بهترین ابزارهای تحقیقات بازاریابی

15+ بهترین ابزارهای تحقیقات بازاریابی

منتشر شده در تاریخ : 10 آذر 1402
باید لاگین کنید!

بهترین ابزارهای تحقیقات بازاریابی فهمیدن اینکه آیا یک محصول فراتر از کنجکاوی اولیه موفق خواهد بود یا خیر، فقط یک تجارت خوب است. با تحقیقات بازار، شما تعیین می کنید که آیا فرصت وجود دارد، چگونه محصول یا خدمات را در جایگاه خود قرار دهید، در این مقاله از سری مقالات کسب و کار اینترنتی بیشتر به آن می پردازیم.

ابزارهای مفید تحقیقات بازار

ابزار Glimpse

ابزار Glimpse

Glimpse نه تنها برای انجام بررسی‌های سریع پالس در آخرین روندها ارزشمند است، بلکه از قدرت هوش مصنوعی برای بینش‌های عمیق‌تر نیز استفاده می‌کند.


ابزار Statista

ابزار Statista

Statista یک وب‌سایت تجسم داده‌ها است که داده‌ها را از گزارش‌های معتبر در سراسر وب می‌گیرد و آن‌ها را برای محققان، بازاریابان و سازندگان محصول مانند شما آسان و قابل هضم می‌کند.


ابزار Think With Google

ابزار Think With Google

Think With Google ابزارهای تحقیق بازاریابی بینش جالبی در مورد اینکه آیا کسی به دنبال محصول شماست (Google Trends) ارائه می دهد، که در کدام بازارها عرضه شود.


ابزار Census Bureau

ابزار Census Bureau

Census Bureau یک منبع رایگان برای جستجوی داده های سرشماری ایالات متحده ارائه می دهد. می‌توانید براساس سن، درآمد، سال و مکان فیلتر کنید.


ابزار Tableau

ابزار Tableau

Tableau مجموعه ای از محصولات هوش تجاری است که به شما امکان می دهد تقریباً به هر منبع داده ای متصل شوید. اما داده ها در جداول ناخوانا ارائه نمی شوند.


ابزار Paperform

ابزار Paperform

Paperform نظرسنجی تحقیقات بازار راهی مؤثر برای درک بهتر مخاطبان هدف و نیازهای آنها با پرسش مستقیم از آنها است.


ابزار Claritas

ابزار Claritas

Claritas MyBestSegment ابزارهایی برای درک اطلاعات جمعیت شناختی یک منطقه و عادات سبک زندگی ساکنان آن منطقه در اختیار محققان محصول قرار می دهد.


ابزار SurveyMonkey

ابزار SurveyMonkey

SurveyMonkey با استفاده از این ابزار، می‌توانید نظرسنجی‌های هدفمند و خاص ایجاد کنید که به شما در جمع‌آوری پاسخ‌هایی که به طور خاص به محصول شما مربوط می‌شوند کمک می‌کند.


ابزار Typeform

ابزار Typeform

Typeform مانند SurveyMonkey به شما اجازه می دهد تا نظرسنجی های تحقیقاتی را برای دریافت پاسخ های مستقیم از مصرف کنندگان هدف خود اجرا کنید. این یک فرم ساز با کاربری آسان و بهینه سازی شده برای موبایل است که برای تحقیقات بازار عالی است.


ابزار Upwave

ابزار Upwave

Upwave Instant Insights یک ابزار تحقیقاتی مصرف کننده است که بخشی از پلتفرم بازاریابی برند Upwave است. در حالی که به عنوان ابزار ایجاد نظرسنجی تبلیغ نمی شود، به شما امکان می دهد نظرسنجی های تحقیقاتی بازار را به طور خاص برای دریافت بینش مصرف کننده راه اندازی کنید.


ابزار Loop11

ابزار Loop11

Loop11 یک پلتفرم تست تجربه کاربر است که به شما امکان می دهد قابلیت استفاده وب سایت خود را آزمایش کنید، اطلاعات سایت خود را آزمایش کنید و بررسی کنید که چگونه تجربه کاربر بر اساس دستگاهی که استفاده می کند تغییر می کند.


ابزار Userlytics

ابزار Userlytics

Userlytics به شما اجازه می دهد تا قابلیت استفاده وب سایت، برنامه تلفن همراه و نمونه اولیه سایت خود را آزمایش کنید. می‌توانید دستگاه‌های مختلف را هدف قرار دهید.


ابزار Temper

ابزار Temper

Temper یک قطعه کد دارد که می توانید آن را در وب سایت خود قرار دهید. صورتک، «مه» صورت و چهره اخم شده قضاوت سریع را برای بینندگان آسان می کند.


ابزار NielsenIQ

ابزار NielsenIQ

NielsenIQ یک مشاور خرده‌فروشی و هوش مصرف‌کننده است که برای جمع‌آوری بینش‌های مصرف‌کننده، شناسایی بهترین کانال‌های توزیع برای محصول شما و ایجاد طیف وسیعی از محصولات که نیازهای خریداران هدف شما را برآورده می‌کند.


ابزار Ubersuggest

ابزار Ubersuggest

Ubersuggest یک ابزار ساده برای انجام تحقیقات کلمات کلیدی و محتوا است. شما می توانید یک عبارت را وارد کنید، و آن لیستی از پیشنهادات کلمه کلیدی ایجاد می کند.


ابزار Pew Research Center

ابزار Pew Research Center

Pew Research Center از شرایط اقتصادی، نگرش‌های سیاسی، تا استفاده از رسانه‌های اجتماعی، وب‌سایت مرکز تحقیقات پیو تحقیقات رایگان زیادی دارد که می‌توانید برای درک بهتر بازار هدف خود از آنها استفاده کنید.


ابزار BrandMentions

ابزار BrandMentions

BrandMentions یک پلت فرم نظارت بر رسانه های اجتماعی است که می تواند به شما کمک کند تا بفهمید مشتریان بالقوه شما در مورد چه چیزی آنلاین هستند. پس از عضویت در پلتفرم، می‌توانید تحلیل روی کلمه کلیدی را نیز دریافت کنید.


جمع بندی

انجام تحقیقات بازار برای عرضه موفق یک محصول به بازار ضروری است. با ابزارهایی که به اشتراک گذاشته‌ایم، می‌توانید دریابید که چه کسی به دنبال محصول شماست.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!