بهترین سایت های طراحی لوگو با هوش مصنوعی

بهترین سایت های طراحی لوگو با هوش مصنوعی

منتشر شده در تاریخ : 27 دی 1402
باید لاگین کنید!

بهترین سایت های طراحی لوگو با هوش مصنوعی: باید آسان برای استفاده باشد و در عین حال گزینه های زیادی برای انتخاب دارا باشد و مجموعه ای از ابزارهای ویرایش برای تنظیم دقیق لوگوی تولید شده توسط هوش مصنوعی در اختیار شما قرار می دهد. با وجود این، ده‌ها سازنده آرم هوش مصنوعی وجود دارند که با این معیارها مطابقت دارند، بنابراین به راحتی می‌توان تحت تأثیر تعداد زیادی از گزینه‌ها قرار گرفت.

سازندگان لوگو هوش مصنوعی چگونه کار می کنند؟

هوش مصنوعی از یادگیری ماشینی استفاده می‌کند و از دانش به‌دست‌آمده از اسکن میلیون‌ها لوگو استفاده می‌کند تا فوراً انواع مختلفی از لوگو را تولید کند.در این مقاله از سری مقالات کسب و کار اینترنتی بیشتر به این ابزارهای فوق العاده می پردازیم.

لوگو ساز DesignHill

لوگوساز DesignHill

DesignHill این امکان به شما می‌دهد تا صنعت مرتبط با خود را انتخاب کرده و از هوش مصنوعی بهره‌مند شده تا تجربه‌ای بهتر از نظر حسی ایجاد کنید. همچنین، این امکان به شما می‌آید که به صورت دستی نمادهایی که در نمادگرافیک (لوگو) خود می‌خواهید نمایان شوند، وارد کنید.


لوگو سازTurbologo

Turbologo نکته ای که باید آن را در نظر بگیرید این است که این ویرایشگر در مقایسه با DesignHill، از نظر پیشرفت و قابلیت‌ها کمتری را دارا است.


لوگو ساز DesignEvo

لوگو ساز DesignEvo

DesignEvo یک کتابخانه ایده‌های لوگو با ده‌ها لوگوی نهایی برای انتخاب ارائه می‌دهد. این به شما امکان می دهد یک لوگو در 15 ثانیه ایجاد کنید زیرا تنها کاری که باید انجام دهید تغییر نام شرکت است.


لوگو ساز Logo AI

لوگو ساز Logo AI

مزیت اساسی Logo AI نسبت به رقبا، توانایی بیشتر در سفارشی‌سازی دارد. با وجود اینکه ما قادر به انتخاب صنعت خودروسازی نشدیم، اما با انتخاب یکی از هزاران نماد موجود در کتابخانه Logomakerr، موفق شدیم یک لوگوی منحصر به فرد با تصویر یک موتورسیکلت ایجاد کنیم.


لوگو ساز Tailor Brands

لوگو ساز Tailor Brands

Tailor Brands یک سازنده آرم مبتنی بر اشتراک است که به شما امکان می دهد لوگوهای به یاد ماندنی برای کسب و کار خود ایجاد کنید، صرف نظر از اینکه در چه صنعتی هستید، چه چیزی را می فروشید، یا اینکه کسب و کار شما چقدر خاص و منحصر به فرد است.


لوگو ساز Placeit

لوگو ساز Placeit

Placeit نماد محور ترین سازنده لوگو است که ما بررسی کرده ایم، بنابراین یک گزینه عالی برای لوگوهای پر زرق و برق و در کار شماست.


لوگو ساز Looka

لوگو ساز Looka

Looka یک تولید کننده آرم هوش مصنوعی ساده است که به شما امکان می دهد از طرح های موجود برای ایجاد ده ها ایده لوگو استفاده کنید. این ابزار به شما امکان می‌دهد صنعت خود را انتخاب کنید، پیش‌تنظیم‌های طراحی را که دوست دارید انتخاب کنید.


جمع بندی

همان‌طور که در این مقاله دیدید، اگر به دنبال ساخت لوگوی برند با تم مرتبط با هوش مصنوعی هستید، انتخاب‌های مناسبی برای شما وجود دارد. برای تجربه عملی، توصیه می‌شود که سازندگان لوگوهای هوش مصنوعی را امتحان کنید و مشاهده کنید کدام گزینه بیشترین تطابق و سلیقه شما را دارد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!