19+ بهترین منابع یادگیری سئو (SEO)

19+ بهترین منابع یادگیری سئو (SEO)

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 21 دی 1402

بهترین منابع یادگیری سئو: استانداردهای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) به طور مداوم در حال تغییر هستند. مانند رسانه های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی، و فناوری های نوظهور مانند هوش مصنوعی (AI)، موتورهای جستجو هر روز شیوه ارائه نتایج را به کاربران بهبود می بخشند. برای انجام این کار، آن‌ها بر مواردی مانند محلی‌سازی نتایج، اعتبار صفحه، نرخ کلیک و حتی جستجوهایی که از دستیارهای صوتی مانند Amazon Alexa و Google Assistant می‌آیند تمرکز می‌کنند.

بهترین وبلاگ ها و سایت های آموزش سئو

به عنوان یک بازاریاب، بسیار مهم است که با همه این اخبار همراه باشید. در این مقاله از سری مقالات آموزش سئو می‌خواهیم بهترین وبلاگ ها و سایت ها و بهترین منابع برای یادگیری و بروز بودن در سئو را معرفی کنیم.

Moz Blog

Moz به استاندارد طلایی برای راه‌حل‌های سئو و مقالات آموزشی تبدیل شده است. تیم مشارکت کنندگان Moz Blog هر روز یک مقاله برای کمک به گسترش دانش شما در مورد بازاریابی جستجو ارائه می دهد.

Neil Patel

نیل پاتل و تیمش از بازاریابان با استعداد، اخبار بازاریابی را از هر سر طیف منتشر می کنند – سئو یکی از آنهاست. و ویدیوهای آنها به اندازه پست های وبلاگ آنها جذاب است.

Search Engine Land

یکی از بهترین وبلاگ های موتورهای جستجو برای اخبار و تجزیه و تحلیل عمیق صنعت بازاریابی جستجو است.

Search Engine Journal

از ساخت لینک تا آخرین تغییرات الگوریتم گوگل، اخبار و تاکتیک های مرتبط با صنعت بازاریابی موتورهای جستجو را پوشش می دهد.

Search Engine Roundtable

برای بحث و توضیح دقیق در مورد جزئیات دقیق بازاریابی موتورهای جستجو، میزگرد موتور جستجو شما را پوشش داده است.

SEMrush Blog

وبلاگ SEMrush در لبه ترندهای سئوی امروزی قرار دارد و توصیه هایی در مورد سئو از طریق لنزهای مختلف ارائه می دهد – از توسعه برنامه، رسانه های اجتماعی و جستجوی صوتی.

SEO Book

برای بررسی جدیدترین ابزارهای سئو برای تجزیه و تحلیل تغییرات موتور جستجو، به کتاب SEO مراجعه کنید.

Tubular Insights

Tubular Insights منبعی برای بازاریابان است که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد تأثیر ویدیوهای آنلاین بر بازاریابی موتورهای جستجو هستند.

Yoast

Yoast یک آموزش و یکپارچه سازی وب سایت برای کسانی است که می خواهند یاد بگیرند که چگونه وب سایت خود را بهینه کنند. وبلاگ آن تاکتیک هایی را برای بهبود سئو و همچنین تجربه کاربر پوشش می دهد.

Biznology

این وبلاگ بسیاری از موضوعات مرتبط با سئو را مورد بحث قرار می دهد، اما اخیراً بر بازاریابی محتوا و ارتباط آن با سئو تمرکز کرده است.

DailySEOBlog

آیا از طرفداران سایت هایی هستید که روزانه انعام می دهند؟ ممکن است این وبلاگ برای شما باشد و نکات و ترفندهایی را برای کمک به پشتیبانی از استراتژی بهینه سازی موتور جستجوی شما ارائه دهد.

Distilled Blog

تیم Distilled با استفاده از SEO به عنوان وسیله ای برای آن مکالمه، بینش و تفکراتی را در مورد بازاریابی دیجیتال ارائه می دهد.

GeoLocalSEO

اگر جستجوی محلی و موبایلی مورد علاقه شماست، وبلاگ GeoLocalSEO منبعی است که باید نکات و ترفندهای مرتبط با صنعت جستجوی محلی و موبایلی را بررسی کنید.

Google Webmaster Central Blog

هنگام کار در صنعت بازاریابی جستجو، باید بدانید که موتورهای جستجو چه می کنند. وبلاگ وب مستر گوگل به بازاریابان جستجو بینشی در مورد تغییرات و به روز رسانی های گوگل می دهد.

John Battelle’s Search Blog

یکی از بنیانگذاران مجله WIRED و یکی از پیشگامان بازاریابی موتورهای جستجو، تفکرات Battelle جستجو و موارد دیگر را پوشش می دهد.

Content Marketing Institute

بازاریابی محتوا برای موفقیت سئو بسیار مهم است. موسسه بازاریابی محتوا (CMI) مرکزی برای بازاریابان محتوا برای یادگیری و به اشتراک گذاری بینش در مورد SEO، داستان سرایی، رسانه های اجتماعی و موارد دیگر است.

SEO Copywriting

کپی بخش مهمی از موفقیت سئو است. این وبلاگ در مورد بهترین شیوه های کپی رایتینگ SEO بیشتر از سایر موارد به جزئیات می پردازد.

Search Engine Watch

این وبلاگ چند نویسنده توسط چندین خواننده توصیه شده است و طیف گسترده ای از مسائل بازاریابی جستجو را پوشش می دهد.

SEO by the Sea

این فروشگاه سئو که توسط بازاریاب قدیمی بیل اسلاوسکی تأسیس شده است، عمیقاً در سوابق خود موتورهای جستجو جستجو می کند تا برخی از جالب ترین اخبار و تحلیل ها را در مورد آخرین معیارهای رتبه بندی به شما ارائه دهد.


جمع بندی

در انتها امیدواریم که مقاله بهترین منابع یادگیری سئو برای شما مفید و کاربردی واقع شده باشد، شما از کدام وبلاگ ها و سایت ها برای بروز بودن در بحث بهینه سازی موتورهای جستجو استفاده می‌کنید؟

3.4/5 - (5 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!