بهترین افزونه ریدایرکت لینک وردپرس

10+ بهترین افزونه ریدایرکت لینک وردپرس

منتشر شده در تاریخ : 4 مرداد 1402

در این مقاله بهترین افزونه ریدایرکت وردپرس را بررسی خواهیم کرد. با افزایش قدمت وب سایت شما، ممکن است برخی از محتواهای سایت شما دیگر مرتبط نباشد و در عوض، ممکن است نیاز به هدایت به صفحه دیگری داشته باشند. و این باعث می شود که انتخاب یک افزونه تغییر مسیر در وردپرس برای موفقیت بسیار مهم باشد. مانند تقریباً هر افزونه در وردپرس، تعداد زیادی افزونه وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. با این حال، انواع مختلفی از تغییر مسیرها وجود دارد که از موقت تا دائمی متغیر است.

برخی از افزونه ها در یک نوع واحد تخصص دارند، در حالی که برخی دیگر می توانند همه این کارها را انجام دهند. به همین دلیل است که شما واقعاً باید بدانید که وب سایت شما به چه ابزارهایی نیاز دارد زیرا هر وب سایتی منحصر به فرد است. در این مقاله از سری مقالات آموزش وردپرس و بهترین افزونه های وردپرس بیشتر به آن می پردازیم.

پلاگین تغییر مسیر در وردپرس چیست؟

افزونه تغییر مسیر ابزاری است که به شما امکان می دهد یک کاربر را از یک URL هدایت کنید و آنها را به دیگری ارسال کنید. اساساً، بازدیدکننده را به طور خودکار به یک صفحه خاص به صورت موقت یا دائم ارسال می کند. چندین نوع تغییر مسیر وجود دارد و هر افزونه با هر یک سروکار ندارد. در اینجا برخی از رایج ترین تغییر مسیرها آورده شده است:

  • 404 تغییر مسیر: زمانی که یک صفحه یا پست به دلیل یک خطا نمی تواند به بازدیدکننده نمایش داده شود، وب سایت ها از تغییر مسیر 404 برای ارسال بازدیدکنندگان به صفحه ای استفاده می کنند که به آنها خطایی می دهد. آنها برای سئو ضروری هستند زیرا اگر موتورهای جستجو این خطاها را پیدا کنند، وب سایت شما رتبه بالایی نخواهد داشت.
  • ریدایرکت های 301: این نوع ریدایرکت ها دائمی هستند و محبوب ترین نوع تغییر مسیر هستند. این تغییر جهت سئو دوستانه است زیرا آنها به مرورگر وب و موتور جستجو می گویند که این محتوا برای همیشه منتقل شده است. تمام قدرت رتبه بندی را از URL قدیمی به URL جدید منتقل می کند.
  • ریدایرکت های 302: این نوع ریدایرکت ها موقتی هستند و در صورت وجود طولانی مدت می توانند منجر به جریمه سئو شوند. این موارد زمانی ایده آل هستند که یک قطعه محتوا به طور موقت منتقل شده باشد، مانند دسترسی کاربران به صفحه فروش تابستانی به جای نسخه معمولی. آنها همچنین هنگام آزمایش محتوای جدید به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند. این رتبه بندی را به URL جدید منتقل نمی کند، به همین دلیل است که جریمه وجود دارد.

افزونه ریدایرکت Redirection

افزونه ریدایرکت Redirection

افزونه Redirection نه تنها محبوب ترین ابزار تغییر مسیر در وردپرس است، بلکه تنها یکی از محبوب ترین ها به طور کلی با بیش از 2 میلیون نصب فعال است. بنابراین، چرا این ابزار اینقدر محبوب است؟ این یک ابزار مدیریت هدایت مجدد کاملاً ایمن برای SEO است که استفاده از آن کاملاً رایگان است.


افزونه Rank Math SEO

افزونه Rank Math SEO

Rank Math SEO یک ابزار شگفت انگیز است که نه تنها می تواند هدایت های وب سایت شما را مدیریت کند، بلکه به شما در افزایش رتبه کمک می کند. این افزونه هم نسخه رایگان و هم نسخه پرمیوم دارد، اما مطمئن باشید که نسخه رایگان آن چیزهای زیادی ارائه می دهد. به عنوان مثال، می تواند 301، 302، 307، 410 و 451 را به صورت رایگان مدیریت کند.


افزونه ریدایرکت LoginWP

افزونه ریدایرکت LoginWP

LoginWP پلاگینی است که بر تغییر مسیر کاربران پس از ورود به وب سایت شما تمرکز دارد. این یک ویژگی فوق العاده مهم برای هر وب سایتی است که مبتنی بر عضویت است یا دارای نقش های کاربری متنوعی است. این افزونه به شما اجازه می دهد تا کاربران را بر اساس عوامل مختلف تغییر مسیر دهید، که آن را به یکی از بهترین گزینه ها برای این کار تبدیل می کند.


افزونه Safe Redirect Manager

افزونه Safe Redirect Manager

Safe Redirect Manager یک افزونه ساده است، اما هر کاری که انجام می دهد، واقعاً به خوبی انجام می دهد. گفته می شود، می تواند موقعیت های مختلف تغییر مسیر را مدیریت کند و وب سایت شما برای آن بهتر خواهد بود. این افزونه تنظیمات زیادی ندارد. در عوض، همه چیز از یک فرم تغییر مسیر مدیریت می شود. این به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا URL ها را وارد کرده و نوع تغییر مسیر را انتخاب کنند.


افزونه ریدایرکت301 Redirects

افزونه ریدایرکت301 Redirects

ممکن است بتوانید از روی نام آن را حدس بزنید، اما 301 Redirects تنظیم تغییر مسیر 301 را در وردپرس آسان می کند. گفته می شود، می تواند تغییر مسیرهای 302 و 307 را نیز انجام دهد. همچنین می تواند چند کار دیگر را انجام دهد. اگرچه این ممکن است ابتدایی به نظر برسد، اما گزینه‌های زیادی دارد که می‌توانید برای تنظیم تغییر مسیرهای 301 از آنها استفاده کنید. به خصوص اگر یک وب سایت بزرگ با حجم زیادی از محتوا دارید.


افزونه Yoast SEO

افزونه Yoast SEO

به احتمال زیاد شما یکی از بیش از 5 میلیون کاربر هستید که در حال حاضر این افزونه را نصب کرده‌اند. با این حال، ممکن است ندانید که Yoast SEO دارای ویژگی تغییر مسیر است زیرا در نسخه پریمیوم قفل شده است. همانطور که ممکن است از یکی از محبوب ترین افزونه های سئو برای وردپرس تصور کنید، تغییر مسیرها همه سئو دوستانه هستند.


افزونه Easy HTTPS

افزونه Easy HTTPS

یکی از بزرگترین موانعی که هنگام تصمیم به اضافه کردن گواهینامه SSL به وب سایت خود پس از راه اندازی وب سایت خود با تغییر URL روبرو خواهید شد. این “های” اضافی در HTTPS اساساً نیاز به تغییر مسیر کل وب سایت شما دارد. اینجاست که افزونه Easy HTTPS Redirection وارد عمل می شود. این افزونه به طور خاص برای این شرایط طراحی شده است و اجازه دهید فقط به شما بگویم که گزینه بهتری وجود ندارد.


افزونه Simple 301 Redirects by BetterLinks

افزونه Simple 301 Redirects by BetterLinks

افزونه Simple 301 Redirects by BetterLinks یکی از بهترین افزونه های ریدایرکت در وردپرس است. و اسمش دروغ نیست استفاده از آن به لطف رابط کاربری عالی بسیار ساده است. از نظر امکانات، این افزونه بسیار ساده است و شامل موارد ضروری است. شما قادر خواهید بود 301 تغییر مسیر را تنها با چند کلیک ایجاد کنید، تغییر مسیرها را به صورت انبوه از یک دستگاه به دستگاه دیگر وارد کنید، از علائم عام برای تغییر مسیر به صورت انبوه و موارد دیگر استفاده کنید.


افزونه Broken Link Checker

افزونه Broken Link Checker

Broken Link Checker استفاده از این افزونه رایگان است و پس از نصب به صورت خودکار وب سایت شما را اسکن می کند. مدت زمانی که طول می کشد تا اسکن کامل شود به اندازه وب سایت بستگی دارد، اما در بیشتر موارد، این یک فرآیند نسبتاً سریع است. پس از اسکن، لیست کاملی از هر چیزی که در وب سایت شما خراب است را ارائه می دهد. این شامل URL ها، تصاویر و خود تغییر مسیرها می شود. این نه تنها به شما کمک می کند تا مشکل تغییر مسیر را شناسایی کنید، بلکه URL هایی را که ممکن است به آن نیاز داشته باشند برجسته می کند.


افزونه Quick Page/Post Redirect Plugin

افزونه Quick Page/Post Redirect Plugin

Quick Page/Post Redirect Plugin یکی از متمایزترین ویژگی های این افزونه امکان تنظیم ریدایرکت برای صفحاتی است که هنوز وجود ندارند. درست است، اگر قصد دارید تغییر مسیری رخ دهد، اما در واقع هنوز محتوا را ایجاد نکرده اید، می توانید یک تغییر مسیر ایجاد کنید. این ابزار به شما امکان می دهد تا سه تغییر مسیر را در یک زمان ایجاد کنید، با این حال، اگر به دنبال یک افزونه ساده برای مدیریت تغییر مسیرها به اینجا یا آنجا هستید، عالی است.


آیا استفاده از پلاگین های تغییر مسیر چندگانه ایمن است؟

این برای اکثر موارد در وردپرس روشن است، اما به طور کلی باید سعی کنید از یک افزونه برای یک کار خاص استفاده کنید، به استثنای افزونه های موقعیتی. برای سئو یا افزونه های امنیتی تفاوتی ندارد. این به این دلیل است که پلاگین ها اغلب می توانند با یکدیگر تداخل داشته باشند. نتیجه نهایی این است که شما دو افزونه دارید که کار نمی کنند و به راحتی می توانند رتبه وب سایت شما را به تنهایی کاهش دهند.

هنگامی که تازه شروع به کار می کنید، واقعاً به یک افزونه تغییر مسیر با ویژگی های غنی نیاز نخواهید داشت. در عوض، شما فقط به ابزارهای ساده ای نیاز دارید که می توانند تغییر مسیر دهند. با این حال، با رشد وب سایت شما این تغییر می کند.


جمع بندی

هنگامی که صحبت از ابزارهای اساسی مورد نیاز هر وب سایت می شود، یک افزونه تغییر مسیر در کنار یک افزونه SEO و امنیت وجود دارد. آنها برای اجرای یک وب سایت ضروری هستند زیرا محتوا در نهایت باید تغییر مسیر دهد. خبر خوب این است که این یک فرآیند بسیار ساده است و ده ها گزینه روی پلتفرم وجود دارد. این واقعاً به این بستگی دارد که بفهمید وب سایت شما به چه چیزی نیاز دارد و کدام ابزار آن ویژگی ها را دارد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!