها کافی است وبلاگ آن را به صفحه اضافه کنید.

لینک افزونه


افزونه Arconix FAQ

افزونه Arconix FAQ

با Arconix، می‌توانید موارد پرسش‌های متداول را با استفاده از کدهای کوتاهی که افزونه ایجاد می‌کند، وارد کنید. پرسش‌های متداول سپس با استفاده از جعبه آکاردئونی و جابجایی jQuery نمایش داده می‌شوند.

لینک افزونه


افزونه Helpie FAQ

افزونه Helpie FAQ

این افزونه امکان مرتب‌سازی و فیلتر کردن سؤالات متداول را با قابلیت تنظیم فراهم می‌کند. گزینه‌های فیلتر این افزونه شامل “اخیراً اضافه‌شده” و “سوالات متداول اخیراً به‌روزرسانی شده” می‌باشد تا بازدیدکنندگان بهره‌وری بیشتری از پشتیبانی کامل و قابلیت‌های آکاردئون داشته باشند.

لینک افزونه


افزونه Knowledge Base

افزونه Knowledge Base

این افزونه با استفاده از یک طرح برگه‌هایی که با سلیقه و استایل شما هماهنگ است، سوالات متداول را بر اساس تیم، سرویس یا محصول سازماندهی می‌دهد. بدون نیاز به هیچ کدنویسی اضافی، می‌توانید این افزونه را در عرض چند دقیقه با استفاده از جادوگر راه‌اندازی سفارشی کنید.

لینک افزونه


جمع بندی

در این مقاله بهترین افزونه‌های FAQ را بهتون معرفی کردیم، شما از چه افزونه‌هایی استفاده می‌کنید برامون در بخش کامنت‌ها بگید.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!