بهترین افزونه لینک سازی داخلی برای وردپرس

بهترین افزونه لینک سازی داخلی وردپرس

منتشر شده در تاریخ : 18 مرداد 1402

وقتی صحبت از بهبود سئوی وب سایت شما می شود، لینک سازی داخلی یک تغییر بازی است. با اتصال یک صفحه از وب سایت خود به صفحه دیگر، نه تنها محتوای خود را توسط موتورهای جستجو قابل کشف تر می کنید، بلکه ناوبری را برای بازدیدکنندگان خود نیز ساده می کنید.

اما با وجود افزونه های بی شماری که می توانید از بین آنها انتخاب کنید، چگونه تصمیم می گیرید که بهترین افزونه لینک دهنده داخلی وردپرس برای سایت شما کدام است؟ در این مقاله از سری مقالات آموزش وردپرس و آموزش سئو و بهترین افزونه های وردپرس نگاهی به این افزونه ها می اندازیم.

آشنایی با لینک سازی داخلی

پیوند داخلی یک صفحه از وب سایت شما را به صفحه دیگر متصل می کند و محتوای شما را به راحتی توسط موتورهای جستجو قابل کشف می کند و ناوبری را برای بازدیدکنندگان ساده می کند.

این پیوندهای درونی یک مسیر خرده نان را برای ربات‌های موتورهای جستجو ایجاد می‌کنند تا صفحات شما را کشف، خزیده و نمایه‌سازی کنند. آنها همچنین اطلاعات ارزشمندی را در مورد محتوای صفحه شما در اختیار Google قرار می دهند و به تجربه کاربر پسندتری کمک می کنند. با راهنمایی بازدیدکنندگان به محتوای مرتبط در مقاله خود، تجربه کلی آنها را در سایت خود افزایش می دهید.

علاوه بر این، لینک های داخلی کاربران را تشویق می کند تا زمان بیشتری را در سایت شما صرف کنند، نرخ پرش را کاهش می دهد و به طور بالقوه رتبه بندی جستجو را بهبود می بخشد. تعداد لینک‌های داخلی که به یک صفحه اشاره می‌کنند، سیگنالی را در مورد اهمیت نسبی آن صفحه به موتورهای جستجو می‌فرستد و به گوگل کمک می‌کند تا اهمیت صفحه را درک کند و می‌تواند به صورت استراتژیک برای افزایش رتبه یک صفحه در موتور جستجو استفاده شود.


بهترین افزونه پیوند داخلی وردپرس

افزونه WordPress Default

افزونه WordPress Default

WordPress Default دارای یک ابزار داخلی است که به شما امکان می دهد تا به سرعت ورودی های وبلاگ خود را به صورت دستی به هم متصل کنید. این ویژگی به شما این امکان را می دهد که پست منتشر شده خود را جستجو کنید و هنگامی که متنی را انتخاب می کنید مستقیماً به آن پیوند دهید و برای افزودن پیوند روی لینک کلیک کنید.


افزونه Internal Link Juicer

افزونه Internal Link Juicer

Internal Link Juicer یک افزونه فوق العاده لینک دهنده خودکار داخلی وردپرس است. این یک افزونه وردپرس منبع باز با بسیاری از ویژگی های مفید برای کنترل لینک های داخلی است. با استفاده از این افزونه وردپرس، لازم نیست هر زمان که مقاله جدیدی به صورت دستی ایجاد می کنید، صفحات خود را پیوند دهید.


افزونه Internal Links Manager

افزونه Internal Links Manager

Internal Links Manager به شما این امکان را می دهد که به طور خودکار به یک URL خاص پیوند ایجاد کنید. استفاده از این افزونه ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک اصطلاح و یک URL وارد کنید. هر زمان که این عبارت در وب سایت شما ظاهر شود به طور خودکار به URL ارائه شده متصل می شود.


افزونه Internal Link Building

افزونه Internal Link Building

Internal Link WordPress به شما این امکان را می دهد که بدون زحمت و به طور مفید به مقالات خود، چه جدید و چه قدیمی، صفحات یا وب سایت های دیگر متصل شوید تا امتیاز کلی خود را افزایش دهید.


افزونه Keywords To Links Converter

افزونه Keywords To Links Converter

Keywords To Links Converter کلمات کلیدی شما را ساده می کند. نصب یک افزونه در وب سایت وردپرسی شما، مدیریت وظایف مختلف را آسان می کند. وقتی کلمه کلیدی مرتبط با URL را اضافه می کنید، کلمه کلیدی را پیدا کرده و آن لینک ها را اضافه می کند.


افزونه Rank Math

افزونه Rank Math

Rank Math یکی از بهترین افزونه ها برای بهبود سئو و رتبه بالاتر در موتورهای جستجو است. همچنین ایده‌های پیوند خودکار را ارائه می‌کند و پست‌ها را اسکن می‌کند در حالی که می‌نویسد تا پیوندهایی را به پست‌های دیگر در وب‌سایت شما پیشنهاد دهد، و پیوند دادن را برای وردپرس شما تسهیل می‌کند.


افزونه Yoast SEO

افزونه Yoast SEO

Yoast SEO محبوب ترین افزونه سئو وردپرس است. یک گزینه پیوند داخلی و قابلیت های استاندارد آن برای کمک به سئوی شما دارد. به سرعت محتوا را ارزیابی می کند تا از استفاده مناسب از همه برچسب های مرتبط با کلمه کلیدی پست اطمینان حاصل کند. همچنین طول توضیحات متا را ارزیابی می کند تا ببیند آیا کافی هستند یا خیر.


افزونه Interlinks Manager

افزونه Interlinks Manager

افزونه لینک ساز داخلی Interlinks Manager یک افزونه وردپرس است که مجموعه ای از ابزارها را برای کمک به شما در ایجاد لینک های داخلی در وب سایت خود ارائه می دهد. شما می توانید از این افزونه برای تجزیه و تحلیل لینک های داخلی خود و کشف تعداد لینک های داخلی در وب سایت خود، تعداد بازدیدهای ایجاد شده توسط لینک های داخلی و موارد دیگر استفاده کنید.


افزونه Inline Related Posts

افزونه Inline Related Posts

Inline Related Posts روزنامه های بزرگی مانند وال استریت ژورنال، کارآفرین، بی بی سی، فایننشال تایمز، بیزینس تریدر و دیگران قبلاً با گنجاندن پست های مرتبط در داستان بر این مشکل غلبه کرده اند. علاوه بر این، این افزونه دارای یک الگوریتم قوی است که قواعد گرامری را در محتوای پست شما تشخیص می‌دهد.


افزونه Autolinks Manager Pro

افزونه Autolinks Manager Pro

Autolinks Manager Pro یک افزونه ممتاز وردپرس است که به شما امکان می دهد لینک های داخلی را به طور خودکار به پست های وبلاگ خود اضافه کنید. این یک افزونه مبتدی پسند است که برای سرعت و راحتی ساخته شده است. دانیلو آندرینی، بنیانگذار DAEXT، ALMP (برنامه های افزودنی دانیلو آندرینی) را ایجاد و نگهداری می کند.


افزونه SmartCrawl Pro

افزونه SmartCrawl Pro

SmartCrawl Pro یک پلاگین SEO یک مرحله ای است که برای ساده سازی و ساده سازی فرآیند SEO شما، صرف نظر از سطح تجربه شما طراحی شده است. با مجموعه ای از ویژگی های قدرتمند، یک جعبه ابزار چشمگیر برای افزایش دید سایت شما در نتایج موتورهای جستجو ارائه می دهد.


افزونه AIOSEO

افزونه AIOSEO

AIOSEO چیزی بیش از یک ابزار است متحد SEO است. این افزونه SEO که به طیف وسیعی از ویژگی ها مجهز شده است، روند بهبود ساختار لینک داخلی وب سایت شما را ساده می کند. داشبورد کاربرپسند Link Assistant کار مدیریت لینک های داخلی وب سایت شما را ساده می کند.


کدام یک از افزونه ها را باید استفاده کنید؟

Interlinks Manager یک افزونه اتصال فوق العاده است که خدمات بهتری را نسبت به سایرین به شما ارائه می دهد. این افزونه با کار خودکار روی لینک ها و متون برای بهبود رتبه بندی سئو بدون اینکه مزاحم شما شود، در زمان شما صرفه جویی می کند.


جمع بندی

مطمئنم تا این لحظه از بهترین افزونه لینک دهی داخلی برای وردپرس مطلع هستید. با این حال، اگر لینک سازی داخلی به درستی انجام شود، می توانید وب سایت خود را بسازید. پیوندهای داخلی حتی برای موتورهای جستجو نیز اهمیت زیادی دارند. علاوه بر این، پیوندهای داخلی به عنوان یک نقشه راه برای صفحات غیر ایندکس شده عمل می کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!