بهترین ابزارهای گوگل برای وردپرس

بهترین ابزارهای گوگل برای وردپرس

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 11 دی 1402

با یک جستجوی ساده در اینترنت می توانید فهرست طولانی از ابزارهای وبلاگ نویسی را دریافت کنید که می توانند انواع نیازهای وبلاگ نویسی را برآورده کنند. همانطور که گفته شد، هنگامی که صحبت از وبلاگ ها و سایت های وردپرس می شود، طیف وسیعی از گزینه ها را از ارائه دهندگان خدمات مختلف دریافت خواهید کرد. در میان چنین گزینه هایی، گوگل طیف گسترده ای از ابزارهای وبلاگ نویسی را ارائه می دهد که برای بسیاری از اهداف وبلاگ نویسی واقعاً مفید هستند. 

وبلاگ نویسان و وب مسترها در سراسر جهان از ابزارهای وبلاگ نویسی گوگل برای بهبود سئوی وب سایت، افزایش بهره وری، کسب درآمد بیشتر و برای اهداف مختلف دیگر استفاده می کنند. در این مقاله از سری مقالات آموزش وردپرس ما به طور مفصل در مورد ابزارهای وبلاگ نویسی آنلاین گوگل که می تواند برای وبلاگ نویسان وردپرس مفید باشد، صحبت خواهیم کرد.

ابزارهای وبلاگ نویسی گوگل چیست؟

ایجاد محتوایی که عالی و خلاقانه باشد برای شما آماده است. شما قادر به ارائه ایده های منحصر به فرد و نوآورانه برای محتوایی برای انتشار هستید که احتمالاً خوانندگان را درگیر می کند. اما، چه چیزی شما را متوقف می کند؟ اگر هنوز به این فکر می کنید که چگونه با یک سرمایه گذاری جدید شروع کنید، وبلاگ نویسی بهترین گزینه است. 

وبلاگ نویسی در وردپرس یکی از گزینه های آسان برای جلب توجه است و به خوانندگان کمک می کند تا محتوای شما را با دوستان، خانواده و همکاران خود به اشتراک بگذارند. بنابراین، به شما کمک می کند تا به هدف بالقوه خود برسید. اما، اینجا چیزی است که باید بدانید! 

وقتی از بهترین ابزارهای وبلاگ نویسی گوگل استفاده می کنیم، وبلاگ نویسی بسیار آسان تر است. این ابزارها به شما در برنامه ریزی، ایده پردازی، استراتژی، تجزیه و تحلیل، کسب درآمد و نظارت بر وبلاگ خود کمک می کنند. بنابراین، اگر ذهن شما مملو از ایده است، در اینجا کاری است که باید بدون اتلاف وقت انجام دهید و شروع به تبدیل ایده های خود به محتوای جذاب کنید. 

چگونه از ابزار وبلاگ نویسی گوگل بهترین استفاده را ببریم؟

وبلاگ نویسی کلید دستیابی به مخاطبان بیشتر با محتوای کسب و کار شما است. این یک فضای جالب برای باز کردن ذهن شما، به اشتراک گذاری ایده ها، مطالب و جذب افراد بیشتری به وب سایت شما است. بسیاری از وبلاگ نویسان سبک زندگی رویایی خود را از طریق نوشتن، تبلیغ محتوا و ایجاد یک جامعه شبکه اجتماعی قوی می گذرانند. اما هیچ یک از آنها در یک روز وبلاگ نویس موفقی نشده اند. برای رسیدن به هدف نیاز به تلاش مناسب، ابزارهای مدیریت زمان وبلاگ، حجم کامل تحقیق و غیره است.

این بهترین ابزار وبلاگ نویسی از Google به شما در این سفر برای تبدیل شدن به یک وبلاگ نویس سازنده و موفق کمک می کند. به عنوان یک وبلاگ نویس حرفه ای، ممکن است زمان مناسبی برای انجام هر کار در لیست خود نداشته باشید. اینجاست که ابزار وبلاگ نویسی گوگل نقشی حیاتی ایفا می کند. آنها در زمان مورد نیاز برای تحقیق شما صرفه جویی می کنند، موضوعات جدید را کشف می کنند، رقبای شما را رمزگشایی می کنند و روندها را بررسی می کنند. ابزارهای وبلاگ نویسی به شما کمک می کنند تا سریعتر کار کنید و کارایی کار خود را افزایش دهید. آنها مطمئن می شوند که وبلاگ شما توسط خوانندگان و مشتریان بیشتری پوشش داده می شود و در عین حال حاشیه بالایی از کیفیت محتوا را تعیین می کنند. 

برای اینکه بیشترین بهره را از آنها ببرید، باید هدف آنها را درک کنید و از آنها به درستی استفاده کنید. هر ابزار وبلاگ نویسی مزایای مختلفی دارد که کار شما را آسان تر و سریع تر می کند. ابزارهای وبلاگ نویسی به شما اطلاع می دهند که چه چیزی در روند، تجزیه و تحلیل سایت، رتبه بندی، ذخیره محتوای شما، افزایش تعامل آنها و شکوفایی بیشتر است. در اینجا، بهترین ابزارهای وبلاگ نویسی گوگل را که بسیار مفید، دسترسی آسان و ابزاری عالی برای رفع نیازهای شما هستند، مورد بحث قرار خواهیم داد.

Google Question Hub

Google Question Hub

Question Hub سوالاتی را که از سوی کاربران بی پاسخ مانده است جمع آوری می کند و برای پرکردن این شکاف در مقابل وبلاگ نویسان قرار می دهد. این به وبلاگ نویسان، نویسندگان و سازندگان محتوا کمک می کند تا محتوای منحصر به فرد جالب و جذابی ایجاد کنند.


Google Image Tags

Google Image Tags

Google Image Tags قابلیت برچسب گذاری دستی را در اپلیکیشن عکس های گوگل معرفی کرده است. با استفاده از این قابلیت می توانید چهره ها را در عکس های خود تگ کنید. به یاد داشته باشید که الگوریتم گوگل قادر نخواهد بود هیچ چهره ای را برچسب گذاری کند.


Google Ads Keyword Planner

Google Ads Keyword Planner

Keyword PlannerGoogle Ads اطلاعاتی را در مورد تمام جستجوهای کلیدواژه به همراه یک ابزار برنامه ریز به شما ارائه می دهد. می توانید از این ابزار برنامه ریز کلمات کلیدی برای ایجاد لیستی از کلمات کلیدی مرتبط با پست وبلاگ خود استفاده کنید.


Google Custom Search

Google Custom Search اگر در وردپرس یا هر پلتفرم دیگری وبلاگ نویسی می کنید، به یک ابزار جستجو برای وبلاگ خود نیاز دارید زیرا عملکرد جستجوی پیش فرض برای اکثر پلتفرم های وبلاگ نویسی تا حدودی محدود است. وبلاگ شما باید پر از محتوا، داده، آمار، اطلاعات باشد.


Google Analytics

Google Analytics

Google Analytics جامع ترین ابزار تحلیلی برای وبلاگ نویسان و صاحبان وب سایت است که به شما اطلاعاتی در مورد نحوه یافتن بازدیدکنندگان وب سایت شما، آنچه که بیشتر به دنبال و جستجوی آن هستند و تعامل شما با سایت شما می دهد. این اطلاعات بسیار قابل توجه است.


Google Search Console

Google Search Console

Google Search Console هر وبلاگ نویس و صاحب وب سایتی در یک لحظه به این فکر می کند که گوگل وب سایت خود را چگونه می بیند؟ در این مرحله کنسول جستجوی گوگل (وبمستر تولز سابق) نجات دهنده شما خواهد بود. کنسول جستجوی گوگل می تواند حضور وب سایت شما را در نتایج جستجوی گوگل عیب یابی کند.


Page Speed insights

Page Speed insights

Page Speed insights یکی از مهم ترین عوامل در سئو و تجربه کاربری سرعت است. به صاحبان وبلاگ و وب سایت کمک می کند تا مسائل حیاتی وب و سرعت را تجزیه و تحلیل کنند. همچنین شما را در مورد بهبودهایی که در سایت خود نیاز دارید راهنمایی می کند.


Google Tag Manager

Google Tag Manager

Google Tag Manager هر وبلاگ نویس موفقی ترجیح می دهد از چندین ابزار ردیابی و راه حل های تحلیلی برای بهبود سایت وبلاگ نویسی خود استفاده کند. شما باید کد سفارشی را به سایت وردپرس خود اضافه کنید تا این ابزارها کار کنند.


Mobile-Friendly

Google Mobile-Friendly Test Tool

Mobile-Friendly به شما کمک می کند تا وبلاگ خود را از نظر آمادگی موبایل بررسی کنید. هر صاحب سایت وردپرسی می‌تواند با استفاده از قالب وردپرس واکنش‌گرا، وبلاگ‌های خود را برای موبایل سازگار کند. همچنین می‌توانید بدون تغییر قالب وردپرس، وب‌سایت خود را سازگار با موبایل کنید.


Google My Business

Google My Business

Google My Business برای کسب و کار من به شما امکان می دهد بدون دردسر اطلاعاتی را در Google اضافه کنید. هر زمان که کاربر آن را جستجو کند، گوگل اطلاعات کسب و کار را نمایش می دهد. علاوه بر اطلاعات اولیه، Google همچنین کسب و کار شما را در محصولات مختلف Google مانند Google Places، Google Maps، مکان‌ها و غیره نشان می‌دهد.


Google Photos

Google Photos

Google Photos بهترین خدمات را به شما ارائه خواهد کرد. همه ما می ترسیم که عکس های مهم را از دست بدهیم، بیشتر آن هایی که مربوط به کار و تجارت ما هستند. حتی اگر آنها را از دستگاه خود گم کنید، Google Photos آنها را ذخیره می کند. تنها چیزی که نیاز دارید این است که با اکانت جیمیل موجود خود وارد شوید و دوباره آنها را دریافت کنید.


Google Drive

Google Drive

Google Drive داشتن یک فضای امن برای ذخیره تمام پوشه های خصوصی، اسناد، فایل ها و تصاویر کسب و کارتان بسیار مهم است. می‌توانید همه آنها را همراه با فایل‌های Google Docs خود در Google Drive خود نگه دارید.


Google Alerts

Google Alerts

Google Alerts برای کلمات کلیدی وبلاگ یا نام تجاری خود ایجاد کنید و هر زمان که در وب ذکر شد می توانید اعلان های فوری دریافت کنید. گزینه هایی مانند چند باری که گوگل باید به شما اطلاع دهد دریافت خواهید کرد. می توانید منطقه، زمان و سایر عوامل را برای اعلان های خود انتخاب کنید.


Google Keep

Google Keep

Google Keep به شما امکان می دهد ایده های پست وبلاگ خود را با صدا ضبط کنید، تصاویر را به یادداشت های خود اضافه کنید، لیست کارهای خود را پیگیری کنید و موارد دیگر. این ابزار به شما امکان می دهد لیست ها و یادداشت های خود را ایجاد کنید، همکاری کنید و با مردم به اشتراک بگذارید.


5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!