بهترین افزونه‌ های پاپ‌ آپ وردپرس | 10 پلاگین برتر

10+ بهترین افزونه‌ پاپ‌ آپ وردپرس

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 19 تیر 1402

افزونه پاپ آپ وردپرس و ساخت پاپ‌ آپ یکی از ابزار‌های تبلیغاتی است که در جهت انجام یک سری فرآیند‌های مارکتینگ انجام می‌شود و بسیار هم می‌تواند کمک کند که از مخاطبان خود سر نخ جمع کنید تا فروش خود را افزایش دهید، ساخت پاپ‌ آپ امروزه در بسیاری از سایت‌های ایرانی و خارجی رواج دارد و اگر شما هم از آن‌ها استفاده کنید می‌توانید بازدید کنندگان سایت خود را تبدیل به مشتری کنید و یا از این طریق تبلیغاتی را در سایت خود به نمایش بگذارید.

افزونه پاپ آپ وردپرس

اگر در این مقاله از سری مقالات بهترین افزونه های وردپرس با وبکیما همراه باشید، به شما بهترین افزونه‌ های پاپ‌ آپ ساز وردپرس را معرفی می‌کنیم تا از این طریق بتوانید هر نوع پاپ‌ آپی که در سایت می‌خواهید را برای خود طراحی و اجرا کنید.

از افزونه پاپ‌آپ استفاده کنیم یا خیر؟

ممکن است همین اول، این سوال در ذهن شما ایجاد شده باشد که آیا از افزونه برای ساخت پاپ‌ آپ استفاده کنید یا خیر، شما به دو صورت می‌توانید برای وب سایت خود پاپ‌ آپ داشته باشید، یکی این که از افزونه‌ها استفاده کنید که روش بسیار عالی برای ساخت پاپ‌ آپ وردپرس است، (افزونه وردپرس چیست؟) یکی هم این که با استفاده از کد نویسی اختصاصی برای وب سایت خود پاپ‌ آپ ایجاد کنید که نیاز به تخصص کد نویسی دارد و شما باید به  کد نویسی مسلط باشید.

استفاده از کد نویسی برای ساخت پاپ‌ آپ کمی می‌تواند پیچیده باشد چرا که اگر به کد نویسی مسلط باشید ‌نمی‌توانید به سادگی افزونه‌ها، برای خود پاپ‌ آپ ایجاد کنید و با مشکلات زیادی مواجه خواهید بود، برای مثال اگر بخواهید یک پاپ‌ آپ ایجاد کنید، باید کلی کد نویسی داشته باشید در نهایت هم باید زمان زیادی برای دیباگ این کد‌ها بگذارید تا بتوانید پاپ‌ آپ خود را طبق خواسته خود اجرا کنید.

اما افزونه‌ها این طور نیستند و می‌توانید با استفاده از روش کشیدن و رها کردن ( Drag and drop ) طراحی خود را انجام دهید بدون این که دانش کد نویسی داشته باشید یا زمان زیادی را برای ساخت یک پاپ‌ آپ ساده بگذارید. (آموزش نصب افزونه وردپرس)

بهترین افزونه‌ های پاپ‌ آپ وردپرس

افزونه‌های زیادی برای ساخت پاپ‌ آپ وردپرس وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، اما ما در این مقاله قصد داریم بهترین افزونه‌ های پاپ‌ آپ وردپرس را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با استفاده از این افزونه‌ها بهترین پاپ‌ آپ‌ها را برای خود طراحی کنید.

بهترین افزونه‌ پاپ‌ آپ وردپرس OptinMonster

بهترین افزونه‌ های پاپ‌ آپ وردپرس - افزونه پاپ آپ ساز OptinMonster
بهترین افزونه‌ های پاپ‌ آپ وردپرس – افزونه پاپ آپ ساز OptinMonster

یکی از بهترین افزونه‌ های پاپ‌ آپ وردپرس همین افزونه است که می‌توانید با استفاده از آن پاپ‌ آپ‌های متنوع با کیفیت عالی طراحی و اجرا کنید، توجه داشته باشید که این افزونه برای ساخت پاپ‌ آپ قابلیت‌های خوبی را به شما خواهد داد که شما برای طراحی محدود نخواهید بود.

