بهترین سایت های کوتاه کننده لینک کدامند؟

بهترین سایت های کوتاه کننده لینک کدامند؟

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 12 اسفند 1402

کوتاه کننده لینک چیست؟ یکی از نکات مهم در سئو سایت، کوتاه بودن لینک ها یا همان URL های سایت هست و تجربه و تحقیقات مهندسین سئو نشان داده که هرچقدر لینک یک مطلب کوتاه تر باشد، سئوی آن مطلب و تبلیغات آن ساده تر خواهد بود، حال در صورتی که لینک های طولانی دارید و می خواهید برای مثال لینک های خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بذارید، بهتر است که از سرویس های کوتاه کننده لینک استفاده کنید.

توجه داشته باشید که تجربه ثابت کرده کاربران مخصوصا در شبکه های اجتماعی روی لینک های خیلی بلند بسیار کمتر کلیک می کنند، مخصوصا لینک های سایت هایی که URL آنها فارسی است، بسیار طولانی و عجیب و غریب می شود، و حتما باید این لینک ها را کوتاه کنید، پس برای اینکه ببینیم کوتاه کننده لینک چیست، تا انتهای این مقاله از سری مقالات آموزش سئو با ما همراه باشید.

چرا باید از سرویس های کوتاه کننده لینک استفاده کنیم؟

همانطور که در مقدمه مقاله هم گفتیم، استفاده از لینک های بلند برای سئو سایت شما مضر است و اگر می خواهید یکی از فاکتورهای سئو را رعایت کنید باید حتما URL های سایت تان در کوتاه ترین حالت ممکن باشند. علاوه بر تاثیر مثبت لینک های کوتاه بر سئوی سایت، کوتاه بودن لینک ها جنبه های مثبت دیگری نیز دارد که در ادامه به این موارد می پردازیم.

افزایش نرخ کلیک با لینک های کوتاه

اگر همین امروز بخواهید برای یکی از محصولات سایت تان کمپین تبلیغاتی راه اندازی کنید، و بخواهید از لینک اصلی خود این محصول که به زبان فارسی هست استفاده کنید به احتمال زیاد با لینکی مشابه لینک زیر روبرو خواهید شد:

https://webkima.com/video/%d8%a7%d8%af%d8%a7%d9%85%d9%87-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d8%a7%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%b9-%da%a9%d9%88%d9%be%d9%86-%d8%aa%d8%ae%d9%81%db%8c%d9%81-%d8%af%d8%b1-%d9%88%d9%88/

باورتان می شود این یکی از لینک های سایت وبکیما است؟!! بله وقتی نامک مقالات و محصولات خود را به فارسی انتخاب کنید این بلا را سر لینک های سایت تان می آورید! حال همین لینک را با یکی از سرویس های کوتاه کننده لینک خارجی که در ادامه مقاله آن را معرفی می کنیم، کوتاه کرده ایم که در زیر می توانید این لینک را مشاهده کنید:

https://bit.ly/2NQQkHF

شما اگر روی هر کدام از این لینک ها کلیک کنید وارد جلسه 39 ام از دوره جامع آموزش وردپرس خواهید شد، حال شما خودتان را به جای کاربران شبکه اجتماعی بذارید، شما روی کدام یک از لینک های بالا کلیک می کردید؟! پس دیدید که کوتاه کردن لینک های بلند و فارسی چقدر می تواند در بالابردن نرخ کلیک لینک ها تاثیرگذار باشد.

هرچه لینک کوتاه تر، سرعت بیشتر

در دنیای امروز هرچقدر رو به جلو حرکت می کنیم؛ سرعت کارها بیشتر می شود، و افراد دوست دارند در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه برسند، پس الان دیگه رقابت بر سر ساعت نیست! بلکه رقابت کسب و کارهای اینترنتی بر سر دقیقه و ثانیه هاست. اگر از سرویس های کوتاه کننده لینک ها استفاده کنید، هم مخاطبان و هم حتی خود شما در تایپ آن خیلی راحت تر و سریع تر خواهید بود و می توانید به سادگی این لینک را برای هر شخصی ارسال کنید.

