بهترین افزونه نوبت دهی و رزرو آنلاین وردپرس

10+ بهترین افزونه نوبت دهی و رزرو آنلاین وردپرس

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 11 دی 1402
باید لاگین کنید!

بهترین افزونه نوبت دهی و رزرو آنلاین وردپرس با ساده سازی ایجاد قرار ملاقات در قسمت جلویی و پشتی سایت خود، یک قالب رزرو وردپرس به همان اندازه که برای بازدیدکنندگان اضافه می شود. در این مقاله، از سری مقالات آموزش وردپرس ما به 10 مورد از افزونه های وردپرس می پردازیم که می توانید از آنها برای ساده سازی فرآیند رزرو استفاده کنید.

بهترین افزونه رایگان برنامه ریزی قرار ملاقات برای وردپرس

در اینجا مجموعه‌ای از افزونه‌های رایگان ویژگی‌ها و گزینه‌های سفارشی‌سازی را که برای راه‌اندازی یک سیستم رزرو نیاز دارید را معرفی کردیم. بیایید نگاهی به برخی از محبوب ترین انتخاب ها بیندازیم.

افزونه Booking Calendar

افزونه Booking Calendar

Booking Calendar افزونه ای که می توانید از آن برای فعال کردن بازدیدکنندگان سایت خود استفاده کنید تا در دسترس بودن تقویم را مرور کنند و برای روزها و زمان های خاص رزرو کنند.


افزونه Booknetic

افزونه Booknetic

Booknetic تمام نیازهای اصلی یک صاحب کسب و کار را در بر می گیرد و با افزونه های کاربردی فراتر می رود. می توانید راهنمای ارائه شده را دنبال کنید و کدهای کوتاه به وب سایت خود اضافه کنید.


افزونه Hotel Booking Lite

افزونه Hotel Booking Lite

Hotel Booking Lite یک افزونه رایگان و قوی رزرو وردپرس برای هتل ها و صاحبان اجاره تعطیلات است. با این افزونه می‌توانید اقامتگاه‌ها و خدمات نامحدود را انتخاب کنید، که شامل توضیحات امکانات رفاهی، عکس‌ها و جزئیات اقامتگاه است.


افزونه WP Simple Booking Calendar

افزونه WP Simple Booking Calendar

WP Simple Booking Calendar با این افزونه می‌توانید از بلوک، ویجت یا کد کوتاه گوتنبرگ برای افزودن تقویم به یک پست یا صفحه استفاده کنید، این تقویم رزرو بهترین گزینه برای اجاره تعطیلات است.


افزونه Easy Appointments

افزونه Easy Appointments

Easy Appointments یک افزونه با امتیاز بالا است که به شما امکان می دهد به سرعت و به راحتی یک سیستم رزرو را به سایت خود اضافه کنید.


افزونه Appointment Booking Calendar

افزونه Appointment Booking Calendar

Appointment Booking Calendar یکی از بهترین و کاربردی ترین افزونه های رزرو قرار ملاقات است.


افزونه Easy!Appointments

افزونه Easy!Appointments

Easy!Appointments افزونه ای قدرتمند است که به شما امکان می دهد تقویم و فرم ها را در پست ها و صفحات وردپرس خود جاسازی کنید.


افزونه Start Booking

افزونه Start Booking

Start Booking یک ابزار عالی است که می توانید از آن برای اضافه کردن یک تقویم به طور مستقیم به سایت وردپرس خود استفاده کنید. با انجام این کار، می توانید با انتخاب زمان در دسترس، بازدیدکنندگان را به رزرو قرار دعوت کنید.


افزونه Calendarize it

افزونه Calendarize it

Calendarize it یکی از مقرون به صرفه ترین افزونه های رزرو نوبت برای سایت های وردپرسی است. بهترین بخش این است که این افزونه برای سازندگان صفحه با کشیدن و رها کردن بهینه شده است.


افزونه Team Booking

افزونه Team Booking

TeamBooking دارای طیف وسیعی از ویژگی‌ها است. از طراحی کاملاً پاسخگو تا ادغام آسان Google Maps. همچنین سیستم تأیید هر قرار ملاقات را ارائه می‌کند.


جمع بندی

طیف گسترده ای از افزونه های رزرو قرار در اینترنت موجود است. برای انتخاب ابزار مناسب برای کسب و کار خود، بسیار مهم است که راه حل های مختلف را بر اساس مشتریان خود ارزیابی کنید.

3.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!