بهترین افزونه‌های ChatGPT برای وردپرس

7+ بهترین افزونه‌های ChatGPT برای وردپرس

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 11 دی 1402
باید لاگین کنید!

آیا تمایل دارید بهترین افزونه‌های ChatGPT برای وردپرس را بهتر بشناسید؟ افزونه ChatGPT برای وردپرس امکان فراهم می‌کند تا هوش مصنوعی (AI) را در وب‌سایت خود به کار ببرید. این افزونه قابلیت فراهم آوردن یک تجربه تعاملی و شخصی‌شده برای کاربران شما را داراست و می‌تواند تعامل و ترافیک وب‌سایت شما را افزایش دهد. همچنین، می‌تواند به بهبود تولید محتوا وی کمک کند. در این مقاله از سری مقالات آموزش وردپرس بهترین افزونه های چت جی پی تی را معرفی کردیم.

بهترین افزونه های هوش مصنوعی (ChatGPT) وردپرس

ChatGPT یک بات چت با هوش مصنوعی است که بر اساس مدل‌های زبان GPT-3.5 و GPT-4 توسعه یافته است. این نرم‌افزار توسط OpenAI ساخته شده است، ChatGPT به شما این امکان را می‌دهد که متون تولید کنید، زبان‌ها را ترجمه کنید، انواع محتوای خلاقانه را بنویسید و به هر سوالی که درباره یک موضوع ممکن است داشته باشید، پاسخ دهید. به طور ساده، هنگام استفاده از این افزونه یک درخواست به نرم‌افزار ChatGPT ارسال می‌شود و سپس پاسخ مرتبط با درخواست شما در وبسایت نمایش داده می‌شود.

افزونه All in One SEO

افزونه All in One SEO

All in One SEO بهترین ابزار سئو برای وردپرس است که با استفاده از یک تولیدکننده عنوان هوش مصنوعی از ChatGPT به شما ارائه می‌شود. این افزونه از ابزار تولید عنوان با هوش مصنوعی استفاده می‌کند.


افزونه Uncanny Automator

افزونه Uncanny Automator

Uncanny Automator به‌عنوان برترین افزونه اتوماسیون برای وردپرس، امکان اتصال بین سایت شما و ChatGPT را به شما می‌دهد. این افزونه امکان ایجاد یک گردش کار جامع را با ارتباط دو پلتفرم مختلف فراهم می‌کند.


افزونه WPForms

افزونه WPForms

WPForms به عنوان برترین افزونه فرم تماس برای وردپرس در بازار شناخته می‌شود که اکنون با امکان یکپارچه‌سازی با ChatGPT ارائه می‌شود. ادغام این دو ابزار توانایی انجام کارهای متنوعی را به شما می‌دهد.


افزونه AI Engine

افزونه AI Engine

AI Engine یک افزونه ChatGPT برای وردپرس است که به سهولت به ChatGPT متصل می‌شود تا به شما در ایجاد محتوا برای وبسایت خود کمک نماید، این افزونه گزینه‌ای عالی است.


افزونه AI Chatbot

افزونه AI Chatbot

AI Chatbot امکان افزودن یک ربات چت به وبسایت شما را به شکلی ساده ارائه می‌دهد. این افزونه با سهولت به ChatGPT متصل می‌شود و یک ربات چت با پاسخ‌های متنی که به‌طور پیشفرض در وردپرس ایجاد کرده‌اید را به نمایش می‌گذارد.


افزونه AI ChatBot with ChatGPT

افزونه AI ChatBot with ChatGPT

AI ChatBot with ChatGPT دارای یک ربات چت داخلی است که به منظور کمک در نوشتن کد سفارشی، به‌طور مستقیم از داشبورد وردپرس استفاده می‌نماید. این افزونه نه تنها قابلیت تولید محتوا در وبلاگ شما را داراست، بلکه ربات چت آن نیز قادر است به سوالات مشتریان پاسخ دهد.


افزونه AI Mojo

افزونه AI Mojo

AI Mojo این افزونه به سهولت قابل استفاده است تا پست‌های وبلاگ، اشتراک‌های رسانه‌های اجتماعی یا توضیحات محصولات شما را پس از دریافت درخواست یا کلمه کلیدی، به‌طور خودکار مولد محتوا کند.


افزونه AI Post Generator

افزونه AI Post Generator

AI Post Generator یک افزونه وردپرس رایگان است که از توانایی ChatGPT برای تولید محتوای با کیفیت بالا بر روی وبسایت‌ها بهره می‌برد. اگر شما یک وبلاگ وردپرسی دارید، این افزونه یک انتخاب بسیار مناسب است.


جمع بندی

بهترین افزونه برای وردپرس در بازار All in One SEO است. این افزونه امکان یکپارچه سازی با نرم افزار هوش مصنوعی را فراهم می‌کند و ایجاد عناوین و توضیحات متا برای پست‌های وبلاگ به آسانی امکان‌پذیر است. اگر به دنبال افزونه‌ای هستید که قابلیت اتصال ChatGPT به وردپرس و سایر سیستم‌های عامل را داشته باشد، Uncanny Automator بهترین انتخاب ممکن است. این افزونه قابلیت ادغام با بیش از ۱۴۰ ابزار را دارد و گردش کارها را به صورت خودکار با استفاده از ChatGPT انجام می‌دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!