این افزونه به صورت رایگان در مخزن وردپرس وجود دارد و شما خیلی ساده می‌توانید آن را در سایت خود نصب کنید و از آن استفاده کنید، این افزونه در واقع با وب سرویس OptinMonster کار می‌کند که این وب سرویس برای ارائه خدمات مارکتینگ است و شما می‌توانید از دیگر ابزار‌های مارکتینگ آن هم استفاده کنید که به شما خیلی کمک خواهد کرد.


افزونه پاپ‌ آپ ساز Popup Maker

یکی از بهترین افزونه های ساخت پاپ آپ در وردپرس Popup Maker
یکی از بهترین افزونه های ساخت پاپ آپ در وردپرس Popup Maker

یکی دیگر از بهترین افزونه‌ های پاپ‌ آپ وردپرس که می‌توانید با استفاده از آن پاپ‌ آپ‌های خود را طراحی کنید و در سایت به اجرا بگذارید، افزونه popup maker است که به صورت رایگان در مخزن وردپرس وجود دارد و شما می‌توانید با استفاده از آن به بهترین شکل ممکن پاپ‌ آپ‌های مورد نظر خود را با قابلیت‌های خاصی که نیاز دارید در سایت اجرا کنید.

این پلاگین دارای یک سری پاپ‌ آپ‌های از قبل تعیین شده است که می‌توانید با استفاده از آن‌ها خیلی راحت‌تر پاپ‌ آپ‌های خود را اجرا کنید و صرفاً فقط یک سری تغییرات جزئی در آن‌ها داشته باشید و بدون نیاز به صرف وقت زیاد از این پاپ‌ آپ استفاده کنید.


بهترین افزونه‌ پاپ‌ آپ وردپرس Popup by Supsystic

بهترین افزونه‌ های پاپ‌ آپ وردپرس - پاپ آپ ساز Popup by Supsystic
بهترین افزونه‌ های پاپ‌ آپ وردپرس – پاپ آپ ساز Popup by Supsystic

سومین افزونه‌ای که می‌تواند جزو بهترین پاپ‌ آپ ساز‌های وردپرسی باشد، افزونه Popup by Supsystic است که شما می‌توانید به سادگی هر نوع پاپ‌ آپ که در سایت نیاز دارید را برای خود طراحی کنید؛ افزونهPopup by Supsystic در طراحی پاپ‌ آپ شما را محدود نخواهد کرد و شما نهایت امکانات را از آن دریافت خواهید کرد. این افزونه هم جزو دسته افزونه‌های رایگان وردپرسی است که بدون نیاز به هیچ هزینه‌ای می‌توانید برای خود از آن استفاده کنید و پاپ‌ آپ طراحی کنید.


افزونه پاپ‌ آپ Popup Builder

بهترین افزونه‌ های پاپ‌ آپ وردپرس - افزونه قدرتمند پاپ آپ ساز Popup Builder
بهترین افزونه‌ های پاپ‌ آپ وردپرس – افزونه قدرتمند پاپ آپ ساز Popup Builder

افزونه پاپ‌ آپ بیلدر می‌تواند به شما امکان طراحی هرگونه پاپ‌ آپ را بدهد، توجه داشته باشید که این افزونه می‌تواند پاپ‌ آپ‌های هدفمند هم تولید کند، یعنی برای مثال شما فقط در یک سری از صفحات خاص پاپ‌ آپ را به نمایش بگذارید یا اگر فردی در سایت است، بعد از چند ثانیه تعیین شده پاپ‌ آپ به او نمایش داده شود، علاوه بر این موارد هم می‌توانید تعین کنید که بر حسب اسکرول پاپ‌ آپ را نمایش دهید و کاربر که یک درصد خاصی از سایت را اسکرول کرد بتواند این پاپ‌ آپ را مشاهده کند.

تعداد نصب این افزونه هم اکنون از مخزن وردپرس 200 هزار نصب فعال است که توانسته به عنوان یکی از محبوب ترین افزونه‌های پاپ‌ آپ رایگان شناخته شود.


بهترین افزونه‌ پاپ‌ آپ وردپرس ninja popup

بهترین افزونه‌ های پاپ‌ آپ وردپرس - افزونه پر کاربرد پاپ آپ ساز ninja popup
بهترین افزونه‌ های پاپ‌ آپ وردپرس – افزونه پر کاربرد پاپ آپ ساز ninja popup

نینجا پاپ‌ آپ  می‌تواند کمک کند که پاپ‌ آپ‌های مناسب با موضوعات مختلف را برای خود طراحی کنید، این پاپ‌ آپ ساز قابلیت‌های خوبی را برای ساخت در اختیار شما قرار خواهد داد و همین مورد باعث شده بین کارشناسان وردپرسی بسیار محبوب باشد.

