بهترین ابزارهای تولید متن هوش مصنوعی

بهترین ابزارهای تولید متن هوش مصنوعی

منتشر شده در تاریخ : 26 دی 1402
باید لاگین کنید!

بهترین ابزارهای تولید متن هوش مصنوعی: از سال گذشته که سامانه ChatGPT به کار افتاد، تولیدکنندگان متن هوش مصنوعی به عنوان یکی از مهمترین موضوعات خبری در حوزه خود ظاهر شده‌اند. اگر شما می‌دانید چگونه از یک ابزار آموزش‌دیده مناسب استفاده کنید، یک تولیدکننده متن هوش مصنوعی می‌تواند به شما کمک کند تا کارهای خود را بهبود بخشیده و به صورت موثرتر و سریعتر پیشروی کنید.

اگرچه ChatGPT در حال حاضر بزرگترین نام در زمینه هوش مصنوعی است، اما موتوری که آن را تغذیه می‌کند، یعنی GPT، واقعاً یک نقطه تمرکز قدرتمند است که تاثیر گذاری بی‌نظیر دارد. نسخه‌های GPT-3 و GPT-4، که دو آخرین نسخه از این موتور هستند، با قدرت بسیار زیادی آمده‌اند و به عنوان یک API در دسترس قرار گرفته‌اند. این به این معناست که توسعه‌دهندگان حالا می‌توانند توانایی تولید متن با هوش مصنوعی را به برنامه‌ها و نرم‌افزارهای خود افزوده و بهره‌مندی‌های جدیدی را تجربه کنند. به همین دلیل، مولدهای متنی هوش مصنوعی با ویژگی‌های بسیار مشابه، به دلیل دسترسی گسترده به API، در دسترس عموم قرار گرفته‌اند.

بهترین ابزار هوش مصنوعی برای تولید محتوا متنی

این فهرست احتمالاً در یکی دو سال آینده تغییرات زیادی خواهد کرد، اما در حال حاضر، اکثریت قریب به اتفاق تولیدکنندگان متن هوش مصنوعی یا آشکارا از GPT استفاده می کنند یا نمی گویند از چه مدل هایی استفاده می کنند اما به نظر می رسد از GPT استفاده می کنند. در این مقاله از سری مقالات کسب و کار اینترنتی نگاهی به این ابزارهای فوق العاده می اندازیم.

ابزار هوش مصنوعی Jasper

ابزار هوش مصنوعی Jasper

Jasper یکی از بزرگترین نام ها در تولید متن با هوش مصنوعی است. تولید محتوای با کیفیت بالا با هر طولی که می تواند سفارشی شود تا به بهترین وجه با صدای برند شما مطابقت داشته باشد خوب است.


ابزار هوش مصنوعی Writesonic

ابزار هوش مصنوعی Writesonic

Writesonic ممکن است بهترین تولید کننده متن هوش مصنوعی رایگان باشد. 10000 کلمه برای یک پست وبلاگ در هفته کافی است. حتی بهتر از آن، این یکی از معدود برنامه هایی است که به شما امکان می دهد مستقیماً از چه نسخه ای از GPT برای تولید متن استفاده کنید.


ابزار هوش مصنوعی Copy.ai

ابزار هوش مصنوعی Copy.ai

Copy.ai یکی دیگر از مولدهای آنلاین متن عالی هوش مصنوعی است. دارای بیش از 90 قالب است، بنابراین می توانید برای هر چیزی از پست های اینستاگرام گرفته تا ایمیل های بازاریابی کپی ایجاد کنید.


ابزار هوش مصنوعی Anyword

ابزار هوش مصنوعی Anyword

Anyword یک ویرایشگری است که به جای وارد کردن یک فرمان و رها کردن هوش مصنوعی، شما را تشویق می‌کند تا آن را در فرآیند تولید متن راهنمایی کنید. این برای ایجاد قطعات طولانی مانند پست های وبلاگ عالی است. 


ابزار هوش مصنوعی Sudowrite

ابزار هوش مصنوعی Sudowrite

Sudowrite یکی از معدود مولدهای نوشتن هوش مصنوعی است که برای داستان‌های تخیلی طراحی شده است. و واقعاً آن را به ارمغان می‌آورد.


ابزار هوش مصنوعی Rytr

ابزار هوش مصنوعی Rytr

Rytr یکی از بهترین تولیدکنندگان متن هوش مصنوعی برای علاقمندان، آماتورها و هر کسی است که شروع به کار می کند. در حالی که به اندازه برخی از برنامه های تجاری متمرکز نیست، اما به طور قابل توجهی ارزان تر است.


ابزار هوش مصنوعی Notion AI

ابزار هوش مصنوعی Notion AI

Notion AI یک تولید کننده متن قدرتمند هوش مصنوعی را به فضاهای کاری Notion شما اضافه می کند. می‌توانید از آن برای ایجاد اولین پیش‌نویس‌ها و همچنین برای خلاصه کردن یادداشت‌های خود، تصحیح املا و دستور زبان و حتی ایده‌های طوفان فکری استفاده کنید.


ابزار هوش مصنوعی Mem

ابزار هوش مصنوعی Mem

Mem یک برنامه یادداشت‌ با هوش مصنوعی است. در حالی که مولد متن هوش مصنوعی آن فقط یکی از ویژگی های بسیار آن است، چیزی که آن را متمایز می کند این است که می تواند از یادداشت هایی که در آن ذخیره کرده اید حفاظت کند.


ابزار هوش مصنوعی Writer

ابزار هوش مصنوعی Writer

Writer یکی از معدود تولیدکنندگان متن هوش مصنوعی است که از GPT استفاده نمی کند. همچنین می‌توان آن را در مورد داده‌های کسب‌وکار خود کاملاً با نیازهای هوش مصنوعی شرکت شما مطابقت دارد.


ابزار هوش مصنوعی Hypotenuse AI

ابزار هوش مصنوعی Hypotenuse AI

Hypotenuse AI مانند تمام تولیدکنندگان متن هوش مصنوعی در این لیست قادر است چند کلمه کلیدی را انتخاب کند و یک پست وبلاگ کامل، لیست محصول یا پست رسانه های اجتماعی ایجاد کند.


ابزار هوش مصنوعی ParagraphAI

ابزار هوش مصنوعی ParagraphAI

ParagraphAI تولید متن مبتنی بر GPT را به صفحه کلید تلفن شما می آورد. این به شما امکان می دهد به سرعت به پیام های متنی، ایمیل ها و هر چیز دیگری با پاسخ های هوش مصنوعی پاسخ دهید.


جمع بندی

اگر به دنبال ایجاد متون کپی با کیفیت بالا برای پست‌های وبلاگ یا دیگر نوع محتواهای خاص هستید، یکی از نرم‌افزارهای برتر این امکان را به شما فراهم می‌کند. با وجود اینکه شما دارای یک گردش کار بهتر هستید، اکثر این ابزارها بر پایه GPT عمل می‌کنند و به همین دلیل احتمالاً تفاوت عمده‌ای در خروجی واقعی مشاهده نخواهید کرد. عواملی نظیر تجربه کاربری کلی، ویژگی‌های اضافی و قیمت، عناصری هستند که این ابزارها را از یکدیگر متمایز می‌سازند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!