بهترین سایت‌ فریلنسری برای یافتن شغل

بهترین سایت‌ فریلنسری برای یافتن شغل

منتشر شده در تاریخ : 16 مرداد 1402

در این مقاله بهترین سایت‌ های فریلنسری برای یافتن بهترین شغل ها را معرفی کردیم. جستجوی خود را برای کار فریلنسری با راه اندازی حساب کاربری در وب سایت های برتر فریلنسری آغاز کنید. هوشمندانه کار کردن به معنای استفاده از وب سایت های فریلنسری برای نمایش رزومه کاری خود برای پیدا کردن شغل های مناسب شماست. وبسایت های فریلنسری زیادی برای فریلنسرها طراحی شده است که یافتن فرصت های جدید تنها با چند کلیک فاصله دارد. در این مقاله از سری مقالات کسب و کار اینترنتی نگاهی به این سایت ها می اندازیم.

بهترین وب سایت های فریلنسری

در ادامه مقاله سعی کرده ایم تا بهترین وب‌سایت های فریلنسری که می توانید شغل های مناسب با توانایی های خود را پیدا کنید را برای شما عزیزان معرفی کنیم.

بهترین سایت‌ فریلنسری Upwork

بهترین سایت‌ فریلنسری Upwork

Upwork ممکن است یکی از بهترین وب سایت های فریلنسری برای یافتن کار باشد بدون توجه به اینکه چه نوع فریلنسر هستید. کسانی که در زمینه توسعه وب، طراحی گرافیک، پشتیبانی از مشتری و حتی نویسندگی آزاد هستند، متوجه خواهند شد که Upwork چیزهای زیادی برای ارائه دارد.


سایت Designhill

سایت Designhill

Designhill به کارفرمایانی که به دنبال طراحان آزاد هستند چند راه برای پیدا کردن آنها ارائه می دهد. کارفرمایان می توانند یک مسابقه پروژه ای برای یافتن فریلنسرهای خلاق ایجاد کنند و طرح های مختلفی را برای انتخاب دریافت کنند. یا، آنها می توانند با جستجوی خدمات خاص از طریق جعبه جستجو درست در بالای صفحه فرود، فریلنسرها را پیدا کنند.


سایت Toptal

سایت Toptal

Toptal خود را به عنوان مکانی برای یافتن 3٪ استعدادهای برتر آزاد معرفی می کند. روند غربالگری آنها به قدری دقیق است که از هزاران ارسالی که هر ماه دریافت می کنند، فقط تعداد کمی را در ردیف خود می پذیرند. این انحصار آنها را از بسیاری دیگر از سایت های شغلی آزاد در آنجا متمایز می کند.


بهترین سایت‌ فریلنسری LinkedIn

بهترین سایت‌ فریلنسری LinkedIn

LinkedIn به روز نگه داشتن نمایه خود به شما کمک می کند شبکه خود را بسازید و از طریق سیستم پیام رسانی یکپارچه با افراد ارتباط برقرار کنید. می‌توانید برای هر نقشی که داشته‌اید، نمونه‌هایی از کارهایتان را پست کنید و آن را چیزی فراتر از یک رزومه کنید. و با جستجوی مهارت‌های خود در این پلتفرم، می‌توانید ترافیکی را به نمایه خود وارد کنید و با افرادی که ممکن است به دنبال تخصص طراحی دقیق شما باشند ارتباط برقرار کنید.


سایت We Work Remotely

سایت We Work Remotely

We Work Remotely به خود می بالد که حدود 3 میلیون کاربر در ماه دارد. آنها تعداد زیادی آگهی شغلی در دسته بندی هایی مانند برنامه نویسی، طراحی، فروش، بازاریابی، پشتیبانی مشتری و موارد دیگر دارند. We Work Remotely یکی از شناخته شده ترین سایت ها برای مشاغل آنلاین است.


بهترین سایت‌ فریلنسری Behance

بهترین سایت‌ فریلنسری Behance

Behance یکی از بهترین سایت ها برای فریلنسرها در زمینه های خلاق است. این ویژگی کارهای بسیار خوبی برای غوطه ور شدن دارد، از جمله تصاویر، انیمیشن ها، طراحی وب، توسعه اپلیکیشن موبایل و موارد دیگر. وقتی نمایه Behance خود را با نمونه های پروژه عالی پر می کنید، کار شما در مقابل مخاطبانی از خلاقان همفکر قرار می گیرد.


