15+ بهترین قالب وردپرس خبری رایگان

15+ بهترین قالب وردپرس خبری رایگان (جدید)

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 6 دی 1402

تم های وردپرس زیادی وجود دارد که برای ایجاد یک سایت خبری عالی هستند. در این پست وبلاگ، نگاهی به برخی از بهترین قالب های وردپرس رایگان برای سایت های خبری خواهیم انداخت. قبل از ادامه کار، اجازه دهید به جزئیات اساسی بیشتر در مورد تم های خبری وردپرس نگاه کنیم.

انواع سایت های خبری

انواع مختلفی از سایت های خبری وجود دارد. برخی بر سیاست تمرکز می کنند، در حالی که برخی دیگر بر رویدادهای جاری یا اخبار محلی تمرکز می کنند. مهم نیست که چه نوع سایت خبری را می خواهید ایجاد کنید، یک قالب وردپرس رایگان وجود دارد که با نیازهای شما مطابقت دارد. رایج ترین انواع سایت های خبری عبارتند از:

 1. سایت های خبری عمومی – این سایت ها پوشش ملی و بین المللی را ارائه می دهند. آنها اغلب محدودیت های کلمه ای سخت دارند و کاربران را تشویق می کنند تا سایت را برای محتوای بیشتر جستجو کنند.
 2. سایت های خبری سرگرم کننده – این سایت ها بر کمدی، طنز و نوشتن شوخ طبع تمرکز می کنند. لحن محتوا اغلب بسیار طعنه آمیز است و سایت به طور کلی برای حفظ وقت خواننده طراحی شده است.
 3. سایت های خبری آموزشی – این سایت ها اطلاعات به روزی در مورد مدارس، معلمان و دانش آموزان ارائه می دهند. لحن محتوا به طور معمول مفهومی است و سایت به طور کلی برای اطلاع رسانی به خواننده در مورد موضوعات مختلف طراحی شده است.
 4. سایت های خبری تسویه حساب – این سایت ها از تحولات قانونی و اقدامات دولت گزارش می دهند. لحن محتوا معمولاً قانونی است و سایت به عنوان یک کل برای اطلاع رسانی به خواننده در مورد مسائل حقوقی مربوط به آنها طراحی شده است.

چرا از قالب وردپرس برای سایت های خبری استفاده کنیم؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای محبوب است که میلیون ها نفر در سراسر جهان از آن استفاده می کنند. این یک پلت فرم قدرتمند است که می تواند برای اهداف مختلف از جمله سایت های خبری استفاده شود. دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است بخواهید از یک قالب وردپرس برای سایت خبری خود استفاده کنید. برخی از مزایای استفاده از وردپرس عبارتند از:

 • وردپرس رایگان و متن باز است.
 • وردپرس یک پلتفرم بسیار متنوع است و می توان از آن برای اهداف مختلفی استفاده کرد.
 • استفاده از وردپرس آسان است و می توانید به سرعت با استفاده از وردپرس یک وب سایت ایجاد کنید.
 • وردپرس یک پلتفرم محبوب است و توسعه دهندگان زیادی هستند که با وردپرس آشنایی دارند.

از کجا شروع کنیم؟

اولین چیزی که هنگام جستجوی یک پوسته وردپرس خبری باید در نظر بگیرید این است که واقعاً به چه مقدار محتوا نیاز دارید؟

اگر به دنبال ایجاد یک سایت خبری هستید، به یک بخش اصلی اخبار، شاید با چند مقاله پشتیبانی نیاز دارید. فراتر از آن، هر چند، همه چیز پیچیده تر می شود. باید در نظر بگیرید که چه نوع سرمقاله هایی را می خواهید منتشر کنید. اگر نظر قوی در مورد نوع سرمقاله هایی که می خواهید منتشر کنید دارید، ممکن است بخواهید از یک موضوع خبری اختصاصی وردپرس استفاده کنید که به طور انحصاری ابزارهای مورد نیاز برای انتشار آنها را در اختیار شما قرار می دهد.

برخی از مضامین خبری تمام ابزارهای ضروری لازم برای انتشار یک سایت خبری را فراهم می‌کنند، در حالی که برخی دیگر از شما می‌خواهند قبل از دسترسی به ابزارها، یک حساب کاربری ثبت نام کنید. هنگام انتخاب موضوع خبری، حتماً در دسترس بودن و سهولت استفاده را در نظر بگیرید.

چه ویژگی هایی را باید در قالب وردپرس برای سایت های خبری جستجو کنید

 • باید سبک وزن و بارگیری سریع داشته باشند
 • باید پاسخگو باشند و در هر دستگاهی عالی به نظر برسند
 • باید طیف وسیعی از ویژگی ها را داشته باشند که به شما امکان می دهد به راحتی وب سایتی ایجاد کنید که عالی به نظر می رسد و به خوبی کار می کند.
 • استفاده و راه اندازی آنها باید آسان باشد
 • باید به طور مرتب با آخرین ویژگی ها و پیشرفت ها به روز شوند

در نتیجه، تم های وردپرس رایگان زیادی برای سایت های خبری موجود است. هنگام انتخاب قالب، حتماً عملکرد مورد نیاز، طرح مورد نظر و طرحی را که ترجیح می دهید در نظر بگیرید.


Newsup – قالب وردپرس مجله خبری پاسخگو رایگان

Newsup – قالب وردپرس مجله خبری پاسخگو رایگان
Newsup – قالب وردپرس مجله خبری پاسخگو رایگان

یک تم وردپرس مجله خبری واکنشگرا است که برای مجلات آنلاین، وب سایت های خبری و وبلاگ ها مناسب است. تم کاملاً واکنش‌گرا است و در همه دستگاه‌ها، از گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها گرفته تا رایانه‌های رومیزی، عالی به نظر می‌رسد. دارای یک طرح دو ستونی زیبا با یک تصویر برجسته بزرگ در هدر، و یک نوار کناری برای مقالات برجسته و سایر مطالب است.

Newsup به راحتی قابل سفارشی کردن است و شامل گزینه ها و تنظیمات مختلفی است که به شما امکان می دهد ظاهر و احساس تم را تغییر دهید. می‌توانید از میان طیف رنگ‌ها، فونت‌ها و طرح‌بندی‌ها انتخاب کنید و لوگو و تصویر هدر خود را اضافه کنید. این موضوع همچنین شامل پشتیبانی داخلی برای رسانه های اجتماعی است، بنابراین می توانید به راحتی محتوای خود را در فیس بوک، توییتر و سایر شبکه ها به اشتراک بگذارید.


Newsphere – قالب وردپرس پاسخگو رایگان

Newsphere – قالب وردپرس پاسخگو رایگان
Newsphere – قالب وردپرس پاسخگو رایگان

یک تم وردپرس کاملاً پاسخگو و رایگان است که با در نظر گرفتن وب سایت های خبری و مجلات طراحی شده است. دارای طراحی شیک و مدرن و همچنین تعدادی ویژگی قدرتمند است که به شما امکان می دهد وب سایتی بسازید که عالی به نظر برسد و عملکرد عالی داشته باشد. برخی از ویژگی هایی که در Newsphere گنجانده شده اند عبارتند از یک نوار لغزنده محتوای ویژه، انواع پست سفارشی برای مقالات و ویدیوها، یک پانل گزینه های قدرتمند و موارد دیگر.


قالب وردپرس رایگان عمیق

قالب وردپرس رایگان عمیق

یک قالب وردپرس کاملا واکنش گرا، سریع، سبک و کاملا قابل تنظیم است که تقریباً برای هر چیزی قابل استفاده است. این یک پوسته رایگان وردپرس با ویژگی های برتر، از جمله رنگ های نامحدود و سفارشی سازی طرح بندی صفحه است. با deepFree می‌توانید بدون نیاز به صرف ساعت‌ها در مقابل صفحه رایانه خود، یک وب‌سایت زیبا ایجاد کنید.


