بهترین افزونه اتوماسیون (خودکارسازی) وردپرس

10+ بهترین افزونه اتوماسیون (خودکارسازی) وردپرس

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 11 دی 1402
باید لاگین کنید!

بهترین افزونه اتوماسیون (خودکارسازی) وردپرس استانداردسازی ایجاد محتوا و اجرای استراتژی‌های بازاریابی، فروش و خدمات می‌تواند نیازمند ساعت‌ها کار و مهارت‌های پیشرفته باشد، اگر منابع مناسبی ندارید. در این مقاله از سری مقالات آموزش وردپرس نگاهی به این منابع می اندازیم.

بهترین افزونه های خودکارسازی در وردپرس

تیم‌های باهوش فناوری می‌دانند که اتوماسیون با جایگزینی فرآیندهای رایانه‌ای، کار کارکنان محور را در زمان و پهنای باند صرفه‌جویی می‌کند. هنگام مدیریت محتوای وب‌سایت، افزونه‌های اتوماسیون وردپرس این راه‌حل مقرون‌به‌صرفه و عملی را برای توسعه‌دهندگان وب مبتدی و حرفه‌ای تبدیل می‌کند.

افزونه Growmatik

افزونه Growmatik

Growmatik یک پلت فرم اتوماسیون بازاریابی هوشمند است که به کسب و کارها کمک می کند تا تعامل بیشتری با مخاطب در کانال ها ایجاد کنند.


افزونه Uncanny Automator

افزونه Uncanny Automator

Uncanny Automator برای شروع با اتوماسیون بدون کد برای وردپرس را دارد. نسخه حرفه ای استفاده نامحدود از برنامه شخص ثالث به اضافه ویژگی های ممتاز مانند شرایط و زمان بندی را باز می کند.


افزونه Yoast SEO

افزونه Yoast SEO

Yoast با ایجاد بهبودهای کوچک در سایت شما سئو را خودکار می کند. مانند اضافه کردن URL های متعارف و متا تگ ها به صفحات وب شما. همچنین یک نقشه سایت XML ایجاد می کند که به گوگل کمک می کند ساختار سایت شما را درک کند. در نهایت، سرعت صفحه شما را بهبود می بخشد، که یک عامل مهم رتبه بندی برای اکثر موتورهای جستجو است.


افزونه SureTriggers

افزونه SureTriggers

SureTriggers یک افزونه اتوماسیون گردش کار ممتاز برای وردپرس است که به سازمان‌ها در هر اندازه در خودکارسازی فرآیندها، کاهش اشتباهات و افزایش بهره‌وری کمک می‌کند.


افزونه Social Warfare

افزونه Social Warfare

Social Warfare یک افزونه وردپرس است که نمادهای اشتراک گذاری اجتماعی را به وب سایت شما اضافه می کند. با استفاده از این ابزار، نمادهایی را که می‌خواهید استفاده کنید.


افزونه Akismet

افزونه Akismet

Akismet اگر یک وبلاگ شرکت یا یک انجمن دارید، ممکن است یک کادر نظر ارائه دهید که در آن افراد می توانند بازخورد ارائه دهند و با سایر بازدیدکنندگان سایت شما تعامل داشته باشند.


افزونه Broken Link Checker

Broken Link Checker این ابزار پیوندهای داخلی و خارجی را کنترل می کند و تشخیص می دهد که کدام یک کار نمی کنند یا در حال تغییر مسیر هستند. همچنین می تواند تصاویر شکسته را نیز بررسی کند.


افزونه CoSchedule

افزونه CoSchedule

CoSchedule به عنوان یکی از بهترین افزونه های مدیریت پروژه موجود در وردپرس مشاهده می شود. در بیشتر موارد، هر کاری که قصد دارید با وب سایت یا کسب و کار خود انجام دهید را می توان با استفاده از افزونه ردیابی و نظارت کرد.


افزونه Google Analytics

افزونه Google Analytics

Google Analytics WD یک ابزار گزارش دهی کاربر پسند است. این به شما امکان می دهد مستقیماً از داشبورد وردپرس به گزارش های Google Analytics سایت خود دسترسی داشته باشید.


افزونه YARPP

افزونه YARPP

YARPP یک ماژول پست مرتبط است که نصب و استفاده از آن آسان است. قابل تنظیم است، بنابراین می توانید طراحی کنید که ماژول چگونه به نظر می رسد و کدام پست ها را نمایش دهد.


افزونه Smush

افزونه Smush

Smush یکی از عناصری که می تواند به طور قابل توجهی سرعت صفحات شما را کاهش دهد، تصاویر است. اگر صفحات شما شامل چندین تصویر حجیم است که بارگذاری آنها برای همیشه طول می کشد، این امر بر سرعت صفحه و همچنین سئو تأثیر منفی می گذارد.


افزونه UpdraftPlus

افزونه UpdraftPlus

UpdraftPlus به طور خودکار از فایل‌های شما بر اساس زمان‌بندی‌شده نسخه پشتیبان تهیه می‌کند، بنابراین نیازی نیست که ماه‌ها پس از اتمام کار تیمتان نگران پشتیبان‌گیری از کار تیم خود باشید.


افزونه Gravity PDF

افزونه Gravity PDF

Gravity PDF هر زمان که شخصی فرمی را در سایت شما پر می کند به طور خودکار یک سند PDF تولید می کند. حاوی تمام اطلاعات ارسال شده در فرم است و برای یک فرد یا تیم تعیین شده در سازمان شما ایمیل می شود.


جمع بندی

در این مقاله، به بررسی بهترین افزونه‌های خودکارسازی برای وردپرس پرداختیم. به دلیل ویژگی‌ها و عملکرد مناسب خود، به کاربران این امکان را می‌دهند تا مدیریت ارتباط با مشتریان خود را بهبود بخشند.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!