بهترین افزونه دراپ شیپینگ (Dropshipping) ووکامرس

بهترین افزونه دراپ شیپینگ (Dropshipping) ووکامرس

منتشر شده در تاریخ : 28 دی 1402
باید لاگین کنید!

فروش بدون نیاز به انبارگیری یا دراپ شیپینگ، با استفاده از یک وب‌سایت ساخته شده با وردپرس و مجهز به افزونه ووکامرس، یک روش خرده‌فروش آنلاین فوق‌العاده است. ایجاد یک سیستم مدیریت محتوا قوی با ترکیب برجسته افزونه دراپ شیپینگ ووکامرس و همکاری با یک تأمین‌کننده معتبر، می‌تواند به شما کمک کند تا در یک زمان کوتاه و با هزینه حداقل، کسب و کار خود را راه‌اندازی کنید.

Dropshipping چیست؟

دراپ شیپینگ یک سیستم فوق العاده کارآمد برای خرده فروشان آنلاین جدید است. این سیستمی است که فروشگاه خود سهام را نگه نمی‌دارد. در عوض، همه سفارش‌ها به یک دراپ شیپینگ ارسال می‌شوند که سفارش را برای شما انجام می‌دهد. تا زمانی که با دراپ شیپینگ مناسب کار می کنید، می توانید طیف وسیعی از محصولات را بدون نیاز به داشتن یک کالا در انبار بفروشید! دراپ شیپینگ مزایای آشکاری دارد.شما مجبور نیستید سهام بخرید لازم نیست قبل از راه اندازی فروشگاه سرمایه گذاری قابل توجهی داشته باشید و اصلاً لازم نیست نگران زنجیره تامین باشید.

AliDropship

AliDropship

AliDropship این افزونه به سرعت نصب می شود، به شما امکان می دهد قیمت ها را تغییر دهید، متغیرهای سود را تنظیم کنید و نحوه عملکرد و ظاهر همه چیز را در سایت خود کنترل کنید.


WooDropship

WooDropship

WooDropship یکی دیگر از افزونه های دراپ شیپینگ دراست که با AliExpress کار می کند. این برنامه به روشی مشابه AliDropship کار می‌کند، اما شامل یک برنامه افزودنی Chrome است که به شما امکان می‌دهد هنگام مرور وب‌سایت AliExpress، محصولی را به فروشگاه خود اضافه کنید. این یک افزودنی جالب است که اضافه کردن موجودی به فروشگاه شما را آسان می کند.


DropshipMe

DropshipMe

DropshipMe این افزونه رایگان است و هزاران محصول را در صدها خط به نمایش می گذارد. به جای پرداخت هزینه برای افزونه، شما برای «بسته‌هایی» که شامل تعداد مجموعه‌ای از مواردی است که می‌فروشید، پرداخت می‌کنید.


Spocket

Spocket

Spocket یک افزونه ساده برای استفاده است. آن را نصب کنید، یک آزمایش رایگان شروع کنید، و محصولات را از داخل افزونه اضافه کنید، حاشیه سود خود را تنظیم کنید و شروع به فروش کنید.


Spreadr

Spreadr

Spreadr یک افزونه دراپ شیپینگ ووکامرس است که کمی متفاوت است زیرا به عنوان یک افزونه فروشگاهی کامل طراحی نشده است. لازمه استفاده از افزونه داشتن یک وب سایت موجود با محتوای موجود است. این باعث می‌شود این افزونه برای وب‌سایت‌هایی که می‌خواهند یک فروشگاه را به عنوان یک فروشگاه اضافی به جای سایت‌های اختصاصی تجارت الکترونیک اضافه کنند، بهتر کند.


Printful

Printful

Printful یک افزونه دراپ شیپینگ ووکامرس است که در محصولات چاپی تخصص دارد. یک سرویس چاپ بر اساس تقاضا است که شامل طیف وسیعی از محصولات چاپی است که می توانید آنها را در فروشگاه خود مجدداً بفروشید.


WooCommerce Dropshipping

WooCommerce Dropshipping

WooCommerce Dropshipping این یک افزونه قدرتمند است که می‌تواند محصولات را مستقیماً از افزونه کروم وارد کند یا حتی با استفاده از یک فایل CSV وارد کند. می توانید تصاویر و توضیحات محصول را وارد کنید، آنها را ویرایش کنید و در سایت خود استفاده کنید. سپس می توانید حاشیه سود را تعیین کرده و شروع به فروش کنید.


Dropified

Dropified

Dropified به طور یکپارچه با ووکامرس کار می کند تا یک افزونه دراپ شیپینگ قابل اجرا ارائه دهد که از AliExpress و دیگران برای انجام سفارشات استفاده می کند. همچنین از افزونه کروم استفاده می کند که به شما امکان می دهد به سرعت محصولات را با یک کلیک به سایت خود اضافه کنید.


WooShark Woo Dropshipping

WooShark WooCommerce Dropshipping

WooShark Woo Dropshipping یک افزونه کاربردی تر است زیرا کنترل کامل بر هر عنصر از هر محصول را امکان پذیر می کند. می‌توانید از تنظیمات پیش‌فرض استفاده کنید، اما ممکن است متناسب با نیاز شما نباشد. در غیر این صورت، افزونه افزودن محصولات را ساده می کند و یک ابزار واردکننده انبوه برای کل دسته ها دارد.


جمع بندی

اگر قصد دارید فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کنید، نیازی به خرید یک فروشگاه آماده گران قیمت نیست. شما به راحتی می توانید با استفاده از وردپرس یک فروشگاه راه اندازی کنید. فقط یکی از این پلاگین های دراپ شیپینگ ووکامرس را نصب کنید. کل فرآیند ساده، ارزان و برای همه قابل دسترس است.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!