هر چه لینک ها کوتاه تر، تجربه کاربری بهتر

در نظر داشته باشید که یک صفحه ای را در مرورگر خود باز کرده اید و این صفحه، 3 کیلومتر URL دارد؛ همچنین در کنار آن یک صفحه دیگر باز کرده اید که کلا 3 کلمه URL دارد، نسبت به کدام یک احساس بهتری دارید؟ قطعا تجربه کاربری در لینک های کوتاه تر بسیار بهتر خواهد بود.

هرچه لینک کوتاه تر، هزینه ها کمتر!

شاید با خودتان بگویید؛ هر کدام از دلایل بالا را که گفتی، گفتیم خوب، ولی دیگه آخه لینک کوتاه چه ربطی به کاهش هزینه ها داره؟ باید خدمت تون عرض کنم که ربط داره! ربط این موضوع در اونجاست که شما زمانی بخواهید یک کمپین SMS مارکتینگ راه اندازی کنید؛ یعنی با SMS مخاطبان تان را به بازدید از یک لینک دعوت کنید، در اینجا اگر از یک لینک مثل مثالی که در بالا زدیم استفاده کنید، باید برای هر پیامک، پول 10 تا پیامک را پرداخت کنید، حالا دیدید که هر چه لینک کوتاه تر، هزینه ها کمتر؟!

آنالیز تعداد کلیک ها در سرویس های کوتاه کننده لینک

شما با استفاده از سرویس های کوتاه کننده لینک می توانید، تعداد کلیک هایی که روی هر کدام از لینک ها شده را به صورت دقیق مشاهده کنید، این موضوع خیلی به شما در بهبود سئو سایت و تجربه کاربری، و بهبود مطالب سایت، و غیره کمک خواهد کرد.

همچنین علاوه بر نمایش تعداد کلیک ها، برخی سرویس های کوتاه کننده لینک، به شما اطلاعات ارزشمند دیگری همانند: تعداد کاربرانی که وارد سایت شما شده اند (از طریق لینک کوتاه شده در آن سرویس)، نوع سیستم عامل و مرورگر آن‌ کاربران، محدوده جغرافیایی و تعداد کلیک‌ها در یک بازه زمانی مشخص را به شما نمایش خواهند داد.

اگر از سرویس های کوتاه کننده لینک برای کمپین های تبلیغاتی خود استفاده کنید، می توانید متوجه شوید که کدام یک از کمپین های تبلیغاتی تان بازدهی بیشتری دارند، تا کمپین هایی که بازدهی خوبی ندارند را یا بهبود دهید یا قطع کنید تا هزینه های کسب و کار اینترنتی تان کاهش یابد.

استفاده ساده تر در شبکه های اجتماعی

الان دیگر هر سایت و کسب و کار اینترنتی، علاوه بر جذب کاربران از طریق گوگل و موتورهای جستجو؛ سعی می کنند تا از شبکه های اجتماعی خود نیز کاربران را به سایت خود جذب کنند، برای مثال اکثر سایت های ایرانی در شبکه های اجتماعی، اینستاگرام، تلگرام، توئیتر و یوتیوب فعالیت دارند.

برای اشتراک گذاری لینک ها در این شبکه های اجتماعی بسیار بهتر است که لینک کوتاه باشد، یا حتی در برخی از شبکه های اجتماعی همانند توئیتر شما محدودیت تعداد کاراکتر برای اشتراک گذاری دارید و در حقیقت اصلا نخواهید توانست که لینک های بلندتر از حد مجاز تعیین شده را شیر کنید.

همچنین اگر بخواهید یک لینک را در بیوی اینستاگرام خود قرار دهید، بسیار بهتر است که این لینک کوتاه باشد تا ظاهر بیو و پیج اینستاگرام شما را زشت نکند.

شخصی سازی لینک ها در کوتاه کننده های لینک

اگر در سایت های کوتاه کننده لینک، یک حساب کاربری ایجاد کنید می توانید از امکانات بیشتری نیز برخودار شوید، یکی از این امکانات ساخت لینک های کوتاه با URL شخصی و اختصاصی است برای مثال ما از سرویس کوتاه کننده لینک bit.ly لینک شخصی زیر را برای سایت خود ساخته ایم:

bit.ly/webkima

همانطور که مشاهده می کنید، شما هم می توانید با استفاده از سرویس های کوتاه کننده لینک، لینک های کوتاه اختصاصی بسازید و آن ها را به سادگی به اشتراک بذارید.

کسب درآمد از سرویس های کوتاه کننده لینک

بله عنوان این بخش را درست مشاهده کردید، شما علاوه بر استفاده از این همه خدمات سرویس های کوتاه کننده لینک می توانید با استفاده از آن ها به کسب درآمد بپردازید. برخی از سرویس های کوتاه کننده لینک، به شما به ازای هر بار کلیک روی لینک های کوتاه شده، مبلغی توافقی را به حساب کاربری شما اضافه می کنند، که در نهایت شما می توانید مبالغ جمع شده را در حساب بانکی خود دریافت کنید.

سایت های زیادی برای کسب درآمد از کوتاه کردن لینک وجود دارند، هم سایت های ایرانی و هم سایت های خارجی، در سایت های ایرانی می توانید بدون مشکل حساب بانکی خود را وارد کنید و مبلغی که کار کرده اید را به صورت ریالی در حساب خود دریافت کنید.

اما کسب درآمد از سایت های کوتاه کننده لینک خارجی به این سادگی ها نیست، چون شما باید یک حساب دلاری همانند حساب پی پال داشته باشید، تا بتوانید درآمد خود را به دلار در حساب خود دریافت کنید، و این موضوع با توجه به تحریم ها کمی مشکل است و دردسرهای خاص خودش را دارد.

بهترین سایت های کوتاه کننده لینک ایران

بهترین سایت‌های کوتاه کننده لینک در ایران معمولاً بر اساس سرویس و کیفیت خدمات، سرعت و قابلیت اطمینان، و همچنین رابط کاربری دوستانه و ساده انتخاب می‌شوند. این سایت‌ها به کاربران امکان می‌دهند لینک‌های خود را به صورت سریع و آسان کوتاه کرده و از آنها برای به اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌های دیگر استفاده کنند.

بهترین سایت کوتاه کننده لینک برای کسب درآمد

با توجه به اهمیت کسب درآمد از فعالیت‌های آنلاین، بهترین سایت‌های کوتاه کننده لینک برای کسب درآمد معمولاً بر اساس چندین عامل انتخاب می‌شوند. این عوامل شامل نرخ پرداخت، شرایط برنامه شراکت، قابلیت‌های تبلیغاتی، و سطح محبوبیت و اعتماد کاربران است. این سایت‌ها از طریق برنامه‌های شراکتی یا تبلیغات پرداخت به کاربران اجازه می‌دهند که از لینک‌های کوتاه شده‌شان برای جذب ترافیک و در نتیجه کسب درآمد استفاده کنند.

بهترین سرویس های کوتاه کننده لینک

در ادامه این مقاله می خواهیم بهترین سرویس های لینک کوتاه را برای استفاده شما عزیزان معرفی کنیم، پس با ادامه مقاله => کوتاه کننده لینک چیست؟ همراه ما باشید.


سرویس Bitly

بهترین سرویس های کوتاه کننده لینک - سرویس Bitly
بهترین سرویس های کوتاه کننده لینک – سرویس Bitly

به جرات می توان گفت که سرویس بیتلی _ Bitly.com یکی از بهترین سرویس های کوتاه کننده لینک است که امکانات حرفه ای و خیلی مناسبی را در پلن رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می دهد، شما می توانید با مراجعه به این سایت و قبل از اینکه یک حساب کاربری باز کنید، لینک های طولانی خود را در باکس مربوطه وارد کنید و روی دکمه Shorten یا کوتاه کن کلیک کنید تا یک لینک کوتاه شده و مرتب را دریافت کنید.

