بهترین افزونه های حمل و نقل ووکامرس

بهترین افزونه های حمل و نقل ووکامرس

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 16 تیر 1402

بهترین افزونه های حمل و نقل ووکامرس: حمل‌ونقل در سایت‌های فروشگاهی یکی از بخش‌های مهم است و اگر شما هم یک سایت فروشگاهی دارید باید بخش حمل و نقل آن را به‌درستی تنظیم کنید؛ در واقع این سیستم حمل‌ونقل در ووکامرس وجود دارد و می‌توانید تنظیمات خوبی را برای آن در دسترس خود داشته باشید، اما برای این که این امکانات را افزایش دهید، نیاز است یکی از بهترین افزونه های حمل و نقل ووکامرس را برای سایت خود نصب کنید تا بتوانید بهتر این بخش سایت را کنترل کنید، در مقاله بهترین افزونه های حمل و نقل ووکامرس از سری مقالات بهترین افزونه های وردپرس با آکادمی وبکیما همراه باشید تا به شما بهترین افزونه‌های حمل‌ونقل ووکامرس را معرفی کنیم تا با استفاده از آن ها بتوانید این بخش از وب‌سایت خود را به بهترین شکل ممکن تنظیم کنید و یک وب‌سایت بهتر برای خود داشته باشید.

بهترین افزونه های حمل و نقل ووکامرس

افزونه‌های زیادی در این زمینه وجود دارد، اما برای بهبود این بخش از وب‌سایت بهتر است که یک افزونه برتر را در سایت خود نصب کنید تا عملکرد بهتری داشته باشید، در این بخش از مقاله با ما همراه باشید تا به شما بهترین افزونه های حمل و نقل ووکامرس را معرفی کنیم.

افزونه WooCommerce Advanced Shipping

بهترین افزونه های حمل و نقل ووکامرس -  Advanced Shipping
بهترین افزونه های حمل و نقل ووکامرس – WooCommerce Advanced Shipping

یکی از بهترین افزونه‌هایی که در این زمینه می‌توانید داشته باشید، افزونه WooCommerce Advanced Shipping که قابلیت‌های زیادی دارد و می‌توانید تنظیمات بسیار بیشتری را برای حمل‌ونقل ووکامرس داشته باشید. با استفاده از این افزونه می‌توانید حمل‌ونقل را در سایت خود بر اساس وضعیت محصولات و شرایط سایت تعیین کنید که وقتی کاربر کالایی را خریداری می‌کند با مشکل مواجه نباشد.

برای مثال می‌توانید با استفاده از این افزونه یک شرط و منطق را برای حمل‌ونقل تعیین کنید تا هر حمل‌ونقل که در سایت اتفاق می‌افتد، بر اساس همین شرایط باشد. در حال حاضر این افزونه به‌صورت رایگان در اختیار شما از طریق مخزن وردپرس قرار گرفته است و تا کنون توانسته بیش از 20 هزار نصب فعال را دریافت کند، این مورد می‌تواند نشان‌دهنده محبوبیت و کاربردی بودن افزونه باشد.


افزونه Flexible Shipping for WooCommerce

بهترین افزونه های حمل و نقل ووکامرس - Flexible Shipping for WooCommerce
بهترین افزونه های حمل و نقل ووکامرس – Flexible Shipping for WooCommerce

با استفاده از این افزونه می‌توانید قابلیت‌های حمل‌ونقل ووکامرس را تا حد بسیار زیادی را افزایش دهید، توجه داشته باشید که این افزونه نه‌تنها قابلیت‌های خوبی دارد بلکه بر روی سرعت سایت شما هیچ تأثیری نخواهد داشت و سرعت سایت شما حفظ خواهد شد. با استفاده از این افزونه می‌توانید یک سری قوانین برای حمل‌ونقل در سایت خود اضافه کنید که کاربر قبل از خرید و ثبت سفارش خود این قوانین را مطالعه کند.

توجه داشته باشید که در این قوانین می‌توانید تعیین کنید که می‌توانید با چه روش‌هایی برای مشتریان می‌توانید حمل‌ونقل را انجام دهید. این افزونه تا کنون توانسته است بیش از 100 هزار نصب فعال از مخزن وردپرس دریافت کند و به‌عنوان محبوب‌ترین افزونه حمل‌ونقل وردپرس شناخته می‌شود که قابلیت‌های زیادی را برای شما به ارمغان آورده است.


افزونه Persian Woocommerce Shipping

بهترین افزونه های حمل و نقل ووکامرس - Persian Woocommerce Shipping
بهترین افزونه های حمل و نقل ووکامرس – Persian Woocommerce Shipping

سومین افزونه‌ای که در لیست ما به‌عنوان برترین افزونه‌های حمل‌ونقل ووکامرس قرار می‌گیرد، افزونه Persian Woocommerce Shipping است که در واقع توسط طراح‌های ایرانی اجرا شده است، توجه داشته باشید که برای سایت‌های ایرانی این افزونه بهترین گزینه است و شما با استفاده از آن می‌توانید برای وب‌سایت خود به بهترین شکل ممکن تنظیمات حمل‌ونقل را انجام دهید.

یکی از قابلیت‌های بسیار عالی این افزونه، متصل شدن سایت به پست پیشتاز و یا پست سفارشی خودتان است که این قابلیت باعث می‌شود که شما روند ثبت حمل‌ونقل را برای وب‌سایت خود ساده‌تر کنید و این بخش از کار را بسیار حرفه‌ای‌تر انجام دهید.

برای مثال یکی از بهترین مزیت‌های این افزونه، این است که شما می‌توانید برای وب‌سایت خود برآورد هزینه پستی را اضافه کنید تا بتوانید به ساده‌ترین شکل ممکن وقتی کاربر از سایت شما خریدی انجام می‌دهد، هزینه آن را بر روی سبد خرید اعمال کنید تا پرداخت توسط کاربر صورت بگیرد. در حال حاضر این افزونه از مخزن وردپرس بیش از 10 هزار نصب فعال را دریافت کرده که می‌توان گفت عدد قابل‌توجهی را به خود اختصاصی داده است.


تا این بخش از مقاله به‌خوبی با افزونه‌های حمل‌ونقل وردپرسی آشنا شدید و برترین آن ها را شناختید، در ادامه آموزش یکی از این افزونه‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم و به‌صورت کامل به شما توضیح خواهیم داد که چگونه باید آن را تنظیم کنید.

آموزش افزونه Persian Woocommerce Shipping

ما در این بخش از مقاله به آموزش Persian Woocommerce Shipping می‌پردازیم تا شما با استفاده از آن بتوانید وب‌سایت خود را به شرکت پست متصل کنید و خیلی سریع در هنگام خرید به کاربران اطلاع دهید که هزینه پست چقدر می‌شود.

برای شروع آموزش اول این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود و نصب کنید، بعد از نصب افزونه یک بخش در پیشخوان وردپرس برای شما ایجاد خواهد شد با نام حمل‌ونقل که می‌توانید تنظیمات این افزونه را با استفاده از آن انجام دهید.

آموزش بخش ابزار ها در افزونه Persian Woocommerce Shipping
آموزش بخش ابزار ها در افزونه Persian Woocommerce Shipping

درصورتی‌که شما می‌توانید یک روش را هم برای ارسال رایگان دارید، می‌توانید از گزینه فقط روش ارسال رایگان را در وب‌سایت خود فعال کنید تا این روش ارسال رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد و افراد بتوانند با استفاده از آن هزینه پست را در فاکتور صفر کنند.

اگر هم ارسال شما به‌صورت پیک موتوری است، می‌توانید تیک گزینه، فقط روش ارسال پیک موتوری   را بزنید، تا کاربر متوجه شود شما با استفاده از پیک موتوری محصولات را ارسال می‌کنید.

آموزش بخش تاپین در افزونه Persian Woocommerce Shipping
آموزش بخش تاپین در افزونه Persian Woocommerce Shipping

بخش تاپین در این افزونه مربوط به یک وب‌سرویس ایرانی است که شما می‌توانید افزونه آن را در سایت نصب کنید و آن را با این افزونه ادغام کنید تا بتوانید با استفاده از آن بارکدهای پستی، فاکتور پستی و… صادر کنید که اگر آن افزونه را در سایت خود نصب نکردید نیاز نیست که این تنظیمات را انجام دهید.

آموزش بخش پیامک در افزونه Persian Woocommerce Shipping
آموزش بخش پیامک در افزونه Persian Woocommerce Shipping

با استفاده از بخش پیامک شما می‌توانید یک پنل پیامکی به این افزونه اضافه کنید، در واقع این پنل باعث می‌شود که کاربر از وضعیت حمل‌ونقل محصولات اطلاع داشته باشد، این بخش با اکثر وب‌سرویس‌های ارائه پنل پیامکی سازگار است و شما می‌توانید از آن ها استفاده کنید.

آموزش تعیین وضعیت سفارش در افزونه Persian Woocommerce Shipping
آموزش تعیین وضعیت سفارش در افزونه Persian Woocommerce Shipping

با مراجعه به وضعیت سفارش، شما می‌توانید تعیین کنید که متن پیامک به چه صورتی ارسال شود و این چیدمان پیامک می‌توان کاملاً بر اساس نیاز شما شخصی‌سازی شود و شما طبق راهنماهای این صفحه می‌توانید آن را به بهترین شکل ممکن شخصی‌سازی کنید تا طبق همان تمپلیت متنی شما ارسال شود.

آموزش بخش شهرها در افزونه Persian Woocommerce Shipping
آموزش بخش شهرها در افزونه Persian Woocommerce Shipping

اصلی‌ترین بخش این افزونه هم، شهرها است که شما با استفاده از این بخش شهرها می‌توانید هر شهری که می‌خواهید برای حمل‌ونقل در سایت خود داشته باشید را اضافه کنید، توجه داشته باشید که این مورد خیلی مهم است، چرا که تمام شهرهای ایران پوشش داده شده و شما قادر به حما و نقل به این شهرها هستید.

باید شما این شهرها و استان‌ها را بررسی کنید که هرکدام را نمی‌توانید پوشش دهید، از این لیست حذف کنید تا به مشکل نخورید و به بهترین شکل ممکن این بخش را تنظیم کرده باشید. اگر هم جزو شهرهای این افزونه، شهری که مدنظر ندارید، وجود ندارد، می‌توانید از طریق فرم سمت راست صفحه، کاملاً اطلاعات شهر موردنظر را در سایت اضافه کنید

جمع بندی

ما در این مقاله قصد داشتیم به شما بهترین افزونه‌ های حمل‌ و نقل در ووکامرس را معرفی کنیم تا بتوانید با استفاده از آنها سایت خود را بسیار پیشرفته‌تر کنید و امکانات بیشتری برای حمل‌ونقل سایت داشته باشید، امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید و اطلاعات کافی را نسبت به این مقاله کسب کرده باشید. در ضمن شما هر مشکلی درباره این افزونه‌ها دارید می‌توانید از طریق نظرات از ما بپرسید تا شما را راهنمایی کنیم.

3.7/5 - (4 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!