مدرس دوره

مدرس دوره

نبی عبدی

مدت زمان ویدیو

زمان ویدیو

20:51 دقیقه

دیگر جلسات دوره

برو به دیگر جلسات

آموزش روولوشن اسلایدر

دانلود ویدیو

دانلود ویدیو

دانلود ویدیو

افزودن فونت فارسی در اسلایدر رولوشن با روش‌های مختلف

منتشر شده در تاریخ : ۱۱, اسفند, ۱۳۹۹

در جلسه چهارم از دوره آموزش اسلایدر روولوشن وبکیما، می‌خواهیم نحوه افزودن فونت فارسی در اسلایدر رولوشن را به شما عزیزان آموزش دهیم، توجه داشته باشید که این جلسه را حتما با دقت مشاهده کنید، چون اگر این بخش را به خوبی یاد بگیرید، از این به بعد می‌توانید توی هر وب‌سایتی به سادگی هر فونتی که خواستید را قرار دهید، یعنی اصول اصلی افزودن فونت به سایت‌های وردپرسی را یاد می‌گیرید، پس حتما جلسه افزودن فونت فارسی در اسلایدر رولوشن را با دقت مشاهده کنید.

استفاده از فونت دلخواه در روولوشن اسلایدر

راه‌های مختلفی برای افزودن فونت شخصی در روولوشن اسلایدر وجود دارد، اما بهترین راه این است که شما از همان فونت‌های قالب سایت خود برای فارسی سازی فونت رولوشن اسلایدر استفاده کنید، اما در این جلسه ما به شما عزیزان آموزش داده‌ایم که چگونه هر فونتی که دوست دارید را به قالب سایت خود اضافه کنید، و در قدم بعدی آن را به روولوشن اسلایدر هم اضافه کنید.

دانلود فونت‌های استفاده شده در این جلسه

برای دانلود فونت‌های استفاده شده در این جلسه باید به کانال تلگرام وبکیما مراجعه کنید، و با کلیک روی لینک زیر می‌توانید به صورت مستقیم به این پوشه فونت دسترسی داشته باشید:

کدهای افزودن فونت فارسی در اسلایدر رولوشن

همان‌طور که در زیر مشاهده می‌کنید قطعه کدی که در ویدیو استفاده کردیم را برای شما عزیزان قرار دادیم، فقط حتما ابتدا ویدیو را مشاهده کنید تا بتوانید به سادگی از این قطعه کد استفاده کنید.

@font-face {
  font-family: namefont;
  src: url(لینک فونت خود را در این بخش قرار دهید);
}
body{
	font-family: namefont;
}

جمع‌بندی

در انتها امیدواریم که آموزش افزودن فارسی به روولوشن اسلایدر برای شما عزیزان کاربردی بوده باشد، و توانسته باشید فونت‌های دلخواه خود را به اسلایدرهای خود اضافه کنید، هرگونه سوالی در رابطه با افزودن فونت دلخواه به اسلایدرهای روولوشن دارید، در انتهای همین بخش و در بخش نظرات با ما در میان بگذارید، تا بتوانیم پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشیم. ممنون از اینکه تا انتهای این جلسه همراه ما بودید 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *