بهترین افزونه Dropbox وردپرس

6+ بهترین افزونه Dropbox وردپرس

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 11 دی 1402

اهمیت مدیریت و ذخیره فایل کارآمد و قابل اعتماد را نمی توان در چشم انداز دیجیتال امروزی نادیده گرفت. برای کاربران وردپرس، ادغام Dropbox با وب‌سایت‌شان می‌تواند یک تغییر بازی باشد و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا داده‌ها و فایل‌های وب‌سایت خود را به‌طور یکپارچه مدیریت، پشتیبان‌گیری و به اشتراک بگذارند. فرآیند ادغام با چندین پلاگین موجود که طیف وسیعی از ویژگی ها و قابلیت ها را ارائه می دهند آسان تر می شود.

بهترین افزونه های دراپ باکس وردپرس

در این مقاله از سری مقالات آموزش وردپرس بهترین افزونه‌های یکپارچه‌سازی Dropbox برای وردپرس را بررسی می‌کنیم که به کاربران اجازه می‌دهد فایل‌ها و پوشه‌های Dropbox خود را مستقیماً از وب‌سایت وردپرس خود مدیریت کنند. این افزونه ها ویژگی های مختلفی از جمله پشتیبان گیری خودکار از داده های وب سایت در دراپ باکس، همگام سازی بین دراپ باکس و وردپرس و امکان جاسازی فایل ها و پوشه های Dropbox به طور مستقیم در صفحات و پست های وردپرس را ارائه می دهند.

افزونه Out-of-the-Box

افزونه Out-of-the-Box

Out-of-the-Box Dropbox برای وردپرس راه حلی مناسب برای مدیریت و نمایش فایل ها، تصاویر و محتوای رسانه ای شما ارائه می دهد. با رابط کاربر پسند و ویژگی های قابل تنظیم، این افزونه خلاقانه به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به هیچ مهارت کدنویسی، حساب Dropbox خود را با وب سایت وردپرس خود یکپارچه کنید.


افزونه Filetrip

افزونه Filetrip

استفاده از Filetrip نه تنها آسان است، بلکه مقیاس پذیر و انعطاف پذیر است. با آپلودکننده‌های نامحدودی که می‌توانند به صورت جداگانه پیکربندی شوند، می‌توانید گزینه‌هایی مانند پوشه‌های مقصد ابری، نمادها، رنگ‌ها، برچسب‌ها و کانال‌ها را سفارشی کنید.


افزونه Dropr

افزونه Dropr

Dropr می تواند وب سایت وردپرس شما را به یک کتابخانه رسانه ثانویه تبدیل کند.همچنین یک رابط کاربری ساده برای مدیریت آسان فایل ارائه می دهد.


افزونه Embed Any Document Plus

افزونه Embed Any Document Plus

Embed Any Document Plus می توانید اسناد Dropbox خود را به طور یکپارچه در صفحات و پست های وردپرس خود ادغام کنید و به بازدیدکنندگان خود اجازه دهید بدون نیاز به ترک سایت شما، آنها را مشاهده کنند.


افزونه File Manager

افزونه File Manager

File Manager یک افزونه قدرتمند وردپرس است که به کاربران امکان می دهد فایل ها و پوشه های خود را مستقیماً از باطن وردپرس مدیریت کنند.


افزونه Dropbox Folder Share

افزونه Dropbox Folder Share

Dropbox Folder Share افزونه ای است که به کاربران امکان می دهد فایل ها و پوشه های Dropbox را به اشتراک بگذارند. این افزونه است که به کاربران اجازه می دهد به محتوای پوشه اشتراکی Dropbox خود در وب سایت یا وبلاگ وردپرس خود دسترسی داشته باشند و آن را درج کنند.


جمع بندی

ادغام Dropbox با وردپرس می تواند عملکرد وب سایت شما را بهبود بخشد و گردش کار شما را ساده کند. پلاگین های مختلفی در دسترس هستند که طیف وسیعی از ویژگی ها را برای انتخاب ارائه می دهند و اتصال وردپرس و Dropbox را آسان می کنند.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!