توجه کنید که برای داشتن امکانات بیشتر، مثلا مدیریت لینک ها، حذف و اضافه لینک ها، بررسی تعداد کلیک ها و غیره … باید یک حساب کاربری رایگان در سایت بیتلی باز کنید که کاری بسیار ساده است، و تنها با داشتن یک اکانت جیمیل (چگونه جیمیل بسازیم؟) می توانید این کار را انجام دهید.


سرویس کوتاه کننده لینک Ow.ly

بهترین سرویس های کوتاه کننده لینک - سرویس Ow.ly
سرویس لینک کوتاه – سرویس Ow.ly

Ow.ly هم یکی از سرویس های قدیمی این حوزه است که بعد از مدتی فعالیت با شرکت Hootsuite ادغام شد، این سرویس امکانات بسیار گسترده و جالبی را در اختیار شما قرار می دهد، برای مثال شما با استفاده از این سرویس می توانید، لینک های کوتاه شده خود را به صورت خیلی دقیق در شبکه های اجتماعی آنالیز کنید.

همچنین با استفاده از این سرویس می توانید به سادگی پست های شبکه های اجتماعی خود، نظیر فیسبوک، اینستاگرام، توئیتر و غیره … را مدیریت کنید. این سرویس هم با پرداخت مبلغی به صورت ماهیانه، به شما خدمات بیشتری ارائه می دهد، که می توانید استفاده کنید.


سرویس Tinyurl

بهترین سرویس های کوتاه کننده لینک - سرویس Tinyurl
سرویس لینک کوتاه – سرویس Tinyurl

یکی دیگر از سرویس های کوتاه کننده لینک که بسیار هم محبوب شده است، سرویس Tinyurl می باشد، شما می توانید لینک های طولانی خود را با استفاده از این سرویس کوتاه کنید و از آن ها در شبکه های تبلیغاتی خود استفاده کنید؛ توجه داشته باشید که حتی بدون ثبت نام هم می توانید هر تعداد که نیاز دارید، با استفاده از این سرویس لینک های کوتاه بسازید.

همچنین یکی از مزایای این سرویس امکان ساخت لینک های سفارشی است، برای مثال لینک tinyurl.com/webkima یک لینک اختصاصی است که شما را به سایت وبکیما هدایت می کند، یکی از بزرگترین ایرادات این سرویس عدم بررسی تعداد کلیک های لینک های کوتاه ساخته شده است.


سرویس کوتاه کننده لینک is.gd

بهترین سرویس های کوتاه کننده لینک - سرویس is.gd
عالی ترین سایت کوتاه کننده لینک – سرویس is.gd

سرویس is.gd هم یکی از سرویس های پرطرفدار کوتاه کننده لینک است که البته بیشتر مخاطبان آن را چینی ها تشکیل می دهند، یکی از قابلیت های خیلی خوب این سرویس ارائه QR Code برای هر لینک کوتاه شده است که باعث می شود شما بتوانید QR Code لینک خود را در ایمیل ها و کارت ویزیت های خود استفاده کنید.

همچنین شما در این سرویس می توانید به سادگی لینک های شخصی خود را بسازید. به عنوان مثال لینک is.gd/webkima یک لینک شخصی سازی شده است که مخاطبان را به آکادمی وبکیما هدایت می کند.


سرویس Ouo.io

کوتاه کننده لینک کسب درامد - سرویس Ouo.io
کوتاه کننده لینک کسب درامد – سرویس Ouo.io

یکی دیگر از سرویس های کوتاه کننده لینک محبوب، سایت Ouo.io است که با استفاده از آن می توانید لینک های خود را به سادگی کوتاه کنید، همچنین یکی از قابلیت های بسیار عالی این سایت امکان کسب درآمد خیلی عالی از لینک های کوتاه شده است، بدین منظور شما لینک های کوتاه شده خود را به اشتراک میزارید، و این سرویس قبل از انتقال به لینک اصلی یک ویدیوی تبلیغاتی به کاربر نمایش می دهد، و به ازای هر کلیک مبلغ قابل توجهی را به شما پرداخت خواهد کرد.


سرویس t.co

بهترین سایت اشتراک گذاری لینک کوتاه - سرویس t.co
بهترین سایت اشتراک گذاری لینک کوتاه – سرویس t.co

اگر تا به حال لینک های خود را در شبکه اجتماعی توئیتر به اشتراک گذاشته باشید، حتما متوجه شده اید که این سایت لینک های شما را با استفاده از سرویس داخلی t.co به صورت خودکار به 23 کاراکتر کوتاه می کند. یعنی اگر لینک شما 10 کاراکتر هم باشد، بعد از اشتراک گذاری در توئیتر دقیقا 23 کاراکتر خواهد شد.


سرویس کوتاه کننده لینک Bl.Ink

بهترین سرویس خدمات لینک کوتاه - سرویس Bl.Ink
بهترین سرویس خدمات لینک کوتاه – سرویس Bl.Ink

Bl.Ink نیز یکی دیگر از سرویس های کوتاه کننده لینک است، از این سرویس هم می توانید برای کوتاه کردن لینک های خود استفاده کنید و آن را در شبکه های تبلیغاتی خود با خیال راحت منتشر کنید، چون با استفاده از این سیستم می توانید تعداد کلیک ها و تعداد افرادی که وارد سایت شما شده اند را به صورت کامل بررسی کنید.


سرویس Shorl.com

کسب درآمد از کوتاه کننده لینک خارجی - سرویس Shorl.com
کسب درآمد از کوتاه کننده لینک خارجی – سرویس Shorl.com

در لیست بهترین سرویس های کوتاه کننده لینک به یکی دیگر از سرویس های محبوب این حوزه یعنی Shorl.com می رسیم، با استفاده از این سرویس هم می توانید لینک های خود را کوتاه کنید و همچنین از تعداد بازدیدهای آن مطلع شوید، نکته جالب این سرویس کوتاه کننده لینک این است که یک افزونه برای مرورگر های گوگل کروم و فایر فاکس دارد که با نصب آن می توانید خیلی سریع تر لینک های خود را کوتاه کنید و به اشتراک بزارید.


سرویس Sniply

بهترین سرویس های کوتاه کننده لینک - سرویس Sniply
بهترین سرویس های کوتاه کننده لینک – سرویس Sniply

باز هم به یکی دیگر از بهترین سرویس های لینک کوتاه رسیدیم، و این بار سرویس Sniply را که محبوب کاربران است معرفی می کنیم، این سرویس هم علاوه بر کوتاه کردن لینک ها، می تواند نرخ تبدیل آن را نیز افزایش دهد، برای استفاده از امکانات عالی این سایت باید یک اکانت ایجاد کنید؛ همچنین خدمات این سایت هم در دو نسخه رایگان و پرمیوم ارائه می شود که برای استفاده از امکانات پرو آن باید ماهیانه 79 دلار پرداخت کنید.


سرویس کوتاه کننده لینک ADF.ly

کسب درآمد از کوتاه کننده لینک خارجی - سرویس ADF.ly
کسب درآمد از کوتاه کننده لینک خارجی – سرویس ADF.ly

یکی دیگر از بهترین سرویس های کوتاه کننده لینک که به شما امکان کسب درآمد از لینک های کوتاه شده می دهد، سرویس ADF.ly است، نکته مثبت استفاده از این سرویس کسب دلاری است؛ شما با کوتاه کردن لینک های خود و به اشتراک گذاری آنها به تعداد کلیک هایی که هر لینک دریافت کند، مقداری دلار به حساب تان افزوده می شود؛ که البته برای برداشت باید حداقل 5 دلار کسب درآمد کنید.


سرویس gg.gg

سرویس کوتاه کننده لینک خارجی gg.gg
سرویس کوتاه کننده لینک خارجی gg.gg

یکی از جالب ترین سایت ها که خدمات لینک کوتاه ارائه می کند، سایت gg.gg است، این سایت نام دامنه بسیار رند و منحصر به فردی دارد، به همین دلیل یادآوری آدرس آن در شرایط اضطراری خیلی ساده است. این سرویس هم افزونه هایی را برای مرورگرهای گوگل کروم و فایر فاکس و اپرا طراحی کرده تا کاربران بتوانند با استفاده از این اکستنشن ها به سادگی لینک های خود را کوتاه کنند.

یکی از دلایل مهمی که به شما همراهان آکادمی وبکیما پیشنهاد می کنیم حتما از این سرویس استفاده کنید این است که لینک های کوتاه شده در این سرویس ریدایرکت 301 هستند که این برای سئوی سایت شما بسیار مفید است.


سرویس u.to

سرویس ارائه دهنده خدمات لینک کوتاه u.to
سرویس ارائه دهنده خدمات لینک کوتاه u.to

اگر یک سرویس خیلی عالی برای کوتاه کردن لینک های خود نیاز دارید می توانید با خیال راحت از سایت u.to استفاده کنید، این سایت امکانات جالبی در اختیار کاربران قرار می دهد، برای مثال شما با هر بار بازدید از صفحه اصلی این سرویس می توانید لینک های کوتاه شده خود را مشاهده کنید؛ همچنین آمار بازدید از لینک های خود را هم می توانید به سادگی مشاهده کنید.


سرویس shorturl.at

سایت کسب درآمد از لینک های کوتاه - سرویس shorturl.at
سایت کسب درآمد از لینک های کوتاه – سرویس shorturl.at

در ادامه معرفی بهترین سایت های کوتاه کننده لینک به سایت shorturl.at می رسیم، این هم یک سرویس عالی برای کوتاه کردن لینک های سایت شماست، از امکانات خوب این سایت، مشاهده آمار بازدید های لینک ها است.


سرویس کوتاه کننده لینک v.gd

کوتاه کننده لینک کسب درامد - سرویس v.gd
کوتاه کننده لینک کسب درامد – سرویس v.gd

v.gd هم یکی دیگر از سایت های ارائه دهنده خدمات لینک کوتاه است که می توانید به سادگی از آن استفاده کنید؛ همچنین با استفاده از این سرویس می توانید لینک های اختصاصی خود را هم بسازید.


سرویس shrunken.com

کوتاه کننده لینک کسب درامد - سرویس shrunken.com
سرویس shrunken.com

یکی دیگر از سرویس های ارائه لینک کوتاه سایت 7.ly یا shrunken.com است که هر کدام از این دامنه ها به یک سرویس ختم می شوند. یکی از امکانات جالب این سرویس این است که شما می توانید لینک هایی با تاریخ انقضا یا محدودیت تعداد کلیک بسازید.

یعنی می توانید لینکی بسازید که در تاریخ فلان منقضی شود و از کار بیوفتد، یا اگر 100 نفر روی آن کلیک کردند، منقضی شود. همچنین این سرویس دامنه های مختلفی را برای ساخت لینک های کوتاه در اختیار شما قرار می دهد. این لینک => https://7.ly/a76r4 یکی از نمونه های کوتاه کردن لینک با این سرویس فوق العاده است.


سرویس cort.as

کسب درآمد از کوتاه کننده لینک خارجی - سرویس cort.as
کسب درآمد از لینک کوتاه – سرویس cort.as

cort.as هم یکی از بهترین سرویس های کوتاه کننده لینک است که در کشور اسپانیا قرار دارد؛ رتبه الکسای این سرویس در جهان 484 است! این یعنی اینکه افراد بسیار زیادی از این سرویس در سراسر جهان استفاده می کنند. همچنین اگر می خواهید آمارهای جالبی راجع به لینک های کوتاه شده خود کسب کنید باید در این سایت ثبت نام کنید.


سرویس yourls.org

کسب درآمد از کوتاه کننده لینک خارجی - سرویس yourls.org
سرویس yourls.org

yourls.org هم از سایت هایی است که خدمات کوتاه کننده لینک ارائه می دهد؛ از این سایت هم می توانید برای کوتاه کردن لینک های خود استفاده کنید. توجه کنید که برای بدست آوردن آمارهای مرتبط به لینک های کوتاه شده باید یک حساب کاربری ایجاد کنید.


سرویس rebrandly.com

کسب درآمد از کوتاه کننده لینک خارجی - سرویس rebrandly.com
سرویس rebrandly.com

یکی از عالی ترین و بهترین سرویس های لینک کوتاه با خدمات فوق العاده سرویس rebrandly است، برای استفاده از خدمات این سایت باید عضو آن شوید، بعد از ساخت حساب کاربری؛ می توانید به سادگی لینک های بلند خود را کوتاه کنید؛ همچنین می توانید آماری دقیق از تعداد کلیک های لینک ها را مشاهده کنید، همچنین می توانید از ابزار گوگل کروم این سایت برای سریع تر شدن کارها استفاده کنید.


جمع بندی

در انتها امیدوارم که این مقاله برای شما عزیزان مفید واقع شده باشه و با استفاده از سایت های معرفی در این لیست بهترین سرویس های کوتاه کننده لینک، بتوانید لینک های بلند خود را کوتاه کنید و آمار دقیقی از تعداد بازدید های آنها کسب کنید، اگر شما هم سرویس کوتاه کننده لینک خارجی و معتبر می شناسید که امکانات خوبی داره، برای ما در پایین همین مقاله و در قسمت دیدگاه ها به اشتراک بذارید، ممنون از اینکه تا انتهای این مقاله همراه ما بودید.

4.3/5 - (6 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

 1. نسیم میگوید:

  ای کاش موارد ایرانی رو هم معرفی میکردید، چو ن خارجی ها زود فیلتر میشن.

  • پشتیبانی میگوید:

   متاسفانه سرویس های کوتاه کننده لینک ایرانی هم ماندگاری ندارند! یعنی خیلی زود میان و خیلی زود هم سرویس شون به دلیل عدم استقبال جمع میشه، و دلیل بعدی هم سرویس های کوتاه کننده لینک ایرانی خیلی تبلیغات دارند و این یکی از مهمترین دلایل معرفی نکردن آنها در این مقاله است.

 2. رضا نوربخش میگوید:

  با سلام
  خوشم میاد یک موضوعی را تا تهش بیان می کنید و جای برای صحبت باقی نمی ماند
  تشکر استاد عبدی

  • پشتیبانی میگوید:

   سلام آقای نوربخش عزیز، ممنون از توجه و همراهی شما.

 3. سیامک میگوید:

  سایت های کوتاه کننده لینک که در این صفحه قرار دادید، همه را یک به یک تست کردم، هر کدام مزایای خاص خودش را دارد، برای مثال در سایت بیتلی میتونی پروفایل ایجاد کنی و تمام لینک هاتو مدیریت کنی، یا مثلا در سایت rebrandly هم تقریبا همین امکانات را دارید، اما برخی در برخی دیگر از سایت ها فقط میتونید لینک کوتاه کنید و استفاده کنید و بعدا هیچ جوره نمی تونید به لینک هاتون دسترسی داشته باشید، مگه اینکه خودتون جایی ذخیره کنید.

  • پشتیبانی میگوید:

   ممنون از شما آفا سیامک عزیز که اینقدر با دقت سایت های معرفی شده را چک کردید 😉

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!