متا نیوز – موضوع وردپرس اخبار/مجله رایگان

متا نیوز – موضوع وردپرس اخبار/مجله رایگان
متا نیوز – موضوع وردپرس اخبار/مجله رایگان

Meta News یک تم رایگان وردپرس است که به شما امکان می دهد در عرض چند دقیقه یک مجله آنلاین یا وب سایت خبری حرفه ای ایجاد کنید. با طراحی شیک و مدرن، Meta News برای هر نوع وب سایتی که نیاز به نمایش اخبار یا مقالات دارد، مناسب است. این تم شامل ویژگی‌های متنوعی است که به شما امکان می‌دهد به راحتی وب‌سایتی ایجاد کنید که عالی به نظر می‌رسد و عملکرد خوبی دارد. انواع گزینه های طرح بندی که به شما امکان می دهد به راحتی ظاهر و احساس وب سایت خود را تغییر دهید – یک نوار لغزنده داخلی که به شما امکان می دهد آخرین مقالات یا تصاویر خود را به نمایش بگذارید – پشتیبانی از فرمت های پست و بسیاری موارد دیگر…


Newses – قالب وردپرس Responsive News And Magazine

Newses – قالب وردپرس Responsive News And Magazine
Newses – قالب وردپرس Responsive News And Magazine

قالب وردپرس “News” به گونه ای طراحی شده است که به وب سایت شما ظاهری مدرن و واکنش گرا بدهد، با طیف وسیعی از گزینه های طرح بندی و تنظیمات سفارشی کننده که به شما کمک می کند بیشترین بهره را از سایت خود ببرید. این قالب همچنین WooCommerce آماده است، بنابراین می توانید بلافاصله فروش آنلاین محصولات یا خدمات خود را شروع کنید.


Greatnews – تم وردپرس مرتبط با اخبار

Greatnews – تم وردپرس مرتبط با اخبار
Greatnews – تم وردپرس مرتبط با اخبار

Great News تم مجله خبری تمیز و حرفه ای برای وب سایت شما است. شما دوست خواهید داشت که طراحی کاملاً واکنش گرا باشد و در هر دستگاهی عالی به نظر می رسد، به علاوه محتوا واضح و قابل خواندن در هر اندازه صفحه نمایش است. وقت آن است که از طرح‌بندی‌های زشت خودداری کنید و با اخبار عالی ظاهری تازه داشته باشید.


قالب وردپرس پورتال خبری

قالب وردپرس پورتال خبری
قالب وردپرس پورتال خبری

پورتال خبری یک تم مجله کاملاً واکنش گرا و زیبا طراحی شده است که برای هر نوع وب سایتی مناسب است. با چیدمان همه کاره، گزینه های رنگی نامحدود و طیف گسترده ای از ویژگی های مدرن، مطمئناً هر تقاضای طراحی را برآورده می کند. سایت خود را تنها با چند کلیک سفارشی کنید و همین امروز با News Portal شاهد رشد آن باشید.


News 24×7 – تم وردپرس خبری پاسخگو رایگان

News 24×7 – تم وردپرس خبری پاسخگو رایگان
News 24×7 – تم وردپرس خبری پاسخگو رایگان

هر رسانه خبری به طراحی کاربردی و سازگار با موبایل نیاز دارد که به راحتی قابل سفارشی کردن باشد. به همین دلیل است که News 24×7 قالب وردپرس عالی برای خبرنگار مدرن است. طراحی پاسخگو سریع، تمیز و مدرن است، بنابراین مقالات شما همیشه بهترین ظاهر را دارند و خوانندگان می توانند به راحتی مرور کنند. 

تم کاملاً قابل تنظیم است و دارای طیف گسترده ای از ویژگی ها است تا مطمئن شوید مقالات شما همیشه بهترین ظاهر را دارند. از لحظه نصب تم، به ویجت‌های سفارشی مانند جستجوی زنده با پشتیبانی از Google News، تصاویر و گالری‌های زیبا، تنظیمات تایپوگرافی انعطاف‌پذیر برای پست‌های رسانه‌های اجتماعی و موارد دیگر دسترسی خواهید داشت.


قالب وردپرس ChromeNews

قالب وردپرس ChromeNews
قالب وردپرس ChromeNews

ChromeNews یک تم وردپرس است که برای اخبار، وبلاگ ها و مجلات عالی است. این برای کمک به شما در ایجاد یک وب سایت خیره کننده به راحتی طراحی شده است و دارای ویژگی ها و گزینه هایی است که به شما کمک می کند وب سایت خود را از رقبا متمایز کنید.


