برگه تقلب یا چیت شیت بوت استرپ 5

برگه تقلب یا چیت شیت بوت استرپ 5

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 3 دی 1402

بوت استرپ یک چارچوب یا همان فریم ورک محبوب برای طراحی واکنش گرا در وب‌سایت‌ها و برنامه‌ها است. بوت استرپ برای راه‌اندازی و طراحی سریع سایت‌ها عالی است. همچنین دارای افزونه‌ها و فریمورک های زیادی برای توسعه دهندگان است. Bootstrap 5 حدود یک سال است که منتشر شده است و از زمان انتشار تغییرات شگفت انگیزی را داشته است. اگر می‌خواهید پروژه بوت استرپ خود را شروع کنید، با مراجعه به برگه‌های تقلب Bootstrap 5 در زمان صرفه‌جویی کنید و مهم‌ترین بخش‌ها را یاد بگیرید. در مقاله برگه تقلب یا چیت شیت بوت استرپ 5 از سری مقالات آموزش طراحی سایت، پنج برگه تقلب برتر Bootstrap 5 را معرفی می‌کنیم که باید آنها را برای خود ذخیره کنید.

برگه تقلب یا چیت شیت چیست؟

Cheat Sheets یا همان برگه های تقلب معمولا به ابزارهایی می‌گویند که در یک کار خاص به ما کمک می‌کنند، به عنوان مثال اگر شما برنامه نویس فرانت اند باشید و بخواهید با استفاده از فریم ورک بوت استرپ یک طراحی را انجام دهید، کار که باید انجام دهید این است که تمامی کلاس‌های بوت استرپ را حفظ کنید!‌ اما با استفاده از این برگه های تقلب شما می‌توانید به سادگی به دنبال المانی که می‌خواهید بگردید و کدهای آن را از داخل این سایت‌ها کپی کرده و داخل طرح خود قرار دهید و در نهایت آن کد را برای طرح خود کاستومایز کنید.

بهترین برگه‌های تقلب بوت استرپ 5

در ادامه این مقاله سعی کردیم تا بهترین چیت شیت‌های بوت استرپ 5 را به شما عزیزان معرفی کنیم. پس با ادامه این مقاله همراه آکادمی وبکیما باشید.


برگه تقلب بوت استرپ Themeselection

برگه تقلب بوت استرپ Themeselection
برگه تقلب بوت استرپ Themeselection

ابزار Themeselection ایجاد شده است تا به شما کمک کند کلاس‌های Bootstrap 5 را سریع پیدا کنید. این برگه تقلب Bootstrap 5 یک چیت شیت بوت استرپ فوق‌العاده کاربردی است. در این سایت نه تنها فهرست کوتاهی از کلاس‌های بوت استرپ را می‌توانید پیدا کنید، بلکه به شما امکان می‌دهد تا با کلیدواژه ها، کلاس‌ها و غیره جستجو کنید.

وب سایت: themeselection.com


چیت شیت بوت استرپ BootstrapCheat

چیت شیت بوت استرپ BootstrapCheat
چیت شیت بوت استرپ BootstrapCheat

این برگه تقلب بوت استرپ به طراحان کمک می کند تا به سرعت کلاس بوت استرپ مناسب را برای کار خاص پیدا کنند، و یک تفکیک خوب از آنچه هر کلاس بوت استرپ می تواند برای شما انجام دهد.

وب سایت: bootstrapcheat.com


برگه تقلب بوت استرپ SheCodes

برگه تقلب بوت استرپ SheCodes
برگه تقلب بوت استرپ SheCodes

SheCodes Bootstrap Cheatsheet که برای توسعه دهندگان وب مبتدی و با تجربه طراحی شده است، یک راهنمای تعاملی برای کار با قالب های Bootstrap 5 است. این چیت شیت عمیق همچنین نحوه کار با بوت استرپ با پسوندهای SASS و جاوا اسکریپت را به شما آموزش می دهد. با این ابزار، دیگر هرگز نمی‌خواهد برای درک کدهای بوت استرپ تلاش کنید.

وب سایت: frontendcheatsheets.com


برگه تقلب BootstrapCreative Bootstrap 5

برگه تقلب BootstrapCreative Bootstrap 5
برگه تقلب BootstrapCreative Bootstrap 5

این برگه تقلب Bootstrap 5 برای کمک به شما در یافتن سریع کلاس‌ها، اجزا و اشیاء CSS طراحی شده است. با برگه تقلب Bootstrap 5، می توانید به سرعت در یک مکان ببینید که برای درک بهتر تمام جنبه های CSS Bootstrap به کدام مستندات نیاز دارید.

وب سایت: bootstrapcreative.com


چیت شیت فیلدهای فرم بوت استرپ

چیت شیت فیلدهای فرم بوت استرپ
چیت شیت فیلدهای فرم بوت استرپ

یک ابزار عالی برای توسعه دهندگانی که با بوت استرپ برای توسعه وب سایت کار می کنند. این یک مرجع عالی است و به سرعت بخشیدن به جریان کار شما کمک می کند.

وب سایت: ordinarycoders.com


جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم بهترین برگه های تقلب یا همان چیت شیت‌ های بوت استرپ 5 را به شما عزیزان معرفی کنیم، دقت کنید که سایت‌هایی که در این مقاله معرفی شدند جزو بهترین ها بودند، پس جتما آن‌ها را برای خودتان ذخیره داشته باشید. همچنین در بخش کامنت‌ها برای ما بنویسید که شما از کدام سایت یا ابزار به عنوان برگه تقلب بوت استرپ استفاده می‌کنید؟

به این محتوا امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!