مدرس دوره

مدرس دوره

نبی عبدی

مدت زمان ویدیو

زمان ویدیو

06:14 دقیقه

دیگر جلسات دوره

برو به دیگر جلسات

آموزش اسلایدر روولوشن

دانلود ویدیو

دانلود ویدیو

دانلود ویدیو

آموزش کار با لایه‌های عمومی (لایه استاتیک) در رولوشن اسلایدر

منتشر شده در تاریخ : ۲۴, اسفند, ۱۳۹۹

طراحی اسلایدرهای فوق حرفه‌ای در روولوشن اسلایدر، نیازمند یادگیری ترفندهای بسیاری است، یکی از ترفندهای طراحی اسلایدر با روولوشن اسلایدر نحوه کار با لایه‌های عمومی، یا همان لایه‌های استاتیک است، اگر زیاد با رولوشن اسلایدر آشنایی نداشته باشید، بعید است که کار با لایه‌های استاتیک را بلد باشید، به همین دلیل در جلسه نهم از دوره آموزش رولوشن اسلایدر، آموزش کار با لایه‌های استاتیک را برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم.

کار با لایه‌های استاتیک در اسلایدر روولوشن

در ابتدا اجازه دهید بررسی کنیم که اصلا منظور ما از لایه‌های عمومی و استاتیک چیست، و این که این لایه‌ها در کجاها کاربرد دارند؟ اجازه دهید این مورد را با یک مثال توضیح دهیم، فرض کنید که می‌خواهید یک اسلایدر برای صفحه اصلی سایت‌تان طراحی کنید و می‌خواهید که لوگوی سایت را نیز در بالای اسلایدر برای نمایش قرار دهید، و می‌خواهید این لوگو در تمامی اسلاید‌ها نمایش داده شود، در این صورت برای طراحی اسلایدها باید چگونه عمل کنید؟

افزودن لایه‌های استاتیک در روولوشن اسلایدر
افزودن لایه‌های استاتیک در روولوشن اسلایدر

در طراحی همچین اسلایدری شما باید از امکان لایه‌ استاتیک استفاده کنید، برای این کار از منوی بالای رولوشن اسلایدر، و از زیرمنوی گزینه Slides، گزینه لایه عمومی یا به انگلیسی، Global Layers را انتخاب کنید، بعد از انتخاب این بخش، هر لایه جدیدی که انتخاب کنید، در بخش لایه‌های عمومی قرار خواهد گرفت و این لایه‌ها در تمامی اسلایدها نمایش داده خواهد شد و به آن‌ها به اصلاح لایه‌های استاتیک می‌گویند.

جمع ‌بندی

در انتها امیدواریم که آموزش کار با لایه‌های استاتیک در اسلایدر رولوشن برای شما عزیزان کاربردی و مفید بوده باشد، هرگونه سوالی در رابطه با لایه‌های عمومی دارید در انتهای همین بخش و در قسمت دیدگاه‌های سایت مطرح کنید تا بتوانیم پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشیم، ممنون از همراهی‌تان 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *