مسیر یادگیری طراحی سایت با برنامه نویسی

مسیر یادگیری طراحی سایت با برنامه نویسی

در این بخش مسیر یادگیری طراحی سایت با استفاده از برنامه نویسی را برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم، دقت کنید که مسیر از بالا به پایین است، از ابتدا می‌توانید دوره‌ها را بگذرانید تا در نهایت یک طراح سایت حرفه‌ای شوید.

 

یادگیری رو از اینجا شروع کن!

قدم1

HTML‌ چیست؟ اولین قدم یادگیری طراحی سایت

دوره آموزش HTML و CSS رایگان

اگر می‌خواهید وارد دنیای جذاب برنامه‌نویسی وب شوید، صفحه آموزش HTML و CSS وبکیما اولین قدم شماست! در این بخش از آکادمی وبکیما با زبان‌های نشانه‌گذاری HTML و CSS آشنا خواهید شد و یاد خواهید گرفت که چگونه از این زبان‌ها برای طراحی صفحات وب استفاده کنید، حتی اگر فقط به طراحی سایت بدون کدنویسی علاقمند هستید، باز هم توصیه ما این است که حداقل 2 زبان html و css را یاد بگیرید، چون با یادگیری این دو زبان می‌توانید وب‌سایت‌های بسیار حرفه‌ای و جذا‌ب‌تری را با وردپرس طراحی کنید. همچنین اگر می‌خواهید وارد حوزه طراحی سایت با برنامه‌نویسی شوید، یادگیری HTML و CSS اولین قدم خواهد بود، پس منتظر چی هستید؟ بریم تا آموزش HTML و CSS را شروع کنیم!

شروع یادگیری

قدم2

آموزش HTML و CSS (پروژه محور)

دوره آموزش جامع Html و Css

در این دوره آموزشی از صفر تا صد زبان‌های Html و Css را به‌صورت قدم به قدم و پروژه محور یاد می‌گیرید، همچنین یاد می‌گیرید که چگونه فریم‌ورک بوت‌استرپ (Bootstrap) را به‌صورت عملی و در یک پروژه واقعی استفاده کنید (طرحی که در دوره UI و UX طراحی کردیم را در این دوره به قالب Html و Css تبدیل می‌کنیم)

شروع یادگیری

قدم3

دوره آموزش جاوا اسکریپت واقعی (پروژه محور)

دوره آموزش جاوا اسکریپت واقعی

دوره آموزش زبان جاوا اسکریپت واقعی به این معنی است که در این دوره جاوا اسکریپت خالص (Vanilla JS) را یاد می‌گیرید بدون هیچ‌گونه فریم‌ورکی، اگر به طراحی وب علاقه دارید یادگیری جاوا اسکریپت بهترین کاری است که می‌توانید بعد از یادگیری HTML و CSS‌ انجام دهید.

شروع یادگیری

قدم4

آموزش وردپرس (ویدیویی رایگان)

دوره آموزش وردپرس رایگان

دوره آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی با سیستم مدیریت محتوای وردپرس را در این بخش از آکادمی وبکیما برای شما عزیزان آماده کرده ایم. در این دوره شما از صفر تا صد طراحی سایت با وردپرس را یاد خواهید گرفت.

شروع یادگیری

قدم5

آموزش کامل کار و طراحی سایت با افزونه المنتور

دوره آموزش المنتور رایگان

با دوره آموزش جامع طراحی سایت با صفحه ساز المنتور در خدمت شما همراهان گرانقدر آکادمی وبکیما هستیم. در این دوره آموزشی می خواهیم افزونه المنتور را با قدرت تمام به شما عزیزان آموزش دهیم تا شما هم بتوانید از قابلیت های این افزونه فوق العاده در سایت خود استفاده کنید.

شروع یادگیری

قدم6

آموزش برنامه نویسی قالب وردپرس

آموزش جامع طراحی قالب وردپرس

در این دوره طراحی قالب‌ های حرفه‌ای و پیشرفته وردپرس را از صفر تا صد یاد خواهید گرفت، هدف ما از انتشار این دوره این است: یک قالب وردپرس خوب و حرفه‌ای طراحی کن و تا آخر عمر ازش پول دربیار…! شما با گذراندن این دوره می‌توانید هر نوع قالب وردپرس حرفه‌ای را طراحی کنید و آن را آماده فروش کرده و در مارکت‌ پلیس های فروش قالب و افزونه وردپرس برای فروش قرار دهید. طراحی که در دوره جامع آموزش UI و UX طراحی کردیم و در دوره جامع آموزش HTML و CSS تبدیل به قالب html کردیم را در این دوره همان قالب HTML را تبدیل به یک قالب حرفه‌ای وردپرس خواهیم کرد.

شروع یادگیری

قدم7

دوره جادوی وردپرس | پلاگین نویسی و برنامه‌نویسی وردپرس

پلاگین نویسی و برنامه‌نویسی وردپرس

در دوره جادوی وردپرس یاد می‌گیرید که چگونه با برنامه نویسی و توسعه پلاگین های مختلف در وردپرس به کسب درآمدهای بسیار چشمگیر در این حوزه بپردازید، تمامی نکات توسعه و برنامه نویسی افزونه وردپرس را با دوره جادوی وردپرس وبکیما به صورت کاملا حرفه‌ای و صفر تا صد یاد بگیرید.

شروع یادگیری