اگر شما هم می‌خواهید از یک افزونه محبوب و عالی برای خود داشته باشید تا پاپ‌ آپ‌های حرفه‌ای با آن طراحی کنید، پیشنهاد می‌کنیم از افزونه نینجا پاپ‌ آپ استفاده کنید. البته این افزونه بر خلاف افزونه‌های دیگر هزینه ای برای خرید نیاز دارد که شما باید اول آن را خریداری کنید و بعد از خریداری از آن استفاده کنید و پاپ‌ آپ‌های خود را طراحی کنید، اول باید این افزونه را از مارکت‌های فروش قالب و افزونه خریداری کنید.


افزونه پاپ‌ آپ وب سایت Popups

یکی از قدیمی‌ترین و برترین افزونه‌های ساخت پاپ‌ آپ وردپرس افزونه Popups
یکی از قدیمی‌ترین و برترین افزونه‌های ساخت پاپ‌ آپ وردپرس افزونه Popups

یکی از قدیمی‌ترین و برترین افزونه‌های ساخت پاپ‌ آپ وردپرس افزونه Popups است که قابلیت‌های خوبی دارد و می‌توان گفت نسبت به قدیمی بودن آن بهره خوبی را از آن برد، البته توجه داشته باشید که این افزونه نسبت به افزونه‌های دیگر یک سری قابلیت‌های قدیمی دارد که کمی شما سخت‌تر می‌توانید با استفاده از آن پاپ‌ آپ ایجاد کنید و ممکن است به مشکل بخورید.

افزونه پاپ‌ آپس چند وقتی است که آپدیت نشده و با نسخه‌های جدید وردپرس تست نشده است پس حتما قبل از استفاده از آن سعی کنید از سایت خود یک نسخه بک آپ تهیه کنید تا سایت شما با مشکل مواجه نشود.


افزونه پاپ‌ آپ ساز convert plus

برترین افزونه پاپ‌آپ ساز وردپرس - افزونه پاپ‌ آپ ساز حرفه‌ای convert plus
برترین افزونه پاپ‌آپ ساز وردپرس – افزونه پاپ‌ آپ ساز حرفه‌ای convert plus

با استفاده از کانورت پلاس شما در طراحی نیاز نیست که اصلا تخصص خیلی خاصی داشته باشید و یا با استفاده از روش‌های خاصی برای خود پاپ‌ آپ ایجاد کنید، بلکه می‌توانید خیلی ساده هر نوع پاپ‌ آپ که می‌خواهید را در سایت برای خود طراحی کنید.

یکی از اصلی‌ترین دلایلی که باید از این افزونه استفاده کنید این است که شما می‌توانید با استفاده از ابزار‌های این افزونه آمار‌های پاپ‌ آپ سایت خود را به خوبی تجزیه و تحلیل کنید که بسیار کمک خواهد کرد شما نرخ تبدیل خود را بسنجید و به صورت حرفه‌ای‌تر در سایت خود تبلیغات کنید.

البته این افزونه رایگان نیست و شما برای استفاده از آن باید هزینه‌ای پردازید و بتوانید با استفاده از امکانات آن پاپ‌های سایت خود را طراحی کنید.


افزونه پاپ‌ آپ ساز jet popup

یکی از برترین افزونه‌های پاپ‌اپ ساز در وردپرس و المنتور ـ افزونه پاپ‌ آپ ساز jet popup
یکی از برترین افزونه‌های پاپ‌اپ ساز در وردپرس و المنتور ـ افزونه پاپ‌ آپ ساز jet popup

با استفاده از افزونه جت پاپ‌ آپ شما می‌توانید برای سایت خودهر نوع پاپ‌ آپی طراحی و اجرا کنید که این باعث می‌شود شما در طراحی پاپ‌ آپ اصلا محدود نباشید و به صورت حرفه ای هر نوع پاپ‌ آپی را برای خود طراحی کنید.

این افزونه کاملا بدون کد نویسی است و شما می‌توانید با استفاده از روش کشیدن و رها کردن هر نوع پاپ‌ آپ که می‌خواهید برای خود طراحی کنید، البته توجه داشته باشید که این افزونه برای المنتور کار می‌کند و در واقع یکی از افزودنی‌های المنتور است، شما باید اول افزونه المنتور را در سایت خود داشته باشید تا بتوانید از این افزونه در سایت استفاده کنید و بدون این صفحه ساز قادر نخواهید بود از آن استفاده کنید.

این افزودنی به صورت پولی عرضه شده است و شما برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت کنید و بعد از آن استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنیم از مارکت‌های فروش قالب و افزونه ایرانی این افزودنی را خریداری کنید تا نسخه فارسی آن‌را در دسترسی داشته باشید.


بهترین افزونه‌ پاپ‌ آپ وردپرس Master Popups

بهترین افزونه‌ های پاپ‌ آپ وردپرس - افزونه پاپ‌ آپ Master Popups
بهترین افزونه‌ های پاپ‌ آپ وردپرس – افزونه پاپ‌ آپ Master Popups

مستر پاپ‌ آپ یکی دیگر از افزونه‌های پریمیوم است که شما با استفاده از آن می‌توانید با کیفیت بسیار عالی پاپ‌ آپ طراحی کنید، این افزونه قابلیت‌های خوبی دارد و همین قابلیت‌ها باعث محبوبیت آن شده است.

این افزونه به نسبت افزونه‌های دیگر قابلیت‌های بیشتری دارد اما این بین ممکن است تنظیمات آن کمی شما را سردرگم کند که همین باعث خواهد شد وقت زیادی شما بگیرد اما در کل اگر قصد دارید امکانات بیشتری داشته باید و پاپ‌ آپ‌های حرفه‌ای‌تری داشته باشید، بهتر از همچین افزونه پر‌قدرتی استفاده کنید.


افزونه PopUp Domination

بهترین افزونه‌ های پاپ‌ آپ وردپرس - افزونه PopUp Domination
بهترین افزونه‌ های پاپ‌ آپ وردپرس – افزونه PopUp Domination

این افزونه هم به سیستم آماری دقیق متصل است که شما می‌توانید نتیجه دقیق پاپ‌ آپ خود را مشاهده کنید و متوجه شوید که این پاپ‌ آپ چقدر برای شما اثر بخش بوده است، علاوه بر سیستم آماری این افزونه برای طراحی پاپ‌ آپ المان‌های خوب و جذابی دارد. برای مثال شما می‌توانید در پاپ‌ آپ‌های خود شمارش معکوس قرار دهید تا کاربران را ترغیب به انجام یک کاری کنید و یا فروش خود را از این طریق افزایش دهید.


طراحی پاپ‌ آپ با المنتور

المنتور یکی از بهترین صفحه ساز‌هایی است که شما می‌توانید با استفاده از آن هر نوع قالب وردپرسی و صفحه‌ای را برای خود طراحی کنید؛ اما یکی از جالب‌ترین قابلیت‌های المنتور این است که می‌توانید با استفاده از آن پاپ‌ آپ‌های بسیار زیبا هم طراحی کنید.

پاپ‌ آپ ساز المنتور قابلیت‌های زیادی دارد که همین قابلیت‌ها باعث می‌شود شما بتوانید یک سری پاپ‌ آپ با ویژگی‌های خاص مورد نیاز خود طراحی کنید که می‌تواند به شما کمک کند یک سری پاپ‌ آپ‌های هدفمن داشته باشید.

اگر از المنتور در سایت خود استفاده می‌کنید نیاز نیست که از افزونه دیگری برای ساخت پاپ‌ آپ استفاده و همین قابلیت ساخت پاپ‌ آپ المنتور بسیار مناسب است که می‌توانید بدون مشکل هر نوع پاپ‌ آپ که می‌خواهید برای خود طراحی کنید.

جمع بندی

ما در مقاله معرفی بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس قصد داشتیم به صورت کامل اطلاعاتی درباره افزونه‌های پاپ‌ آپ ساز وب سایت وردپرسی را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با استفاده از آن‌ها هر نوع پاپ‌ آپ که نیاز دارید را در سایت اجرا کنید، توجه داشته باشید که این افزونه‌ها طبق آمار‌های نصبی و رضایت کاربران از آن‌ها انتخاب شده‌اند و به این دلیل است که افراد زیادی از آن‌ها رضایت دارد.

امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید و اطلاعات کاملی را از افزونه‌های پاپ‌ آپ ساز وردپرس کسب کرده باشید، در ضمن شما هر سوالی داشته باشید می‌توانید از طریق قسمت نظرات مقاله با ما در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کنیم و بتوانید مشکل خود را رفع کنید.

4.2/5 - (5 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!