اخبار ویروسی – قالب خبری مجلات وردپرس رایگان

اخبار ویروسی – قالب خبری مجلات وردپرس رایگان
اخبار ویروسی – قالب خبری مجلات وردپرس رایگان

در عرض چند دقیقه وبلاگ رایگان مجله وردپرس خود را بسازید! Viral News یک پورتال خبری یا تم مجله وردپرس تمیز، مینیمال و کاملاً پاسخگو است. با کشیدن و رها کردن صفحه ساز به راحتی وب سایت خود را سفارشی کنید. شامل نمایش اسلاید، گالری، ویجت های رسانه های اجتماعی و موارد دیگر. Viral News برای وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌های خبری ایده‌آل است – بهینه‌سازی SEO برای کمک به رتبه‌بندی شما در موتورهای جستجو و همراه با پشتیبانی ترجمه گنجانده شده است.


DarkNews – پوسته وردپرس پورتال خبری رایگان

DarkNews – پوسته وردپرس پورتال خبری رایگان
DarkNews – پوسته وردپرس پورتال خبری رایگان

با دارک نیوز، یک تم مجله وردپرس رایگان که برای وب سایت های خبری و مجلات عالی است، یک وبلاگ حرفه ای طراحی کنید. با بیش از 9 ویجت سفارشی و 8 طرح بندی صفحه اصلی، وبلاگ شما در عرض چند دقیقه راه اندازی می شود. از صفحات شروع رایگان ما برای شروع انتخاب کنید، یا تصاویر خود را برای ایجاد یک طرح اصلی از ابتدا آپلود کنید.


Newsbulk – قالب وردپرس مجله خبری پاسخگو رایگان

Newsbulk – قالب وردپرس مجله خبری پاسخگو رایگان
قالب وردپرس مجله خبری پاسخگو رایگان

یک تم وردپرس مجله خبری پاسخگو رایگان است. دارای طراحی تمیز و مینیمال است که برای وب سایت ها و مجلات خبری عالی است. همچنین شامل چندین ویجت سفارشی و کد کوتاه است.


گریس مگ – تم وردپرس اخبار رایگان

گریس مگ – تم وردپرس اخبار رایگان
تم وردپرس اخبار رایگان

یک تم وردپرس خبری رایگان کاملاً پاسخگو، زیبا و زیبا است. گریس مگ دارای طراحی مدرن، کد تمیز و سفارشی سازی آسان مطابق با نیازهای شما است. این برای وب سایت های خبری، وبلاگ ها، مجلات و سایت های شخصی عالی است! ویژگی های کلیدی پاسخگو – گریس مگ اندازه پنجره مرورگر شما را تنظیم می کند و در دستگاه های تلفن همراه به زیبایی مقیاس می شود.


MoreNews – پوسته وردپرس اخبار رایگان

MoreNews – پوسته وردپرس اخبار رایگان
MoreNews – پوسته وردپرس اخبار رایگان

یک تم رایگان خبری وردپرس است که به شما امکان می دهد در عرض چند دقیقه یک سایت خبری حرفه ای ایجاد کنید. با Morenews، می توانید به راحتی یک لوگوی سفارشی ایجاد کنید، طرح بندی را سفارشی کنید و محتوای خود را اضافه کنید. به علاوه، Morenews پاسخگو است، بنابراین در هر دستگاهی عالی به نظر می رسد.


TrustNews – قالب خبری وردپرس

TrustNews – قالب خبری وردپرس
TrustNews – قالب خبری وردپرس

یک تم مجله خبری وردپرس مدرن است که برای هر کسی که به یک قالب سایت خبری با گزینه‌های سفارشی‌سازی زیادی نیاز دارد، مناسب است. دارای چندین ویژگی است، از جمله پلاگین های رسانه های اجتماعی یکپارچه، بنابراین می توانید از آنچه خوانندگان خود در مورد آن صحبت می کنند، به روز بمانید.


5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

 1. رسول آقاعبداللهیان میگوید:

  سلام وقت به خیر
  این قالب های رایگانی که وجود داره
  آیا کاملا رایگامی یا نسخه پروی اون هم باید خریداری بشه ؟ برای دسترسی به تمامی امکاناتش ؟
  آیا فارسی شده هستند ؟

  • پشتیبانی میگوید:

   درود، لینک ها و توضیحات قالب ها داخل مقاله قرار دارد که می توانید خودتان بررسی کنید.

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!