سایت SimplyHired

سایت SimplyHired

SimplyHired دارای منابع بسیار خوبی است که فراتر از یک هیئت شغلی فریلنسری ساده است. راهنماهایی در مورد نوشتن رزومه، نوشتن نامه پوششی و سایر اطلاعات برای کمک به شما پیدا خواهید کرد. SimplyHired حتی اگر نیاز به اصلاح رزومه خود دارید، یک رزومه ساز آنلاین رایگان دارد.


بهترین سایت‌ فریلنسری Dribbble

بهترین سایت‌ فریلنسری Dribbble

Dribbble یکی از محبوب ترین وب سایت های فریلنسری برای طراحان با هر تخصص است. بنابراین اگر به دنبال مشاغل طراحی آزاد هستید، از طراحی گرافیکی گرفته تا طراحی محصول و هر چیز دیگری باید یک نمایه در Dribbble تنظیم کنید. 


سایت Fiverr

سایت Fiverr

Fiverr نام خود را به این دلیل گرفت که در ابتدا سایت های فریلنسری سریع را با قیمت پنج دلار تسهیل می‌کرد، اما از آن زمان تا کنون رشد بسیار کمی داشته است. اکنون، می‌توانید قیمت‌ها، بسته‌ها و موارد اضافی خود را تنظیم کنید. بسیاری از فریلنسرهای باهوش از قیمت‌های کمتر برچسب برای پروژه‌های کوچک استفاده می‌کنند تا مشتریان جدید را جذب کنند. مثل اینکه یک نمونه ارزان به آنها بدهید تا بخواهند برای پروژه های بزرگتر با شما قرارداد ببندند.


سایت PeoplePerHour

سایت PeoplePerHour

PeoplePerHour در مقایسه با وب‌سایت‌های دیگر برای فریلنسرها، عملکرد بهتری را در جفت کردن مشتریان با افراد حرفه‌ای انجام می‌دهد. با کمک هوش مصنوعی، PeoplePerHour قصد دارد فریلنسرها و مشتریان را به روشی ساده تر و دقیق تر گرد هم آورد. یکی از بهترین وب سایت های فریلنسر است زیرا مشتریان و فریلنسرها به طور یکسان می توانند از اتلاف وقت خود برای جستجوی مناسب جلوگیری کنند.


بهترین سایت‌ فریلنسری Guru

بهترین سایت‌ فریلنسری Guru

Guru نسبت به کاری که انجام می دهد، احساس اصیل و مردمی دارد. آنها شفافیت را در پلت فرم مستقل خود تشویق می کنند و برای اعتماد ارزش قائل می شوند و مطمئن می شوند که هر نقشی که دارید، انتظارات شما برآورده می شود. این حساسیت‌ها به آگهی‌های شغلی آن‌ها نیز تسری پیدا می‌کند، که همه به وضوح نشان می‌دهند که یک پروژه چه چیزی را به دنبال دارد.


سایت Freelancer

سایت Freelancer

Freelancer جنبه های مختلف کار فریلنسری را پوشش می دهد، از کارهای طراحی مانند طراحی گرافیک و لوگو گرفته تا کارهای بازاریابی مانند مشاغل سئو و کپی رایتینگ. تنوع گسترده تخصص ها، فریلنسر را به یکی از بهترین سایت های فریلنسری برای جستجوی فرصت ها تبدیل می کند.


سایت Wellfound

سایت Wellfound

کار با استارت آپ ها می تواند هیجان انگیز باشد. ممکن است این شانس را داشته باشید که هویت یک برند را شکل دهید و خلاقیت خود را کمی بیشتر از شرکت‌های معتبر ایجاد کنید. Wellfound نه تنها یافتن استارت آپ های جالب را آسان می کند، بلکه روند درخواست را برای شما ساده می کند.


سایت DesignCrowd

سایت DesignCrowd

DesignCrowd یک هیئت شغلی طراحی است که چندین رشته طراحی را پوشش می دهد، طراحان آزاد را با مشتریان در سراسر جهان مرتبط می کند. این یک بازار فریلنسری جامع است که به مشتریانی پاسخ می دهد که عاشق گزینه ها هستند. مشتریان می توانند چندین طراح را مورد محاکمه قرار دهند، و به آنها اجازه می دهد تا مناسب را پیدا کنند.


سایت 99designs

سایت 99designs

99designs یکی دیگر از وب سایت های عالی برای فریلنسرها است که به طراحان اجازه می دهد تا با مشاغل در سراسر جهان ارتباط برقرار کنند. اگر طراح هستید که به دنبال کار آزاد آنلاین هستید، 99Designs یک مکان عالی برای شروع است. شما می توانید سبک های طراحی و صنایع مورد علاقه خود را انتخاب کنید.


سایت Working Not Working

سایت Working Not Working

Working Not Working می‌دانید که آنها در مورد طراحی و توانمندسازی افراد با ابزارهایی برای کمک به رشد افراد در حرفه خود جدی هستند. این شعبه از شرکت آنها در تکمیل این ماموریت بسیار خوب عمل می کند. صفحه فرود آنها نمایه برخی از خلاقانی که در این فضا زندگی می کنند را نشان می دهد.


سایت Webflow Experts

سایت Webflow Experts

Webflow Experts یک راه عالی برای یافتن مشتریان با انگیزه است. شرکت‌ها برای خدمات مختلفی مانند انتقال پلتفرم، کد سفارشی، برندسازی و طراحی مجدد، عدم ایجاد برنامه کد، تجارت الکترونیک و موارد دیگر به متخصصان Webflow مراجعه می‌کنند.


بهترین سایت‌ فریلنسری YunoJuno

بهترین سایت‌ فریلنسری YunoJuno

YunoJuno یک بازار مستقل مستقر در بریتانیا برای افراد خلاق است. آنها با هدف حمایت از “آینده کار” برای شرکت های نوآور و خلاقان آزاد ایجاد شدند. اگر صورت‌حساب و پیگیری پیش‌پرداخت کمترین بخش مورد علاقه شما در فریلنسری است، YunoJuno می‌تواند یک پلتفرم فریلنسری مفید برای شما باشد.


سایت Authentic Jobs

سایت Authentic Jobs

Authentic Jobs یک هیئت شغلی پیشرو برای توسعه دهندگان نرم افزار، خلاقان و طراحان است. نکته مهم در مورد این سایت فریلنسری این است که می توانید به طور خاص به دنبال کارآموزی، کار پاره وقت و تمام وقت باشید.


بهترین سایت‌ فریلنسری TaskRabbit

بهترین سایت‌ فریلنسری TaskRabbit

در حالی که بسیاری از وب‌سایت‌های فریلنسرها بر روی کار از راه دور تمرکز می‌کنند، TaskRabbit در مشاغل آزاد محلی تخصص دارد. اگرچه آنها به خدمات مجازی نیز گسترش یافته‌اند.


سایت Flexjobs

سایت Flexjobs

همانطور که از نام آن پیداست، Flexjobs بر روی فرصت های کاری انعطاف پذیر و از راه دور تمرکز دارد. در اینجا همه چیز از مدیریت پروژه و مشاغل نوشتن محتوا گرفته تا کار قراردادی برای برنامه نویسان را خواهید یافت.


بهترین سایت‌ فریلنسری SolidGigs

بهترین سایت‌ فریلنسری SolidGigs

SolidGigs رویکرد متفاوتی برای لیست مشاغل آزاد دارد. به جای یک تابلوی شغلی سنتی، SolidGigs با انتخاب هشدارهای شغلی برای “بهترین 1٪ مشاغل آزاد” از منابع مختلف و ارسال مستقیم آنها به مشترکین، کار را برای شما انجام می دهد.


سایت flowremote.io

سایت flowremote.io

Flowremote.io می‌توانید منابع رایگانی برای کمک به جستجوی شغل خود بیابید، یا برای یک خبرنامه هفتگی با آخرین آگهی‌های شغلی ثبت‌نام کنید.


جمع بندی

در این مقاله، ما برخی از بهترین سایت ها برای یافتن شغل را جمع‌آوری کرده‌ایم. پس برای چی منتظری؟ همین امروز شروع کنید و ببینید که چقدر مهارت های شما می تواند با کمک این سایت های عالی بهبود یابد! شما از کدام سایت ها استفاده کردید و راضی بودید نظرات خود را کامنت کنید.

به این محتوا امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!